To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

~~CZERWCOWE BRZDĄCE~~ Choinka nr 5

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
joana_m



Witamy świątecznie w piątej już części Czerwcowych Brzdąców!!!
U nas same Bomb(k)owe dzieciaczki!!!



12 Bomb(k)owych dziewczynek


24 Bomb(k)owych chłopców




Staś - synek Rzodkiewki

Który dołączył do nas 17.05.2007r. o godz.19:55, ważył 2680g i mierzył 53cm.




Krzyś - synek Kalarepy

Który dołączył do nas 22.05.2007r. o godz.7:25, ważył 3000g i mierzył 52cm.




Dawidek - synek Aguutki

Który dołączył do nas 23.05.2007r. o godz.10:40, ważył 3380g i mierzył 54cm.




Marcinek - synek LilySnape

Który dołączył do nas 25.05.2007r. o godz.9:17, ważył 3800g i mierzył 57cm.





Alusia - córeczka Anik978

Która dołączył do nas 27.05.2007r. o godz.22:10, ważyła 3570g i mierzyła 53cm.




Oskarek - synek Dodzi

Który dołączył do nas 27.05.2007r. o godz.22:55, ważył 3300g mierzył 55cm.




Michałek - synek Cerruti

Który dołączył do nas 27.05.2007r., ważył 3170g i mierzył 56cm.




Mateuszek - synek Kamci_89

Który dołączył do nas 28.05.2007r. o godz.15:40, ważył 3400g i mierzył 56cm.





Emilka - córeczka Gruszki

Która dołączyła do nas 30.05.2007r. o godz.12:35.




Larusia - córeczka Lalicji

Która dołączyła do nas 01.06.2007r., ważyła 3170g i mierzyła 54cm.





Oskarek - synek Banshee

Który dołączył do nas 05.06.2007r. o godz.20:10., ważył 3660 i mierzył 54 cm.




Antoś - synek Gen

Który dołączył do nas 6.06.2007r. o godz.13:12, ważył 3545g i mierzył 57cm.




Mikołajek - synek Ifonki

Który dołączył do nas 6.06.2007r.




Shane - synek A.K

Który dołączył do nas 6.06.2007r. o godz.5:47, ważył 3300g i mierzył 50cm.





Karinka - córeczka Jaagi78

Która dołączyła do nas 09.06.2007r. o godz.20.55, ważyła 3380g i mierzyła 54cm.





Mikołajek - synek MartyMarcin

Który dołączył do nas 11.06.2007r.





Wiktoria - córeczka Pati.n

Która dołączyła do nas 12.06.2007r. o godz.8.05, ważyła 3100g i mierzyła 50cm.




Kamilka - córeczka Ziowik

Która dołączyła do nas 13.06.2007r. o godz.8.35, ważyła 3000g i mierzyła 53cm.





Majka - córeczka Malagi

Która dołączyła do nas 13.06.2007r. o godz. 23.01, ważyła 4150g.




Filipek - synek Iwony79

Który dołączył do nas 14.06.2007r. o godz.2.00, ważył 3390g i mierzył 53 cm.





Nelly - córeczka Odynki

Która dołączyła do nas 14.06.2007r. o godz.21:10, ważyła 3300g i mierzyła 55cm.





Kamilek - synek Joany_m

Który dołączył do nas 14.06.2007r. o godz.15.20, ważył 2950g i mierzył 53cm.




Nathanek - synek Chaneal

Który dołączył do nas 14.06.2007r. o godz.14:00, ważył 3500g.






Alusia - córeczka ~Justy~

Która dołączyła do nas 15.06.2007r., ważyła 3030g i mierzyła 53cm.





Misio - synek Asi_b

Który dołączył do nas 16.06.2007r. o godz.16:18, ważył 3310g i mierzył 55cm.




Eryczek - synek Asi jjmm

Który dołączył do nas 20.06.2007r. o godz.22:55, ważył 4060g i mierzył 57cm.




Dawidek - synek Agi23

Który dołączył do nas 21.06.2007r., ważył 3800g i mierzył 53cm.





Zuzia - córeczka Anor26

Która dołączyła do nas 22.06.2007r., ważyła 3100g i mierzyła 52cm.





Olafek - synek Kate_K

Który dołączył do nas 23.06.2007r. o godz. 9.55, ważył 3600g i mierzył 55cm.





Szymuś - synek Małej 82

Który dołączył do nas 25.06.2007r. o godz. 18.30, ważył 3900g i mierzył 56cm.






Tosia - córeczka Zadobrej

Która dołączyła do nas 27.06.2007r., ważyła 3400g i mierzyła 56cm.





Dominiś - synek Silije

Który dołączył do nas 29.06.2007r. o godz.2:40, ważył 4500g i mierzył 56cm.




Konradek - synek Kamy:-)

Który dołączył do nas 30.06.2007r. o godz.23:30, ważył 3390g i mierzył 53cm.




Grześ - synek Zajki (Ani1)

Który dołączył do nas 01.07.2007r. o godz. 8:05, ważył 3700g i mierzył 57cm.





Łucja - córeczka Beaty 73

Która dołączyła do nas 3.07.2007r., ważyła 3800g i mierzyła 58cm.





Wojtuś - synek SmerfetkiMisi

Który dołączył do nas 09.07.2007r., ważył 2800g i mierzył 50cm.






Poznaliśmy także Ś.p MARCINKA, synka Aj80, który dołączył do Grona Aniołków...



...i na zawsze pozostanie w naszej pamięci...
joana_m
Nooo, teraz stronka gotowa, brakuje tylko zdjęć naszych dzieciaczków!!!

Proszę na początek o sprawdzenie poprawności suwaczków.
jaAga*
Super, no proszę, ciekawe ile talentów się jeszcze ukrywa-brawo joana!
Czy są jakieś nowe wymogi dotyczące fotek?
lornetka
Joana świetna robota!
Już to mówiłam, ale się jeszcze powtórzę!

Kreatywność CZerwcówek jest NIE-DO-PO-KO-NA-NIA!!

Brawo i za nowy choinkowy wątek, będziemy się bawić Mikołajowo impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
joana_m
Dziękuję, dziękuję....

to naprawdę nie jest takie piekne... przynajmniej ja uważam że mogłam się bardziej postarać 06.gif
ale tak pędzicie że nie miałam czasu...

Zdjęcia proszę z widokiem na bużkę bo chce je (buzki) wklejać w bombki icon_smile.gif
Gruszka
Joana, ja poprosze taką fotkę Emilkową (o ile jest dobra technicznie icon_wink.gif ) i o uzupełnienie, że moja koza ważyła 2760 i mierzyła 56 cm icon_smile.gif
lornetka
a to nasze zdjęcie na pierwszą stronkę..
Gruszka
Aguutka, jakie Dawidek ma rzęsiska długie 03.gif piękne!
pati.n
Pierwsza stronka fajniutka icon_smile.gif

Ja poprosze taka fotke icon_smile.gif



Mgła

Była mowa o nóżkach w buzi (Filip bierze je od 3 miesiąca) 03.gif




A te misie synek po mnie odziedziczył 08.gif
Tak grzecznie siedzi w nich tylko do zdjęcia bo mu się one wcale nie podobają 08.gif


Mgła
Joana podoba mi się ! 03.gif


Filip z mamą.

Wybieram się do fryzjera w środę 37.gif
Dziewczyny będzie mi pasowała grzywka?
Bo ścinam włosy prosto do ramion -to już postanowione 37.gif

Mgła

Powrzucam dziś trochę zdjęć / pisać mi się nie chce 29.gif

A jak tam wczoraj? Do której czatowałyście?
Ja chyba skończyłam o 23.00 czy jakoś tak 03.gif





LilySnape
Iwona, chyba wolałabym bez grzywki ale może się mylę...
W necie są takie strony, gdzie można dopasować fotkę do fryzur - ze słowem makeover w wyszukiwarce, np. takie coś:
https://www.makeoversolutions.com/
Sprawdź i osądź jaka fryzura ci się podoba icon_smile.gif

Dziewczyny, wczoraj Marcinek strzelił 5 kup icon_eek.gif A dziś trzy icon_biggrin.gif Zwykle robi 1 dziennie, a tu takie jazdy icon_wink.gif Może to po jablkach z czarnymi jagodami?

Rzodkiewka, jak wytrzymałaś pieczenie? Kuchenne zapachy? Tuliłaś sedes czy się obyło? icon_wink.gif


Mgła

Te fotki zrobiłam 3 h temu.
Moja sąsiadka brała dzisiaj ślub, składaliśmy jej życzenia
Filip dostał mnóstwo balonów 02.gif






Lily dziękuję ślicznie za link- zaraz tam zajrzę 03.gif
Chcę coś zmienić w swoim wyglądzie bo mnie szlag trafia 29.gif
A może kolor? Brunetką jeszcze nigdy nie byłam , grzywki też nie miałam 08.gif
Co zmienić, żebym mogła się ludziom pokazać ? 37.gif hmm....
pomidorro
Iwonko Filip w balonach super....a co Cię naszło na zmiany?
Ja tam zmian przed samymi Sietami juz nie prferuje...
od dawnej wpadki fryzurowej 29.gif
Obetnij do ramion ... zobacz jak wygladasz.. najwyżej fryzjer dotnie!
A jaki kolor oczu masz?
Pati niunia boska!
konto_usunięte
Lily, piernikowe zapachy bardzo przyjemne.
od paru dni wymiotuje tylko rano przy myciu zębow.
a z zapachów to raczej kuchenne mnie nie przerażają, gorzej np z kosmetykami.

Iwona, co do grzywki - sama się zastanawiam. tzn nad taką długą, cieniowaną na bok( taka od garnka odpada)
nie wiem, co doradzić. też obcinam włosy i też szukam inspiracji 06.gif
jaAga*
Wszystkie fotki cudne, ale nam dzieci ładnieją w oczach.
Filip wśród balonów ekstra.
Iwona ja zawsze byłam bez grzywki, a jak ją obcięłam to nie wyobrażam już sobie siebie bez niej. Ja już podcięcie mam za sobą-tydzień temu, jeszcze kolor muszę jakiś rzucić, bo odrosty kilometrowe 37.gif
Rzodkiewko to super, że żyganko już coraz rzadziej.
No właśnie do której czatowałyście, mi parę razy coś szwankowało, tzn pisałam a nie było tego widać, ani waszych postów i się wkurzyłam. Zresztą Karina marudziła, spać nie chciała, to ją usypiałam, znowu całą noc przeleżała na mnie, przy odkładaniu ryk-już mam dość tych zębów, widać je, a nie ma...chyba już na zawsze pozostanie jednozębna! 06.gif . A mnie dziś coś w boku łupie, przez to spanie na siedząco...w dodatku spałam w szlafroku, bo bałam się ruszać, żeby jej nie obudzić-taka umęczona była....no i trochę mi się nie chciało.
jaAga*
Znowu się zbudziła z płaczem, kurcze chyba ją brzuszek boli, bo się pręży i puszcza bąki....czy to ja coś zjadłam 37.gif , Lily właśnie pisała, że koniec z kolkami, a u nas dziś wrzask jakby to właśnie kolka była 41.gif.
Mam prośbę, pytanie!!!
Otóż, jak może wiecie, Karina nie toleruje smoczka, tzn. czasem zassie na dworze, ale jak zaśnie to wypluwa-to naprawdę sporadyczne przypadki...no i problem jest taki, że ona gryzie palce....nie ssie...tylko gryzie, zaczęło się od nieszczęsnych początków ząbkowania, skóra dawno już na kciukiach zmacerowana, czerwona....ale dziś zobaczyłam, że się pogryzła do krwi (co to jednozębna bestia potrafi) 37.gif , szczerze mówiąc, nie robi tego notorycznie, ani przez sen, ale kiedyś te paluchy gryzie skoro tak wyglądają, jak zauważam to staram odciągnąć uwagę od nich. Co mam zrobić??? Szkoda mi tych jej paluszków, a jak dziś zobaczyłam tak mocno skancerowanego to już się załamałam z lekka. Znacie jakieś sposoby??? Jej to nie zostanie, tzn. ta skóra taka biedna??
lornetka
Iwona Filip wydaje mi się podobny do Ciebie! A zdjęcie w balonach cudowne! Jeśli chodzi o grzywkę to zaryzykować możesz, włosy odrastają, a jak nie sprawdzisz to się nie przekonasz..

Czatowałyśmy do 24 z minutami 06.gif

za pół roczku Alusi impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

i wszystkie ząbki impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

Jaaga nie mam pojęcia jak można zaradzić gryzieniu paluszków, bo zabrać ich nie można..no problem, biedna Karinka pewnie bolą ją te paluszki..
jaAga*
Zazdroszczę czatowania!
A paluszki ją chyba nie bolą, nie wygląda na to, nawet jak je dotykam nie ma reakcji icon_rolleyes.gif , ale tak biednie wyglądają, że szok!
Mgła
Aguutka- hehe Filipek podobny do mnie ? icon_redface.gif Jesteś pierwszą osobą która tak powiedziała.
Wylałaś miód na moje serce 03.gif brawo_bis.gif
Ale odstające uszy to on ma po mnie na pewno !
hehe to kiedy następny czat?

Jaaga- Ja też nic nie wymyślę jeśli chodzi o paluszki przytul.gif
Filip z wielką pasją doi smoka 08.gif
Dzisiaj tak w ogóle do niczego weny nie mam 37.gif

Rzodkiewka- nie psują Ci się zęby od 450[1].gif ?
przytul.gif
konto_usunięte
Iwona, to trwa dopiero pare tygodni,za krótko, żeby się zdążyły popsuć 08.gif
chociaż mam dwie siodemki z małymi plamkami do zrobienia, ale to raczej wcześniej się zaczęlo.

Jaaga, kurczę...nie wiem, co doradzić...
może smarować czymś nieszkodliwym, a niedobrym??
może oliwką?? jak smak bedzie "nie ten", może przestanie?
gorzej, jak posmakuje 08.gif
przytul.gif
Staś zaczął ssać kciuk 21.gif
najpierw było mamlanie całej reki, ale niedawno odkrył, że kciuk poręczniejszy. też zachodzę w głowę, jak zapobiegać. a smok nie wchodzi w grę-pluje.
Silije
Rzodkiewko przyznam ci się, że prawie 2 miesiące w ciąży nie myłam zębów wcale. Każda próba włożenia szczoteczki do ust kończyła się tak gwałtownymi wymiotami, że uznałam, że to o wiele wiele gorsze dla szkliwa niż nie dotykanie ich w ogóle.
ziowik
udalo mi sie na chwile dorwac laptopa Marka icon_smile.gif
ale dlatego nei bedzie okresowo polskich liter bo cos tu szwankuje icon_smile.gif

nie nadrobie, bo zwariuje icon_biggrin.gif

toascik za wszystki zabki, nie wymieniam bo na pewno zapomne icon_smile.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

i za pół roczku Lusi icon_biggrin.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

dzięki Wam wielkie że tak sie przejęliście moim niejadkiem icon_smile.gif
na razie wielkiej poprawy nie ma, troche jakby lepiej je, spokojniejsz, nie rzuca sie tak, bo jej nie męczy brzuszek. czasowo niezbyt długo, ale jest spokojna, radosna, calkiem przyzwoicie spi wiec chyba nie jest glodna icon_smile.gif

Jaaga a jakbys zakleila plasterkiem? takim zwyklym opatrunkowym. nie spasuje jej pewnie i przestanie. moja babcia tak zaklejala wujkowi, tylko ze on ssal palec dlugo strasznie, jak mial kilka lat to lekarz kazal jej zaklejac wlasnie, bo palec byl chydy, zmacerowany i straszny..

Iwona Filipek fajniutki icon_biggrin.gif a grzywka moze taka.. nie prosta wlasnie, tylko skosno przycieniowana? ja raz zrobilam grzywke taka krotko "od garnka" i zalowalam, bo musialam z nia robic (ukladac etc) co mnie denerwowalo strasznie wiec z ulga patrzylam jak odrasta icon_razz.gif
teraz marzy mi sie przyciecie wlosow do ramion i wycieniowanie wlasnie na taka niby grzywke..
a w ogole to nie widzialam nigdzie opowiadania co maz Ci przygotowal na urodzinki icon_biggrin.gif podziel sie, naprawde jestesmy ciekawe icon_smile.gif
mała 82
he he to i ja się pochwalę jak Szymon bierze nóżki do buzi 08.gif nawet nie myślałam, że tak będzie robił widząc jego sadełko 06.gif

i za wczorajsze pół roczku Alusi pijak.gif pijak.gif impreza.gif impreza.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Iwona ja myślę, byś zobaczyła przy lusterku czy pasuje Ci grzywka, zawsze tak robiłam-brałam tyci włosów i spinałam spinką w tyle(nie wiem czy to dobrze napisałam tzn. zrozumiale) 08.gif
Joana bardzo proszę o dopisanie Szymona na pierwszą stronkę- ur.25czerwca, godz.18:30, długi 56cm i 3900waga
fotki dzieciaczków jakie wstawiacie są super 06.gif
smerfna
Wojtek leży już 40minut w łóżeczku i zajmuje się odrywaniem ochraniaczy wiec skorzystam z chwili 06.gif

Iwonko tak jak napisała Aguutka, spróbować nie zaszkodzi 06.gif Ładnemu we wszystkim łasnie 02.gif
Filipka masz ślicznego, taki delikatny 02.gif

Ziowiku cieszę się,że z jedzeniem Kamilki już lepiej. Oby tak pozostało &&& przytul.gif

Jaaga przyjmij spóźnione życzenia.. Dużo zdrówka,cierpliwości,spełnienia marzeń i wszytskiego czego pragniesz. Sto Lat impreza.gif brawo_bis.gif impreza.gif brawo_bis.gif impreza.gif brawo_bis.gif
Rzodkiewka ma rację z posmarowaniem czymś nie dobrym. Skoro na obgryzanie paznokci działa kwaśny lakier to może na paluszki też COŚ zadziała...

Zdrówko Lusi impreza.gif brawo_bis.gif impreza.gif brawo_bis.gif impreza.gif brawo_bis.gif

Lily fajna ta spacerówka. Najbardziej właśnie pomaranczowo-czarna mi się podoba. Najważniejsze, że się dobrze prowadzi 06.gif


Mały zasnął,idę pić kawkę. Dziś teściowa przyjeżdza 02.gif Wczoraj obliczyłam,że będizemy m ieli na święta 12 osób,ale bedzie mlyn 37.gif
A prezentów i choinki jeszcze nie mamy zakupionej. W tym tygodniu podskoczymy do marketu. Wojtek bardzo lubi, jest grzeczny i obserwuje wszytsko z zaciekawieniem. Jak taki mały to można wejsc na dział z zabawkami i wyjść. Jak podrośnie to lepiej nie, bo siłą się go nie wyciągnie z tej krainy zabawek 29.gif

malaga
Witam niedzielnie.

Ja tylko na chwilkę zaraz szykujemy sie na chrzciny no 2 miesięcznej Nataszki.
Chyba zaczęłam uzależniać sie od tego forum bo porostu musiałam tu zajrzeć icon_smile.gif

Smerfetka napisz jak możesz skąd Twoja rodzina rodzina pochodzi. Nasza rodzina M. pochodzi ze Zwolenia ale ponoć w W-wie też ktoś jest. icon_smile.gif
lornetka
pierwszy raz mam za sobą tak ciężą noc, Dawidek budził się milion razy,az w końcu o 6 był gotowy do wstania, zmuszałam go do spania do 9- tej, ale i tak ledwo żyję...
ziowik
eh, pisze już drugi raz,bo ten cholerny laptop jest jakos dziwnie ustawiony.. wcisnełam escape i mi wszystko skasowało 21.gif

Aguutka wspołczuje biedulko przytul.gif to pewnie ząbki są winowajcami tego kiepskiego spania.. ale plakał czy po prostu nei chciał spac? oby miał dobry dzionek, moze sie zdrzemnij z nim w ciagu dnia?

Mala alez wygimnastykowany Szymek icon_biggrin.gif chyba pokazny brzunio nie przeszkadza w takich ewolucjach icon_smile.gif Kamilka jeszcze nie zalapala o co chodzi

Odi niestety nie wiem czemu nie otwieraly mi sie zdjecia Nelly icon_sad.gif

Kamilka oczywiscie śpi teraz na głodzie, nie jadla od 6, bo o 8 podziękowała za jedzonko jak wstala, a potem poszla spac.. mam nadzieje ze zje jak wstanie, bo mi juz kamienie sie robią..

fajnie jest icon_smile.gif Marek kupił w poniedziałek laptopa, wzielismy go na wies, a tu jest Lifebox z neostrady, wiec w domu bezprzewodowo mozna sie połączyc z netem, i u nas na pietrze łapie icon_smile.gif no i laptop tez fajny, duzy bo 17 calowy, ale taki Markowi potrzebny do pracy jest icon_smile.gif a i lepiej na nim widac icon_smile.gif

miłej niedzieli Wam wszystkim zyczę!!! icon_smile.gif

lornetka
Ziowik on po prostu spać nie chciał..
wiesz powiedziałam Tomkowi o Twoim problemie z niejedzeniem Kamilki i wiesz on od razu spytał się czy Kamilka ma wszystko dobrze z przełykiem? Bo on kiedyś widział program o dziecku, które jeść nie chciało i okazało się, że miał coś z przełykiem, że bolało go jak połykał i dlatego nie jadł..po tym jak doszli jak była tego przyczyna to wszystko się rozwiązało..
nie wiem, ale może warto sprawdzić, czy z przełykiem Kamilki wszystko ok..
ziowik
Aguutka wydaje mi sie że to raczej nic z takich rzeczy, poniewaz problemy z jedzeniem zaczely sie niedawno, a nie trwaly od poczatku.. przeciez do tej pory ona jadla, szybko i krotko owszem, ale jadla. wiec wydaje mi sie ze to malo prawdopodobne zeby w gre wchodzily jakies anatomiczne sprawy. ale dziękuję icon_smile.gif
nie chciał spac? musiało go coś męczyc.. a nie mial za soba jakiegos stresujacego dnia? jakichs nowosci?.. nic innego mi do glowy poza tym i zebami nie przychodzi..
a teraz w jakim jest nastroju?
Naz
Hej!

już kolejna odsłona, ale wy jesteście aktywne kobietki!

no to tak szybciutko co u mnie.
dzieciaki rosną jak na drożdżach
Oskar ma 67cm i waży ok 7500 g jest ślicznym blondynkiem o ogromnych oczach jak tylko będę mogła wkleję wam zdjęcia.
sam siedzi, nawija bez przerwy, zjada swoje stopy i uwielbia swojego brata.
wciąż jest na cycu, problem, że nie chce nic innego, żadnych stałych pokarmów dlatego karmię go niemal co półtorej godziny w dzień i w nocy, tylko jabłka mu pasują i ewentualnie wywar rosołek bez warzyw.

Joachim to diabełek wcielony niegrzeczny za trzech, broi aż mi się czasem płakać chce, do tego ma pokrzywkę idopatyczną i nie może jeść praktycznie nic poza tym co przygotuje mu sama w domu, a to trudne bo jak mogę nie dać dziecku ulubionego jogurtu i czy kostki czekolady, albo soku owocowego.

u mnie ok. mieszkanko fajne trzy pokoje z kuchnią i łazienką, tylko jak trzeba płacić rachunki to mi się nie podoba, al spokój jest i cisza. ciężko z wyjściem na spacer, bo z czwartego piętra z wózkiem i dwoma dzieciakami zejść ciężko.
uczę się szwedzkiego z wielką pasją, bo mam zamiar tam pojechać może i na stałe za parę lat.

mężuś jest grzeczny, czasem mu się zdarza ponarzekać, ale jesteśmy razem i jest nam dobrze.

jestem niedoszłą majówką 2008, ale niestety nie udało się utrzymać ciąży, lekarz mówił mi, że wszystko ze mnie wyleciało i teraz robimy sobie przerwę 3-4 lata przed kolejną dzidzią.

to na tyle.
pozdrawiam wszystkie mamusie wasze słodkie bobasy.

ziowik
Banshee hej hej icon_biggrin.gif mam nadzieje ze wrocilas juz na stale icon_smile.gif
przykro mi ze nie udalo Ci sie utrzymac ciazy 32.gif ale mysle ze jeszcze nie jeden raz bedziesz w ciazy i urodzisz slicznego kolejnego blondaska czego Ci zycze icon_biggrin.gif a na razie sobie odpocznijcie od ciaz i nowodorkow i skupcie sie na swoich dwoch sreberkach icon_biggrin.gif
Oskarek niczego sobie wazy icon_biggrin.gif nie przejmuj sie, moja Kamilka tez nie chce jesc nic (nawet jablek i rosolku) a z piersi je rzadko i malo, wiec mam niejadka, ale juz troche spokojniej to przyjmuje, przyjdzie na nasze maluchy czas kiedys icon_smile.gif
dawaj fotki, na pewno bardzo sie zmienil odkad go ostatnio widzielismy icon_smile.gif
Jo Ci daje popalic mowisz... a nie myslalas o jakims przedszkolu dla niego czy zlobku? juz duzy jest, a jak u niego z kontaktem rowiesniczym?
ciesze sie ze dobrze Wam sie mieszka i ze dogadujecie sie z mezem, bo pamietam ze bywalo roznie..
szwedzki icon_biggrin.gif musi byc fajny icon_smile.gif te skandynawskie jezyki zawsze mnie ciekawily, taki twardy jezyk.. trudny jest? uczysz sie z jakichs ksiazek, plytek, czy na necie cos masz?
joana_m
Cześć! ja tylko na chwilę, żeby wam powiedzieć że zdjęcia dzieciaczków pojawią się najpóżniej do środy, na razie nie mam zbytnio czasu, cały weekend jestem w krakowie... ach te studia...
ale wszystkie które mi przesyłacie to zapisałam sobie. jak zdążę to może kilka wkleję.

pozdrawiam!
joana_m
MALAGA oczywiście ciebie też zapiszę na pierwszej stronce, podaj proszę wszystkie dane: imię, urodzony dnia, o godz. ważył i mierzył, i zdjęcie bużki icon_smile.gif
Silije
Oto zdjęcie Dominika na pierwszą stronkę
LilySnape
Mała, ale fotka icon_biggrin.gif No nieźle młody sobie waży icon_biggrin.gif Ale wygimnastykowany icon_biggrin.gif

Jaaga: co do paluszkow to Marcinek też ssie, bo jak już pisalam, ssie co popadnie. Tyle, że swoich paluszków nie masakruje cwaniak tylko mamine icon_wink.gif do moich potrafi się tak mocno przyssać, jakby miał zamiar zgruchotać mi kości icon_biggrin.gif Może faktycznie coś małej tam przylepić, tyle, że może jej spasować bo dzieci to i rajstopki mogą ssać a dla nas to syf icon_wink.gif ale przynajmniej byłyoby mniej paluszkowych zniszczeń, skorka zdrowsza.

Rzodkiewka, gdy sobie przypomnę ciążowe "przyjemności" zapachowe to faktycznie na kosmetyki było gorzej niż na to, co w kuchni. Ale super, że coraz mniej cię mdli!

Banshee, 3 pokoje? Fajnie brzmi, czwarte piętro trochę gorzej, ale grunt, że mieszkacie bez rodziców.

Podalam dziś po raz 1-wszy mięsko Marcinkowi, jest dobrze, dostał razem 12 łyżeczek (po trochu, z przerwami). Dziś wybrałam się z zakatarzonym mężem na zakupy spożywcze i biedak był tak zakręcony, że zapomniał wziąć forsę... No i oczywiście anulowanie transakcji, jazda do domu po forsę i znów przejście przez kasę z wszystkimi towarami... I bluze moro dla Marcinka kupiłam ale potrwa zanim będzie w niej chodził, bo to było za bony i zaszalałam żeby miał coś na kilka miesięcy do przodu. No i zakupiony 1 prezent dla kuzyna...
Naz
lilynie tak całkiem sami, z moim ojcem z którym jestem pożarta bo mamy te same nieustępliwe charaktery, ale ignorujemy się wzajemnie i jest spoko. 08.gif

ziowik foty będą obiecuje, jo nie może iść do przedszkola choć bardzo by chciał bo stale robi w pampersy nocnik parzy go w pupę
szwedzki jest super, połączenie angielskiego z polskim i niemieckim więc dla mnie ok, twardy i męski trochę trudno nauczyć się akcentu bo jest zmienny w zależności od znaczenia zdania, gramatyka prościzna. kupiłam sobie kurs z eskk 40 zeszytów z płytami, doskonale i tak jest wszystko ułożone że już sama dopatrzyłam się kilki błędów gramatycznych, a jestem dopiero przy 7 lekcji:))
konto_usunięte
Lily,współczuję perypetii z zakupami. ja mam wysypkę już jak mijam supermarket 37.gif

Silije, miałam już kiedyś napisać, że Dominik to całą Emilka!
na tamtym zdjęciu z pianinem zwłaszcza.
Co do mycia zębów- staram się, ale nie wychodzi. z mycia po każdym posiłku oczywiście zrezygnowałam, nie wchodzi w grę. rano się da- ale koniecznie na pusty żołądek- bo wtedy jedynie mnie trochę poszarpie, bez strat 29.gif i ilość pasty- homeopatyczna.
najgorszy feler to taki, że do dentysty nie dam rady- a mam jakieś małe plamki na siódemkach do zrobienia. raz byłam, to niestety się skończyło wymiotami przy próbie manipulacji lusterkiem.

Bahnshee, gratuluję entuzjazmu.
współczuję straty dziecka.
Silije
Banshee ja także, dbaj o siebie.

Rzodkiewko mówisz że cała Emilka? To ja mam dla was zabawę:
https://www.maluchy.pl/forum/Do-kogo-jestem...bny-t50402.html
pati.n
jaaga moja śsie reke tuz nad nadgarskiem, az ma siniaki icon_sad.gif

Dziewczyny podajcie link do tych sławnych pierniczków prosze icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
konto_usunięte
Pati,, to one-pyyyszne. musiałam na szafę postawić, bo co rusz- podżeram 06.gif
Kate_K
Hej Dziewczyny!
Bylismy z małym na weekend w górach - w Zieleńcu. Ale tam zima!!!! Śniegu kupa i temperatura minus 10. Ale odpoczęlismy jak nie wiem. Olafek był bardzo grzeczny. Pojechaliśmy ze znajomymi i nawet nam się udało trochę pobawić. W hotelu była dyskoteka i knajpka, a elektroniczna niania spisała się super. Jak niania dała znac, to leciałam na górę go nakarmic i dalej spał. I w sumie poszaleliśmy do drugiej w nocy. Trochę też pospacerowaliśmy, ale króko, bo zimno było strasznie. Olaf był ubrany w kilka warstw i wyglądał jak malutki bałwanek.

Ziowik ciesze się, że byliście u lekarza i mam nadzieję, że teraz juz bedzie jakoś z górki. Oby Kamilce wrócił apetyt!

Olafowi chyba będą wychodziły kolejne zęby na dole, bo gryzie wszystko z taką zaciętością i wściekłością...
lornetka
Banshee współczuję straty...

niestety dziś kuzyn nie przyjechał do nas, miał dyżur w szpitalu i był za bardzo zmęczony 32.gif , ale jutro przyjedzie więc zobaczy siuraka Dawidka 03.gif
oczywiście zaczerwienienie znowu zaczyna mu schodzić, zawsze tak jest, że jak lekarz ma go zobaczyć to znika.. 21.gif

Dziś mieliśmy odwiedziny 2,5 letniej koleżanki, ależ oni oboje się super bawili, Dawidek już pokazuje charakterek, nie każdą rzecz da mu się zabrać..ale dzieciaki bawiły się świetnie! Chyba postaramy się o rodzeństwo dla Dawidka, bo jednak wydaje mi się tak prościej, gdy dzieci się wspólnie bawią, Dawidek przez 2 godziny nawet nie zajęczał, tak był zajęty, więc chyba przy dwójce dzieci ma się więcej wolnego 08.gif
pomidorro
zdjęcia dzieciaczków wsztystkich... bombkowe! 03.gif
Kate zazdroszcze wyjazdu i odpoczynku... my dzisiaj się chcielismy wybrac do knajpki na
obiad( mnóstwo ludzi tam było) i po pięciu minutach Ala sie zaczęła tak drzeć strasznie!
Wszyscy sie pytali co sie stało! Jeszcze nigdy tak sie nie darła... bo płacz to nie był! Skończyło sie na mcDonald.. i to w samochodzie! 21.gif
banshee współczuje straty dziecka... moze było dla Ciebie za wcześnie?
mieszkanie 3 pokojowe- super- sama bym chciała takie mieć... a rachunki i tak trzeba płacic!
pomidorro
Aguutka to do dzieła! NIe dogonisz juz Rzotkiewki...ale raźniej jej będzie! 08.gif 03.gif
jutro jak doktorowi wszystko opowiesz to bedzie ok! Ja tez tak mam, ze jak mam iśc do lekarza to objawy znikaja na ten dzień 21.gif
Lily myslę że Marcinkowi smakowalo mięsko! Moja się zajada.. odkąd je dużo warzyw to z kupami jest ok..
a co dalaś Marcinkowi? Królika?

co do palców.. to u mojej córy są na topie: smoczek , cała dłoń i memłanie gryzaka tak głęboko...
że ja osobiście bym 450[1].gif
ale jej pasuje!
pomidorro
aaaa Aguutka dzisiaj nie odwiedziła koleżanka z 2 letnią Izą...
super było... Ala do niej gadała... tylko kot biedny nie wiedział gdzie się schowac
jak tylko usłyszał inny głos dziecka! Ale z dzieckiem to ja poczekam.. najpierw sie wylecze..
potem wyspię z tydzien a potem do dzieła! 03.gif
odynka


zdjęcie na first stronkę;)
Kate_K
A oto moj skarbek.
Czy my też możemy się znaleźć na pierwszej stronie?
Olaf urodził się 23.06.2007 o 9.55. Ważył 3600 i miał 55 cm.

ziowik
hej, coś tu dzisiaj wieczorkiem cichutko icon_smile.gif pewnie większość szykuje sie do nowego tygodnia, pracy i takich tam icon_smile.gif albo już śpi icon_smile.gif

u nas lepiej. Kamilka spokojna, nie płacze prawie, budzi sie radosna.. tylko kupy nie ma drugi dzień, poczekamy cierpliwie.. no i noce spokojniejsze znacznie od poprzednich icon_smile.gif z jedzeniem nie najgorzej. widze to tak - ona po prostu nie jest głodna.. bo jak zrobie dłuższą przerwę, np 4h, to jak ją biorę do karmienia, kłade na poduszce (karmie ją na poduszce takiej płaskiej długiej, bo mi tak wygodnie) i podciągam bluzkę, to aż sie trzęsie i potem rzuca na cyca icon_smile.gif wprawdzie je potem cae 3 minuty np ale zawsze coś icon_smile.gif

a w ogóle zaczęła tak skiałczeć śmiesznie icon_biggrin.gif jak coś sie jej nie podoba, nie jest po jej myśli, albo ktoś jej zabierze zabawkę, to zaczyna tak właśnie skuczeć icon_biggrin.gif słodkie to jest icon_smile.gif

Justa nie pociesze Cie icon_razz.gif Kamilka znowu zaczeła piszczeć icon_biggrin.gif operuje na takich wysokich dźwiękach, że mi potem brzęczy w uszach jeszcze kilkanaście minut icon_razz.gif naprawde ma niezłą gamę icon_razz.gif a już myślałam że to za nami icon_razz.gif

Kate super że Ci sie taki wypad udał icon_biggrin.gif my też korzystamy z nianki (aczkolwiek w domu icon_smile.gif ) i to naprawde super urządzenie icon_smile.gif ach, aż Ci pozazdrościłąm icon_biggrin.gif też chcę icon_smile.gif może sie gdzieś na kilka dni wybierzemy po nowym roku, jak uprosze Marka icon_smile.gif
a Olafek prześliczny.. ma taką buźkę superową że szok icon_biggrin.gif nie moge sie na niego napatrzeć icon_biggrin.gif

Silije Twoje dzieciaki to jak klony naprawde icon_biggrin.gif

kiedy kolejny czat? na piątkowy niestety sie nie załapałam icon_sad.gif pojechaliśmy wieczorem na wies i nie było możliwości, Marek dopiero wczoraj ustawił net bezprzewodowy, a stacjonarny komp był okupowany przez dzieciarnię
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.