To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

CZy ktos wie cos na temat zlobka na Czechowie??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Gosia84
Mam pytanie odnosnie tego czy ktos moze powiedziec cos na temat zlobka na czechowie a konkretnie na B.Wieniawskich.szukalam w internecie ale tam jet podany tylko tel i adres a mi chodzi o to co mozna o nim powiedziec czy jest wpozadku poniewaz odpazdziernika wracam do pracy i usze malenstwo zapisac.Aha jeszcze od jakiego wieku tam przyjmuja i co jest otrzebne i oczywicieoplaty.z gory dziekuje. 02.gif
Czarnulka_84
Witaj Nawet nie slyszalam ze jest jakis zlobek na czechowie:) Ja tez mieszkam na Czechowie przy ulicy mlodej poslki Pozdrawiam:)
SarenkowaMama
Witaj Gosia 84!

My nasza córeczke tam zapisaliśmy- miała chodzić od wrzesnia ale bedzie od listopada- pani dyrektor fajna- da sie z nia dogadac......wydaje mi sie ze to dobry żłobek- ale oczywiscie okaze sie w praniu. My z mezem bylismy na spotkaniu organizacyjnym na poczatku wrzesnia- nie trzeba kupowac zadnej wyprawki- płaci sie 15 zł na tą najmniejsza grupę (a 30 zł na gr 2 i 3) i panie juz kupuja potrzebne rzeczy, swoje trzeba przyniesc tylko pampersy i ubranko na przebranie które lezy w szafce jakby sie Malenstwo zabrudziło, oprócz tego płaci sie ubezpieczenie(nie pamietam w jakiej firmie) cos ok 30 zł, opłaty wychodzą miesięcznie niecałe 200 zł w zalezn. od ilosci dni w m-cu- 4 zł wyzywienie dzienne, i jakos niecała 100wa za tzw czesne (mniej niz 100 zł- mam gdzies zapisane dokładnie ile) i czesne jest stałe a za jedzenie to w zalezn ile dziecko jest w złobku- jak go nie ma danego dnia to na nast. m-c odejmuja to i płaci sie mniej....tak czy siak na m-c my liczylismy niecałe 200 zł nie liczac tych wyprawek i ubezpieczenia- ale to opłata jednorazowa na rok...co jeszcze- dzieci beda miec rózne imprezy typu mikołaj etc- do tego powołali samorząd rodziców w kazdej grupie....
Gosiu a ile Twoje Malenstwo ma??? Moze sie spotkamy w listopwadzie?
Ty mieszkasz na Czechowie? Bo my w poblizu tego żłobka....to mój 1 post na tym forum
Pozdrawiam Lublinianki.
Sara z mama:)
Kasia R mama Luizy
CYTAT(SarenkowaMama @ nie, 23 wrz 2007 - 12:07) *
....to mój 1 post na tym forum
Pozdrawiam Lublinianki.
Sara z mama:)


Witamy serdecznie na Forum i zapraszamy do częstego korzystania icon_smile.gif
kasia31
Tez interesowałam sie tym złobkiem. RozmawiaLam z pania dyrektor - faktycznie wydaje sie Ok !
Gdyby ktos juz cos wiedział z praktyki to byłoby super !
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.