To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

USG D w Poznaniu...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Bibi:-)
Witam Dziewczyny,
wybieram się w najblizszym czasie na usg 3D, ale nie wiem gdzie najlepiej w Poznaniu je zrobić i jak to wygląda cenowo. Jeśli któraś może doradzić, to z góry dziękuję.
aniakg
rok temu fajnie robili usg 3d na polnej przy szpitalu
kobra79
HEJ WITAM.JA BYLAM NA USG3D W POZNANIU NA PALACZA 117A.KOSZT WIZYTY TO 150ZL PLUS 100 FILM Z TEGO USG.PODOBNO JEST DOKLADNE,ALE MOJA LEKARKA STWIERDZILA ZE TO NACIAGANIE KASY...
I KOMU TU IWERZYC??? icon_confused.gif icon_confused.gif icon_confused.gif
MamaJiP
Pewnie że, naciąganie kasy. To 3D bardziej jest dla lekarza żeby dokładnie dziecko obejrzał. Po drugie to pewnie jest ten sam sprzęt tylko przełącza na trójwymiarowe. Szkoda kasy.
Ja miałam zwykłe usg i pięknie synka było widać, paluszki, nóżki, oczka.
W luxmedzie żądają 200zł.
kinusp

zdjecie z Luxmedu - 20 tydzien i kilka dni
ja osobiscie polecam
22nika28
Witajcie, a ja mam takie pytanie: czy w tym gabinecie robią usg ciążowe https://www.rentgen-poznan.pl/#page=page-1 Mąż jedzie tam na prześwietlenie zęba, a na stronce nic nie ma czy ciężarnym robią usg bo chciałabym może przy okazji się dowiedzieć co za maluszek jest w brzuszku icon_smile.gif bo u ginki ciągle się odwraca, a nie chcę pytać czy dzwonić bo jeszcze za głupią mnie wezmą albo taką co męża nawet na prześwieltlenie przyprowadza. Jak nie to gdzie obecnie polecacie zrobienie usg w Poznaniu
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.