To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Watek z afera cd.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kos-mitka
załozenie WATKU Z AFERA przez adminow jest poprostu nie do pomyslenia !!

jezeli juz stalam sie taka slawna dzieki tym wspanialym poczynianiom icon_smile.gif to informuje ze podpisuje autografem swoje posty icon_smile.gif

prosze sie nie pchac i ustawic w kolejke icon_smile.gif ..
Ika
Admini nie założyli wątku z aferą. To są posty jedynie wydzielone z wątku urodzinowego, na prośbę kilku Grudniówek.

Jeśli jesteś sławna, to dzięki swoim postom, nikt ich za Ciebie nie napisał.
kos-mitka
a to ciekawe .. ja nie spotkalam sie z opinia zeby ktoras z grudniowek chciala aby na osobnym watku byly przytaczane te posty ,tylko z tego co mi wiadomo chcialy aby je usunac z watku urodzinowego i zakonczyc sprawe .. co jak widac jest nie mozliwe za sprawa tez i adminow

afera na tym forum goni afere .. watkow powinno byc wiecej
Ika
CYTAT(kos-mitka @ wto, 13 lis 2007 - 21:37) *
a to ciekawe .. ja nie spotkalam sie z opinia zeby ktoras z grudniowek chciala aby na osobnym watku byly przytaczane te posty ,tylko z tego co mi wiadomo chcialy aby je usunac z watku urodzinowego i zakonczyc sprawe .. co jak widac jest nie mozliwe za sprawa tez i adminow

Na tym forum nie ma tradycji cenzury i usuwania postów, dorośli ludzie powinni umieć ponosić konsekwencje swoich słów i mieć świadomość, ze to, co piszą, piszą na własną odpowiedzialność.

CYTAT
afera na tym forum goni afere .. watkow powinno byc wiecej

Sama własnie założyłaś nowy, widać potrzebujesz.
kos-mitka
nie icon_smile.gif .. to dla was .. abyscie mialy drogie Panie userki co robic wieczorami i rankami ..
ja sobie wpadne kiedys i zobacze kto sie w kolejce ustawil po autografy icon_smile.gif
Ika
CYTAT(kos-mitka @ wto, 13 lis 2007 - 21:45) *
nie icon_smile.gif .. to dla was .. abyscie mialy drogie Panie userki co robic wieczorami i rankami ..
ja sobie wpadne kiedys i zobacze kto sie w kolejce ustawil po autografy icon_smile.gif


Wieczorami i nie tylko jesteśmy zbyt zajęci, by tracić czas na bzdury.
Zatem zamykam wÄ…tek.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.