To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie przenocować?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

jawor
Witam i pozdrawiam mieszkanki Dolnego Śląska, ja mieszkam na Opolszczyźnie, więc nie tak daleko.
Dlaczego zajrzałam tu?
Potrzebuję pomocy we wskazaniu miejsca we Wrocławiu, gdzie możnaby przenocować 2- 3 noce z dziećmi.
Mąż za około 2 tygodnie będzie miał zabieg w szpitalu "Euromedicare" przy ul. Pilczyckiej.
Czy znajduje się w pobliżu tego szpitala jakiś hotel?
A jeśli nie w bezpośredniej bliskości, to może gdzieś dalej, ale chodzi mi o miejsce z bezpiecznym noclegiem.
Będę nocować sama z dziećmi, bo mąż w tym czasie będzie w szpitalu, wiec rozumiecie, że bezpieczeństwo jest ważne.
Będę wdzięczna za wszelkie sugestie i rady.

jawor
Czy dziewczyny z Wrocławia naprawdę nie są w stanie nic poradzić?
Monika ww
Dom Turystyczny "Trio" przy ulicy Trzemeskiej 4,6,8. Namiar dostałam od wujka, który wynajmował tam pokoje dla znajomych i byli zadowoleni.
Tu masz link do ich strony
https://www.puhot.pl/
Anita.W
Koznów i Pilczyce to takie blokowiska że nawet nie wiem czy jest tam jakiś hotel lub motel. Ale na Legnickiej cos jest. Osobiście to mi trudno cos doradzić 13.gif .
Monika ww
No właśnie ten dom turystyczny, o którym napisałam wyżej jest w tych okolicach....
jawor
Dzięki za odpowiedzi.
Muszę przyznać, że liczyłam na większy odzew icon_sad.gif
Cóż, jakoś sobie poradzę.
hawah
Zajrzyj na strony Wroclawia
https://www.wroclaw.pl/m8953/

Ja tez nie umiem Ci nic doradzic, nie dlatego ze nie chce, tylko dlatego ze tu mieszkam i nigdy nie mialam potrzeby szukac noclegu.. mysle, ze wiekszosc Wroclawianek podobnie...
skanna
CYTAT(jawor @ wto, 20 lis 2007 - 14:44) *
Dzięki za odpowiedzi.
Muszę przyznać, że liczyłam na większy odzew icon_sad.gif


Jawor, sama pomyśl, czy Ty znasz dobrze bazę noclegową w swoim mieście? Ja nigdy nie miałam potrzeby nocowania we Wrocławiu, podejrzewam, że znakomita większość moich koleżanek również, to co możemy Ci poradzić?
jawor
Nic.
jawor
Kolejny raz przekonuję się, że nie ma co liczyć na prawdziwą pomoc tu, na forum.
Ale to w końcu tylko forum.
alusiaa
Jesteś bardzo zgorzkniała,wiesz..? 21.gif
Monika ww
CYTAT(jawor @ wto, 20 lis 2007 - 16:21) *
Kolejny raz przekonuję się, że nie ma co liczyć na prawdziwą pomoc tu, na forum.
Ale to w końcu tylko forum.


Wiesz niezbyt miło mi się zrobiło jak to przeczytałam...

Po zobaczeniu Twojego wątku zadzwoniłam do wujka, bo pamiętałam, że wynajmnował pokoje dla przyjezdnych znajomych w tamtej okolicy. Potem znalazłam stronę internetową i podałam Ci namiar na sprawdzone miejsce gdzie można przenocować za dość rozsądną cenę i to dosyć blisko od szpitala, w którym będzie Twój mąż.

I to wszystko po to aby teraz przeczytać takie podziękowanie.... Nie wiem czy na przyszłość będę taka chętna do pomocy...
Ewcia!
CYTAT(hawah @ wto, 20 lis 2007 - 14:59) *
Ja tez nie umiem Ci nic doradzic, nie dlatego ze nie chce, tylko dlatego ze tu mieszkam i nigdy nie mialam potrzeby szukac noclegu.. mysle, ze wiekszosc Wroclawianek podobnie...


Tez się zastanawiałam nad poleceniem Ci czegoś, ale mam "problem" podobny jak przedmówczynie...
W Karpaczu, w Międzygórzu - proszę bardzo icon_smile.gif
A moi przyjaciele z róznych stron, którzy zatrzymują się we Wrocławiu, nocują po prostu u nas. Mogę Ci zaproponowac jakąś nienajdroższą bazę hotelową ale czy tam jest "bezpiecznie" ? Zresztą to i tak byłoby na drugim końcu miasta.
Więc myślę, że niepotrzebnie się obrażasz
regulamin
Doskonałym dla mnie noclegiem był https://swiebodzki.com/. Spędziliśmy tam z dzieciakami cztery noce i muszę powiedzieć, że było nam tam naprawdę wygodnie. Cena też mnie nie zwaliła z nóg, opłaca się jak na nocleg w zabytkowym obiekcie.
rojek11
Ja z dzieciakami wynajmowałam apartament w https://www.vanillahostel.pl tam czuliśmy się prawie jak w domu. Dużo miejsca, dzieciaki miały gdzie biegać. Do tego trzeba wspomnieć, że za budynkiem jest plac zabaw dla dzieci, boisko i stół do ping-ponga co na pewno zajmie dzieciaki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.