To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Lutusie 2007 cz.IV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
sylwia27


Agga;) - Agnieszka - 15.01.2007 o godz. 17:58 urodzila córeczkę Darię - 2930 g, 56 cm
https://picasaweb.google.pl/rybowskie/Darunia



Edytax - Edyta - 21.01.2007 o godz. 4:50 urodziła córeczkę Weronikę - 2950 g, 53 cm



Grace28no - 30.01.2007 urodziła córeczkę Paulinę

Agutka24 - Agnieszka - 01.02.2007 urodziła synka Mikołaja - 3300 g, 54 cm



Olguchna - urodziła 4.02.2007 o godz. 12:00 synka Kacpra - 3350 g, 55 cm



Nysia - Agnieszka - urodziła 4.02.2007 o godz. 14:05 synka Krzysia - 3700 g, 56 cm



Kanika - Kasia - urodziła 04.02.2007 o godz.22:03 córeczkę Olę - 2670 g, 50 cm
https://picasaweb.google.pl/ada.tomczykowska/KoYsankaDlaOleKi



Inek - Ida - urodziła 5.02.2007 o godz. 7:20 córeczkę Adę - 3100 g, 52 cm



Tysia2202 - Martyna - urodziła 6.02.2007 o godz. 12:20 synka Sebastiana - 3720 g, 56 cm
https://picasaweb.google.com/tysia2202/Film...key=P6dXGqqiMwA



Sylwia27 - Sylwia - urodziła 6.02.2007 o godz. 22:40 córeczkę Alę - 2380 g, 49 cm



Cela - Agnieszka - urodziła 7.02.2007 o godz. 14:27 synka Pawła - 3510 g, 57 cm




Natala - Natalia - urodziła 7.02.2007 córeczkę Jagodę - 3450 g, 57 cm



Figa1 - Anita - urodziła 7.02.2007 synka Juliana - 3150 g, 55 cm



Ma-Rita - Małgosia - urodziła 8.02.2007 o godz. 11:25 synka Iana - 3290 g, 49 cm



Marhab - Marta - urodziła 10.02.2007 o godz. 22:20 synka Michała - 3400 g, 54 cm



Nika27 - Sylwia - urodziła 15.02.2007 o godz.14:55 synka Bartusia - 3800 g, 53 cm
https://picasaweb.google.com/sylwia1411


Olinka25 - Ola - urodziła 17.02.2007 synka Bartka



Mauugosiai - Małgosia - urodziła 17.02.2007 o godz. 2:30 córeczkę Martynę - 3450 g, 54 cm



Eiwanka - Ela - urodziła 18.02.2007 o godz. 14:30 córeczkę Polę - 3350 g, 54 cm



Iśka - Monika - urodziła 18.02.2007 o godz. 18:25 córeczkę Jagodę - 3140 g, 53 cm



Mama_Madzia - Magda - urodziła 20.02.2007 synka Konrada - 4130 g, 59 cm



Monilka - Monika - urodziła 20.02.2007 o godz. 6:35 córeczkę Olę - 3050 g, 52 cm



Mili84 - Milena - urodziła 20.02.2007 o godz. 20:36 synka Milana - 5000 g, 59 cm



Mon1k@ - Monika - 21.02.2007 urodziła córeczkę Majkę - 3000 g, 53 cm



Sulichna - urodziła 21.02.2007 o godz. 13:05 córeczkę Anikę - 3440 g, 56 cm



Ilonka23 - Ilonka - urodziła 21.02.2007 o godz. 16:55 córeczkę Nikolę - 2850 g, 51 cm



Monia - Monika - urodzila 22.02.2007 o godz. 4:15 córeczkę Wiktorię - 3250 g, 55 cm



Anulek2505 - Ania - urodziła 23.02.2007 o godz. 3:45 synka Kacpra - 3610 g, 56 cm
https://picasaweb.google.pl/ada.tomczykowska/Kacper



Samonia6 - Monika - urodziła 23.02.2007 o godz. 8:40 synka Antosia - 3350 g, 55 cm



AniaEl - Ania - urodziła 26.02.2007 o godz. 14:30 córeczkę Kingę - 3000 g, 53 cm



Słonko1512 - Monika - urodziła 27.02.2007 o godz. 16:40 synka Kubusia - 2900 g, 57 cm



Ada25 - Ada - urodziła 27.02.2007 o godz. 21:00 synka Mikołaja - 3820 g, 54 cm
https://picasaweb.google.pl/ada.tomczykowsk...key=AkYaCYwPslw


Moniczkaa84 - Monika - urodziła 28.02.2007 o godz.18 synka Bartusia

Inek
Nareszcie nowy wÄ…tek!!! impreza.gif


Jestem pierwsza!!!!!!! impreza.gif
AniaEL
Pierwsza to tu była Sylwia 08.gif
Przyznaj się, że czatowałaś 03.gif

Za nowy wÄ…tek impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
Agga:)
za nowy watek impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
aanetta
No to i ja sie dolanczam za ten nowy watek brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif ale wy gnacie z tymi postami jak szalone ja was czasami potczytujw bo ty jest moja siostra 02.gif

tysia2202
Za nowy watek impreza.gif
Kanika
No to i ja wypję icon_smile.gif Za cz. IV, mimo że chyba conajmniej dwie opuściłam, ale obiecuję poprawę icon_smile.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
Ma-Rita
No prosze juz wszystkie tu pija, a ja ciagle na starym watku siedze 06.gif

No to za czwarta czesc lutusiow impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
mim
Oooo i mamy IV część!!!! Super!!!!! No to się napijmy!!!! pijak.gif

Sylwia strona suuuuper:)

Ania ja też zostawiam młodego w tą sobotę. Ale do kościoła jedziemy z nim a potem go przywozimy i go kąpię karmię i usypiam. Nieważne jak długo to będzie trwało najwyżej się spóźnimy. A na wesele mamy ze 40km. Trudno-na oczepiny i tort zdążymy 06.gif

No ceny w Warszawie nań są straszne, zresztą nie tylko nań-przedszkoli i żlobków również, ale jak nie ma rady to trzeba brać...Sama się teraz zastanawiam od stycznia właśnie nad nianią. Miał iść do żłobka, tam zapłacić muszę 1000zł miesięcznie. Nani zapłacę więcej ale niania będzie tylko dla niego i będzie na każde skinienie a im więcej dzieci tym ta uwaga jest bardziej podzielona.
tysia2202
Sylwia super stronka nalezy ci sie pochwala icon_smile.gif
Anulek trzymam kciuki ja za szukanie pracy zabieram sie od grudnia 32.gif nie chce ale trzeba. Pod koniec wrzesnia robie w Katowicach kurs stylizacji paznokci.
Zadnej opiekunki nie musze szukac na szczescie ani zlobka bo malym zajmie sie moja mamusia a to najlepsza opiekunka na swiecie icon_smile.gif
mama_madzia
ooooooooooooo hello icon_smile.gif

No proszÄ™ chwila nieuwagi a tu nowy watek....kto to ostatnio pisal ze nas malo na forum i watek umrze? hehe

No ja sie wprawdzie ostatnio nie odzywalam bo moj Konrad mial przedwczoraj w nocy goraczke 39.6 przestraszymalam sie jak nic icon_sad.gif dalam mu ibufen i spadla ale w nocy o 3 znowu...rano poszlismy do lekarza i podobno nic sie nie dzieje, ze wszystko ok, i ze albo jescze sie nic nie rozwinelo albo to zeby no i juz goraczki nie ma ale za to biale dziaslo kolo juz wyrznietego zabka, a wiec w drodze drugi zabek icon_smile.gif

no a tak to praca...zakupy, wyjazdy i nie mialam kiedy wejsc na forum. Ale obiecuje poprawe icon_smile.gif zdjecia na pierwsza stronke wysle pozniej a teraz robie lozeczko i ide spac bo jutro znowu pobutka 5;50 icon_sad.gif

dobranoc

a no i za wszystkiego okazje i za watek czesc IV zdrówko ~!!~!!!!
Agga:)
Musz sie pochwalic moja corcia dzis powiedziala pierwsze slowko AGA wiem ze to napewno nie swiadomie ale tak pieknie i wyraznie to z siebie wyostala ze az lezka w oku mi sie zakrecila 08.gif 03.gif 06.gif
anulek2505
Wy juz tutaj a ja na cz III siedze icon_sad.gif Chyba trzeba by było powidaomić że jestesmy już tutaj - napisze zaraz tam

Kanika witaj spowrotem icon_smile.gif

Ja tez miałam iść od stycznia do pracy, ale znalazłam ogłoszenie które mnie zaciekawiło, więc wysyłam, a jak nic z tego nie wyjdzie to za takie porządne szukanie pracy zabieram się od połowy listopada icon_smile.gif a jak nie znajde to ide do starej pracy, jak mnie zwolnią to chociaż może odprawę dostanę icon_smile.gif diabel.gif

AniaEL
Ale tu trwa impreza 03.gif

Kanika jak dobrze, że znów jesteś z nami. Mam nadzieję, że tym razem na stałe. Ucałuj Olusię.

Anulek trzymam kciuki za znalezienie fajnej, niestresującej i dobrze płatnej pracy.

Moja panna znalazła sobie nową rozrywkę 29.gif Wkłada smoczek do buzi, robi "pucki" i pluje nim najdalej jak może. Największa frajda jest jak smoczek wypanie poza łóżeczko, ale jej się wtedy pyszczek śmieje. A stara matka musi się schylać wink.gif
anulek2505
A i za następną część lutusiów icon_smile.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
anulek2505
A ja myślałam, że nasz wątek umiera 04.gif
monilka
Za nowy wÄ…tek brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Trzymam kciuki mocno zaciśnięte za Alunię
A ja nie mam żadnego zdjęcia:( Dziewczyny, które wkleić??

I reszta nie chce mi się wkleiś niech będzie więc na razie to..
Jak dorwę aparat to porobie aktualne. Proszę więc Sylwia o to zdjęcie na pierwszą stronkę
Agga:)
Ania jak widac corcia dba o kondycje mamusi a ty chcialas z plyta chudnac 08.gif oj nie wiem czy byloby jeszcze z czego 29.gif 08.gif
anulek2505
Ania mnie ubigłas na lutusiach cz III icon_smile.gif
anulek2505
A ja dzisiaj mam okropny dzień - przez tą nieprzespaną noc icon_sad.gif Mały doprowadzał mnie dzisiaj do szału, siedzimy w domu i nic nie robię tylko jem icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif Oczywiście kupiłam o rozmiar mniejsze spodnie to obrosłam w piórka i już lodówczka się nie zamyka icon_sad.gif
monilka
Anulek no to trzymam kciuki za nowÄ… pracÄ™...
Kanika, mamy nadzieję, że już na dobre pojawilaś się na lutusiach.. przytul.gif
Ada hmm.... mówisz, że na oczepiny zdązysz?? 04.gif . Masz znowu zamiar łapać welon?? 02.gif
AniaEL
Może Ada nowego męża będzie szukać 08.gif
Agga:)
na grudniowych bobasach tez mamy szalej 8 czesc maja 29.gif
AniaEL
CYTAT(Agga:) @ czw, 30 sie 2007 - 21:30) *
na grudniowych bobasach tez mamy szalej 8 czesc maja 29.gif

Jeden miesiÄ…c = jeden wÄ…tek 06.gif
My się powoli rozkręcamy 08.gif
monilka
Oj anulek...Ty to siÄ™ masz z tym nocnym wstawaniem przytul.gif ..Za to na pewno pracÄ™ dostaniesz i to takÄ… jak chcesz przytul.gif
Agga..no to gratulacje dla córuchny... brawo_bis.gif za AGA..Ciekawe kiedy Ola powie..MONIA 29.gif
CoÅ› Nika siÄ™ ostanio nie odzywa...Mam nadziejÄ™, ze u niej i Bartusia wszytsko ok.
APEL DO NIKI: NIKA JAK WSZYSTKO OK A NIE MASZ WENY NAPISZ TYLKO OK!! BO CIOTKI SIĘ MARTWIĄ!!!
Agga:)
Ania ladne zdiecie Kingi masz ale czy dobrze widze i dziecko na podloge przenioslas 08.gif
monilka
CYTAT(AniaEL @ czw, 30 sie 2007 - 21:30) *
Może Ada nowego męża będzie szukać 08.gif

AniaEl z tego, co pamiętam to Ada na ostanim weselu, po kilku drinkach, już welon próbowała łapać..tylko jej się nie udało 04.gif
tysia2202
Ale zasowamy z tymi stronami 08.gif 03.gif Ja bylam dzis na solarium i sobie dupe spalilam Fajnie wygladam takie dwa arbuzy 04.gif W sobote bede sie bawic a moje sloneczko zostaje z rodzicami. Mama powiedziala zebym malego przywiozla w piatek i zebym sie wyspala w sobote przed weselem. Kochana mamusia 41.gif
Zaraz ide ogladac Co z ta Pollska fajna gromadka sie zbiera bedzie mozna sie posmiac. No a w lozeczku masazyk mi maz zrobi 08.gif
AniaEL
Agga jak matka chce coś obejrzeć w telewizji, wtedy dziecko jest eksmitowane z łóżka i ląduje na podłodze 04.gif


To może teraz Adzie się uda 06.gif
Agga:)
oj Tysia biedna twoja dubka ale za to ile przyjemnoscia ja wieczorem czeka 08.gif 29.gif 03.gif
anulek2505
Najnowsze zdjęcia icon_smile.gif






Agga:)
widze ze ksiazki ja interesuja oj chyba niedlugo juz nie beda w tak idealnym stanie znajac Kinge 08.gif
AniaEL
Tysia to teraz będzie : "Co z tą Polską?" Kurka, znowu CSI będzie później icon_evil.gif i jak ja mam się kłaść spać o normalnej porze icon_rolleyes.gif
AniaEL
CYTAT(Agga:) @ czw, 30 sie 2007 - 21:45) *
widze ze ksiazki ja interesuja oj chyba niedlugo juz nie beda w tak idealnym stanie znajac Kinge 08.gif

Ja się cały czas zastanawiam, jak ją od nich odgrodzić, bo przenieść nie ma gdzie.

Anulek Kacper ma taki sam stosunek do książeczek jak Kinga. Świetnie smakują icon_lol.gif Czemu on taki smutny na tym oststnim zdjęciu?
Agga:)
Kacperek slodziotko wychodzi na zdieciach 03.gif
mim
CYTAT(AniaEL @ czw, 30 sie 2007 - 21:30) *
Może Ada nowego męża będzie szukać 08.gif


No a co... 04.gif 04.gif Ten mi się znudził i nigdy go nie ma. Znowu pewnie mi odbije i będę się pchać do łapania i wstyd rodzinie przyniose 06.gif 06.gif 06.gif

AniaEL mam taki sam kocyk 03.gif

Anulek zdjęcie Kacperka jest powalające to z tą głowką spuszczoną:)icon_smile.gificon_smile.gif Jakby mówił..."porwałem firanki i zasłonki, pozwalałem doniczki z parapetów, które poniszczyły parkiet i wszędzie jest ziemia, nawet na tym Twoim nowym jasnym dywanie za 2000zł, który się pewnie już nie wyczyści...ale na mnie nie krzycz mamusiu, to się nie powtórzy 04.gif 04.gif 04.gif "

Nika...błagamy o wieści!!!!!
Kanika
No mam nadzieję ze na dobre, chyba że znów funduszy zabraknie icon_razz.gif
U mnie Olka jest na etapie powtarzania wciąż babababbaba, i ostatnio doszła do tego jak się dmucha...:/
A ja szłam dziś na rozmowę i nie doszłam, bo nie znalazłam ulicy icon_sad.gif więc chyba narazie tak obierznie poszukam jak będzie coś ciekawego to wtedy,,,,już sama nie wiem...żłobka brak opiekunki też ( tui głównie funduszy ) a mama moze i zostanei ale to bym na popołudnia musiałą tylko chodzić...mam jeszcze wyjście, iść do castoramy do pracy...blisko, praca nie jest aż tak icężka tyle że trzeba cały dzień łązić...no i problem u mnie z rehabilitacją Olki bo jak ja nie pojadę z nią to już nie ma komu..... bynajmniej nie tatusiowi 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif
anulek2505
CYTAT(monilka @ czw, 30 sie 2007 - 21:33) *
Oj anulek...Ty to siÄ™ masz z tym nocnym wstawaniem przytul.gif

Oj, jak ta noc bedzie taka sama to chyba wymięknę i Kacper wyląduje ze mną w łózku 32.gif
tysia2202
Anulek Kacper super wyglada na 3 zdjeciu taki aniolek icon_smile.gif
AniaEl a na bedzie o 22 icon_smile.gif
AniaEL
CYTAT(Ada25 @ czw, 30 sie 2007 - 21:52) *
No a co... 04.gif 04.gif Ten mi się znudził i nigdy go nie ma. Znowu pewnie mi odbije i będę się pchać do łapania i wstyd rodzinie przyniose 06.gif 06.gif 06.gif

AniaEL mam taki sam kocyk 03.gif

Ale u nas pewnie był tańszy wink.gif

Ada chciałabym Cię zobaczyć w akcji 02.gif może jakiś krótki film z wesela
tysia2202
Ja ide do lozia 08.gif maz juz czeka zeby mi zrobic masazyk olejkiem 08.gif

DOBRANOC przytul.gif
anulek2505
CYTAT(AniaEL @ czw, 30 sie 2007 - 21:49) *
Czemu on taki smutny na tym oststnim zdjęciu?

Nie wiem czemu taką zrobił ?? Ale smiesznie wygląda icon_smile.gif


"Jakby mówił..."porwałem firanki i zasłonki, pozwalałem doniczki z parapetów, które poniszczyły parkiet i wszędzie jest ziemia, nawet na tym Twoim nowym jasnym dywanie za 2000zł, który się pewnie już nie wyczyści...ale na mnie nie krzycz mamusiu, to się nie powtórzy"
Dobre icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
AniaEL
Kanika jakoś się ułoży. Przecież nie może się całe życie chrzanić przytul.gif

Tysia miłego masażu icon_mrgreen.gif
mim
CYTAT(AniaEL @ czw, 30 sie 2007 - 21:56) *
Ada chciałabym Cię zobaczyć w akcji 02.gif może jakiś krótki film z wesela


Ooooo już jeden jest z poprzedniego wesela, koszmar...tak wysoko nogi podnosiłam (bo nie omieszkałam kankana zatańczyć wkoło orkiestry icon_redface.gif) że mi całe dupsko było widać, gacie miałam 37.gif 37.gif 37.gif 37.gif Doszłam tylko do tego tańca i przestałam oglądać. A do welonu było jeszcze daleko 29.gif 29.gif 04.gif M. popatrzył na mnie krytycznie i też nie chciał dalej oglądać. Oddałam film spalając się ze wstydu. Teraz pewnie też się pobawię...no ale tu ma być 200osób to się w tłum wtopię 04.gif 04.gif



Kanika
A ja idę poparzyć butelki i powoli szykować niuśce mleko, a potem też do łóżeczka icon_smile.gif
Dobranoc i do usłyszonka teraz to pewnie jutro icon_smile.gif
Ja już przestałam o cokolwiek prosić 3 miesiące temu icon_smile.gif
sylwia27
to ja jutro powklejam nowe fotki, ok?

wpadłam na chwilę bo Ala właśnie usnęła, a tu już nowy wątek icon_wink.gif

czekam na telefon od siostry z uk a potem spać bo padam dziś..Ala dała mi dziś popalić, chyba z okazji zębów.....

dobranoc nocne marki...
AniaEL
Ada ja już nie chcę, ja muszę Cię zobaczyć w akcji icon_lol.gif
mim
CYTAT(AniaEL @ czw, 30 sie 2007 - 22:10) *
Ada ja już nie chcę, ja muszę Cię zobaczyć w akcji icon_lol.gif


04.gif 04.gif nie ma mowy 29.gif
Agga:)
Wiesi od Anik


CYTAT(anik978 @ czw, 30 sie 2007 - 20:09) *
Kochane módlcie się za moją Alunię, jest już po operacji i leży teraz na ojomie, nie wybudzona jeszcze po operacji, podłączona do tych wszystkich komputerów, ze sztucznym oddychaniem 13.gif ryczę cały czas, to coś strasznego Operowali ją o 17, mogłam wejśc tylko na chwilkę na ojom i ją zobaczyć i chyba mnie wyczuła bo zaraz serce jej zaczęło szybciej bić i nie umiała oddychać z tą rurką, musiałam zaraz wyjść a oni ją uspakajali. tak się o nią boję, te szpitale i te choroby to jest koszmar, naprawdę sie boje że może jej się coś stać. Dzisiaj tylko jestem w domu na noc bo jutro już będę mogła być z nią cały czas, jak przekażą Alunię z ojomu na chirurgię.
Najgorsze że problem się nie kończy na tej operacji bo ona(operacja) nie wyleczyła biegunki, która spowodowała to że Ala musiała byc operowana. Chirurdzy mówią: "my nie od biegunek, zrobilismy co do nas należy a później to juz nie my". Boję się bo przecież wszystko może się powtórzyć jak zaczne ja karmić, i okaże się że biegunka dalej jest, tak się boję.
Od dzisiaj jest na kroplówkach ja nie mogę jej karmić jeszcze 2 doby po operacji.
Piszę wwszystko tak chaotycznie bo jestem roztrzęsiona. Jedyne przed czym mogę Was przestrzec to NIGDY NIE lekceważcie śluzu w kupce, tłuczcie każdemu lekarzowi, by na to reagował, sluz świadczy o nieprawidłowej pracy jelitek itrzeba znaleźć tego przyczynę

AniaEL
Agga czytałam tego posta na Czerwcowych brzdącach i aż serce mi się krajało.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.