To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Stomatolog Warszawa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Macio
Mój synek ma 2 małe dziurki w jednym ząbku już założony opatrunek. który trzeba wyjąc. Kurde byliśmy u naszego dentysty ale nie ma gość podejścia do dziecka złapał go na siłę wsadził jakiś metalowy palec do buzi i zdziwił się, że zabrałam syna z fotela. Stwierdził, że przecież trzeba to zrobić...mały budził się w nocy i płakał.
Ja wiem, że to nic przyjemnego ale wierzę, że jest taki lekarz na świecie, który ma podejście i nie musi każda wizyta być taką traumą.
Cleo
Macio, idz niedaleko nas- dkrylam cud miejsce i tam chodze, i z Misia bylam.
Denta Care - na skos od Lidla po drugiej stronie Powstancow, w nowych domach. Ja chodze do szefowej, a Michasia do takiego b. sympatyczneg pana doktora.
Jest ładnie, profesjonalnie, miło, dzieciom wyswietlaja filmy i pokazuja rozne bajery-np'film' z wnetrza buzi;', sa prezenicki itp.
Masz tu namiary i mapkę tez:
https://www.dentacare.pl/
Macio
dziękuję
agarad
CYTAT(Cleo @ czw, 25 paź 2007 - 11:26) *
Macio, idz niedaleko nas- dkrylam cud miejsce i tam chodze, i z Misia bylam.
Denta Care - na skos od Lidla po drugiej stronie Powstancow, w nowych domach. Ja chodze do szefowej, a Michasia do takiego b. sympatyczneg pana doktora.
Jest ładnie, profesjonalnie, miło, dzieciom wyswietlaja filmy i pokazuja rozne bajery-np'film' z wnetrza buzi;', sa prezenicki itp.
Masz tu namiary i mapkę tez:
https://www.dentacare.pl/


ooo własnie dziś jechałam sobie Powstańców i zauważyłam ich reklamę z uśmiechniętą buzią dziewczynki i tak sie zastanawiałam czy nie spróbować bo też potrzebujępilnie z Marcią iść. Zaraz zadzwonię zapytam o terminy icon_smile.gif
Cleo a nazwiska jakieś pamiętasz?
agarad
Jutro po wizycie mogę zdać relację, mam nadzieję że będę zadowolona bo moje dziecko jest na wszelkich lekarzy nastawione na anty.
Cleo

'Moja' pani do dr Dąbrowska, a Michaską zajmowal sie, a ze mna czesto gadal/gada dr Telecki.
Tylko uwazajcie- bo tam obok siebie chyba ze 3 gabinety- trafcie do odpowiedniego!
Mogę z reką na sercu powiedziec, że poraz pierwsyz czuję sie bezpiecznie ORAZ bezbólowo. 'My proszę pani nie chcemy, by pacjenta cos bolało'. DObrano im specjalne znieczulenie -''zawsez dobieramy indywidualnie'. PRzezylam tam leczenie kanalowe bardzo skomplikowane i parę innych akcji i moglam ponad godzinę siedziec i naprawdę nie bolało! szok. Dotad nawet jak trafialam na symaptycznych stomatologow, to i tak cierpialam męki potworne ('trudno, lepszego znieczulenia juz nie damy' -slyszalam itd). Pierwszy raz mi sie zdarza tez, ze ktos PO wizycie martwi sie jak sie czuje, dowiaduje się itd.
No i naprawde dla mnie ważna rzecz- otoczenie. Nie ma klitek, jest przestrzen, jest czysto, sterylnie, ŁADNIE. I wszystko mi się tlumaczy po 10 razy, choc wydluza to wizytę czasem, ale WIEM, co sie dzieje itd.
Macio
Jestem zachwycona polecam gorąco polecam
agarad
Ja zapomniałam o tym wątku a też mogę zachwalac icon_smile.gif dziś mamy kolejną wizytę icon_smile.gif

Macio a do kogo trafiłaś??
Macio
do p. Teleckiego
miły i sympatyczny człowiek, niestety mojemu dziecku nie pomógł Młody się nie dał. Prób podjął Pan 3 za nic nie zapłaciłam musimy odczekać kilka miesięcy aż zapomni. Ale samo podejście super.
agarad
Macio ale co zamierzaliście robić? lapisowanie czy leczenie?
My zalapisowaliśmy a ponieważ Marci bardzo się podobają wizyty u stomatologa chciałabym spróbować leczyć te ząbki.
użytkownik usunięty
Cleo byłam i też zachwycona wyszłam. Miałam swojego super dentystę gdzie indziej, ale zaczął mieć takie terminy, że musiałam poszukać kogoś na cito i rzeczywiscie rewelacja. Bardzo fajne podejście do pacjentów.
Cleo
Mnie tam chyba niedlugo przestana przyjmowac, bo co sie zapisze, to musze odwolywac, bo mąż nie zdaza na czas dojechac do domu...icon_sad.gif mam nadzieje ze przezyje Świeta!
Grzegorzz
Broń Boże nie do Elefanta. Odradzam.
tombek
maj-dent na ursynowie, bardzo dobre opinie
Moina
Q-dent na ul. Skierniewickiej ma dobre opinie. Może spróbuj tam się udać, powiem Ci że na stronie znajdziesz cennik także nie zaskoczą Cię ceny w gabinecie. Jak na Warszawę to muszę przyznać, że racjonalne.
muffoln
a ja byłam ostatnio u zębowej wróżki icon_smile.gif na pradze północ, pani doktor bardzo miła i szybko zaleczyła ząbki, gabinet jest na ratuszowej 11, niedaleko zoo
marianka61
A ja polecam Dr. Czapską na mokotowie. Przemiła i konkretna Pani doktor. Potrafi zaczarować malucha że ten wcale nie płacze icon_wink.gif
malgog
CYTAT(Cleo @ Thu, 25 Oct 2007 - 20:08) *
'Moja' pani do dr Dąbrowska, a Michaską zajmowal sie, a ze mna czesto gadal/gada dr Telecki.
Tylko uwazajcie- bo tam obok siebie chyba ze 3 gabinety- trafcie do odpowiedniego!
Mogę z reką na sercu powiedziec, że poraz pierwsyz czuję sie bezpiecznie ORAZ bezbólowo. 'My proszę pani nie chcemy, by pacjenta cos bolało'. DObrano im specjalne znieczulenie -''zawsez dobieramy indywidualnie'. PRzezylam tam leczenie kanalowe bardzo skomplikowane i parę innych akcji i moglam ponad godzinę siedziec i naprawdę nie bolało! szok. Dotad nawet jak trafialam na symaptycznych stomatologow, to i tak cierpialam męki potworne ('trudno, lepszego znieczulenia juz nie damy' -slyszalam itd). Pierwszy raz mi sie zdarza tez, ze ktos PO wizycie martwi sie jak sie czuje, dowiaduje się itd.
No i naprawde dla mnie ważna rzecz- otoczenie. Nie ma klitek, jest przestrzen, jest czysto, sterylnie, ŁADNIE. I wszystko mi się tlumaczy po 10 razy, choc wydluza to wizytę czasem, ale WIEM, co sie dzieje itd.


Cleo już dawno nie pisze a ja chciałabym a ja chciałabym podtrzymać dobrą opinie o dr. Teleckim z Dentacare
chodzimy od 7 lat kiedy Cleo go poleciła i rzeczywiście trzyma poziom
kiedyś nie przyjmowali dzieci...od jakiegoś czasu są też stomatolodzy dziecięcy...
Saberity
No to ja mogę polecić gabinet Sanusdent na Ochocie. To co za nim przemawia to profesjonalizm i atmosfera. Moje dzieci nie boją się tam chodzić, nie robią zabiegów na siłę i dla pieniędzy a tylko to co jest potrzebne. Ja z kolei skorzystałam z ozonowania próchnicy. Ceny są atrakcyjne (szczególnie jeśli chodzi się całymi rodzinami można liczyć na mały rabat).
kasiakr
CYTAT(muffoln @ Sat, 22 Feb 2014 - 20:29) *
a ja byłam ostatnio u zębowej wróżki icon_smile.gif na pradze północ, pani doktor bardzo miła i szybko zaleczyła ząbki, gabinet jest na ratuszowej 11, niedaleko zoo


Przyłączam się i polecam. Do zębowej wróżki chodzę z synkiem już 3-ci rok. Pani doktor Kasia ma duże doświadczenie i wiedzę oraz fantastyczne podejście do dzieci. Dziecko podczas zabiegu ogląda ulubioną bajkę a na koniec wizyty wybiera drobny prezent. Mój syn sam się dopytuje o kolejną wizytę u zębowej wróżki nawet po leczeniu czwórki, więc to chyba najlepsza rekomendacja. stomatologiaprzyjaznadzieciom.pl/
MonikazWoli
CYTAT(kasiakr @ Wed, 22 Apr 2015 - 16:43) *
Dziecko podczas zabiegu ogląda ulubioną bajkę a na koniec wizyty wybiera drobny prezent.


Witam, tak samo jest w gabinecie do którego ja chodzę z moim Piotrusiem, już w poczekalni ma dużo zabawek, w TV lecą bajki, na fotelu również leci jego ulubiona bajka a po wizycie dostaję naklejkę dzielnego pacjenta, dyplom i wybiera sobie zabawkę!!! To działa na nasze pociechy:) polecam dr Sawicką - jest właścicielką więc jej zależy.... www.centrumstomatologii.waw.pl
NatkaK
Polecam klinikę anadent - komplekosowo i profesjonalnie zajmą się całą rodziną. Stomatologia dla dzieci i dla dorosłych. Szereg usług stomatologicznych. https://www.anadent.pl/
kroma34
Ja z moją małą Mychą chodzę na Pradze do Kliniki Stomatologiczno-Lekarskiej DEMETER i tam mamy świetną Panią stomatolog Anetę Wesołowską.
ksentona
Jeśli jest potrzeba przykładowo założenia aparatu na zęby to warto przed tym wykonać pantomogram lub tomograf.Bardzo fajna pracownią radiologii stomatologicznej jest Diagdent w dzielnicy Włochy,ceny są przystępne nie trzeba długo czekać co dziś jest bardzo ważne.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.