To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pogaduchy styczniowych mam - cz. 2

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Demoiselle


Ala - córeczka lumi, urodzona 25 listopada 2006 roku




Michałek - synek lumi, urodzony 25 listopada 2006 roku




Juleńka - córeczka Butterflay, urodzona 19 grudnia 2006 roku




Tomaszek - synek agnechy, urodzony 22 grudnia 2006 roku




Tomaszek - synek GOCHY1978, urodzony 22 grudnia 2006 roku




Kostek - synek sagi, urodzony 23 grudnia 2006 roku




Ala - córeczka kitten, urodzona 24 grudnia 2006 roku




Wiktorek - synek dorkam, urodzony 24 grudnia 2006 roku




Juleńka - córeczka Ewlin, urodzona 31 grudnia 2006 roku




Mateuszek - synek moniak78, urodzony 31 grudnia 2006 roku




Nikola - córeczka Sylwiiii85, urodzona 2 stycznia 2007 roku




Hania - córeczka Demoiselle, urodzona 2 stycznia 2007 roku




Lucek - synek Hermii, urodzony 2 stycznia 2007 roku




Maciuś - synek Meggie, urodzony 3 stycznia 2007 roku




Mieszko - synek piotrusiowej, urodzony 4 stycznia 2007 roku




Tobiasz - synek sun, urodzony 4 stycznia 2007 roku




Tosia - córeczka MaKa73, urodzona 9 stycznia 2007 roku




Majeczka - córeczka VEA-V1, urodzona 11 stycznia 2007 roku




Kubuś - synek ediedi1, urodzony 12 stycznia 2007 roku




Sebek - synek BasiB, urodzony 13 stycznia 2007 roku




Błażejek - synek marzki, urodzony 14 stycznia 2007 roku




Milenka - córeczka kati25, urodzona 17 stycznia 2007 roku




Oliwka - córeczka aniay, urodzona 19 stycznia 2007 roku




Marcinek - synek agi_mamy, urodzony 19 stycznia 2007 roku




Christine - córeczka Moniki_sk, urodzona 21 stycznia 2007 roku




Sonieczka - córeczka monte, urodzona 24 stycznia 2007 roku




Majeczka - córeczka galopka, urodzona 25 stycznia 2007 roku





Sebek - synek sakiko, urodzony 25 stycznia 2007 roku




Sebek - synek Asiuli84, urodzony 25 stycznia 2007 roku




Borysek - synek kaskigo, urodzony 29 stycznia 2007 roku




synek kinii1984, urodzony 29 stycznia 2007 roku




Kacperek - synek olguchny, urodzony 5 lutego 2007 roku




Sebek - synek tysi2202, urodzony 6 lutego 2007 roku




sojeczka z terminem na 8 stycznia 2007 roku - odezwij się!

Jagódka z terminem na 11 stycznia 2007 roku - odezwij się!

annot z terminem na 17 stycznia 2007 roku - odezwij się!

Fotki przesyłajcie na adres: demoisele@wp.pl Jeśli są jakieś błędy, dajcie znać
do.
Demoiselle, dziekuje. Witam na nowym wątku.
meggie
Demo ales odwazna, ja tez mialam chetke na otwarcie watku ale nie chcialam sie wtrazalac

wkoncu moge bez problemowo pisac do woli icon_smile.gif


zdjecie przesle jak tylko czas bede miala w domku

buziole
Demoiselle
CYTAT(meggie @ czw, 16 sie 2007 - 15:08) *
Demo ales odwazna, ja tez mialam chetke na otwarcie watku ale nie chcialam sie wtrazalac


Też nie chciałam, ale nie mogłam się doczekać nowego wątku a na grudniówkach nie wiem kiedy się doczekam 29.gif
Demoiselle
dorkam: prześlesz mi kopię swojego postu z linijkami maluchów?
do.
Meggie, przeciez to jest nasz wspolny watek, czemu czujesz sie caly cza u nas gosciem?
do.
ok, juz wysylam
do.
Demo,juz wyslalam PW, doszlo?
moniak78
a tez witam na nowym watku.
Piotrusiowa u mnie to tez glownie cycus (do jedzenia i do usypiania).Ty masz jeszcze lepiej bo maly ci pije z butelki przynajmniej a moj za nic w swiecie nie chce sie przekonac do butli. Codziennie probuje i nic z tego 32.gif . Za miesiac czeka nas wesela meza kuzynki. Tak bardzo chicalam sie na nim pobawic . No ale jak maly nie zaakceptuje butli to pewnie bede musiala zostac w domu 41.gif .
meggie
dorkam- wiem ze wspolny ale nie chce sie nikomu w robote wcinac bo moze macie jakies tam poustalane swoje zasady tak jak na grudniu jest

Demo- dokladnie cie rozumiem, nie wiem kiedy sie doczekam icon_smile.gif
Asiula84
I my się witamy na nowym wąteczku icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Chyba idą nam ząbki, bo mały jest okropny 13.gif
meggie
Demo- poszla fota icon_smile.gif
kaskago
melduje się
demo brrrawoooo 03.gif 03.gif 03.gif
Hermia
Witam w nowym wątku, fotkę podeslę jak znajdę taka na której nie straszę 29.gif
do.
Demo, Wiktorek urodzil sie 24 grudnia
VEA-V1
Witamy i my na nowym wątku!!!!!!!!!
Dziewczyny poszłyście jak burza!!! musiałam najpierw poczytać i przy następnej okazji własnie odpisuję

demo fotkę wysłałam i dziękujemy za stronkę. Haneczka taka drobinka ale ze strony noszenia nie jest źle 06.gif

sun trzymaj się dzielnie jesteśmy z ciebie dumne.(będzie miał kto pracować na nasze emerytury 06.gif )

Maja ostatnio częściej woła o cycka a ja sie zastanawiam kiedy by tu odstawić icon_eek.gif

Ja w nocy daję cycka o 9rano 100ml kleiku lub kaszki do picia o 13 obiadek czasem cały duzy słoiczek a czasem trochę zostawi 16/17 kaszka z owocami(frutapura)czasem sama tre jabłuszko o 20,30 cycek na kolacje i obowiązkowo po kolacji myjemy ząbki.

Maja nosi rozmiar 74/80 zależy jaka firma.
Kładę Maję spać zawsze między 21/22 ale wyczytałam że niektóre dzieci sa już gotowe do snu nocnego o 18,30 i im wcześniej kładzione tym dłużej śpią wiec postanowiłam sprubować codziennie skracać czas kładzeniaaż dojdę do 20 ciekawa jestem czy wypali.
moniak78
demo u mnie w paseczku jest blad. Mateusz ma 7 miesiecy i 16 dni. Fotke podesle jutro bo nie mam zadnej aktualnej wiec musze sobie z malym pstryknac.
BasiaB
My z Sebastiano też się meldujemy icon_smile.gif
VEA duża dziewczynka Twoja Majeczka
Demoiselle
CYTAT(moniak78 @ czw, 16 sie 2007 - 18:37) *
demo u mnie w paseczku jest blad. Mateusz ma 7 miesiecy i 16 dni.

moniak: z tym to musisz się zwrócić do dorkam, bo ja tylko kopiowałam adresy i nie mam dostępu do edycji suwaczków. Poza tym bywa tak, że przez kilka dni suwaczek szaleje a potem wraca do normy
butterfly
Ja też się melduje na nowym wątku.

Demo, świetna robota!!!!!!!! Fotki prześlę podobnie jak Hermia, jak znajde tę, na której nie straszę
06.gif
butterfly
Widzę, że z tych cały czas piszących to moja Julcia najstarsza. Lumi tu niestety nie zagląda. Może wiecie co u niej słychać. Zreszta z dwójką ma co robić.
Demoiselle
moniak, dorkam: błędy poprawione 03.gif
Hermia
Demo jak Ci te zdjęcie podesłać, bo nie wiem. Tak jak wstawiam na forum? Tylko na priva?
Asiula84
VEA-V1 ja kiedyś Sebka kładłam spać po 20, ale on sam sobie skrócił ten czas do godziny 19. Wcześniej przesypiał całą noc, budził się o 6 rano, jadł i znów lulu. Teraz budzi mi się tak koło 23-24 na herbatkę i śpi do 7-8 rano, więc chyba nie jest źle.
Asiula84
A fotkę podeślę jak mąż mi ładną zrobi.
VEA-V1
Asiula nie jest źle? jest rewelacyjnie! ja aktualnie nadtym pracuje 06.gif
VEA-V1
Normalnie zaraz oszaleje z tymi suwaczkami icon_evil.gif cały dzień próbuje i jak uda mi się ślubny wkleić to mojej Majeczki nie mogę i na odwrót a teraz już co bym nie wkleiła to BŁĄD i masz babo placek... icon_rolleyes.gif
Demoiselle
CYTAT(Hermia @ czw, 16 sie 2007 - 20:46) *
Demo jak Ci te zdjęcie podesłać, bo nie wiem. Tak jak wstawiam na forum? Tylko na priva?


obojętnie. Może być na maila: demoisele@wp.pl, lub na priva. Poradzę sobie icon_smile.gif
marzka
Demo no piękności pierwsza stronica icon_smile.gif u nas nie ma żadnych reguł poza takimi ze się lubimy, wspieramy, szanujemy i żartujemy hihi

No cwaniary :0 Moj syn co prawda pięknie idzie spać o 20 ale ciągle budzi się w nocy na butle i zadna herbatka nie pomaga musi być mleko i juz. Kiedy on prześpi całą noc, przeciez jest na butli 41.gif
Wrzesień mi się zbliza wielkimi krokami 32.gif a jutro jedziemy na wesele i Błażej zostaje z babcią. To nasz pierwszy raz- chyba bedzie ciezko ( nie dziecku ale mnie 06.gif )
marzka
CYTAT(VEA-V1 @ czw, 16 sie 2007 - 20:13) *
Maja nosi rozmiar 74/80 zależy jaka firma.


Błażej 80/86!!!!
do.
Co za noc. Wiktor budzil sie co godzine do jedzenia, Michal tez zle spal . Jestem zmeczona.Wiktor wstal juz o 5.30 teraz sobie smacznie spi ale Michal wstal. Kiedy ja wreszcie sie wyspie ? Marzka, tez mi sie marzy przespanie calej nocki.

sakiko
no to i ja sie melduje na nowym watku icon_smile.gif no pieknie tu u nas icon_smile.gif
demo superasnie to zrobilas icon_smile.gif
jak znajde chwilke to tez podesle fotke narazie sebek dobiera sie do klawiatury wiec musze zmykac icon_wink.gif
Demoiselle
Witam

Dziękuję za pochwały icon_smile.gif i czekam na kolejne fotki...

A co do nocy to Hanka też co chwilę się budziła i strasznie ją suszyło....
VEA-V1
Jestem właśnie po filmie "list w butelce" i cała we łzach ach jak je nie lubie takich zakończeń.
monte
Jestem. icon_smile.gif
Poczytam i popiszę jak już ogarnę się. Miło Was widzieć znowu, ale jakoś trudno znaleźć - Demo, nie zmieniłabyś tytułu na "STYCZEŃ, pogaduchy mam cz.2", albo jakoś tak bo niknie mi tytuł w morzu wątków. Jeśli oczywiście to nie kłopot...

(oho, wróciła i się czepia... ale ja już starsza jestem i ślepowata icon_redface.gif icon_wink.gif )
do.
Witaj Monte icon_smile.gif
Czy ktoś wie co się dzieje z Saga, dawno się nie odzywała, brakuje jej bardzo.
monte
Witajcie Kochane po kolejnym urlopowym wypadzie, ostatnim na dłuuuugo, długo. Było super, tym razem byczyłyśmy się na suwalszczyźnie (BasiaB, zupełnie zapomniałam, że wybieram się w Twoje strony, taka była szansa, żeby się spotkać - sierota ze mnie...). Byłyśmy u rodziny, Sonia dzielnie zniosła ponad czterogodzinną podróż siedząc sama z tyłu - jestem dla niej pełna podziwu, naprawdę!, a ja pierwszy raz w życiu prowadziłam wielkie Jarkowe kombi bo do mojego auta nie zmieściłyby się graty na prawie tydzień. Oczywiście zaraz wkleję foty z wyprawy.

Demo, świetna robota z tą pierwszą stroną! Mam nadzieję, że nie uraziłam Cię tym poprzednim postem. 43.gif

Asiula, Monika_sk, witajcie w naszym gronie i piszcie jak najczęściej! icon_biggrin.gif

Moniak, my mamy Nikona D80, zresztą już tradycyjnie Nikona bo jakoś lubimy tę markę aparatów.

Galopku, miło Cię widzieć po przerwie! icon_biggrin.gif

Sun, trzymamy kciuki, zwłaszcza za Twoją kondycję psychiczną. Dzieci dadzą radę - ważne żebyś Ty wytrzymywała w jak najlepszej formie! przytul.gif Ucałuj zębatego Tobianka. Fotki jak chcesz ślij do mnie na maila - chętnie wkleję.

Kaskago, witaj po urlopie, dziel się najlepiej fotowrażeniami. icon_smile.gif

Dorkam, no właśnie Saga milczy i milczy jak zaklęta... Chyba zacznę nękać ją sms-ami? A jak Wiktorek?

Sonia zębów nie ma, nie siada dalej, śmielej próbuje raczkować. Nosi 74, je cycka całą dobę z wyjątkiem posiłków o 12 (zupka ze słoiczka) i 15 (deserek ze słoiczka), jest coraz słodsza icon_biggrin.gif, niani nadal nie ma. icon_sad.gif Resztę będziemy relacjonować jak zwykle na bieżąco.
monte
To Sonia "nadjeziorna" icon_smile.gif





A jeszcze przypomniało mi się jedno pytanie - ile dziennie oprócz piersi piją Wasze maluchy? Sonia nadal nie umie pić z butelki ani niekapka, czasem wypije kilka łyżeczek herbatki, wody lub rozcieńczonego soczku. Ale jest tego malutko. I nie wiem, czy nie za mało i czy dlatego ma bardzo gęste kupy.
Hermia
Lucjan umie pić od niedawna z butelki, z normalnego kubka też stara się pić, ale jak za dużo naraz nabierze wody to pluje, więc trudno zliczyć ile wypił 06.gif
Ale w dni kiedy daję tylko butlę (bo nie mam już suchych i czystych ubranek 41.gif ) wypija maximum 120 ml, ale to w dni kiedy mniej sysa i jest bardzo gorąco. A tak to 10-20ml na dobę. Kupy robi jak już kiedyś pisałam uformowane kiełbasy 06.gif .
A sika duuuuużo.

Monte Sonieczka jak zwykle cudowna. Możesz ja zostawiać u mnie jak pójdziesz do pracy. icon_smile.gif
do.
Wiktor nie chce pić zupełnie nic poza piersią, próbowałam różnych smoczków, kubków i butelek.
Monte, Sonia śliczna, a te nóżki.... takie do schrupania 06.gif
monte
No to mnie uspokoiłyście. Sonia też sika dużo, a kupy ma "plastelinowe", pije góra 10-20 ml - ale jak Was czytam, to normalne, uffff.

Hermia, jakbym z domu do pracy do Warszawy jechała przez Kraków mogłabym nie zdążyć... Ale Twoja propozycja bardzo mi się podoba! 06.gif

Dorkam, te serdele też budzą moje ciepłe uczucia, podgryzam je od czasu do czasu. 04.gif

I jeszcze jedno zdjęcie:

tysia2202
Czesc dziewczyny!

Super pierwsza stronka icon_smile.gif Same sliczne maluszki icon_smile.gif Ciesze sie ze wciaz u was jestem z terminem na 31 styczen. Ale urodzilam 6 lutego i siedze na lutowkach. Posylam wam zdjecie Sebastianka.


Shot with DMC-TZ1 at 2007-08-17
Demoiselle
Witam wieczorową porą,

monte:
oczywiście, że mnie nie uraziłaś.
Dziewczyny, jak chcecie mogę temat zmienić. Nie zwróciłam na to uwagi, bo używam opery i po prostu w ogóle wątku nie zamykam, więc nie muszę potem go szukać.

Sakiko:
fotka wstawiona

Hanka dziś nabiła sobie wielkiego guza, bo nie posłuchała mamy. Mówiłam jej, że nie wolno podchodzić i stawać przy stoliku na kółkach, ale ona wiedziała lepiej no i stolik się na nią wywrócił. Ale póki co nauka nie poszła w las. Omija go szerokim łukiem...
Demoiselle
aaaa monte: Sonia jest przeurocza!
tysia2202
I jeszcze jedno icon_smile.gif

Shot with DMC-TZ1 at 2007-08-17

Pozdrawiam was cieplutko i ucalujcie wasze dzieciatka 03.gif
do.
Demo, oswiec mnie prosze, gamonia internetowego, co to jest ta opera ?
do.
Tysia, Sebastian śliczny, ma piękne oczy. Zagladaj do nas częściej.
tysia2202
Dzieki oczka ma po mamusi 08.gif Wasze dzieciaczki tez boskie czesto was podczytuje i ogladam fotki wiec jestem na biezaco icon_smile.gif
Demoiselle
CYTAT(dorkam @ pią, 17 sie 2007 - 23:21) *
Demo, oswiec mnie prosze, gamonia internetowego, co to jest ta opera ?


To przeglądarka, tak jak Internet Explorer, tyle, że moim zdaniem bardziej przyjazna i za jednym zamachem możesz mieć otwartych wiele stron www jednocześnie, a na pasku na dole ekranu nadal tylko jeden otwarty program. Opera jest darmowa. Można ją ściągnąć z sieci: https://operapl.net/
do.
Demo, dziekuje za wyjaśnienie, zaraz sobie poczytam.

Tysia, pisz nieraz co u Was słychać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.