To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Opinie nt podstawówek-Czuby, LSM

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

sabka
Witajcie, zbieram opinie nt. podstawówek z LSM i Czubów, jeśli jest jakiś portal na którym sa zamieszczane takie opinie to dajcie znać, chętnie skorzystam.
Ale zapraszam do opisywania własnych spostrzeżeń i uwag. Będą mi i pewnie innyum bardzo pomocne.

yennefer
Mój Michał chodzi do SP 51 na Bursztynowej. Ja jestem zadowolona z tej szkoły, ale myślę, że to głównie dlatego, że jestem zadowolona z wychowawczyni. Ja w ogóle uważam, że podstawą jest dobra wychowawczyni w najmłodszych klasach. Lubię też w tej szkole to, że jest nowa, sale są jasne, nie zniszczone, w ogóle ładnie jest w środku. Jest basen i duża sala gimnastyczna, młodsze klasy mają basen raz w tyg, po 45 min. Ale szczerze mówiąc nie widzę specjalnych postępów u Michała, dzieci nie są podzielone stopniem zaawansowania, a są takie co już pływają dość dobrze i takie co mają pierwszy raz kontakt z wodą. Także trochę chaos. Z sali tej dużej też korzystają w zasadzie starsze klasy. A jeśli chodzi o poziom, to ja uważam, że jest dość wysoki, ale to jak pisałam, zależy od nauczycielki. Nasza akurat jest bardzo zaangażowana, oprócz tego co w podręczniku, przerabia z nimi inne lektury, zorganizowała kółko ortograficzne. Ta szkoła ma swoją stronę www.sp51.lublin. pl, może tam znajdziesz jakieś informacje, które Cię interesują. Pozdr,
Dorota, mama dwóch chłopców
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.