To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

UWAGA NA NUTRAMIGEN!!! - OWADY W MLEKU!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

emka1
Fragmenty owadów w preparacie dla niemowląt
"Dziennik": W jednej z partii Nutramigenu, preparatu dla niemowląt, znaleziono liczne zanieczyszczenia. Główny Inspektor Farmaceutyczny wiedział o nieprawidłowości, ale poinformował o niej tylko na swojej stronie internetowej.
To skandal - komentują lekarze. Nutramigenem karmi się noworodki, które nie mogą pić mleka matki i cierpią na alergie na białko.

We wrześniu Narodowy Instytut Leków zbadał jedną z partii gotowego do sprzedaży preparatu. Okazało się, że seria Nutramigenu nr S 701320 nie odpowiada rygorystycznym normom jakości. W preparacie były fragmenty owadów i inne organiczne zanieczyszczenia. GiF zakazał sprzedaży podejrzanej serii Nutramigenu w puszkach po 425 g. Jak się dowiedział "Dziennik", hurtownia farmaceutyczna, która rozprowadza Nutramigen, powiadomiła apteki o partii preparatu wycofanej z obrotu. Producent przeprowadza teraz swoje wewnętrzne śledztwo, które ma wyjaśnić, jak doszło do zanieczyszczenia.

Monia84
Dzięki bardzo za informacje na temat nutramigenu bo ja właśnie uzywam go, na szczęście nie mam mleka o tym numerze seryjnym
blaire
emka, są już 2 wątki na ten temat wink.gif
Kingulka
moj syn jadl mleko Nutramigen, ktory zostal wycofany ...sprawdzilam wlasnie numery seryjne na puszkach.... ja tego nie podaruje.. a na dodatek tomi od 1,5 miesiaca mi choruje..juz lekarze nie wiedzieli skad u niego ciągla gorączka i zapalenie jamy ustnej...otarł sie o szpital...nie wykluczam ze Nutramigen mogl sie przyczynic do choroby mojego 5 miesiecznego synka...TO SKANDAL.....w domu mam 6 pustych puszek po wadliwym mleku...podejrzewam, ze zjadl tego mleka wiecej.....co ja mam robic.???..nie chce zostawic tego bez echa!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.