To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szpital w Koźlu- rady i opinie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Anulek81
Witam,

do porodu pozostały mi niecałe trzy miesiące i zastanawiam się, czy urodzić w szpitalu w Koźlu czy w Strzelcach Opolskich. Słyszałam wiele różnych opinii na temat tej pierwszej placówki i dlatego się waham. Prawie na 100% jestem zdecydowana na ten szpital, jednak byłabym wdzięczna za wszelkie rady i opinie.
Wiem, że najbardziej pacjentki narzekają na pana doktora K., ale czy dostrzegacie inne minusy? A może właśnie więcej jest plusów, które przeważają nad tym, aby rodzić w szpitalu w Koźlu?
Chodzę do szkoły rodzenia przy tym szpitalu, dzięki temu poznałam położne, a wiem, że to bardzo ważne, ponieważ to one będą przy mnie i maleństwie. Znam tam wielu lekarzy i sam szpital, no i przede wszystkim jest on blisko mojego miejsca zamieszkania: to przeważa nad porodem w tej placówce. No i lekarz prowadzący moją ciążę pracuje w tym szpitalu.
Byłabym wdzięczna za wszelkie opinie i rady.
Pozdrawiam serdecznie.
justin
cześć, ja rodziłam w Strzelcach i jestem zadowolona bardzo.

Ale o szpitalu w Koźlu słyszałam ostatnio sporo dobrych opini, podobno zmienia się tam na lepsze. Jeśli Twój lekarz prowadzący pracuje w tym szpitalu to zdecydowałabym się na Koźle.
Anulek81
Justin dziękuję Ci za opinię, gdyż zależy mi na obiektywnej ocenie osób, które coś wiedzą na temat szpitala w Koźlu.

Mam nadzieję, że poznam więcej opinii na temat tego szpitala icon_biggrin.gif
jacha
Witam cieplutko icon_smile.gif Ja też się zastanawiam gdzie rodzić w Kędzierzynie czy w Strzelcach.
I z tego co już się dowiedziałam to Szpital w Kędzierzynie jest naprawdę super wyposażony, jedynie co wpływa na jego złą opinię to od 20-lat dr. K To jego częste "ponoć wredne" zachowanie wpływa na opinię o tym szpitalu i tylko to!!! i jak narzekają rodzące na ten szpital to mówią, że Kędzierzyn beee a jak się zapytasz - dla czego? to mówią bo lekarz K... itd itd
Ja wybieram Kędzierzyn z_choinka.gif w grudniu hihi i modlę się by Pana K nie było 43.gif a jako obstawę na poród rodzinny biorę mężą a gdyby zemdlał to moją pyskatą mamuśkę, by jak coś Pan Dr K...ugryzł się w język 08.gif
jacha
Jestem już po porodzie w Kędzierzńskim szpitalu icon_biggrin.gif co mogę napisać... Jestem bardzoooo zadowolona z porodu, z opieki w trakcie i po...
Polecam Kędzierzyński szpital, położne są niesamowicie miłe, szpital czysty, opieka na wysokim poziomie.
Gacuszka
Hej dziewczyny.Też słyszałam wiele opini na temat Kozielskiego szpitala.Moja kolezanka rodziła w zeszłym roku tam i bardzo sobie chwali.Miała wspaniałą opiekę.A ze w swoim czasie byłam tam,to szpital rzeczywiście czysty i przyjemny...

Pozdrawiam
naples
Przyjaciolka bedzie rodzic wlasnie w Kozlu, jest tam dobry szpital i fachowa obsluga, zreszta lezalam tam na ginekologii. Moje rodzenstwo sie tam urodzilo.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.