To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

GRUDNIOWE CUDA CZ.9

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
magda208
Mam wielki zaszczyt otworzyć:


GRUDNIOWE CUDA Cz. 9
NA DZIEWIATY MIESIĄC NASZEGO SZCZĘŚCIA

Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba.
� Algernon Charles Swinburne





Nasze aniołki:
12.09.2006 - Dominika córeczka Agulki333 - wciąż czujemy się grudnióweczkami
12.09.2006 - Piotruś synek Agulki333 - aniołek 13.09.2006
25.11.2006 - Alusia córeczka Lumi
25.11.2006
- Michaś synek Lumi
27.11.2006
- Alan synek Sylwii82
28.11.2006
- Marcel synek Iwki
30.11.2006
- Mikołaj synek Scurf
01.12.2006
- Olga córeczka Ewik
01.12.2006
- Szymonek synek Z_m
01.12.2006
- Bartuś synek an-ba
01.12.2006
- Zuzia córeczka Oli_80
02.12.2006
- Różyczka córeczka Vanilki
03.12.2006
- Dominika córeczka basip
05.12.2066
- Zuzia córeczka yoluni
06.12.2006
- Antosia córeczka AnnyJ [b]ZACZELAM CHODZIC 7 PAZDZIERNIKA-MIALAM WTEDY 10M-CY I 1 DZIEN
06.12.2006 [/b]
- Kaspian synek Magdy208 -[b]ZACZALEM CHODZIC 6 LISTOPADA-MIALEM WTEDY 11 MIESIECY.
07.12.2006 [/b]
- Amelka córeczka Kamiki [b]ZACZELAM CHODZIC 6 PAZDZIERNIKA-MIALAM WTEDY 9 M-CY 4 TYG I 2 DNI
07.12.2006 [/b]
- Kacperek synek MamyDagi
08.12.2006
- Majeczka córeczka Vegi77
11.12.2006
- Majeczka córeczka Madzi30
11.12.2006
- Tosia córeczka Kos-mitki
11.12.2006
- Miłoszek synek Nemesi
11.12.2006
- Oskarek synek Dudi
12.12.2006
- Milenka córeczka lidki21
12.12.2006
- Paulinka córeczka Ewcik
12.12.2006
- Martunia córeczka Ani_23
13.12.2006
- Miłoszek synek Celii [b]ZACZALEM CHODZIC 22 PAZDZIERNIKA-MIALEM WTEDY 10 M-CY 1 TYDZIEN I 2 DNI.
14.12.2006[/b]
- Louisa córeczka Flo
14.12.2006
- Wojtuś synek Anuli 7
16.12.2006
- Juleczka córeczka Leny
17.12.2006
- Wiktoria córeczka Moonlight
17.12.2006
- Alicja córeczka (Nie)dzielnej
17.12.2006
- Pawełek synek pheli
19.12.2006
- Martynka córeczka Salamandry.79 [b]ZACZELAM CHODZIC 6 PAZDZIERNIKA-MIALAM WTEDY 9 M-CY 2 TYG I 3 DNI
21.12.2006 [/b]
- Danielek synek Carolans
21.12.2006
- Alexander synek Adadeb
22.12.2006
- Juleczka córeczka Jul-i-anki
22.12.2006
- Tomaszek synek Agi_81
22.12.2006
- Tomaszek synek agnechy
22.12.2006
- Tomaszek synek Gochy1978
25.12.2006
- Filipek synek Olmy
27.12.2006
- Kubuś synek red_monkey
28.12.2006
- Kacperek synek eMariolki
28.12.2006
- Julcia córeczka slomki
31.12.2006
- Juleczka córeczka Ewlin
01.01.2007
- Magda córeczka Białej
02.01.2007
- Hania córeczka Demoiselle
03.01.2007
- Maciuś synek Meggie
06.01.2007
- Igorek synek Kr

Sylwia_82 � Alanek
an-ba â�� Bartuś z_m - Szymonek Ola_80 â�� Zuzia Vanillka- Różyczka basiap- Dominiczka yolunia- Zuzia
AnnaJ- Tosia Magda208- Kaspian
Mama Daga - Kacperek madzia30- Majka
dudi - Oskarek Celia â�� Miłoszek flo- Lou Lena â�� Julka moonlight â�� Wiktoria (nie)dzielna- Lusia Jul-i-anka - Julka Phela- Pawełek salamandra.79 â�� Martynka Tomaszek agnecha eMariola â�� Kacperek Ewlin â�� Julka demoiselle â�� Hania olmy - Filipek ewik - Olga kr - Igorek Ania_23 - Martunia meggie - Maciuś red_monkey - Kubuś
slomka - Julcia
Gocha1978 - Tomaszek
[/quote]
PS.
Zm jestes wielka dzieki tobie cud otwarcia przeze mnie strony sie udal.Dziekuje tez Yoluni ktora probowala mi pomoc.Flo przepraszam ze nie wkleilam nowego zdjecia Lou moze nastepny watek bedzie otwieral ktos bardziej rozgarniety ode mnie.Po prostu nie umiem tego zrobic.

Czesc 9 uwazam za otwarta.
yolunia
pierwsza icon_smile.gif więcej nie piszę bo mnie kotś ubiegnie!!
slomka
melduje sie druga i wracam na czesc osma icon_smile.gif
z_m
hej
meldujemy się z Szymonkiem na 9 części naszego plotkowanka 03.gif

magda - zdolniacha jesteś icon_wink.gif

pozdrowionka dla wszystkich
Demoiselle
melduję się czwarta icon_smile.gif
GOCHA1978
Melduje sie piata z Tomaszkiem:)

GOCHA1978
a tak apropo to dziewiata czesc otwarta w dniu zakonczenia naszych Tomaszkow i Julci 9 miesiaca ale sie zbieglo:)
salamandra.79
no to my z Martynka 10, pozdrawiamy i o WAS PAMIETAMY
ewik.
No wreszcie i my się załapiemy na pierwszą stronkę icon_smile.gif
Ewlin
my się też meldujemy
kos-mitka
no to i my z wiewiora nabazgrzemy na nowym watku brawa dla zalozycielki
Paris mon amour
Nie wiem czy się na pierwszą stronniczkę zmieścimy, ale druga też jest cool 06.gif A więc jak to mówią najstarsi indianie:" Witojcie" 06.gif 06.gif 06.gif
Paris mon amour
Po głębszym namyśle stwierdzam że pierwsza strona jest bardziej cool i hot od drugiej 04.gif 04.gif 04.gif
*sylka*
no więc witam i ja tutaj,
Magda dzięki za wąteczek,
vanillka
Zmiescimy sie jeszczjo na pierwszą stronice, czy nie 06.gif ?
vanillka
Udało sie 08.gif
Madzia208 dziekujemy za otwarcie nowego watku, super robota brawo_bis.gif
kos-mitka
VANILKA ciesze sie ze ci sie podobala modelka ..hi hi

ZM a niech se gada w tym lozeczku .. a musisz go wyjmowac ? .. powies jakies uciekajace kulki lub innego duperszmita to napewno cie z nim zdradzi icon_smile.gif

SYLWIA bez neta ani sie waz znikac icon_smile.gif

Co co ROCZKU to ja narazie nie mam pomyslu na prezent .. ale wiem ze bede zamawiac ten smiszny tort od sowy i widzialam na allegro takie smieszne girlandy np. kubusiowe wiec pewnie jakos bede szalec z wystrojem
flo
no i was znalazlam icon_smile.gif witam w nowym watku.

Magda nie ma sprawy ze zdjeciem. jakos to przezyje icon_biggrin.gif

dziewczyny normalnie czasu mi bnrak na forum icon_sad.gif(( tylko czasami was podczytuje. wiecv wybaczcie, ze nie pogratuluje czy nie poprzezywam czegos z wami.

kosmitka no to Tosia sie ruszyla z pupy w gore icon_smile.gif super icon_smile.gif

Demo zdjatko pokaz.

Sylwia oj juz niedlugo parapetowa. Pomysl z polaczeniem jej z roczkiem mi sie wydaje dobry jesli parapetowe planowaliscie icon_smile.gif

boshhh nie wiem co jeszcze. wybaczce. Lou osttanio jest niemozliwa. z aniplka zrobil mi sie potworek. zwalam wszytsko na katar, bo od soboty smarkata jest i przez to chyba marudna.leci jej z nosma, nic sobie nie da zrobic nawet wytrzec nie mowiac juz o kroplach. nie odsysam bo to niemozliwe. zreszta katarek jest dosc lejacy. ma tylko stan podgoraczkowy (okolice 37) wiec jakos jeszcze to jest. bylysmy u lekarza, ale wszytsko czysciutkie. mam tylko podawac euphorbium i nic wiecej. zabkow u niej nie widziala i zwiastuna zabkowania tez nie, ale kto wie,... wczoraj wieczorem dala nam popalic. jest okropnie marudna. wystarczy, ze cos lekko jej nie przypasuje to zaraz ryk i mamamamama eeehhh

za to probuje raczkowac. narazie jeszcze da 2,3 kroki i sie rozklada ale chociaz probuje icon_smile.gif

oki lece do marudy bo juz sie do mnie czolga.
kos-mitka
polecam nowa zabawke icon_smile.gif ... koszyk z kasztanami .. wczoraj nazbieralysmy

FLO no to i Lou sie zabrala do przemieszczania ksiazkowego icon_smile.gif .. Toska tez dzis marudna ale zauwazylam ze ona zawsze na zmiane pogody ..wrrr .. i do tego jak jej sie spodobalo wstawanie to nie chce za dlugo siedziec w kojcu ..
a tatus wczoraj z prdkoscia swiatla zakladal rezte kontaktow ..hi hi .. i chowal kabelki ..dzieki temu mam wreszcie podlaczona wieze icon_smile.gif .. bo ten grajek zwykly okupuje teraz toska sluchajac kolysanek .. w ogole jest rewelacja bo ona sobie spiewa zasypiajac z nimi icon_smile.gif
flo
kosmitka filmik super icon_smile.gif))) rzeczywiscie jak hitchcock icon_smile.gif

Tosia jak sie budzi to jeszcze sie bawi a ty spisz czy jak??? Ja lou nie musze z lozeczka zabierac ale musze zaraz isc i mleko robic bo ona zawsze glodna straszliwie, ale czeka i sie bawi albo biore ja ze soba i w kuchni sie bawi. tylko, ze ona wstaje o 8. no, ostatanio o 7mej icon_neutral.gif

boshh mykam bo lou sie do kabli dorwala...
kos-mitka
FLO ona sie bawi a my albo dosypiamy albo jak wczesniej od niej wstane i pracuje w 2 pokoju to tylko slysze jak grasuje .. budzi sie ok 8 i tak potrafi do 9 wowczas glod zaglada do brzuszka i jemy obiadek icon_smile.gif .. dzisiaj obudzila sie wczesniej bo widac brak flaszki z mlekiem o ok 6-7 robi swoje .. a tak wypijala i zasypiala
Nie lubie chamstwa
cześć , witam i melduję się na nowej części.

Ja już nie wyrabiam...Miłosz myśliż że na mamie się zasypia, je się tylko od mamy, i nosi tylko mama...czuję się jak kangurzyca nawe obiad robie z małym na łapach a łapy mam już chyba do kolan. Dzisiaj jak sprząrtałam zanim przyjdzie rehabilitanka do Jara wsadziłam go do kojca..urządził taki ryk że na końcu się zrzygał...A jakby tego było mało tak nim trzepało ze złości jakby miał jakieś drgawki...koszmar... dzisiaj mam już dość...tak mam od 4 dni non stop na rękach i tylko u mnie icon_sad.gif
meggie
Celia bedzie dobrze

Monia dam ci znaka jak z grafikiem

czy mozecie mnie oswiecic o co chodzi z tym tortem od sowy? bo ja jakas ciemna masa jestem, wiem ze jest ptasie mleczko ale nie podejrzewalam sowe 04.gif 06.gif 03.gif 06.gif 04.gif 03.gif 29.gif

Gocha- starasz sie o corke? powodzenia zycze icon_smile.gif
meggie
celia cos za cos, za to moje dziecko bardziej cieszy sie na widok dziadkow niz na widok mamy wracajacej z pracy, i zamienilabym sie z Toba na kilka dni zeby miec taka przylepe własnie

stan ciazowy mi odpowiadal bo byl ze mna caly czas pod reka 03.gif
meggie
buuu znowu sama zostalam, pewnie z dzieciakami na spacerach jestescie bo piekne slonce dzisiaj przynajmniej w szcz.
yolunia
meggie u nas mglisto i ponuro, mimo że nie pada, a my to już po spacerze, ale przymusowym, od rana latam po lekarzach, Zuza dostała jednak antybiotyk, w nocy leciała jej krew z jakimś płynem surowiczym z ucha, ma zapalenie i ten katar wcale też nie ustępuje. No i ostało się na antybiotyku, buuu  41.gif 41.gif

Dobrze że mała nie płacze i ma dobry humor, ale chyba ją to uch
o swędzi, bo się strasznie drapie i katar z noska leci.
Nie lubie chamstwa
Oj meggie mam nadzieję że wreszcie zrozumie że inni też go kochają i chcą pieścić...

yolunia moc fluidków zdrowia do Zuzki wysyłam myślami
meggie
yolunia- mala ma chyba zapalenie ucha srodkowego? to starsznie boli, ale jak sie drapie to znaczy ze swedzi ja bo wydzielina idzie, ucho sie samo oczysci, bedzie dobrze tylko trzeba tego dopilnowac


Celia- no mam nadzieje ze zrozumie

flo
kosmitka no to dobrze masz, ze tak sobie jeszcze pospac mozesz icon_smile.gif

meggie torty od sowy i ciacha to najlepsze jakie chyba jadlam icon_smile.gif)) to firma, ktora piecze chyba w bydgoszczy i rozprowadza swoje arcydziela smakowe po polsce. tak przynajmniej mi wiadomo icon_smile.gif

co do milosci do dziadkow. wiesz... moj chrzesniak byl wychowywany przez moich rodzicow i czasami nawet nie spojrzal na swoich rodzicow jak wracali do domu. tak to juz jest, ale dziecko kocha rodzicow niezaleznie od tego kto je wychowuje i zawsze bedzie szukalo wsparcia i milosci wlasnie u rodzicow.

jak moja tesciowa przychodzi to pierwsze co robi bierze lou na rece. Lou nikogo tak nie tuli jak jej i jak ja widzi to piszczy i sie cala trzesie z radosci. ciekawe dlaczego? dziadkowie moga sobie pozwolic na rozpieszczanie dzieci, bo nie maja ich caly czas na glowie i dlatego dzieci tak a nie inaczej na nioch reaguja.

no i sobie popisalam troche icon_smile.gif

meggie a takiej przylepy na pewno bys nie chciala. to bardzo uciazliwe. teraz cos o tym wiem. czlowiek pada wieczorem jak kloda i na nic nie ma sily.
celia wspolczuje. miejmy nadzieje, ze niedlugo takie zachowanie sie skonczy.

yolunia duzo zdrowka dla Zuzi!
kos-mitka
CELIA wspolczuje .. toska tez sie buntuje do kojca .. chyba ze mi sie ja uda wlozyc z czyms co ja zaaferuje to pozniej sie bawi .. ale jak sie buntuje to z nia nie walcze tylko wedruje ze mna po mieszkaniu ale nie biore na rece .. bo wowczas to bledne kolo .. moze przestaw kojec w inne miejsce ?... i zmien w nim "wystroj" to nie bedzie tak kojarzyl a z tego co piszesz to bardzo to okupil stresem

no niestety wiekszosc maluchow zrobilo sie koala za mama .. pocieszcie sie to przechodzi icon_smile.gif .. toska miala juz swoj aspoleczny okres i jakos teraz az tak sie do mnie nie klei .. chyba ze jeszcze cos jej odbije icon_smile.gif.. ona raczej za tata taka jest bo on wlasnie ma miekkie serce i ja na kazde skrzywienie buzi wyciaga z kojca lub bwai sie .. wiec sie smarkata nauczyla ze jak on jest na horyzoncie to juz nie pobawi sie sama ..

MEGGIE tak jak napisala FLO .. w calej polsce maja swoje cukiernie albo wspolpracujace .. a tort np. zamawiam tu w Gdyni a przyjedzie z bydgoszczy icon_smile.gif
tu mozesz poogladac
https://www.sowa-cukiernia.com.pl/

jeszcze bedziesz miala mega przylepe .. a dziadkowie pojda w odstawke bo sie z nimi nie bedzie mozna dogadac .. zaufaj starej kobiecie icon_wink.gif

YOLUNIA oj biedna Zuzia .. moze to po tym ostatnim czyszczeniu ? .. ucaluj ja od nas


u nas sie przejasnilo i slonce wyszlo nawet na chwile .. ale toska jeszcze spi .. a pozniej na basen .. wiec ze spaceru nici ..

GOCHA1978
i ja witam chociaz smutno w nowym watku bo Tomeczka mi tak zal biedactwo taki smutny i slaby. Goraczka utrzymuje sie na poziomie 37,7 na 17 idziemy do lekarza:( mam nadzieje ze to tylko zabki:( kupilam mu zel ale nie da sobie posmarowac zaraz strasnie placze:( Spi na raty po poł godziny. Napisze jak bede po wizycie
vanillka
yolunia biedna Zuzia 13.gif. Niech szybko zdrowieje przytul.gif
Basiu hihi widze ze Lou rogi wyrosły 08.gif...mała psotnica Ci rosnie 08.gif
Olmy Filipkowi-gryzoniowi 03.gif tez zycze duzo, duzo zdrówka przytul.gif
kosmitka to Tosia sobie juz tate wytrenowała 03.gif 06.gif.
Celia widze,ze Miłoszek jest w okresie "mama, mama i tylko mama". Wspólczuje, ale tez powiem ze to przejdzie. Ja z Rózią mam ten rozdział juz za soba-no prawie 08.gif
meggie własnie to co Basia i Kosmitka piszą -Sowa to cukiernia, która robi pyyyycha słodkosci (fack az mi slinka leci jak sobie pomysle 03.gif). W tym linku od Kosmitki mozesz zobaczyc jakie swietne torty (i nie tylko) dla maluch mozna u nich kupic 06.gif
Gocha daj znac po wizycie u lekarza. Duza buzka dla Tomaszka przytul.gif

meggie
torty fajne fajne, ale ja za tortami nie przepadam, moja mam robi cos a'la tort wiec na pewno bedzie jej ciasto na stole

poza tym mam nie mile doswiadczenia z cukierniami-ah pisac nie bede

w sumie mozecie powiedziec jakie sa ceny orientacyjne? bo jestem ciekawa
magda208
Witam

widze ze na nowy watek ucieklyscie.A dziekowac to nie mnie tylko Yoluni ona sie napracowala.Z mojej pracy nic nie wyszlo wiec za rada moni skopiowalam.Yolunia dziekuje za twa prace jeszcze raz.

Celia moj Kaspian tez przylepa na krok mnie nie puszcza.chyba ze szkudzi.
Ja dzis rano pizame sciaglam i nie dal mi sie ubrac wiec nosilam go na rekach z gola kaska.Normalnie porazka.Wkoncu po licznych probach zabawienia aby sie czyms zajal wcisnelam go na sile do kojca.Ryk byl przeokrutny.

Gocha yolunia Fluidki zdrowia przesylam.

Torty rewelka ale ja mam sprawdzony u nas na pro od Gagatka i tez jak Meggi mam niemile doswiadczenia z tortami wiec na roczek bedzie ten sprawdzony.Tez jestem ciekawa cen.

Wczoraj przyleciala moje siorka z irlandii prace dyplomowa zlozyc za 2 tyg sie broni.Kaspek dostal sliczniusie bluzeczki od cioci.Starszyzna tez prezeta dostala.Oczywiscie najwiecej moja dziewczynka bo jest jej chrzesnica.Ciocia Kaspkiem zafascynowana a najbardziej oczami takie blekitne.Zreszta wszyscy na te oczy uwage zwracaja ze niesamowity blekit.A ja to chyba slepa jestem albo nawyklam dal mnie sa normalne.

Nabylam tez ostatnio puzle piankowe .Ale ja to blondyna i nie zwrocilam uwagi ze yam jakies zwierzatka sa z bardzo malych elementow.Zakup do kartonu siee nadaje. 21.gif
meggie
magda- licza sie checi i mobilizacja do pracy a nie ze ktos cos, udalo ci sie dzieki pomocy ale skoro dalas rade to naleza sie gratulacje, watek super

aa jeli chodzi o puzle to mozesz je wystawic na allegro badz dac komus jakiemus starszemu dzieciakowi, albo na wymianke za cos, sprobuj dac ogloszenie u nas na maluchach

demo- czekam na zdjecie, moze pozostaniesz moja idolka to tez sobie trzasne wkoncu pasemka icon_biggrin.gif
magda208
zagladam do was na chwilke jeszcze i zaraz muka m jak m... ogladac bo dawno nie ogladalam.

Meggi dzieki.Jestes bardzo mila i jest mi bardzo przujemnie. przytul.gif

Ewlin jak Julcia??Jak ty sie czujesz??
GOCHA1978
Dziewczynki ja tylko na chwilke. Tomek ma prawdopodobnie trzydniowke... a ja strasznie panikowalam przesiedzialam pol dnia w ubikacji i nic jesc nie moglam. Teraz juz spi goraczka po paracetamolu spadla do 37 wiec nie ma zle w koncu sie troche uspokoilam ale nie moglam patrzec jak te biedactwo slabe bylo... przed pojsciem spac nabral troche sily i sie pobawil ze mna jak zawsze i posmial... wiec jest mi lepiej. Wejde poznym wieczorkiem jeszcze narazie pa
kos-mitka
oj wreszcie cisza i czas dla siebie ... toska dawno chrapie a M na silownie wygnany icon_smile.gif

dzisiaj wiewiorce dokuczaly zeby na basenie i nie byla w tak dobrym humorze jak ostatnio .. zrezta sie jej nie dziwie ,jk byc gwiazda jak matka zalozyla stroj tyl do przodu ..icon_smile.gif
https://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/25cca29490d95db4.html



VANILKA a pewnie ze sobie juz chlopa owinela kolo palca icon_smile.gif ..toc to strzelec co bedzie sie szczypac ze skorpionem icon_smile.gif
MEGGIE ja tez nie lubie cukiernianych ciastek a juz napewno tortowych ale za Sowe oddam duzo nawet siebie icon_smile.gif... sa pycha .. fakt ze nie sa tanie ale jak ma cos byc nie oszukane na skladnikach to i kosztowac musi ..
MAGDA jakbys byla na zlocie to bys wiedziala jakie puzle kupic ..ja bym osiwiala z takimi malymi bo toska rozklada icon_smile.gif .. no to bedziesz miala ciut luzu bo ciocia ponianczy niebieskookiego
GOCHA i jak maly ? co u lekarza ?
Demoiselle
Witam,
nie załapałam się na ostatnią stronkę 8 wątku....

ale i tak jestem dzisiaj super szczęśliwa. Byłyśmy u p.dr neurolog w AMG na kontroli i pani doktor powiedziała, że wszystko jest już w normie i możemy powoli wygaszać rehabilitację. :mrgreen

Z tej okazji stawiam kto na co ma ochotę!


impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

Wybaczcie ale fotki wam dzisiaj nie pokaże, bo nie miałam kiedy zrobić. Jutro się uda napewno.
kos-mitka
DEMO no to koniecznie trzeba opic bita smietana icon_smile.gif
Demoiselle
CYTAT(kos-mitka @ śro, 26 wrz 2007 - 21:23) *
DEMO no to koniecznie trzeba opic bita smietana icon_smile.gif


no jasne 06.gif . Byłam dzisiaj u Ciebie, ale pocałowałam klamkę ....
kos-mitka
DEMO ja sie musze za ciebie zabrac .. zeby z klamkami sie calowac ??? icon_smile.gif .. przeciez my dzisiaj na basenie ... ja rozumiem ze stara baba ma skleroze ale ty ?icon_smile.gif ..
Demoiselle
CYTAT(kos-mitka @ śro, 26 wrz 2007 - 22:45) *
DEMO ja sie musze za ciebie zabrac .. zeby z klamkami sie calowac ??? icon_smile.gif .. przeciez my dzisiaj na basenie ... ja rozumiem ze stara baba ma skleroze ale ty ?icon_smile.gif ..


ale byłam koło 14.30 i myślałam, że jeszcze was złapie... bo basen na 16.30, no nie?
*sylka*
witam z rana

ale pustki na grudniowych cudach hoho

z_m gdzie an-ba dawno się nie odzywała

ja tylko na chwilkę , dziś ostatnie pakowanko i popołudniu przenosimy się do teściowej, więc nie wiem czy będe dzis miała neta, wątpie, ale jutro musze zmolestowac męża co by mi załatwił
a swoją droga mam dość to pakowanie , przenoszenie mnie juz denerwuje, wszędzie balagan , pudła i rzeczy walają się, musze pomyśleć co na miesiąc zabrac do teściwej a co już wywieźć na nowe mieszkanko ehh 29.gif 29.gif

a wiec zmykam dalej pakować , dziś wszystko z kuchni 29.gif
kos-mitka
Witajcie deszczowo .. pogoda nie da nam pospaerkowac

DEMO my ok 15 wyjezdzamy musielismy sie minac ... bo korki sa a i sobie zawsze na miejscu buleczke fundujemy icon_smile.gif .. a widzialam ze dzwonilas ale po powrocie do domu bo milalam rozladowany tel i zostal w domu na kablu
SYLWIA oj zebys juz miala za soba kartonowanie i w ogole przeprowadzke .. najgorsze jest pozniej odkopywanie gdzie co jest .. nie wiem jak u ciebie ale ja czesc kartonow do dzisiaj mam nie rozpakowanych i zastanawiam sie czy ich nie wyzucic w calosci bo jak przez 2 lata nie bylo cos potrzebne to chyba nie jest icon_smile.gif
przyslij mi na pv swoje namiary jakbym ten komplecik upolowala
GOCHA1978
Czesc dzisiaj witam wesolo bo Tomek juz nie mial goraczki w nocy. Dalam mu paracetamol wieczorem i o 2 w nocy i juz po goraczce:) Dziasiaj Tomek wesoly i apetyt mu dopisuje:) ide sprzatac bo jutro wieczorem przyjezdza do nas brat mojego meza z zona ktora jest w ciazy termin ma na 10 stycznia:) Wczoraj wieczorem padlam jak kawka wiec poszlam spac o 22.00.

Wznosze toast za 10 miesiecy Alanka
magda208
witam z kawa
Troche pozno na poranna ale na przedpoludniowa akurat.

My dzis badania powtorzyc bylismy IGE i morfologie z rozmazem.Kaspian skore ma o niebo ladniejsza.Tzn poprawa o ponad 50% i od przeszlo tygodnia go nie sypie.A wiec chyba na dobrej drodze jestesmy.Najgorzej wyglada buziol bo tam go sypalo na poczatku a wiec chyba wyleczy sie jako ostatnia.

Demo wspaniala wiadomosc .Prosze o zjedzenie podwojnej porcji bitej smietany i za mnie bo chetnie sie przylacze do takiego oblewania.

Gocha super ze Tomusiowi goraczka spadla i ze juz dobrze sie czuje.I to normalne ze sie martwisz kazda matka panikuje jak widzi ze z dzieckiem cos zlego sie dzieje.

Sylwia udanego pakowanka i cierpliwosci u tesciowej oraz stalowych nerwow(chyba ze tesciowa masz aniola).Mobilizuje siely na parapetowke-Oj bedzie sie dzialo.
yolunia
to i ja chwilę znalazłam aby wkońcy się odedzwać!

Na początek to sto lat dla naszego Alanka i jego 10  impreza.gif

U nas prawie bez zmian, od tyg. zulka ma ten katar, nic nie przechodzi, na przemian marudzi i cieszy się, oj jest zmienna jak to mała kobitka, hihi

Demo cieszymy się razem z Tobą, buziole dla Hanulki
Sylwia oj znam ja ból przeprowadzek, ale pomyśl, że to tylko miesiąc i wkońcu swoje, to wszystko pójdzie gładko

magda no to super, że Kaspkowi lepiej oby tylko do przodu

A u nas piękna pogoda, a my w domu buuuu
chciałam wyjść z małą na spacer, ale może przy tym antybiotyku wstrzymam sie ze dwa dni, tylko jak już nie będzie takiej pogody
41.gif 41.gif








*sylka*
ehh ja gapa,
sto lat dla mojego synusia Alana impreza.gif impreza.gif impreza.gif
stawiam dzis ciacha za skończone 10 miesiecy mojego Alano

yolunia dawaj no torchę tej ładnej pogody, bo u nas zimno jak cho$#%% i chyba już tak zostanie bo nie zapowiadali poprawy, a słyszeliście że ma byc ostra zima i do tego bardzo wcześnie nawet w pażdzierniku 37.gif 37.gif 37.gif

kos-mitka wysłałam pv

mam wiadomość od Ewik, jest na zwolnieniu bo Olga chora, a na dodatek mają w pracy zakaz wchodzenia na forum , bo złapali jakiegoś wirusa
GOCHA1978
Tomeczek spi a ja juz polowe mieszkania posprzatalamu nas tez piekna pogoda ale na spacerek to wyjde z Tomkiem jutro chociazby na godzinke jezeli goraczka nie wroci... zobaczymy jak bedzie. Zrobilam sobie przerwe na kawke i lece dalej sprzatac....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.