To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

sukces!?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamamarysi
witajcie
muszę podzielic się swoim sukcesem-od wtorku Marysia nie cyca.Nie wiem kto bardziej nad tym ubolewa icon_sad.gif oj chyba ja icon_redface.gif icon_redface.gif dziś już jest z mna lepiej chodzi o psychikę no i cyce też mniej już bolą a wielkie że ło matko. Ale najważniejsze, że dla Marysi cysio ble i posiuł (popsuł) A sukces ten zawdzięczam "gorzkiemu paluszkowi". jak spróbowałam to myślałam że mnie skręci a marysia to aż zwymiotowała.
Teraz przytula sie do cysiów, całuje rozkłada rece i mówi koja (kocha) ale nie weźmie do buzi bo ble.No i zaczęła pic z butli przez smoczek. Pierwszego dnia to i bebiko było pyszne że prosiła o jeszcze icon_eek.gif ale na dzień dzisiejszy butla znowu jest nie dobra cyco tez jest ble to zaczeła wiecej jeśc.Zobaczymy jak to dalej będzie. W nocy budzi się szkoda mi jej ale nie dam a niech beczy wkońcu uśnie. Mam nadzieje ze najgorsze za mną.
pozdrawiam
Ewelinek
gratuluję icon_biggrin.gif Twoja córeczka jest już dużą dziewczynką i na pewno szybko będzie wszystko dobrze - tego Wam życzę!! icon_smile.gif
Kasia R mama Luizy
Myślę, że musisz przetrwać te parę dni, a potem już będzie dobrze. Z drugiej strony Tynia nawet teraz od czasu do czasu ciągnie mnie za bluzkę i prosi, żebym dała jej mleko! A przecież odstawiłam ją już prawie pół roku temu, nadal bestia pamięta, co te cyce dobrego dawały.
emce
Gratulacje!
Choć tak to własnie bywa z tym karmieniem - trudno powiedzieć komu na pewnym etapie bardziej jest potrzebne icon_wink.gif Ja własciwie chetnie ograniczyłabym karienia nocne, bo czasami męczace, ale odstawić całkiem - no way! Chyab do gimnazjum karmic będę... 43.gif
mamamarysi
minął juz ponad tydzień i wytrzymałyśmy z mańką czyli na dobre skończyłysmy to cyckanie. Psychicznie też pozbierałyśmy się. icon_smile.gif Teraz mogę mówic o sukcesie.
pozdrawiam
emce
To teraz gratuluję już z całym przekonaniem! 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.