To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

POSZUKUJĘ DOBREGO NEUROLOGA LUB NEUROCHIRURGA

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

OlivkaMamaNorbercika
Witajcie!!
Jak dawno mnie tu nie było...

Mam wielką prośbę!!!!! Poszukuję dobrego neurologa lub neurochirurga. Mój mąż od kilku lat cierpi na silną neuralgię nerwu trójdzielnego icon_sad.gif Ma bardzo silne ataki bólu 32.gif Ten ból jest tak silny, że powiedział mi dziś, że chyba sobie w głowę strzeli, bo już nie może znieść tego bólu rycze.gif Nie mogę już patrzeć jak on się męczy icon_sad.gif
mamamarysi
polecam-dr.Szczepanek neurochirurg z Jaczewskiego.
Przyjmuje w poradni neurochirurgicznej przy klinice. Tam przyjmuje kilku neurochirurgów ale on jest dobry w tym co robi i jest jednym z lepszych specjalistów w Polsce. Sam fakt, że pracuje obok prof. Trojanowskiego o czymś swiadczy
Do poradni należy się udac się ze skierowaniem od lekarza rodzinnego. Tel. do rejestracji 0817244611 pierwszy raz to chyba osobiscie trzeba się rejestrowac. Zadzwoń sobie wczesniej i dowiedz się szczegółów.
Wiem, że przy klinice jest też poradnia neurologiczna ale nie znam nr tel. ani lekarzy z neurologii.
Polecam sprawdzonego i dla mnie wielkiego człowieka.
Jeżeli będę mogła pomóc jeszcze jakąś informacją zapraszam na priv
pozdrawiam przytul.gif
łączę się w tym przeokropnym bólu z Wami 32.gif 32.gif 32.gif

Kasia R mama Luizy
Olivka, wysłałam ci wiadomość na priva.
OlivkaMamaNorbercika
Dziewczyny dziękuję bardzo za odzew!
Teraz będziemy wiedzieli, gdzie się udać.

Kasiu wysłałam Ci wiadomość na priva!

Pozdrawiam!
Kasia R mama Luizy
Olivka, wysyłam ci namiary na neurologa na priva.
alimama
P. Wojcicki przyjmuje w słuchmedzie i na Kraśnickich,dobry specjalista, i bardzo miły człowiek
marsjanka
Witold Janusz (neurochirurg) ma konsultacje w Szpitalu na Jaczewskiego
ewkaa
cześć dziewczyny

jestem tu nowa i mam prośbę do was o pomoc i radę w kwestii neurochirurgii w lublinie . Chodzi o chorobę kogoś bardzo mi bliskiego . Niestety nie wiem czy takie pytania wypada zadawać na forum . Naprawdę nie bardzo wiem co robić .... icon_sad.gif
Kasia R mama Luizy
Jeśli chodzi o fachowość Kliniki Neurochirurgii w Lublinie, to uważana jest za najlepszy ośrodek neurochirurgiczny w kraju.
kasiek76
Mi bardzo pomogła dr Dacko wiem że napewno pracuje na oddziale neurologii w Abramowicach
wlgag
Serdecznie odradzam prof Polisa z CZMP : wykonał u mnie usunięcie dysku,pozostawił kawałki dysku które spowodowały uciski na rdzeń i nerwy , niedowład kończyn dolnych,wdało się zakażenie które nazwał (zakażeniem śród-operacyjnym),do chwili obecnej cierpię na nieustające bardzo silne drętwienie i bóle stóp oraz pośladków.Swoim działaniem pozbawił mnie nie tylko możliwości wykonywania pracy zarobkowej ale pozbawił radości życia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.