To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJÄ„TKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
fafura
dzień dobry!
ja właśnie skonsumowałam banana- bardzo lubię takie na pół dojrzałe- jeszcze zielonkawe, twarde icon_smile.gif

a od czosnku, to jestem uzależniona..ale objadam się głównie wtedy, gdy męża nie ma w domu 08.gif

Paula- spoko- poczekamy na post trochę i na zdjęcia kruszynki też!

cukierkowa
Aniu, na syberii nie mieszkamy:P

Ona ma na sobie polarkowy cienki kombinezonik i leży w takim futerkowym spiworku i nic poza tym...a czapki dwie bo ta wełniana ja gryzie w głowe:)

Ciesze sie ze Zuzia do mnie podobna...no bo jest sliczna:D:D:Dhahaha...skromnosc to moje drugie imie:P

MOja fotke tez pokaze, poki co nie mam bo Misiek chory i zalega w wyrku:)ale na pewno pokaze jak tylko bedzie...

Dzis na obiadek naleśniki robie...dla mnie z serkiem homo...a dla misia z dzemem truskawkowym:)

a madzia fuuuj...banany zielone i twarde...fuuuuj...najlepsze sa takie ktore juz maja zółtą i pokropkowana skórkę....takie dojrzałe...mniam mniam...icon_smile.gif

Własnie usypiam Zuzię, a potem latanina jak codzien...z psem wyjsc i do sklepu po chleb i składniki na naleśniki....Misiek leży i ja musze wszystko załatwiać...ciezko, ale dam rade...buziaczki
fafura
no i jak tam kobietki mija dzień?
wczoraj mieliśmy info, że nie będzie prądu między 9 a 12- no i nadzieja oczywiście się pojawiła, że wyłączą i spędzimy miłe godzinki na pogaduszkach (nawet bez kawy, bo w biurze wszystko elektryczna-czajnik też) ale prąd jest...
no to staramy się pracować...ale wiecie... kota nie ma- pracownicy harcują 08.gif

wczoraj całe popołudnie Młody spędził w ogrodzie razem z moimi rodzicami- palili ognisko, upiekł sobie chleb, pomagał w wiosennych porządkach (luty mamy- przypominam 29.gif )
do domu przyszedł po 18- łapy brudne, twarz szara i uśmiech od ucha do ucha!
kocham wiosnÄ™ icon_biggrin.gif

a ja szalałam w domu- bigos zrobiony, pranie też... dziś zrobię kapustki (białą zasmażaną i czerwoną- śląska), żeby po powrocie męża siedzieć w kuchni tylko niezbędne minimum icon_wink.gif

no i jeszcze jedno- jestem z siebie dumna 11.gif strzeliłam wczoraj jednorazową serię 50 brzuszków
znaczy kondycja mi siÄ™ poprawia wink.gif
Irenka.
ja też sobie strzelę zaraz w łeb.. boli jak cholera, to jak odpadnie to może przestanie boleć?
fafura
no to może kawka ?? z cukierem 08.gif
evil mom
elo elo
ja dopiero do kompa się dostałam...wiecie jak to u mnie jest... 29.gif
dzieciaki na dworze ze ślubnym a ja obiad gotuję i w między czasie do was piszę icon_biggrin.gif też sobie strzelę serię brzuszków dziś, ale 50...Madziu to dla mnie abstrakcja hihih 03.gif może jakieś 20 08.gif
Isia to weź tabletkę jak cię głowa boli. Mnie też zaczyna, ale to chyba dlatego że za długo spałam...młody dziś jak nigdy wstał dopiero o 6:30 06.gif a nie jak zwykle po 5 rano...coś dziwnego mu się stało...w ogóle z każdym dniem coraz śmieszniejszy jest...odwala takie maniany jak ma dobry humor że hoho 04.gif
dobra lecę pomieszac mięsko i wstawic wodę na makaron icon_smile.gif
papatki do napisania icon_smile.gif
fafura
heloł Mona!
a co na obiad? makaron z sosem?? ze tak ze składników wnioskuję 08.gif
a pogodna faktycznie iście wiosenna- choć dziś u nas pada, ale o 7 rano było juz 10 stopni!!
cukierkowa
no u nas niby ciepło, ale rano lało i bylo szaro i buro...teraz sie przejaśniło, słonko swieci ale wieje ze głowe chce urwać...:/

Isia, mnie też głowa boli, juz od wczoraj...raczej pobolewa tak nieprzyjemnie...mojego Miśka tez boli:( to chyba przez pogode i wahania ciśnienia, jak boli to bierz tabletkę nie czekaj aż rozboli na maxa...a ucięcie głowy nic nie da:P lepsza głowa na karku niż w ... icon_biggrin.gif

No i po naleśnikach, skonsumowane pychotka:)

Teraz piszę do Was...za chwilke dam psu jeść i kawę robię, bo to ciśnienie jest fatalne...spac mi sie chce cały dzien...a Zuzia znów spi....muszę Wam powiedziec ze coraz ładniej zasypia w łóżeczku....włożę ją to pomarudzi ale chwilke, potem sie na cos zapatrzy i spi...nie ma juz takiego wrzasku jak na poczatku:super...czasem jeszcze sie powydziera ale cierpliwość matczyna skutkuje:)
Irenka.
KawÄ™? Psu?
08.gif 08.gif 08.gif
Irenka.
Idę do domu.. Jak nie padnę wieczorem, to może uda mi się tu zajrzeć... Głowa boli jakby mniej..
Mini ma nockÄ™ frajer.gif frajer.gif
oliweczkas
Byłam dziś na Targach Edukacyjnych, przyniosłam sobie trochę ulotek bo szukam sobie studiów podyplomowych.
Spotkałam mojego nauczyciela od matmy z ogolniaka i pogadaliśmy sobie troszkę 04.gif
No ladna cenka tych butów!!!! Choć w Warszawie dużo kobitek by pewnie je kupiło.
A tak poza tym to Zuzia znowu nieznośna-nie mam już cierpliwości...
fafura
czesc wieczorowo!
dziewczyny.. .co tak pusto??

oliweczka- jaką podyplomówkę chcesz zrobić?

Isia! jak głowa? nie odpadła ?? 08.gif

fifafo
korystając z szybkiej odpowiedzi no i ja jestem i dziękuje ze jesteście ( icon_smile.gif) )
mobilizuje mój brzusio po 2 ciążach do brzuszków zaczynam zaraz ja na razie seria 20 brzuszków myślę ze zrobię może 2 serie jutro się odmelduję
Irenka.
yhmmmmmmm.....
jest tu kto? 41.gif
fifafo
brzuszki wykonanae
evil mom
elooooo
u mnie 20 zaliczone 08.gif więcej nie dam rady hehe
jakaś taka rozlazła się zrobiłam od tego siedzenia w domu...ale ale,idzie sezon letni więc trzeba będzie się pokazac w bikini na plaży, więc...biorę się ostro za swoje wałeczki 08.gif
co tam laski już śpicie?
fafura
jestem!
właśnie gadu-gadam z mężem 06.gif
fifafo
witam juz po śniadanku każdy po 2 kanapki każdy z inna wędliną pajdokracja a teraz trochę bajek dla maluchów na jedynce a aj najchętniej bym udała się jeszcze w objęcia Morfeusza ale muszę pranie wstawić ładny dzień się nam kroi
fafura
i co u takie pustki?? 02.gif
Irenka.
dopiero się wygrzebałam spod papierów..
Komu kawki komu?
cukierkowa
no no, widze ze tu brzuszkowa pełna mobilizacja przed wiosną....mnie tez by sie przydało, tylko wieczorem to juz mi sie nie chce...ale chyba czas zaczac, czasem zrobie kilka ale chyba zaczne regularnie, bo wiecie...po ciazy trza zrzucic sadełko:P

U nas nic nowego...misiek wciaz w domku, juz sie czuje lepiej...zuzia spi a ja klikam na chwilke:)a wieczorem oglądamy film..."KATYŃ"...ogólnie to nie ogladam takich filmow, ale jestem ciekawa czy warto i jaki jest:)

Kawka juz wypita...na kolacje pewnie bedą tosty...mniam mniam, uwielbiam tosty...a dzis na obiad jadłam spaghetti...pierwszy raz, ciekawe jak Zuzia zareaguje...mam nadzieje, ze oki

A tak na marginesie....oto ja w nowej fryzurce...tylko wiecie, to fotka robocza, bez make upu itp...tak po domowemu...no ale tu jest wsród swoich, prawie jak w domku, nie?icon_smile.gif

Jak obiecałam tak czynię:

https://img161.imageshack.us/my.php?image=p2280702qu6.jpg
fifafo
jaka to kobietka piękna i młoda na tej fotografii icon_smile.gif) a tak serio jaki masz radosne spojrzenie icon_smile.gif)
cukierkowa
eee tam młoda...chyba wszystkie jestesmy w tym samym wieku, nie?:)pozdrówki
fifafo
nie no ja jestem z czerwca
cukierkowa
A ja jestem z kwietnia wiec i tak starsza od Ciebie:P:P:P

A reszta, kiedy macie urodzinki??ciekawe która z nas jest najstarsza:)
gosiaczek27
KOBITKI A JA JESTEM ZE STYCZNIA 3 STYCZNIA 03.gif
fifafo
gosiaczku spóźnione zyczenia
a ja juz po pół godzinnych bardzo fajnych ćwiczeniach i 50 brzuszkach mam nadzieje zwiększać brzuszkowi ten wysiłek
no a jak dziś u was wieczór mój mąż zaliczył dziś aż 3 montaże kurcze już chyba zacznę go straszyć ze boje się ze się zarobi na amen
a nowinka mój Ksawerek dziś wysypał cały puder w kuchni na garnki cała wykładzina biała i wiecie co wymyślił ze to śnieg jego brat tez nam taki nr wyciął mniej więcej w jego wwieku
oj ciężko mi si to sprzątało ale dobrze ze to nie pomieszane było np z kremikiem ,mlekiem śmietaną czy jeszcze czymś co nam mamą nie przyszło by nigdy do głowy
zapomniałam ze tez miałam 2 lata i zaklinowałam się z sis za wersalka jak się chowałyśmy babci
fafura
dzień dobry!!
słoneczny piątek wita!!
pomijam fakt,ze ten piękny piątek przywitał mnie 2 kapciami w przednich oponach...tzn poczułam, że coś nie tak, gdy wyjeżdżałam z ogrodu, wróciłam pod garaż i trzeba było dopompować...już ok- mam nadzieję, ze to tylko taki ubytek z racji użytkowania, a nie przebita opona czy coś- do domu chciałabym wrócić spokojnie!
no i jeszcze zakupy, a potem szybkie gotowanie- gulasz i karpatka 06.gif

bo wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że mąż wraca icon_biggrin.gif
wczoraj miał cały dzień dostęp do sieci, podpiął się i w pracy na gadu z nim gadałam, a potem w domu skype...i tak do wieczora- jakby siedział obok icon_smile.gif szczególnie Fafik był zadowolony, że mógł sobie pogadać z tatą- raz gadał, potem się bawił, czy oglądał tv, podchodził do mikrofonu i opowiadał tacie o surykatkach- ogląda na animal planet serial- znacie? bardzo ciekawy

muszę znikać i zabierać się do pracy- a do tego herbata z sokiem z malin i aronii- czuję gardło- a to nie jest dobry pomysł- rozłożyć się w momencie ,gdy slubny wraca do domu i mam zupełnie inne plany 08.gif

miłego dnia!
nie dość, że piątek, to jeszcze ostatni - vide wypłata 03.gif
evil mom
elo ja tylko przelotem icon_biggrin.gif
zaraz idziemy z młodym na szczepienie 29.gif ehhh no cóż trzeba...
Madziu upojnych nocy po powrocie męża 03.gif
papa
cukierkowa
madzia, chcialas moja fote a teraz zero komentarza??no nieladnie nieladnie...icon_razz.gif pewnie przeoczylas linka...jest powyzej:)pozdrowki
fafura
Kinia- miło cię znowu WIDZIEĆ 08.gif

sorry za przeoczenie- a zdjęcie widziałam już wczoraj wieczorem icon_wink.gif ciąża i macierzyństwo wyraźnie ci służy przytul.gif

u mnie w biurze masakra- ktoś coś zapomniał ostatni termin szybko szybko już na wczoraj samochód pociąg jednak samochód podpis kopia pieczątka pieniądze delegacja potwierdzenie telefon pośpiech...
tak to mniej więcej wyglądało 13.gif
współczuję tylko koledze, który po 12 wyjechał do Warszawy z dokumentami, które musi dostarczyć do 15.30
przypominam- nasze biuro jest w Oświęcimiu 48.gif
żeby tylko ten pośpiech nie skończył się tragicznie 32.gif

ja wracam do pracy...szefostwo szaleje 21.gif
evil mom
a my właśnie wróciliśmy ze szczepienia...boże jak ja tego nienawidzę...to dla mnie zawsze duży stres... 29.gif muszę spadac bo młody do klawiatury się dobiera
Madziu to dziÅ›...???? 06.gif
PINA.K.
witam dziewczyny,widze ze jeszcze dziś nikt nie zawitał 32.gif

Kiniu jak pisałam chyba przedwczoraj,kuba skasował mi posta,ale ale wracam do tematu. Chodzi mi o twoje zdjęcie-bardzo ładna z ciebie kobietka a pamietaj że mam dwóch synów,wiec potencjalna synowa rośnie tylko że ja będe wyredną teściową 08.gif ale możemy sie dogadać 03.gif

A pogoda u nas fatalna,do tego jestem zmęczona,układałam ciuszki i się jeszcze do tego zdołowałam, bo chowałam sukienki, bo niesety nie przydadzą się...

A na obiad pierogi dla męża a ja nie wiem co bo jakoś nie mam ochoty..
nie wiem co tu jeszcze wam napisać? Amoże to że Kacper mnie wykańcza bo w nocy pije co1,5-2godziny, no to już taki mały darmozjadek.

Aha byliśmy wczoraj u księdza,data zaklepana na100%,w poniedziałek mamy pierwszą rozmowe z księdzem-pamietacie co sie wtedy pyta?

Pozdrawiam łikendowo-mężowo-odpoczynkowo.
Zmykam dalej sprzątać a później sie kimnąć 06.gif
fafura
02.gif

03.gif 03.gif 03.gif

06.gif
cukierkowa
Madzia, widze ze sie radujesz na przyjazd ślubnego:D:D:D to sie bedzie działo...hohoho....czekamy na relacje:P

Mysia, ja też bede straszna tesciową...hehehe, ale moze to i dobrze:P nie ma łatwo, tak szybko i łatwo córki nie oddam:D

A tak w ogóle to jestem wykonczona po tym tygodniu, jak misiek chory...zapier pik pik....jak głupia.....Zuzia cały czas ze mną prawie, jak zasnie to wychodze z psem, robie obiad i sprzatam no i zakupy robie....wszystko na mojej głowie, jestem styrana:/ nie mam chwili zeby usiasc i po prostu klapnąc i chwilke dychnac bo wciaz cos:(
No ale mam nadzieje, ze Misiek sie nie przyzwyczai....szkoda tylko ze ten komp juz nam dziala sprawnie, bo siedzi i gra non stop i nic w domu nie pomaga:( ehhhh....kobieca dola:D
fifafo
hej dziewczynki wczoraj znowu zrobiłam 50 brzuszków ale juz takie miesnie bolą ze szok
dziś mialm 30 minutowy marsz szlam robić sobie pazurki pod wiatr a silnie wiało
jak dm rade napakowana pizza zrobić choc tle co wczoraj tych brzuszków to bedzie dobrze
ps boje się wiatru coraz bardziej dziś dzieci śpią w ubraniach tzn w rajtuzach i bluzeczkach bo boje sie tak bardzo
oliweczkas
My wczoraj mieliśmy wieczor filmowy. Zuzia u mamy, mieliśmy iść do teatru, ale nie było już biletów. Wypożyczyliśmy 4 filmy, kupiliśmy pizzę i mieliśmy kino w domu. Było fajnie:)
fifafo
widzę ze babcia doskonale radzi sobie z mała prawda oliweczko moje dzieci nie śpią poza domem praktycznie w ogóle może dlatego tez ze 2 ciężej z domu wysłąc niż jedno
a u nas spokojna beztroska niedziela icon_smile.gif)jest słodko
cukierkowa
hejka...u nas ok...martwie sie tylko tym, ze Zuzia od kilku dni wciąż jest spiaca...spi nie co 2 godz. liczac od poczatku drzemki do poczatku nastepnej, tylko nawet co 1,5 godz....i czasem spi po godzine a nie po 30 minut...jest troche nadziebiona, ma troche katarku, ale leciutko, podaje jej wit. C i Disnemarem psikam...moze to pogoda na nia wpływa, mam nadzieje, ze nie bedzie chora...pozdrówki
evil mom
elo z rana icon_biggrin.gif
jak minÄ…Å‚ weekend????
Madziu u Ciebie pewnie owocnie hehehe 08.gif
my właśnie siedzimy, młody ma katar, nie wiem czy to po szczepionce, czy też tak gdzieś go dopadł...martwię się tylko tym, że mógł zostac zaszczepiony już z zarazkami... 41.gif mam nadzieję że nie...
poza tym mam mały secret...ale o tym później heh, oby wyszło tak jak chcę... 03.gif
no na razie spadam, bo młody nie daje pisac 21.gif jak zaśnie to się odezwę pa
evil mom
a co tu tak pusto? 23.gif
fafura
hejka!
żyję! icon_wink.gif
właśnie dopiero włączyłam kompa
dziś mam wolne- plan był taki, że młody tez nie pójdzie dziś do przedszkola, tylko sobie zrobimy wydłużony łikend rodzinny i posiedzimy razem w trójeczkę w domu
i pewnie by tak było i mnie by teraz tu nie było, gdyby nie fakt, że ...tak tak.. juz się pewnie domyślacie... ślubny pojechał 32.gif
rano zawiozłam go do firmy, potem zaprowadziłam młodego do przedszkola, potem robiłam zakupy dla męża (on załatwiał coś na firmie) no i tak dotarłam do domu dopiero koło południa... a tak miałam pracować ostro 08.gif

ale za to poszalałam z zakupami (widać, że była wypłata 08.gif) - w sobotę w ciuchach kupiłam sobie 2 koszule- w tym jedna z H&M (biała w czarne paseczki) i żółta z czarnymi mazami - obie dopasowane, z zaszewkami, z długim rękawem - bardzo mi się podobają 03.gif
a dziś młodemu kupiłam 2 bluzki po 7,90 i spodnie dresowe za 14,90 - ito nie w ciuchach tylko w tych sklpeach, co wam kiedyś hen dawno pisałam - sieć z ciuchami - coś w stylu bombowa cena czy jakoś- to jest bawełna- fakt, że to cienka bawełna i jakościowo może nie ta z górnej półki, ale macie dzieci i wiecie dobrze w jakim stanie są ciuchy, w których one pochodzą 2-3 miesiące (pomijam fakt, że młody ostatnio urósł znowu i teraz wsio za krótkie 21.gif ) a bluzki są ładne itakie prawei na co dzień do przedszkola icon_smile.gif

jak wam minÄ…Å‚ Å‚ikend?
Mona teraz taka pogoda zdradliwa, że Młody pewnie z tego ma katar.. nic się nie martw, organizm po szczepieniu zawsze lekko osłabiony, ale wraca do kondycji szybko- w końcu Młody nie da się jakiemuś katarowi !!
co to za tajemnica?? pisz zaraz- i nie będzie zapeszania- trzymamy kciuki za powodzenie ,bo widzę, że to dobra nowina 06.gif

dobra- znikam i może jednak choć trochę popracuję - miałam plan napisać dziś do końca sprawozdanie, jestem w połowie i taaaak mi się chce 21.gif

miłego popołudnia- odezwę się jeszcze (chyba nie macie co do tego wątpliwości 08.gif)
oliweczkas
U nas pogoda jest koszmarna, ni to ciepło i to zimno-wogóle nie wiadomo jak się ubrać. Włożyłam dziś buty wiosenne to trochę zmarzłam a w piątek w kozakach było mi gorąco. Szok!
U nas w tym tygodniu plan zmieniony ze względu na rekolekcje - mamy w związku z tym po dwie godzinki brawo_bis.gif
cukierkowa
Madzia, to sie obkupiłaś...hehe, ciekawe kiedy ja znow rusze na podboj "ciuchów":) pewnie nieprędko niestety, ale co sie odwlecze to nie uciecze jak to mowia:)
Oliwko, u nas tez dzis niby bylo słonce....bylismy z Zuzia na spacerze, ale potem lało i teraz jest wietrznie i buro...paskudnie:/

Spac mi sie chce dzisiaj okrutnie:(kawe zaraz wypije...nie dziwie sie ze Zuzia tyle spi, taka pogoda ze coz innego robic
cukierkowa
hejka...a Was gdzie wywiało:O:O:O pusto tu jak nie wiem....oj nieładnie, juz mi sie tu tłumaczyc i meldować!!!

Isia, Ciebie dawno nie było cos...

Misiek od dzis znow w pracy, na rano chodzi...a na weekend chce zeby rodzice przyjechali do nas, a potem w nniedziele pojechalibysmy do rodziców, tzn ja z Zuzia...tak na tydzien:)babcia sie stesknila za Małą a ja bym odpoczeła:D

Na obiadek robie chinszczyzne z torebki, sosik pychotka z ryżem:)
fafura
dzień dobry!
wczoraj po 21 zaczęłam i dziś rano dokończyłam
mam sprawozdanie na 11 stron 06.gif z wykresami, tabelami i innymi pier..dółkami

a poza tym to zimno jest 13.gif rano były 2 stopnie, a żeby było weselej to Fafik zepsuł zamek w zimowych butach, szarpnął i wyrwał ząbek z zamka ... jeśli teraz wróci zima będę musiała kupić mu buty zimowe ... w MARCU :ugryzlem sie w język

głodna się robię 21.gif
w zeszłym tygodniu trzymałam się dzielnie,ale wystarczyło, że mąż był 2 dni w domu i znowu sie zaczęło....
evil mom
elooooo icon_biggrin.gif
MAdziu biedna kobietko, jeszcze nie zdążyliście nacieszyc się powrotem męża i ojca a znowu go wam zabrali... przytul.gif
Kinia pewnie że jedz, odpoczniesz sobie hehe icon_smile.gif i po lumpkach polatasz 03.gif
Isia co u Ciebie, nie odzywasz siÄ™... 41.gif
Pauliny dwie, jak maluszki? 08.gif
Oliweczka u nas rekolekcje dopiero od 14, a dzieciaki majÄ… wolne:D

a co do wczorajszego dnia, to porażka po prostu na całej linii.... 21.gif
Primo: ślubny miał poprawkę z prawka z jazdy...i nosz muszę to napisac...kur wa mac, znowu nie zdał... 21.gif ale najlepsze jest to, że egzaminator spisał go już na początku na straty...i przyczepił się do...uwaga uwaga: nie przepuścił pan na ulicy tego pana o kulach który CHYBA chciał przejśc!!!!!!!!!!!!! CHYBA CHYBA CHYBA....za to go oblał
nie jestem zła na Darka ale na tego palanta, co chciał "umilic" komuś pierwszy dzień tygodnia z samego rana... 21.gif a sam jakby nie patrzec, dostanie kasę za następny egzamin.... icon_evil.gif
no to była ta tajemnica...niestety nie wyszło tak jak chciałam...ale co tam, 9 kwietnia ma kolejną poprawkę...co to dla nas poczekac jeszcze te 1,5 miesiąca przez jakiegoś dupka...
Secundo: chodziłam wczoraj dowiadywac się o dotacje do założenia firmy...no i się dowiedziałam, że można składac wniosek dopiero w przedziale czerwiec-październik, bo wtedy może dostaną projekt...ehhhh
no i na koniec noc...ślubny poszedł na noc a młody dziś tak strasznie płakał przez 1,5 godziny że masakra...nie wiedziałam co mu jest heh, ale w końcu jakoś mu przeszło na szczęście icon_biggrin.gif

no to tyle 08.gif teraz odganiam smutki dnia wczorajszego i żyję dalej 08.gif
dziś idę z młodą do dentysty, muszę polakowac jej 3 zęby a w piątek czeka nas wizyta u ortodonty po aparat, co by ładne ząbki miała:D
a no i wczoraj zdecydowaliśmy, że kupimy nowy aparat foto 06.gif tylko jeszcze chcemy się zorienttowac na forach fotograficznych, jaki będzie najlepszy icon_biggrin.gif a ten oddamy mlodej hehe icon_biggrin.gif
no dobra to tyle na razie:)
komuÅ› kawÄ™ bo wstawiam wodÄ™ ?
lecę zasypac mleko dla młodego i go nakarmic, a później kawusia icon_smile.gif
fifafo
oj witacie kobiety
brzuch od brzuszków boli mnie okropnie ale nie chce mi się jeść za bardzo
nie che mi sie pisać
i gdzie ta obiecana wiosna ja che juz chodzić w ubraniach bez tych grubych kurtek i tego ubierania dzieci
starsna styga o serio straszny ten instruktor
fafura i współczucie z powodu zimowchy bucików
cukierkowa jedz ja tez bym pojechała ale i rodzice i teściowie mieszkają 30 minut piechota od nas
no pozdrawiam obiad już mam pokuładałam juz trochę w pułkach szykuje sie do remontu pokoju jeszcze pprzed świętami bym chciała zrobić ale teraz ludzie dają mojemu mężowi tyle zleceń ze nie wyrabia
evil mom
hej Anulka 03.gif
aaaaaaaaaaaa skończyły mi się biszkopty do kawy...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_eek.gif
fafura
no ja też nie mam nic do kawy- ale kawę sobie właśnie zrobiłam "prezesową" tzn z ekspresu w sekretariacie 11.gif

a co na obiadek?? ja mam po "wizycie" męża zasoby- kapustka czerwona i biała zasmażana (opchnę rodzicom- ja nie przepadam specjalnie), jeszcze mam zupę, pulpety w sosie pieczarkowym... no do wyboru do koloru 08.gif
a wczoraj poszalałam i na zakończenie zjadłam ostatni kawałek karpatki 37.gif wiem wiem - dieta i i brzuszki...ale musiałam spróbować czym to "trułam" jegomościa męża (uwielbia karpatkę i w pt specjalnie z młodym popołudniu kręciliśmy "dla taty")

a dziś normalny dzień pracy- szefostwo jak zwykle "w formie", ale na razie bez wybitnych ekscesów 08.gif
no i mam krótszy tydzień, bo dziś nie poniedziałek, lecz wtorek!
aha!
w piątek oddaję auto do mechanika 41.gif portfel już mnie boli, ale trzeba- zawieszenie, hamulce, olej, kontrola silnika i ..szyba- tak tak -gdy były ostatnie przymrozki to chyba ją lekko chwyciło i potem, gdy chciałam otworzyć (elektryczne są) to wyleciała z prowadnic- jak mniemam i teraz boję się otwierać, że potem całkiem wyleci- nieomal już tak miałam icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.