To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy brzuch w ciąży bliźniaczej jest większy od pojedynczej?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

MonikaW77
Zawsze mnie to interesowało, jak było u Was?
mama_do_kwadratu
a jak myślisz? icon_wink.gif
.uzytkownik.usuniety.
U niektórych to pewnie wklęsły był.

Z
Ammm
Nie bylam w ciazy pojedynczej to nie wiem.
Ale patrz posty wyzej 06.gif
pchelka2008
Mój brzuch w ciązy blixniaczej był ogromy wyglądałam jak krzyżówka hipopotama z wymionami krowy,zastanawiam się ile jeszcze by urósł gdybym dotrwała do terminu porodu. Ale myslę również że na to nie ma reguły wszystko zależy od kobiety,każdy wygląda i przechodzi ciąże inaczej.
Pozdrawiam
lenka28
u mnie był brzuch potem długo gługo nic i dopiero ja icon_wink.gif Ale bardziej mnie ciekawi jak sobie poradziłyscie z brzuchem po porodzie? U mnie mineło juz 5 miesięcy i ciekawie to nie wygląda... Tzn.jestem szczupła na plusie mam moze z 3 kg ale brzuch nie wyglada zbyt dobrze... I to nie tylko kwestia skóry ale chyba tez rozciągnietych jeszcze mięsni. Niestety na ćwiczenia ciągle brakuje mi albo czasu albo sił. A jak wy sobie z tym poradziłyscie?
pchelka2008
Lenka,przede wszystkim na piękny brzuch potrzeba lat pracy a przy tym wolnego czasu a po ciąży potrzeba wielu lat by doszedł do siebie. Oczywiście rozstępy zostaną na całe życie a jedyne co mozemy odzyskać to płaski i sprężysty brzuszek. Ja zastanowiłabym się bardziej w kwestii jak to wszystko pogodzić i się zmobilizować do działania?!
Rafaela
U mnie było tak że w mojej pierwszej ciąży pojedynczej przytyłam 15 kilo ale już 2 miesiące po porodzie wróciłam do swojej wagi a po 4 miesiącach mój brzuch był idealnie płaski i ani nie ćwiczyłam ani zadnych diet nie stosowałam.Karmiłam piersia i mama mówiła że dlatego tak szybko moja figura doszła do siebie 06.gif Rostępów tez nie miałam i nie mam ani teraz mimo że jestem w 37 tyg.blizniaczej więc licze ze i tym razem brzuszek mi "zniknie"jak poprzednio, mimo że jest troche większy niz miałam poprzednio
Trio
To zależy od figury, wieku, płynu owodniowego, wagi dzieci, terminu do którego się "dotoczysz", ale zazwyczaj jednak jest on większy icon_wink.gif
sunrise
Pamietam jak chodzialm na szkole rodzenia. Ja w 8 miesiacu inne 8- 9 a czulam sie patrzac na brzuchy oczywiscie jakbym byla conajmniej w 11! icon_wink.gif
netty5
Mój brzuch był spory ale u Mai miałam wielowodzie które przybrało na sile w ostatnich dniach ciąży. Ale widywałam na oddziale panie z większymi brzuchami od mojego w pojedyńczej ciąży. Różnie bywa.
grzałka
u mnie nie był jakoś dużo większy w bliźniaczej, z tego co pamiętam o kilka cm, co mnie bardzo dziwiło, bo przecież wewnątrz mieściło się dwa razy tyle
Trio
CYTAT(grzałka @ Tue, 20 May 2014 - 18:28) *
u mnie nie był jakoś dużo większy w bliźniaczej, z tego co pamiętam o kilka cm, co mnie bardzo dziwiło, bo przecież wewnątrz mieściło się dwa razy tyle


Dokładnie, moje były wpasowane jak puzzelki icon_wink.gif
krupczatka
Ciąża bliźniacza była moją pierwszą, więc jako tak nie miałam porównania, ale wydaje mi się, że nie był jakiś drastycznie duży. Tzn miewałam chwile, że wydawało mi się, że już większym być się nie da, ale tak racjonalnie na to patrząc,m, to nie był jakoś szczególnie większy od brzuchów moich ciężarnych koleżanek icon_smile.gif
lote
A mi się wydaje, że jak byłą w ciązy pojedynczej miała większy brzuszek niż gdy po 3-ch latach zaszłam w ciąże bliźniacza. Każda ciąża jest inna wiec ciężko odpowiedzieć na to pytanie.
Karomama
W tym samym czasie co ja, w ciąży była również moja bratowa. Terminy miałyśmy w odstępie miesięcznym. Ja byłam w ciąży pojedynczej, a bratowa w bliźniaczej. Wyglądałyśmy tak samo icon_smile.gif Różnica była tylko taka, że ja dość szybko wróciłam do figury sprzed ciąży, a bratowa męczy się do dziś - tzn. jest szczupła, ale brzuszek już nie ten sam...
samanta23
podziwiam kobiety, które noszą większe brzuchy. mi z jednym dzidziusiem ciężko:)
Domomi
Ja w pierwszej pojedynczej ciąży miałam mały brzuszek. Teraz w bliźniaczej już jest spory, a to dopiero 5 miesiąc. Wcześniej tak wyglądałam w połowie 7... Boję się tego. Pewnie pod koniec będę wyglądać jak wieloryb...
blizniaczka
No właśnei sama jestem ciekawa icon_biggrin.gif jak to będzie z tym brzuchem, jestem właśnie 2 miesiącu ciąży, wiadomo, teraz to za wczas, żeby to wszystko sprawdzić, ale czytałam, że ciąża bliźniacza nie zawsze właśnie jest tak widoczna, że brzuch znacznie większy ;P jakaś blogerka to czytała, w sumie teraz jestem ciekawa jak to będzie u mnie, ale boje się trochę, ciekawa jestem też czy przaznaczą mi to 500zł, ma któraś z was dwójkę dzieci? kiedy o to 500 można w ogóle się ubiegać?
vionia
musi byc wiekszy icon_biggrin.gif
CudoGosia
Jest większy, tak o 2 razy bym powiedziała icon_wink.gif
kokosankaana
To chyba tez zależy od kobiety - w pojedynczej niektóre mają mniejszy a niektóre większy:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.