To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Lipcowe Truskaweczki 2007 - część II -

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
*Anuszka*
Witam w części II rozwoju naszych Truskaweczek i maminych ploteczek!!!
Na ulepszenie wąteczku i strony pierwszej, będę miala czas od jutra rana 5 godziny... 41.gif
blagam.gif o kciuki za bezpieczny lot... i zapraszam na kontynuacjÄ™ naszych rozmowek... blagam.gif
alcia
Co by nie było tak goło to napisze, że się cieszę, że nasze truskawki tak rosną ...... No i Anuszka ja kolo 5 zawsze nie spię bo mąż sie do pracy szykuje to jutro na pewno przytrzymam kciuki za bezpieczny lot i za szybki powrót Twojego męża.
Maciejonka
Ha! to ja sobie juz tutaj napiszÄ™ diabel.gif
Czytałam cały dzień ale czasu na napisanie nie znalazłam. Dopiero teraz.

Dzięuję za wszystkie miłe słowa 02.gif aż może wkleję cos jeszcze 08.gif

Agutka-nasze chłopaki chyba sie zmówili... Piotrus też dłuugo nie umiał zasnąć. Dopiero babcia go ululała 01.gif jak miło, ach jak miło!!!!!!!!
A te ciastka to jakie to? wydawało mi sieże juz wszystkie opakowania poczytałam. Dzisiaj mi mama przywiozła wiatraczki kokosowe. Jutro chyba je z kawą wciągnę. Juz tak mi się marzy kawusia 41.gif

Joanno-sukienka boska! W sklepie pewnie grubaśno ponad stówkę.

Alcia-fajne masz kudły. Tez bym takie chciała. Ja głupia na 30-te urodziny dałam sie na krótko ściąć. Fajnie wygladałam (ale skromna co?) ale fryzjerka już nigdy od tamtej pory nie umiała powtórzyć cięcia. Teraz zapuszczam bo najwygodniej móc złapać w kuca i luzik.

Maja!! jestescie naprawdę dzielne!! bardzo się cieszę, ze juz jesteście w domu. A ta pierś... no no no... GRATULACJE!!!!

Asiu-powodzenia jutro!!

Gosiu... przytul.gif i nic więcej. Biedne te dzieciaczki.

Ja jutro na szczepienie 41.gif moze dlatego Piotruś nie umie zasnać-czuje moje zdenerwowanie? cholera...

Rodzice juz są. Jak już mówiłam mamcia ululała "Okruszka", jutro idzie pewnie z nami do lekarza i gdzie tam jeszcze nas poniesie. Musze sobie kupić buty i to szybko 21.gif noga mi się rozczłapała po ciąży i moje ukochane mnie cisną. Załamka poprostu...

Idę spróbować zasnąć. Dobranoc!!
Maciejonka
Anuszka-niech doleci całi i zdrowu a te 2 miesiące niech Wam szybko zlecą!!
alcia
Witajcie,
czy bedÄ™ dzisiaj pierwsza !!!! ???? 04.gif 04.gif

Niunia spi a ja po sniadanku, pogoda zapowiada się nawet, nawet wiec może dzis nie zmokniemy. W planach na dzis jest oczywiscie obiadek, zakupy i inne codzienne czynności a popołudniu idziemy wpłacic zaliczke do lokalu gdzie będą chrzciny - aby miec to z głowy.

Na razie zmykam sie ogarnac póki mała spi.
kiniaczek
Witam Wszystkie Mamusie i ich dzieciaczki
jak juz Tina zauważyła czytam Was od jakiegoś czasu ale nie chciałam nic pisać, stwierdziłam że Wy wszystkie juz tak dobrze się znacie, że szkoda wprowadzać jakiś zamęt no ale ciężko się powstrzymać żeby tu nie zaglądać, uzależniłam się od tego!!!!!!! Ja jestem mamą Oliwki, urodzonej 16 lipca i tak jak Tina mieszkam w Anglii
życzę wszystkim miłego i spokojnego dnia
.Angel
Hej! Noc minęła spokojnie, a bałam się, bo wieczorem był marudny.
Kiniaczek witam pisz jak najwięcej icon_smile.gif
Moniu czekamy na zdjęcie po fryzjerze
Wczoraj rozmawiałam z siostrą i zdecydowałyśmy, że jeżeli jej położna pozwoli na podróż to chrzciny będą w listopadzie uffff... 03.gif
Joanna 81
Cześć dziewczyny

Po wczorajszym szczepieniu nocka minęła nam spokojnie, Natalka już w południe była taka spokojniutka, leżąc na łóżku zerkała na telewizor icon_redface.gif icon_redface.gif i uśmiechała się radośnie 06.gif Wcześniej oczywiście się nam pożaliła jaką krzywdę jej zrobili, ale najważniejsze, że jak usnęła około 21.00 to spała do 4.00 szybkie przewijanko i karmienie i fru do łóżeczka ją mąż zapakował i spała dalej do 8.00. Teraz też śpi w swoim łóżeczku. A rano strzeliła dwie takie mega kupy że mało nie padłam jak zobaczyłam 37.gif Prześcieradło z naszego łóżka do prania, a z jej łóżeczka poszewka razem z kołderką, no i oczywiście dwie zmiany ubranek, ale dała czadu icon_redface.gif Ale myślę, że to może być reakcja po szczepieniu, bo w sumie nic nowego nie zjadłam wczoraj.

Anuszko trzymam kciukasy za udany lot twojego męża, no i życzę wytrwałości w oczekiwaniu na jego powrót. Na razie musi Ci wystarczyć nasza obecność frajer.gif

Kiniaczek ja też Cię widziałam wielokrotnie na naszym lipcowym wątku, miło że do nas dołączyłaś, im nas więcej tym lepiej, weselej i doświadczeń więcej 06.gif Pisz jak najwięcej icon_biggrin.gif

Maciejonka wklejaj zdjęcia wklejaj, chętnie obejrzę ( obejrzymy, nie dziewczyny ??? )

Zmykam na śniadanko, herbata już pewnie zimna ... jak to jest człowiek zamiast siąść i jeść to leci z samego rana do komputera poczytać co nowego na forum ... ja już jestem uzależniona 37.gif

Oki życzę wszystkim udanego, spokojnego dnia przytul.gif
Bez_Nazwy :(
Hej!!! Ale pogoda - leje i zimno. Mlodego wystawiłam na balkon w wózku, bo ze spaceru nici i śpi już prawie godzinę!!!! Chyba mu służy rześkie powietrze.

Słyszałam dzisiaj o kolejnych wycofanych zabawkach Mattel i sprawdziłam linię Fisherprice w internecie, czy nie mam czegoś z ołowiem. Ufff, nie mam. Ale jest huśtawka, może któraś z Was ją ma, więc ostrzegam. Tu jest link do zdjęcia https://service.mattel.com/us/recall/defaul...recall_id=52429 Jest wycofana z powodu wysokiej zawartości ołowiu w farbie.

Joanna 81
U nas nie pada ( wieje trochę i zimno trochę, ale co dziecko trzeba hartować przed zimą ), także zapakowałam ciepło ubraną Natalcię do wózka ( była już marudna ) i poszłam z nią na ploteczki do koleżanki do sklepu i połaziłam gdzie się da, zrobiłam owocowe zakupy, skoczyłam na pocztę ( przyszła już zielona princeska brawo_bis.gif ) i wróciłam, a Mała śpi nadal przed domem w wózku 06.gif Służy jj świeże powietrze 06.gif 03.gif

Tina ja widziałam kurteczkę z Biedronki, ba! nawet Nati taką różowo - niebieską dostała od cioci w rozmiarze 74 cm ładna jest i dobrze wykończona, super, polecam, bo cena okazyjna 08.gif

Joanna 81
Alciu śliczne zdjęcie Oliwki w profilu 06.gif

Angel ja kilka dni temu chciałam zmienić zdjęcie w profilu i też miałam kłopoty mimo że rozmiar dobry, nie chciało mi za żadne skarby świata zmienić 29.gif Dałam sobie spokój w końcu i później jak weszłam na forum patrzę i oczom nie wierzę jest to zdjęcie co próbowałam wcześniej bezskutecznie wstawić 08.gif Jak masz dobry wymiar i w okienku, gdzie jest " przeglądaj " pojawia Ci się namiar skąd to zdjęcie, to spróbuj wylogować się z forum i po jakimś czasie wejść ponownie, może isę uda przytul.gif
Maciejonka
Kiniaczek witaj u nas i pisz jak najwięcej!!

No i po szczepieniu. Przy pierwszej szczepionce byłam dzielna. Przy drugiej miałam łzy w oczach, przy trzeciej ryczałam na równi z Piotrusiem. Pielęgniarka miała łzy w oczach i żaliła się okropnie jeszcze, ze ona strasznie nie lubi kłuc takich maluchów... 41.gif Teraz Okruszek (dobre sobie- frajer.gif 4500g, hehe ) śpi, ale znowu niespokojnie. Całą droge do domu popłakiwał (autem byłam bo pogoda pod psem 21.gif ) i się żalił. Pojechaliśmy jescze po czapkę bo przed wyjsciem było aż 8 stopni a mamy tylko takie cienkie bawełniane.

Dziś w TV w przegladzie prasy mówili, że zima bedzie ostra w tym roku. Pewnie. Równowaga musi być. W zeszłym roku dłuuugo było pięknie.

Idę do sklepu. Mamunia obiadek robi icon_wink.gif muszę jakoś pomóc... 06.gif
mała78
hej

witam na nowym watku

maciejonka - milo cie widziec

maja - witam ciebie i twoja dzielna dziewczynke

alcia - sliczne wlosy

A u nas od rana pada wiec nici ze spaceru a szkoda bo Hania uwielbia...
alcia
Dzisiaj mam mega doła i chyba bedę go mieć przez kilka dni - powód nie na to forum .

Oli zasnęła w łóżeczku na brzuszki pranie się kończy i zaraz mężus wraca z pracy.

Ritta wiesz co tyle kasy placi się za te zabawki a tymczase takie numery. Ale pamietam, że z 5 lat temu w Niemczech wykryto rakotwórcze materiały w wózkach Chicco więc nie ma firm na 100% pewnych - niestety.

Kiniaczek
witaj !!!!! pisz i wklejaj zdjecia

Joasiu super, że Nati nie zareagowała negatywnie na szczepienie no i dzieki za kopmlement odnośnie zdjęcia w profilu - robione w wannie icon_smile.gif

Angel25 masz racjÄ™ niech siostra zdecyduje.

A gdzie nasza Anuszka w sumie teraz sama to i wiecej spraw na głowie. Ale ja czekam !!!!
sylwia13
Witajcie!!

Kiniaczku witam serdecznie, napisz wiecej o sobie, gdzie dokładnie mieszkasz i czy to pierwsze Twoje dziecię?

Ja jestem w lekkim szoku odkąd przeszlismy tylko na butlę, czyli od wczoraj Młody nie do poznania, dzisiaj już drugą drzemkę robi, zadowolony, zero płaczu, pokarm ściagam bo jeszcze nie wiem do konca co zrobię, ale dziecko szczęśliwe, to najważniejsze!!!

My szczepienie mamy w przyszłym tyg, muszę czopki na wszelki wypadek zakupić, a w piątek lub w czwartek wyjazd do rodziców i w niedzielę chrzciny, kurcze jeszcze do spowiedzi muszę iść, a nie byłam ......... ze 3 lata!

A propos wyjazdu to chyba cieżarówke bedę musiała zamówić, jak ja sie zabiorę!!! Wanienkę muszę wziać, cholewka będzie tego!
kiniaczek
Dzięki dziewczyny za ciepłe przyjęcie....
może napisze coś wiecej o sobie, od 3 lat mieszkam w Londynie i tyle też czasu jestem mężatką ( jesteśmy razem 13 lat...), Oliwka jest moją pierwszą dzieciną- dość długo się o Nią staralismy no ale wreszcie się udało!!!!!!! Rodziłam tutaj - niezbyt krótko bo ok 40 godz-tragedia uparli się ze mam urodzić naturalnie, mimo, że wody mi odeszły dzień wcześniej, nie działały na mnie zadne środki na wywołanie i ogólnie dzidzia traciła już tętno....masakra gdyby w porę nie zmieniła sie pani doktor ( okazało sie że Polka!!!!) nie wiem jakby sie to skończyło......pani doktor natychmiast podjęła decyzje o cesarce i po godzinie moje szczęście było ze mną !!! to tak w skrócie
teraz mam chwilke czasu-jestem szczęsliwą posiadaczką( chwilową) mamy przy sobie, która właśnie wypoczywa z moim sczęściem na ogródku, a ja tu
sylwia13
Kiniaczek współczuje porodu! Ale nie ma co najważniejsze, że masz swoje Szczęście!!!!!
Nie ma jak Mama! Moja przyjeżdza dzisiaj wieczorem i zostanie do piatku, bardzo sie ciesze, bo Mężuś wraca codzinnie o 20.0 nie ma sie do kogo odezwac, oprócz Małego, a Mama to Mama super zabawi dziecko a ja załątwie kilka spraw, chociażby odbiór peselu Młodego, bo bez niego nie zakupie szczepionek, paranoja!!

kiniaczek
Moja mama zostaje ze mną do 20 wrzesnia czyli do dnia kiedy jedziemy a raczej lecimy z Oliwia do Polski!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie mogę się doczekać
a jezeli chodzi o szczepionki to tutaj jest paranoja-wiem, że w polsce chyba w pierwszej dobie dziecko dostaje na Zółtaczke i gruzlicę chyba tak? tutaj nic, zero
dopiero w 8 tygodniu idziemy na pierwsze szczepionki i nie za bardzo wiem jakie? ale w polsce wybieram się do pediatry i mam nadzieję że wszystko nadrobie jak będzie trzeba
czy któraś z mam może mi polecić dobrego pediatrę w warszawie???
kiniaczek
Sylwia 13- dzieki za współczucie i masz rację najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło bo jak sobie pomyślę........
Agutka
Nikt nie podal sciezki do nowego watku, ale i tak Was wytropilam.. ha ! icon_wink.gif

Maciejonka nie pamietam jak sie nazywaja te ciastka, ale to takie zwykle, kruche z cukrem Krakusa.. pycha..
Sa jeszcze np. Liderowe ciasteczka - sezamowy kleksik, czy cos.. tez dobre...

Na dworze caly dzie pada, rezygnuje ze spaceru.. jutro ma byc slonko..wiec nadrobimy.

Mam kolejny maly problemik.. zauwazylam dzis rano, ze Kuba mial w nosku zaschnieta mala kozke z krewka.. 41.gif
Nie bylam do konca pewna czy to krew czy nie, ale potem jak sie ululal spojrzalam pod swiatlo do noska i rzeczywiscie, jest tam troszke krewki...
Mam sie martwic czy nie? Wolalabym nie, bo juz wodniste kupki spedzaja mi sen z oczu.. ale poradzcie czemu, skad i co z tym zrobic...prosze...

Kiniaczek ja mam rzekomo dobrego pediatre.. bylam u niego tylko raz, ale namiary na niego dostalam od tej samej rodzinki ( z trojka dzieci), ktora polecila mi gina, a gin byl super i chetnie wybiore sie do niego przy drugiej ciazy.. Na Grochowie ma przychodnie..mily, spokojny, daj znac, to podam CI namiary.
Tina25
kiniaczek masz juz paszport?Jak zalatwilas?
limonka

Witajcie mamusie
Na początek stawiam butelczyne z tym kto co lubi albo moze że wczorajsze skończone 2 miesiace Ciastka i za moją 9 rocznice slubu 37.gif ile można z tym samym chłopem wytrzymać. impreza.gif pijak.gif
Anuszka szybkiego powrotu męża
Kiniaczek miło Ciebie powitać, porodu współczuje ale naważniejsze ze sie wszystko dobrze skonczyło
Alcia Å‚adna fryzurka
[bAsiu[/b] trzymam kciukasy
Nie pamiętam juz kto co napisał bo nie za bardzo mam czas u nas raz z górki raz pod górke , dzisiaj cistek został z babcią 29.gif pierwszy raz i było nie za bardzo przebudził sie babcia chciała dac mu herbatki, oblała go i musiała przebierać no i był płacz i panika babci 08.gif
Chcielismy z mężem na kolacje wyskoczyc ale nici z tego bo babcia już nie chce zostać 04.gif
No nic zjemy cos w domu 06.gif
kiniaczek
Agutka- baaardzo proszÄ™ o namiary
Tina-załatwiliśmy wczoraj paszport, nie wiem czy juz się tym interesowałaś ale w konsulacie jest informacja, ze na spotkanie w sprawie paszportu umawiasz się przez internet tylko, że na stronie njbliższy termin to styczeń ( !!!! ), wybłagałam, zeby mąż tam pojechał i ubłagał miłą Pania w okienku że ja muszę jechać do Polski do lekarza itd no i spytała go po cichu czy ja i Niunia z nim jesteśmy, z czego mój mąż wywnioskował że Pani chciala juz przyjąć wniosek i tym sposobem zapakował nas wczoraj do samochodu i po 2,5 godzinnej podróży w jedna stronę ( korki) dojechaliśmy a tam PUSTKI. Nie wiem dlaczego informują, że nie mają czasu na przyjmowanie wniosków, że dopiero w styczniu itd ale udało się!!! jestem szczęśliwa
Agutka
Kiniaczek wyslalam privem dwa namiary.
MoniZ
no ladnie ucieklyscie mi 08.gif 08.gif

ja tak szybciutko bo maly spi a zbliza sie 16 godzina jego budzenia tzn sam sie budzi

witam nowa forumniaczke 02.gif 02.gif 02.gif kiniaczek wspolczuje porodu ale coz szybko sie zapomina ten bol jak sie patrzy na malenstwo prawda przytul.gif

angel nie ma co pokazywac z mojej fryzurki tylko scielam je na krotko nic wiecej nie robilam zadnej pasemki nic chce wrocic do swoich naturalnych wloskow czyli bede brunetka 02.gif 02.gif

anuszka my potowarzyszymy ci tylko kurcze gdzie jestes icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif

agutko ale ty masz nerwy ze stali ja juz dawno bym byla u lekarza wczoraj moj maz wieczorem karmil elfika i malego trzymal pionowo zeby mu sie odbilo no i lekko ulal a tu maz patrzy na tetre i co widzi krew wiec ja w panike skad ta krew patrzymy malemu w buzke i nic co sie okazalo pozniej ze moj maz sie lekko skaleczyl w palec i dlatego ta krew ja tu kurcze juz chcialam do szpitala jechac 37.gif 02.gif

sylwia jaka to ulga jak male spi i nie placze prawda bo nie wiadomo co jemu jest ale teraz juz jest lepiej i to najwazniejsze

kurka wiecie jaka ja jestem zakrecona w nocy wstalam do elfika o 1 dalam mu butle i poszlismy spac pozniej budze sie byla 4 i sie zastanawiam dlaczego elfik znow sie obudzil przeciez jadl godzine temu co on jeszcze chce wiec w ruch poszla suszarka maly na chwile poszedl spac a ja kladac sie zastanawiam sie o ktorej on jadl i przypomnialo mi sie ze przeciez dostal jesc o1 a nie o3 co za matka ze mnie ale elfik upomnial sie o swoja dole 08.gif 03.gif

alcia ladne te zdjecie oliwki jak aduza ona juz jest
kiniaczek
Agutka- wielkie dzięki, napewno skorzystam icon_biggrin.gif
Agutka
Kiniaczek nie ma za co.. daj znac potem po wizycie, u ktorego bylas i czy bylo ok... icon_smile.gif

Moni nie stalowe nerwy, ale probuje nie dac sie zwariowac.. bo gdybym za kazdym razem panikowala to.. w poniedzialek lecialabym do lekarza z wysypka, we wtorek z luzna kupia, a dzis z krewka.. po dwoch tygodniach pewnie by mnie juz do lekarza nikt nie chcial zapisac icon_wink.gif

Ale gdyby ktoras miala podobne doswiadczenia z ta kupka lub krewka to chetnie poslucham.. jesli bedzie trzeba to jeszcze dzis pobiegne..
MoniZ
agutka a wejdz na forum pielegnacja dziecka czy zdrowie dziecka moze tam cos jest
Tina25
Oj,musze cos wreszcie napisac.
Tak jak wczoraj przypuszczalam nocka minela super. 06.gif
kiniaczek jszcze nic nie robilismy w tym kierunku.A na slepo raczej nie pojade.Choc to kuszace jest.A jaki ten paszport?Zjazdowy czy tymczasowy?
Joasiu znalazlam kurteczke w necie.Bylam ciekawa,bo mama mi kupila w rozm.74. icon_razz.gif
limonka impreza.gif impreza.gif impreza.gif za Ciastka i Wasza rocznice.Wszystkiego najnajnaj. brawo_bis.gif
No za 8 tygodni Maciusia tez cos wypijemy?Ja stawiam pijak.gif impreza.gif pijak.gif impreza.gif pijak.gif impreza.gif
Agutka
Za Maciusia impreza.gif

Limonko... pijak.gif icon_smile.gif

Co tu taka cisza? Wszyscy spia?icon_wink.gif
MoniZ
limonka wszystkiego najlepszego i za ciastka brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

tina za maciusia brawo_bis.gif pijak.gif brawo_bis.gif
wiecie co normalnie nie moge z mojego meza rece mi opadaja bo moj mezus sobie teraz tanczy ale to sam 37.gif 08.gif frajer.gif frajer.gif frajer.gif udaje JACKSONA
chyba cos chce 02.gif 02.gif
milej i spokojnej nocy zycze
Bez_Nazwy :(
Agutka - a dużo tej krewki jest w nosku? Może to przy kichnięciu pękło maleńkie naczynko. Jeśli krewka nie wypływa z noska sama, to chyba nic poważnego... choć zawsze takie sytuacje budzą niepokój mamy i wcale się nie dziwie.

Limonka - no to poważny wiek Maciusia. Butelczyny (mleka) w dłoń!!! pijak.gif Za zdrowie Maciusia!!! impreza.gif

Kiniaczek - Witam kolejnÄ… ciociÄ™!!!

Ja w piątek na wesele... dziwne, że w piątek... ale nie moja sprawa. Podobno wszystkie soboty na wiele miesięcy w przód zajęte. Strasznie się boję o moje Bobinka, myslę, że jest stanowczo za wcześnie na takie imprezki. Jak tylko dotrzemy do hotelu, ja chyba z niego nie wyjdę...zostanę do końca z małym... no chyba, że Marek mnie na chwilę zmieni. Ale nie mogę nie jechać! Moja rodzina liczy tylko 4 osoby, a to mój jedyny brat cioteczny się żeni. Jestem rozdarta, bo bardzo bym chciała z Bobinkiem zostać w domu. Jest taki delikatny...
*Anuszka*
41.gif jestem... 41.gif
Mialam dziś naprawdę cięzki dzień... a on trwa nadal... 21.gif
Stawiam wszystkim soczki... ale nie pamiętam już co, komu i dlaczego... 13.gif
*Anuszka*
Mały na 8 do szkoly, Tomek mial jednak samolot o 10... wyszliśmy razem... żegnaliśmy się dłuuuugo... i nie mogliśmy się odkleić, jakby to na zawsze.... ryczalam jaj bóbr... Mały się spóźnil... masakra!!!
Dól... 41.gif Ogolnie zalatany dzień... i męczący psychicznie... dość chlipania... dzięki za pamięć... 06.gif
asia_b
Jestem i ja na naszym nowym wÄ…tku icon_smile.gif
Wizyta na uczelni nie była taka straszna ale mam co robić na najbliższe dni. Żebym jeszcze wiedziała jak to ugryźć! Ech, jakoś to będzie! Nie mam wyjścia.
Obiecałam dać znać jak otrzymam odpowiedź na maila, którego wysłałam do doradcy laktacyjnego z www.laktacja.pl i muszę Wam powiedzieć, że byłam miło zaskoczona! Dostałam życzliwą, rzetelną, szczegółową odpowiedź! Naprawdę gorąco polecam tym wszystkim, które mają wątpliwości!

Agutka widzę, że podobnie jak Ty, choć wewnątrz martwię się i niepokoję, staram się jednak rozsądnie podchodzić do rozmaitych objawów i innych symptomów które prezentuje maluch. Inaczej chyba bym zwariowała! Krewką raczej się nie przejmuj, ale obserwuj. A jak Twoja morfologia?
Kiniaczek świetnie, że zdecydowałaś się napisać! icon_smile.gif
Ritta i ja miałabym wątpliwości co do wesela. Rozumiem Cię doskonale!
Tina za Maciusia impreza.gif i oby już na stałe było lepiej!
Anuszka to co jakaÅ› imprezka z okazji wolnej chaty? impreza.gif Tak na otarcie Å‚ez i poprawÄ™ humoru...
Angel rozsądnie podeszłyście z siostrą do sprawy!
Maciejonka pięknie przybiera Twoja Kruszyna! icon_smile.gif
Alcia przytul.gif przytul.gif przytul.gif Oby jak najszybciej było dobrze!
Sylwia jeżdżąc do rodziców też ledwo się mieściłam w aucie z rzeczami Misia!
mim1980
Hej witam wieczorkiem.
Pozdrawiam nowÄ… forumowiczkÄ™ i zapraszam do skrobania.
U nas pogoda okropna wiatrzycho cały czas i siąpi.
Wizyta u fryzjera udana a zdjęcia jutro.
JOASIU buźka dla twojej odwarznej córci.
Dziś przyszła kaska z ubespieczenia więc podreperujemy budrzet.
Rodzinka nam się powiększyła bo mój kuzyn został tatusiem i ma synka.
Pozdrawiam i dobrej nocki.
Bez_Nazwy :(
Asia - trzymam kciuki za Ciebie!!! Mam nadzieję, że szybko się uporasz z pracą i na forum będziemy opijać Twój doktorat!!!

Anuszka - ale będzie gorrrrrące powitanie jak facet wróci...łoj będzie bal....

A to z Allegro, prawda, że słodkie? https://www.allegro.pl/item240284483_tygrys...ody_0_3mce.html
asia_b
Ritta słodkie, słodkie! icon_smile.gif A z doktoratem to nie taka prosta sprawa i nieprędko będziemy go opijać, na pewno nie w tym roku... Mi to jest nawet na rękę, bo przez ten cały czas dostaję stypendium ale promotor się nieco niecierpliwi...
Mim gratulacje dla kuzyna!
Bez_Nazwy :(
frajer.gif frajer.gif https://www.youtube.com/watch?v=L6yIUYKtaPE...ted&search=

Kiedyś oglądałam to w moim ulubionym "Szkle Kontaktowym"... ale tam było część "wypikane"...

Dobranoc wszystkim!!!
Maciejonka
Ritta-słodziuchne! będziesz licytować?

Anuszka- przytul.gif szybko Wam zleci. Ty dwoje dzieci, mąż praca, praca, praca... chwilka moment i juz bedzie Cię gonił od kompa icon_wink.gif

Ależ paskudny dzień był dzisiaj. Cały czas padało. I pada nadal. Mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej. Muszę kupić buty 21.gif
Dobrze, ze rodzice są bo Szymon mial cały dzień zajecie-co w przypadku prawie 4-latka jest baardzo ważne. Był nawet z dziadkiem na kawie u sąsiadów 06.gif dostał puzle i jadł paluszki w czekoladzie z Milki. Pychota...

Idę zobaczyc co to z BigBrothera zrobili i idę spać.

Aha-dzisiaj spałam sobie popołudniu 2 godziny. I NIKT mi nie przeszkadza. Nawet Piotrus nie stękał... chyba to był jednak piękny dzień.

Dobranoc!!
asia_b
Chyba jestem dziś pierwsza...? Nie to żebym nie miała ochoty jeszcze pospać ale Misiu zarządził pobudkę. Może to i lepiej - dzień będzie dłuższy icon_wink.gif A u nas słonecznie za oknem! Muszę pomyśleć w czym wystąpię na chrzcinach bo owszem mam parę "kreacji" ale nie da się w nich nakarmić piersią bez totalnego striptisu icon_wink.gif, inne znów są za letnie a ciepło chyba nie będzie... Pewnie skończy się na zakupach... Czemu nie!
Karolaka
Witam,
właśnie szykujemy się do wyjazdu. Jedziemy do Wałbrzycha do siostry mego Męża. W sobotę ma ślub.
Jedziemy wcześniej, żeby coś tam pomóc i podtrzymać Ją na duchu 03.gif
Ja mam kościół ustroić..
Strasznie się martwię jak Mała zniesie podróż i pobyt cały tam... Mam nadzieję, że będzie dobrze.
Może uda mi się zaglądać z ich komputera.
Trzymajcie kciuki:)
*Anuszka*
Witam!!!
Dzis już jakoś leci... Dawid w szkole... my dziewczyny przy kompiku... Nadinka w sukienusi z polarka z okazji pogorszenia pogody... 03.gif
Stawiam Dan mleko czekoladowe za wolnÄ… chatÄ™ i inne okazje... 04.gif
Znow wcinam pryncypalki do kawki... mmmmmmmmmm... Tomek chyba nie liczyl, że za nim uschnę...(?) diabel.gif
Najgorsze tylko, że wszędzie Go pełno... jakieś pozostałości w pralce... w przedpokoju... w łazience ....
Mialam wczoraj takiego dola, że rozmawialam z ciotką godzinę z Hamburga, z Grzechem (przyszlym chrzestnym Nadii) z Irlandii.... chyba cały świat już wie, że Tomka nie ma... no jeszcze tylko Chrzestna Nadii (jest w Wenecji na statku) i Chrzestny Dawida (też w Morzu...)....nie wiedzą... kumpela w Szwecji i jedna w Anglii...
Jak widzicie wszyscy moi przyjaciele dalego stąd... 37.gif i komu tu się wyżalić, jak nie Wam??? 02.gif
*Anuszka*
A moja funfelka... do ktorej dawałam linka... ta zdolniacha... 06.gif przywiozla nam tzw. "obiadek" z McDonalda... 06.gif Na pocieszenie... żebym z głodu nie padla... 48.gif
Tomka powitam za 2 miesiące znowu z brzuchem... lecz teraz z przejedzenia... ostrzegałam... 43.gif
MoniZ
anuszka zobaczysz szybko zejda te dwa miesiace i normalne ze bedziesz poplakiwac przytul.gif przytul.gif
ja nie wiem co bym zrobila chyba w dzien dzien bym plakala moj mezus cos mi mowil ze na trzy dni jedzie do warszawy ale kiedy to nie wiem 37.gif

asiu_b najgorzej jest rozpoczac a pozniej pojdzie jak z gorki przytul.gif przytul.gif no i mam nadzieje opijac twoj doktorat 02.gif 02.gif

karolaka udanego weselicha 06.gif

dzisiaj cos moj elfik marudny nie chec spac a widac ze jest senny
Bez_Nazwy :(
Heloł!!!! Mysza w szkole, młody śpi, a ja próbuje się pozbierać.

Maciejonka - nie będę licytować tygryska, bo wydaje mi się, że jest już za mały na Pana Bobisława 08.gif , a poza tym chyba jest bardziej na lato.... ale śmieszniutki....


Asia-przyjemnych zakupów... ja też się dziś na nie wybieram, bo jutro wesele, a ja w samych butach...sama rozumiesz... miałam sobie kieckę strzelić, taką obcisłą, ale przy karmieniu musiałabym ją na głowę zadrzeć, a to chyba niezbyt eleganckie 03.gif skończy sięna spódnicy i bluzce... albo spodniach...wszystko jedno i tak nie mam zamiaru pląsać. Bobisław jest najważniejszy!

Karolaka - mamy podobne obawy, ja też obawiam się wesela. Co prawda ślub jest w Warszawie a wesele w pobliskim Nadarzynie, ale i tak mam stracha przed pokojem hotelowym, jak Bobek zniesie tyle czasu w foteliku i na Mszy i potem podróż do Nadarzyna, razem pewno ponad dwie godziny. A ja jestem przecież kierowcą i nie mogę nim się zająć jadąc.
Tina25
Witajcie
Wczoraj po poludniu mielismy koszmarny dzien.Maly znow zaczal przerazliwie plakac po tej zasranej szczepionce.I co?Zaniosl sie nam dwa razy.Za pierwszym bardzo ciezko mu bylo zlapac oddech,bylismy przerazeni.Po chwili udalo sie.Na twarzy byl bladzuitki,myslalam,ze zasnie od razu.A on?Usmiechy,gaworzenie itp.No to sie uspokoilismy.Dalam mu cyca a On na nowo placz i powtorka z rozrywki.Jacek na to"do szpitala".Ja za telefon,po kuzyna.Nawet sie nie obejrzalam,a juz pod oknem trabil.W szpitalu go zwazyli(5,5 kg),obejrzeli nozki,popytali i kazali dawac regularnie paracetamol.powiedzieli,ze to normalna reakcja na szczepienie.No dobra ,ja rozumiem,ale co by bylo,jakby....albo nie pisze,bo az mi ciary przeszly.Wkazdym razie Maly zasnal juz w samochodzie,bylo ok,a mi nadal lapska sie trzesly.
Przy okazji zapytalismy o biegunke.Kazal dopajac woda,bo rzeczywiscie Maly sie troche odwodnil,ale mamy sie nie martwic.
Bez_Nazwy :(
Tina - przytul.gif zobaczysz, wszystko wróci szybko do normy. Nic dziwnego, że ręce Ci się trzęsły... ja bym też się mocno zdenerwowała. A pomysł z wizytą w szpitalu był najlepszy, przynajmniej rozwiał wątpliwości.

Anuszka - z tym, brzuchem to dobre..he,he... ja wczoraj wciąnęłam 1,5 tabliczki czekolady - Milka z orzechami poszła cała i pół "łaciatej"... a Bobek nic...
MoniZ
tina przytul.gif przytul.gif juz teraz bedzie dobrze przytul.gif przytul.gif
anuszka to dobre trzeci brzuszek 02.gif 02.gif 02.gif
ritta wszystko bedzie dobrze BOBEK jest taki grzeczniutki ze pozwoli ci ze spokojem prowadzic autko przytul.gif przytul.gif
kiniaczek
Witam
Tina - współczuje, ja nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu, prawdopodobnie dostałabym zawału...
U nas nocka spokojna, wczoraj tylko po raz pierwszy podczas kąpieli Niunia płakala a nawet wyła, zawsze kąpiel to był jej ulubiony punkt dnia, a wczoraj od razu jak ja włożyliśmy do wanienki była nieszczęśliwa, po chwili zaczęła tak strasznie płakać, zrobiła się cała bordowa z płaczu, więc kąpiel trwała może dwie minuty, woda nie była ani za gorąca ani za zimna, miałyście tak kiedyś?mam nadzieję, że to tak jednorazowo, co jak co ale kąpać się trezba.... miłego dnia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.