To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

CRA i Warsztatowa Akademia Musicalowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnieszka AZJ
Ania i Zosia s─ů od kilku miesi─Öcy aktywnymi uczestniczkami weekendowej Warsztatowej Akademii Musicalowej. By┼éy na obozie, a teraz nie mog─ů juz si─Ö doczeka─ç pierwszych zaj─Öc. Przed wakacjami te zaj─Öcia odbywa┼éy si─Ö na Bemowie, ale od wrzesnia maj─ů wlasny lokal na Broniewskiego 7.

WAM bedzie miał zajęcia w weekendy, a w tygodniu działać tam będzie Centrum Rozwoju Artystycznego. Jesli szukacie zajęć tanecznych dla dzieci i młodzieży, to zachęcam, bo naprawdę warto.
marghe.
Agnieszko, mo┼╝esz napisac co┼Ť wi─Öcej?
Jakl wygl─ůdaja zaj─Öcia.. na co nastawierni sa prowadz─ůcy? Tzn czy dzieciaki maj─ů po prostu dobrze sie bawi─ç, czy przygotowywac uk┼éady na wystepy itp

Gaba chodziła przez cały zeszły na zajęcia do innej szkoły, teraz nie ma ochoty tam wracać, bo szkoła wyraźnie nastawiona na tworzenie profesjonalnych zespołów tanecznych, a moje dziecię chce po prostu poskakać, potańczyć .. nauczyć się róznych tanców, a nuie jednego układu powtarzanego do znudzenia
pirania
a cena?
Agnieszka AZJ
Gosiu, ceny masz na ich stronie.

Marg - mog─Ö napisa─ç o Akademii Musicalowej (weekendowej), bo ona dzia┼éa┼éa w zesz┼éym roku. Jak b─Öd─ů wygl─ůda┼éy te zaj─Öcia w CRA - nie wiem, ale bed─Ö tam dzi┼Ť, bo dziewczyny maj─ů pr├│b─Ö, to si─Ö spr├│buj─Ö dowiedzie─ç.
pirania
ale ja o akademie musicalowa pytam icon_smile.gif
Agnieszka AZJ
300 miesięcznie - zajęcia w soboty i niedziele na ogół od 9 do 15-16. Tak było w zeszłym roku.
Agnieszka AZJ
Widzę, że na stronie pojawiła się już informacja bardziej konkretna, choć chyba mało czytelna.

Prowadz─ůcy tam wymienieni, to ludzie, kt├│rzy prowadz─ů zaj─Öcia WAM - Pawe┼é Podg├│rski czyli szef to aktor teatru "Roma", Marcin Wortman te┼╝, Emilia Czerko by┼éa medalistk─ů na mistrzostwach ┼Ťwiata w ta┼äcu nowoczesnym. Zaj─Öcia maj─ů by─ç nastawiona na indywidualny rozw├│j uczestnik├│w, a nie podporz─ůdkowane wyst─Öpom.

O WAM mog─Ö powiedzie─ç tyle, ┼╝e przez ostatnie 3 miesi─ůce roku szkolnego moje starsze c├│rki w soboty i w niedziele wstawa┼éy (same !) rano i jecha┼éy autobusem na zaj─Öcia. Wraca┼éy ok. 17, g┼éodne, zm─Öczone, ale "nakr─Öcone" - w┼é─ůcza┼éy muzyk─Ö i zaczyna┼éy ta┼äczy─ç. Dodam, ┼╝e w tygodniu obudzenie Zosi do szko┼éy wymaga pewnego wysi┼éku wink.gif

Cena troche daje po oczach, ale za te 300 z┼é dzieciaki maj─ů ok. 30 godz zaj─Ö─ç w miesi─ůcu. Zosia wcze┼Ťniej chodzi┼éa na zaj─Öcia do "ArtBemu" i tam za 80 z┼é/mies. mia┼éa 1 godzin─Ö zaj─Ö─ç w tygodniu, a w dodatku prowadz─ůcy... szkoda gada─ç. Tutaj atmosfera jest fantastyczna.
Agnieszka AZJ
Jestem po zebraniu organizacyjnym WAM. Cena się nie zmienia, zajęć nawet trochę więcej - mowa była o 34 - 40 godz./mies. Casting dla nowych uczestników będzie w październiku.
Jutro na AWF jest ONKO-OLIMPIADA. WAM b─Ödzie wyst─Öpowa┼é na towarzysz─ůcym jej festynie ok. 11 - 12.

Ch─Ötnie zapisalabym JUlk─Ö na zaj─Öcia akrobatyki w CRA, ale wczoraj i dzi┼Ť tak si─Ö wysta┼éam w korkach jad─ůc tam z Bemowa, ┼╝e nie zdecyduj─Ö si─Ö na takie jazdy 2 razy w tygodniu 13.gif

Agnieszka AZJ
CYTAT(marg. @ czw, 06 wrz 2007 - 13:10) *
Agnieszko, mo┼╝esz napisac co┼Ť wi─Öcej?
Jakl wygl─ůdaja zaj─Öcia.. na co nastawierni sa prowadz─ůcy? Tzn czy dzieciaki maj─ů po prostu dobrze sie bawi─ç, czy przygotowywac uk┼éady na wystepy itp

Gaba chodziła przez cały zeszły na zajęcia do innej szkoły, teraz nie ma ochoty tam wracać, bo szkoła wyraźnie nastawiona na tworzenie profesjonalnych zespołów tanecznych, a moje dziecię chce po prostu poskakać, potańczyć .. nauczyć się róznych tanców, a nuie jednego układu powtarzanego do znudzenia

Marg,
ja bym Was zach─Öca┼éa do zainteresowania si─Ö zaj─Öciami prowadzonymi przez Emil─Ö Czerko dla dzieci do lat 11. Emi jest fantastyczna - dzieciaki z WAM j─ů uwielbiaj─ů, podobnie jak Beat─Ö Dud─Ö, kt├│ra prowadzi taniec klasyczny. Zreszt─ů uwielbiaj─ů wszystkich prowadz─ůcych icon_wink.gif
malgog
w CRA zajęcia jeszcze się nie zaczęły
podobno od przysz┼éego tygodnia ruszaj─ů
zapisałam wstepnie Kubę na hip hop
straszliwie się napalił 03.gif
Agnieszka AZJ
Wyci─ůgam zesz┼éoroczny w─ůtek, bo w sobot─Ö o 10 odb─Ödzie si─Ö spotkanie dla kandydat├│w do Warsztatowej Akademii Musicalowej -je┼Ťli macie dzieci, kt├│re lubi─ů ta┼äczy─ç i spiewa─ç, to zach─Öcam.
To jest wersja lo-fi g┼é├│wnej zawarto┼Ťci. Aby zobaczy─ç pe┼én─ů wersj─Ö z wi─Öksz─ů zawarto┼Ťci─ů, obrazkami i formatowaniem prosz─Ö kliknij tutaj.