To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czerwcowe maleństwa 9 :-)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
...Zosia...
WROCŁAWIANKA - Justynka 28.05.2006 - Wrocław


CIRROSTRATUS - Jutka 30.05.2006 - Poznań


ANIA - Zuzia 04.06.2006 - Poznań


PEEDLE - Maks 06.06.2006 - Warszawa


ZOSIA - Kamil 09.06.2006 - Kraków


ASIA - Gabunia 10.06.2006 - Elbląg


BOB.BUDOWNICZY - Oleńka 14.06.2006 - Warszawa


MONIA - Nikodem 16.06.2006 - Szczecin


TYSIA - Cyprian 16.06.2006


PATRYCJA - Lenka 17.06.2006 - Warszawa


MINEKO - Zosia 18.06.2006 - Poznań


ARLETA - Justynka 20.06.2006 - Lubin


LIBERI - Maja 26.06.2006 - Gdańsk


RYJEK - Kacper 26.06.2006 - Bogatynia


MAGDUŚKA - Filip 26.06.2006 - Niemcy


MALFLU - Patryk 28.06.2006 - Bestwinka


KAMILA - Gabrysia 30.06.2006 - Suwałki


NIUNIUNIA - Zuzia 30.06.2006 - Grójec
...Zosia...
Część dziewiąta otwarta 06.gif
...asia...
Melduję się 06.gif .


Zosieńko dobrze, że z Wami lepiej 06.gif .
Ja czuję się dobrze, Okruch słodko kopie 06.gif .
MamaLenki
ja tez icon_smile.gif

Zosia, dobrze, ze Kamilowi sie poprawia. Cale szczescie, Lena z brzuchem dobrze, ale wole ja potrzymac na dietce dzis. Choc juz wylalam kleik z jablkiem. Narazie zjadla od 6.00 3 biszkopty i rogala...
a ja dopiero sniadanie jem...
...asia...
CYTAT(MamaLenki @ wto, 04 gru 2007 - 12:44) *
a ja dopiero sniadanie jem...



Umarłabym 37.gif . Ja już jestem po drugim śniadaniu i paru brzoskwinkach z puszki (resztę schowałam do obiadku)
06.gif .
MamaLenki
patrzę na garnki na allego i aż mi się w oczach mieni, Kamila help.
https://www.allegro.pl/item278313329_garnki...off_20_el_.html
Takie są ok?
Zależy mi na tym, żeby do zmywarki możnabyło wrzucić i mieć spokój icon_biggrin.gif
MamaLenki
Juz dzwonilam do pana od garnkow i powiedzial mi, ze do mycia w zmywarce, jednak termostat trzeba odkrecic, w tym modelu istnieje taka mozliwosc.
I co Wy na to, Zosi ai Kamila?
K_amila
Melduję się icon_smile.gif


PAtrycja w moich garnkach te termostaty są na magnes i bardzo ładnie je się zdejmuje. No i mają przezroczyste pokrywki
mineko
Melduję się w nowym wątku.
bob.budowniczy
I ja też, i ja też się melduję icon_wink.gif
...asia...
Arek ja poproszę zdjęcie Adrianka z Arletką 06.gif . I Justysi też 06.gif .


Co tu taka cisza dzisiaj???
monia :)
cześć melduję się icon_smile.gif
jestem cała zdenerwowana na jutrzejszy zabieg Nikosia proszę trzymać kciuki za nas...
aniakg
meldujemy się:) Zuzia ma anginę(:
MamaLenki
o rany! Co za newsy!

aniag, zdrówka

monia, trzymamy kciukasy z całych sił
K_amila
Monia bedzie dobrze, trzymam kciuki

Aniakg oj niedobrze. A skąd sie przyplątała Wam ta angina? Trzymam kciuki za szybki powrót Zuzi do zdrowia
K_amila
Dostałam dla Gabci na prezent 50 zl, mam jej coś kupić i mam problem, nie wiem co. W sklepach u nas albo sa jakies koszmarki, albo koszmarne ceny 21.gif Myślałam o stempelkach, ale nie ma u nas nic sensownego. Co radzicie?
MamaLenki
A my kupilismy wozekw koncu:
https://www.allegro.pl/item276292593_promoc...xtra_cena_.html

Kamila, może jakieś puzzle drewnaine?
mineko
ania zdrowka dla Zuzi, naszej dzisiejszej solenizantki

A oto jak moje dziecko wyglodniale po kilku dniach diety, wieczorem, juz po kąpieli pałaszuje suchy ryż wprost z garnka 06.gif


...Zosia...
Monia,
będzie dobrze, na bank, przechodziliśmy przez to icon_smile.gif Trzymaj się i pamiętaj o ciepłej wodzie icon_smile.gif

Aniu,
bidna Zuzia, gardło boli pewnie bardzo? Duuużo zdrowia życzę icon_smile.gif

Kamila,
ja za 5 dych to bym kupiła Kamilowi tablicę ze znikopisem, ciufcię z prawdziwym dymem i jeszcze jakies książeczki. Już mam te rzeczy upatrzone icon_smile.gif

Co do nas, to Kamil cały dzień jadł chrupki, sinlac, zjadł rosołek z ryżem, jabłka z kompotu, buzia mu się nie zamykała i litry herbaty icon_smile.gif Musimy odstawić Bactrim bo po nim z 5 razy trza pod rząd zmieniać pieluchę bo biegunka jak woda, shit 32.gif
Przez to bidok spać nie mógł i dopiero teraz padł. Ale ogólnie jest lepiej, nawet biega Kamilek momentami icon_smile.gif jestem dobrej myśli icon_smile.gif

...Zosia...
Koleżanka podrzuciła mi ciekawy artykuł:

https://www.edziecko.pl/przedszkolak/1,7934...2&startsz=x
MamaLenki
widzę, że Zosia wraca do zdrowia icon_biggrin.gif
...Zosia...
Mineko,
Kamil tak dzię wyjadał jabłka z kopmpotu prosto z gara, ale nie zdążyłam zrobić fotki 06.gif Fajnie, że Zosieńka zdrowieje icon_biggrin.gif
wroc
Kamila a ja bym dołożyła i kupiła taki mały zestaw kuchenny - lodówka, piekarnik, kuchenka itp:) "mała kuchnia", albo jakiś fajny domek, albo zestaw lekarski - J uwielbia być doktorem:) (i tu nie trzeba dokładać)icon_smile.gif
MIneko J z gara jeszcze nie jadła - super fotka:)

A ja dziś dowiedziałam sie dlaczego Justyna miała 2 noce gorączke - lekarka stwiedziła, że "coś" ją atakowało, ale sama sie obroniła - właśnie gorączkując .... jestem dumna z Justyny icon_smile.gif... silna baba:)

a te zdjęcia dla Zosiicon_smile.gif - super artykuł icon_smile.gif... ale to takie "szklane domy", nie ma takiego przedszkola - chyba, ale można coś wziąść dla siebie z tego artykułu. No i przypomniało mi się coś.... Justyna ostatnio diostała zabawke - dość drogą(od rodziny) - zajmuje ją 3 min, a nowymi ściereczkami(kóre wytargała z półki w kuchni) do kurzu bawi się godzinę, służą jako kołderka dla lali:)... czasem można się rozpedzić w kupowaniu tych zabawek, zapominając, że nasze dzieci najbardziej potrzebują nas i naszego towarzystwa

... będę doktorem, będę doktorem, będę Cię badał z tyłu i z przodu.... czy jak to tam było 08.gif


K_amila
MIneko ale masz głodomorka w domu icon_smile.gif SUper że odzyskała apetyt i wraca do zdrowia!

Wroc pięknie Justynka się bawi w doktora, mi się wydaje, ze Gaba by nie umiała. ALe może taktycznie rozejrzę się za takim zestawem.

Znikopis dostanie jutro od Mikołaja
...asia...
mineko Zosia z garem fenomenalna 06.gif .

monia:) trzymamy kciuki za małego przytul.gif .


aniu biedna Zuza, przecież tak niedawno wyszła z jednej choroby przytul.gif .


wroc a to Ci rośnie lekarka 03.gif .


Zosiu super, że macie się lepiej 06.gif . Ucałuj mocno zięciunia.



U nas kupki już normalne, nie mamy pojęcia co mogło jej zaszkodzić tym bardziej , że ładnie jadła i rozrabiała jak zwykle. Za to dzisiaj o 1 w nocy zrobiła sobie przerwę w spaniu do 2 i bawić się chciała. Rodzice już mniej 21.gif .
Za to Okruch kopał
06.gif .
...asia...
Zosiu moja namiętnie się bawi poduchami z fotela a ściereczki jej służą do wycierania stołu oraz podłogi (tak samo szalik lub moje apaszki) 03.gif . To tak a propos artykułu 06.gif .
Do takiego przedszkola bym małą posłała.
mineko
wroc Justynka lekarka- bombowa
Wlasnie wrocilysmy od lekarza, powiedziala, ze poprawa jest znaczna, ale żeby utrzymac antybiotyk do soboty, a nawet niedzieli.
Wczoraj jedna kupka, dzis na razie tez. Dieta ma być jak byla.
...asia...
mineko to hura, że z małą lepiej 06.gif
K_amila
a co myślicie o takich stempelkach? https://www.allegro.pl/item274418312_stempl...z_zmywalny.html]]i u tego samego sprzedawcy domek https://www.allegro.pl/item279211551_bardzo...posazeniem.html lub kolejkę? https://www.allegro.pl/item279210857_bezpie...how_super_.html
...Zosia...
Wrocka,
takich przedszkoli jest mnóstwo icon_smile.gif

Krótko, Kamil nie spał od północy do 4 rano, chyba przez herbatę zwykłą bo tam w końcu też kofeina jest. ledwo żyję icon_smile.gif Ale nie ma biegunki icon_smile.gif
Magduska
Melduje sie i ja tutaj 06.gif

Wiecie co...Sie zdziwilam dzisiaj rano.Ale napisze od poczatku.
W czwartek Filip mial robione EEG.Dostal srodek nasenny i badanie zostalo wykonane bez problemu.Jak wiecie nic nie wykazalo,wiec pani doktor polecila kupic krople melisy w aptece.Krople zakupilismy i podawalismy wedlug ulotki.
Przez 4 dni dostawal krople a noce to byl koszmar 21.gif Juz myslalam,ze diabelw niego jakis wstapil (ale o tym juz pisalam icon_cool.gif ).
Wczoraj postanowilam mu tych kropli wcale nie dawac i co? I sie zdziwilam rano bo Filip przepal noc tylko z dwoma pobudkami spowodowanymi brakiem smoczka icon_eek.gif
Jak jeszcze raz mi ktos powie,ze melisa uspokaja i zebym wyprobowala to go udusze icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
MamaLenki
Hejka
a Lena chyba zdrowieje, małymi kroczkami, bo małymi, ale przynajmniej noce i zasypianie nie jest już tak koszmarne. Wczoraj usnęła przed 21.00, o 22.00 dostała antybiotyk i dalej spała. W dzień tez miała jedną 1,5h drzemkę. Odsypia bidulka moja te noce ostatnie. Ale kaszle jeszcze strasznie, choć katar już mniejszy.

wroc, lekarz Ci rośnie jak nic icon_biggrin.gif

Kamila, fajne te rzeczy, ale Lena domek już ma i farmę, więc narazie stopuje z takimi zakupami, a stempli sie boję, bo Lena marze gdzie popadnie, a ze ścian to się nie wyciera mimo farb zmywalnych 21.gif

mineko i Zosiu, super, że Maluchy dochodzą do siebie icon_smile.gif

Magduśka, z tą melisą, to jak z kawą u mnie, ile bym się nie opiła to bardziej mi się spać chce icon_biggrin.gif

asia, mogę Ci tylko powiedzieć, że Lena też tak czasem miewa... Ale że oboje Ci dali w nocy popalić to już nu nu nu 03.gif
MamaLenki
a wiecie co, ależ jestem zapominalska, moja siostra była dziś w ddtvn i zapomniałam 37.gif 37.gif Ale mi wybaczyła ufff
MamaLenki
ja sie caly czas zastanawiam, czy nie kupic Lenie odkurzacza, bo lubi...
...asia...
K_amila ja bym wzięła stemple i kolejkę.

Pat , że Okruch kopał to luz był łagodny 03.gif .

Magduska biedaku 06.gif . Filip to nieżły egzemplarz jednym słowem 06.gif .


Kupiłam rodzicom po czekoladkach w wiśniach na mikołaja, niech mają 06.gif .


A ja wcinam Ferrero Rocher czekoladowe do kawki mniam mniam
06.gif .





...Zosia...
Wrocka,
fenomenalne fotki :szczerbaty uśmiech Kupuję ten zestaw icon_biggrin.gif

Asiu,
to krótką miałaś przerwę we śnie, ja spałam tylko 4 godziny od 4 rano i zaraz padam 06.gif 41.gif

Magduśka,
chrzanić melisę, ot taki masz rozrywkowy egzemplarz, fajnie, że tylko 2 pobudki icon_smile.gif

Co z tymi fotkami Adrianka ja pytam 06.gif

Mineko, Pati,
dobrze, że maluchy zdrowieją icon_smile.gif
mineko
asia mniam, ale mi tym ferrefo narobiłaś smaku 29.gif
Kurcze, Zosia znowu ma biegunkę, a juz wczoraj i przedwczoraj bylo w
miare ok
...asia...
Zosia a moja wina , że spać nie lubisz? 06.gif 37.gif . Nie bij.....


mineko uch biedny Zosiaczek...
Już zjadłam ferrerki
06.gif
Peedle
Hej icon_smile.gif

Wpadłam tylko zameldować się w nowym wątku 06.gif

Cieszę się, że dzieciaczki zdrowieją icon_smile.gif
monia trzymam kciuki za zabieg.

Maks pobił wczoraj swój zyciowy rekord jeśli chodzi o spanie. Przez cały dzień miał tylko jedną godzinną drzemkę i to przed południem. Później położyłam go tradycyjnie o 15.30, ale leżał godzinę w łóżeczku i nawijał sam do siebie, aż w końcu zaczął mnie wołać, więc drzemki nie było. Później do 21 szalał 37.gif
monia :)
cześć my już po zabiegu mały płakał strasznie i osikał lekarza dwa razy.... 29.gif teraz śpi zobaczymy co będzie później....
pozdrawiam wszystkie maluszki
K_amila
Monia dobrze, że już po wszystkim, uściski przytul.gif
wroc
Monia nie dziwie się Nikosiowi, że olał lekarza:), dobrze, ze juz"po"

Mam pytanie
Jak wstawiac zdjecia, aby sie nie zmniejsząły? ... np tak jak Kamila?
Peedle
monia dobrze, że już po wszystkim przytul.gif

wroc Justynka świetnie bawi się w lekarza 06.gif a ze zdjęciami nie pomogę, bo ja z kolei nie wiem jak miniaturki wstawiać. To zdaje się kwestia skopiowania odpowiedniego linku 06.gif

K_amila
Wroc otwórz zdjęcie ja pełen rozmiar, prawy klawisz myszy,właściwości i kopiujesz adres.
...asia...
monia ja na miejscu Nikiego też bym lekarza olała 06.gif . Dobrze, że już jesteście po...
Magduska
Monia i dobrze zrobil ze obsikal lekarza 06.gif
Fajnie,ze juz po zabiegu przytul.gif
MamaLenki
monia:) trzymam kciukasy, żeby w miarę bezboleśnie poszło. I cieszę się, że jesteście już po.
mineko
monia dobrze, ze Niki olal lekarza 08.gif
Dobrze, ze juz po jesteście.
mineko
Dziewczyny czy przy biegunce można banana dać?
...Zosia...
Mineko,
nam lekarz nie pozwolił, tylko sinlac, gotowane, pieczone jabłka, których Kamil zresztą nie bardzo chce, bulion, ryż, dziś mały jadł ziemniaki z marchewką, chleb, chrupki.

Monia,
u nas też był ryk, normalne. Mam nadzieję, że będzie oki wszystko:)

Asiu,
ależ Ci się dowcip wyostrzył 06.gif Zamiast pocieszyć............... 08.gif łeb mi pęka z braku snu 21.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.