To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJĄTKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
fafura
impreza.gif gratulacje!! 03.gif i kolejnych tysięcy nam wszystkim życzę 11.gif


(nie czekam dłużej 08.gif)
Irenka.
fafuro!!!!!!!!!!!!!!!
Irenka.
pijak.gif pijak.gif pijak.gif
fifafo
gratulki icon_smile.gif)
Irenka.
kolejnych tysiączków razem.. w radościach i smutkach..
Bądźcie, kochane, bo z wami jest lżej...
brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
fafura
02.gif
przytul.gif
Irenka.
ćwierkam sobie... fantastycznie jest...
fafura
ćwierkaj, ćwierkaj... w końcu wiosna idzie icon_smile.gif
oliweczkas
Rano było pięknie, a teraz się zachmurzyło i zerwał się silny wiatr. Zaraz lecę na radę Pedagogiczną- ale mi się nie chce...
evil mom
elo wieczorową porą...?
to już tysiąca dobiłyśmy...a ja to przegapiłam... 41.gif no cóż łączę się z wami wszystkimi w radości icon_biggrin.gif impreza.gif
jakoś dziś dzień taki, nie wiadomo jaki...spałam prawie cały czas, bo ślubny w domu...nie do życia jestem, a pogoda butelkowa, dobrze nie nastraja niestety...
mam jakąś dziwną ochotę na coś, ale nie wiem na co... 29.gif
w ogóle to... może lepiej nie będę wam smęcic....
Madzia na prawdę było u was 18 stopni wczoraj 10.gif
Isia no to niezły nius dnia...powaga heh, a z przepisu skorzystam hehe icon_wink.gif
Gosie jak żyjecie?
Kinia jak malutka?
Oliweczka na radzie heh

a z nowości...to młody ma kolejnego zęba 06.gif ale jest po prostu dziś nieznośny... 21.gif
no nic kończę icon_biggrin.gif a wieczorem będę grac 03.gif
pa do jutra icon_smile.gif
gosiaczek27
HELO!!
Strasna Stsyga MOZEMY PODAC SOBIE DŁONIE Z TYM NASTROJEM icon_smile.gif własnie slubny kupił mi kg. winogron wszamałam az mi sie uszy trzęsły,kolejna noc sama mezus na nocke idzie:-(
po za tym pogoda dzis był kiczowata
jutro ide polepsze sobie humor ide kupic sobie spodnie bo juz brzuszek mi sie nie miesci icon_smile.gif
Pozdrawiam wszystkie kobitki
oliweczkas
Już po Radzie, zeszło 1,5 godz. Ale nudy........... Zaraz będzie M jak miłość więc znikam oglądać. Miłego wieczorku:)
fafura
hejka!
ja właśnie zaliczyłam serię brzuszków i kubek mleka na kolację, bo mój brzuszek też zaraz nie mieściłby się w dżinsy 08.gif tylko powód jakiś inny trochę .... 10.gif
co do temperatury to wczoraj było 18 stopni o godzinie 15!! i to w cieniu, bo termometr wisi na oknie od wschodu! czyli dawno słońca juz tam nie było!! (dziś o 7.15 było 8 stopni!!)

zęba gratuluję!
a winogrona...chyba sobie jutro kupię na przekąskę do pracy....

i plan ma WIELKI isc dziś szybciej spać! bo ostatnio przeciągam, a potem budzik dzwoni półgodzinną drzemkę a ja śpię i potem gonię jak wariatka żeby zdążyć na autobus 37.gif

evil mom
08.gif
oliweczkas
Witam wtorkowo! Do szkoły lecę na 12, robię dziś w trzech klasach sprawdziany więc znowu czekać mnie będzie góra do sprawdzania.
Narzekam, narzekam, ale przecież w gruncie rzeczy bardzo to lubię 04.gif
PINA.K.
-+ja tylko przelpotem,jak zwykle.
Miałam dziś troszke posiedzieć ale maciej miał pogotowie i oczywiście ściągneli go do pracy dziś na12 godz, jutro też a pojutrze nocka.moze w piątek nadrobie czytanie i pisanie. Już wczoraj chciałam pisać ale net coś nie chodził.
MAm prośbe napiszcie przepis co robicie jakieś tam kotlety z jajek i z sosem pieczarkowym bo mój mąż sobie zażyczył. Niestety dziś nie dam rady-robie zupe na dziś i jutro ale może w piątek.
pozdrawiam i uciekam bo mali śpią a musze ogarnąć bo dziś ma być znowu nalot gości,dobrze że to jużsie kończy...


AHA I PRZYŁANCZAM SIĘ DO GRATULACJI Z OKAZJI TYSIĄCA-NO I JESZCZE TROCHE I BEDE MOGŁA Z WAMI WYPIĆ,HI HI
fafura
bry!!
pracuję 08.gif


(nabrał się ktoś 02.gif - choć jedna osoba 02.gif ??)
evil mom
elo elo icon_smile.gif
Madzia pracujesz mówisz...hehe 04.gif
a więc Paula specjalnie dla ciebie, z młodym na kolanach napiszę przepis na kotlety jajeczno-mielone icon_smile.gif
no więc 10 jajek
2 suche bułki
30 dkg mięsa mielonego
bułka tarta
sól
pieprz
coś tam innego do smaku
może być szczypiorek jeszcze do tego icon_biggrin.gif
8 jajek gotuję na twardo, w między czasie z mięsa mielonego, przypraw, 2 surowych jajek, bułki suchej namoczonej w wodzie wyrabiam masę icon_smile.gif później dodaję jajka gotowane (ja je duszę tym przyrządem do ugniatania ziemniaków 08.gif )i na koniec dosypuję trochę bułki tartej. Ja wszystko robię tak na oko mniej więcej, oczywiście możesz dodac jeszcze pokrojony szczypiorek, fajniej wygląda i czuc w smaku też go, no i formuję kotlety obtaczając je w bułce tartej i na patelnię icon_smile.gif ot i gotowe 03.gif no i do tego sos pieczarkowy z torebki albo jak ktoś woli robiony samemu i ziemniaczki icon_smile.gif
danie dobre, sycące i nie drogie hehe
oczywiście można też wg. tego przepisu zrobic kotlety z samych jajek bez mięsa, ale mi osobiście bardziej smakują te z mięsem icon_smile.gif a no i dużo ich wychodzi 03.gif
nom to tyle icon_razz.gif zaraz spadam po młodą do szkoły a później jak już ugotuję obiad to z dzieciakami na spacer, bo jak na razie mam na termometrze prawie 20 stopni 10.gif 02.gif
fafura
Mona! no widzisz!! czuli wiosna do ciebie też dotarła 08.gif
małżonek dzwonił- wraca do kraju 03.gif
cukierkowa
hehehe...ten tysiaczek, niezła sprawa...ja tez mam w tym niewielki ale jednak udział:)

Gosiaczku, ja tez nie znosze jak moj idzie na noc...ale winogrona to bym zjadla:)

Monia, Zuzia w miarę, wiem juz kiedy chce spac, bo zaczyna marudzic i płakać:)dzis mi wstała o 6:10, ale potem o 7 znow zasneła ze mna na łóżku...a Mis wciaz chory, dzis idzie do lekarza i L4...nie da rady inaczej...ciekawe z czego bedziemy zyc w przyszłym miesiacu:( ehhh...nawet mi sie o tym myslec nie chce:(

Monia, ciekawe kiedy u nas zeby pójdą, hehe...

Madzia, ja tez wczoraj robiłam brzuszki, trza sie wysmuklic na wiosne po tym porodzie:P musze zrobic fotke i wam posłać:) a w ogóle to wam nie mowiłam chyb, ale obciełam włoski...jest super, bardzo mnie sie podoba:)
fafura
Kinia!! czekamy na fotki!
a teraz to proponuję II sniadanie icon_wink.gif
Irenka.
herbatka?
fafura
z cytrynką 02.gif
evil mom
a ja proponuję kawusię z ciasteczkami 08.gif
fafura
ciasteczka- niet!
trzeba być silnym! 08.gif
evil mom
no dobra, tylko kawa i to bez cukru 31.gif
fafura
kawa z cukierem i mleczkiem 01.gif
Irenka.
bez cukru?!? To ja to pitolę i nie piję z wami icon_razz.gif
fafura
no piszę, że z CUKIEREM nie?? 08.gif
evil mom
ok niech stracę 31.gif z cukierem icon_biggrin.gif
fafura
i jabłuszko do tego

29.gif

Irenka.
jabłuszko? Może dwa od razu żebym sraczki dostała? icon_razz.gif
evil mom
nieeeee lepiej banan 31.gif
Madzia kiedy twój małżonek do domu zawita?
Irenka.
to tak a propos bananów? 29.gif 29.gif 29.gif
evil mom
o tyyyy nie lubisz bananów?????????????
fafura
wiecie co... perwersję niezłą odstawiacie z tymi bananami 37.gif

slubny wraca do domu!!
tak w czwartek powinien być 03.gif 01.gif

zatem idę juz dziś na zakupy i muszę coś popichcić coby potem nie siedzieć w garach tylko z mężusiem 08.gif
evil mom
no to z tymi zakupami to fakt hehe, jak wróci to nie ma gotowania, tylko dla męża czas swoją osobą umilac trzeba 31.gif a to stosunkowo udany wieczorek, a to na deser znowu jakieś mizianie, a na przystawkę może jakieś głasianie 02.gif ...
fafura
MONA!
przypominam, że ja JESZCZE 2-3 dni sama siedzę, więc proszę poskromić swe wylewne opisy i nie znęcać się...
ale tak swoją drogą to icon_lol.gif
oj będzie się działo 11.gif diabel.gif
evil mom
obiecuję, że już nie będę....tylko już na mnie nie krzycz bo zacznę się jąkac... 23.gif 41.gif
evil mom
pokażę wam cos....spójrzcie na cenę... 37.gif 23.gif
https://www.cogdziezaile.pl/index.php?p=3368
fafura
przecież nawet nie podniosłam głosu 08.gif juz nie przesadzaj 08.gif

a buty- bardzo ładne, bardzo.... szczególenie cena!
moja kumpela chciała sobie kupić klapki wiosną-weszła do sklepu, zobaczyła ładne carne na malutkim obcasie 3 paseczki i na jednym 3 cyrkonie- no super zgrabne i powabne i tylko zapytała panią, czy tam się nie zgubili przecinka w cenie- bo było prawie 600 złotych!!
evil mom
o matyldo.....600zł ????? 23.gif
no nic tym optymistycznym akcentem się na razie żegnam, gdyż młodzież wstała i trzeba dac jej jeść icon_biggrin.gif
:*
fafura
to było na zakopiańskich Krupówkach-co wg mnie w żaden sposób nie uzasadnia ceny.... sklep jakiś "firmowy" cokolwiek to miało znaczyć 43.gif
Irenka.
łomatko.. .
fafura
łomatko- no tak.... ostatecznie nie kupiła 08.gif ale sliczne były....
gosiaczek27
dzis mezus mnie zaskoczył wział sobie wolne-ale i tak nadal spi ale to nic najwazniejsze ze jest
CUKIERKOWA zapraszam na winogrona:-)
buzka
cukierkowa
Dzięki Gosiu;)

Kurcze, wy tu gadu gadu, a ja jak zwykle nie moge na Was trafić:(

Kawusia u mnie obowiązkowo z cukierem (bez nie ruiszę:P) no i z mleczkiem i to sporo:)ostatecznie ze smietanką:)

600 zł za buty...buahahaha...za taka kase to ja bym sie od stóp do głów ubrała:D

Zuzia juz spi, a ja własnie gotuje jajca...robię kolacyjkę dla Misia...planuje zrobić zwykłe kanapki ale takie inne, z jajeczkiem...wędlinką i serkiem zółtym pokrojone w serduszka...no coś mu się należy w tej chorobie, niech zna me dobre serce:D

A to nasza Księżniczka tuż przed spacerkiem:)prawda że spiczna:)

https://img139.imageshack.us/my.php?image=p2240623zy4.jpg
fafura
Kinia!!
Zuzik jest tak do ciebie podobna, że się nie wyprzesz żadną miarą!!
a co z twoim zdjęciem 02.gif
fifafo
buty przemilczę ale tyle kasy szok
a Zuza piękna ale jak ubrana - nie mieszkacie na Syberii zarcik oczywiscie
pozdrawiam Was ja już po kawce i kanapkach z szyneczką pomidorkiem i czosnkiem icon_smile.gif)
PINA.K.
wlasnie mi kuba skasowak calego posta 32.gif
moze pozniej napisze
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.