To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJĄTKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
fafura
wymiatam wymiatam.....
zaraz do domu wymiatam
NARESZCIE!!
i mam nadzieję, że tam nie będzie pobojowiska...zbyt wielkiego.......
i mam nadzieję, ze wieczór będzie miły..bo kolejnej rywalizacji z czaterią nie zniosę 21.gif 21.gif 21.gif

miłego i spokojnego popołudnia
a jakby co- to ja wstawię flaszeczkę do lodówki i gdy dzieci pójdą spać...... impreza.gif

wink.gif
Irenka.
no ja też chyba zmykam niedługo..
w domu awaria kompa, więc ... 21.gif
fafura
witam wieczorową porą icon_biggrin.gif
dziecię usypia icon_smile.gif
ja po kąpieli
w końcu spokój icon_smile.gif
w kuchni się odrobiłam
pranie schnie na sznurkach
mąż obiecał mi dziś wieczorem...... 43.gif to by było na tyle 08.gif


02.gif

póki co jestem
fafura
21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif
dziecię usypiało
23.gif
zadzwonił telefon i najgenialniejszy z genialnych zaczął nadawać do kolegi 3 metry od łózka młodego
no bo po co wyjść, nie??
^%$^#&%#$&W$#@!^&$*U!!!!!!!!!!!!!
fafura
jestem icon_smile.gif
a tu cisza icon_wink.gif
no to wracam do pracy (z rana nie było netu w biurze, więc nadgoniłam z pracą icon_biggrin.gif)
pozdrawiam piątkowo 06.gif
fafura
a czemu nikogo tutaj nie ma??

ja odwalam robotę za sylwestra- jest szansa na wolne 03.gif
zobaczymy jak wyjdzie ......


w ramach przerwy zapraszam na piernika i kawkę (tak, tak...ja- największa herbaciara- zapraszam na kawkę...chodzi za mną już od wczoraj...i nakręcam ślubnego na zakup ekspresu ciśnieniowego 02.gif pożyjemy- zobaczymy)
evil mom
elo z wieczora icon_smile.gif
dziś nawet nie miałam czasu na net, tak zawalony dzień 29.gif
ale zaraz dzieci idą spac, jeszcze tylko kąpiel i hehe icon_razz.gif 03.gif 08.gif
fafura
witajcie icon_biggrin.gif
łikendowo jakoś cicho tutaj.......
jak wam mija sobota? no w zasadzie to juz minęła icon_wink.gif

właśnie dostałam dostęp do netu, młody poleciał na piętro, na noc do dziadków, a mąz zasiadł do swego lapka icon_confused.gif

jakie mam plany na wieczór???????????????????????????????????????????
43.gif
evil mom
elo, elo
ja siedzę właśnie z mężem i jego siorą i jej facetem i sobie drinkujemy impreza.gif
młody śpi, młoda u dziadków i jest impreza 03.gif
fafura
bry icon_smile.gif
Monia jak impra wczorajsza??
ja wczoraj zaliczyłam 3 drineczki..... maż mnie pownerwiał siedzeniem w necie 21.gif ....ostatecznie przyszła koza do woza 02.gif

a dziś znowu odkąd wstał zalicza internet.... chyba wkraczamy znowu w tą znienawidzoną przeze mnie fazę ...... 32.gif 32.gif 32.gif
a popołudniu on zalicza imprezę z kolegami z poprzedniej pracy (a ostatnio to ja wychodziłam co chwila na "klasowe" spotkania 01.gif )...czytaj....czeka mnie długi wieczór i potem użeranie z pijak.gif
już to czuję 37.gif
mam nadzieję, że nie skończy się jak ostatnio 450[1].gif
04.gif 04.gif 04.gif
fafura
matko jedyna! ja tak czytam co tam napisałam i co chwila sadzę "zaliczam" "zaliczyć" "zaliczenie" icon_eek.gif

nie wiem co mi tak to łazi po głowie icon_question.gif
evil mom
elo icon_wink.gif
no Madzia nieźle zaliczasz nieźle 03.gif 08.gif
ja dziś pół dnia kompa nie miałam, bo ślubny coś nabroił i później reperował 31.gif
ale już wszystko dobrze icon_smile.gif
impreza ogólnie udana, kaca zaliczył każdy 04.gif
no a dziś planujemy pooglądac jakieś zaległe filmy w romantycznej atmosferze 06.gif
szkoda tylko, że mam @ 41.gif 21.gif
no nic lecę młodego szykowac do kąpania i spania
papa, do jutra przytul.gif
fafura
helo icon_biggrin.gif

Monia miłego wieczoru życzę icon_biggrin.gif
a z @ też może być przyjemnie 08.gif miałam ostatnio i 06.gif 43.gif 04.gif 04.gif

Isia- czy ty nadal masz kłopoty z kompem w domu??
jak plany sylwestrowe??

ja jutro idę do pracy jeszcze- ale potem zakupy i już imprezka w domu icon_biggrin.gif
jakiś alkohol kupię dobry... 08.gif a na zagrychę może sałatka z kurczakiem?? kolorowe kanapeczki??
może coś poradzicie??
a na razie zaganiam młodego do zmiany wody Helmutom...bo już zamulona jak nie wiem co!
trzeba przyznać, że czasami Junior zapomina nakarmić rybki, czy przypomnieć mi o zmianie wody (sam jeszcze nie umie) ale ogólnie to lubi i dba icon_biggrin.gif

no to gdzie jest Nemo?? bo juz nie widać icon_razz.gif
Irenka.
Komp poniekąd chodzi..
Minister w pracy do 10 będzie..
Unyłam głowę i siedzę z żelową maseczką na paszczy..
Będą jaja jak mi to cholerstwo z gęby nie zejdzie..
Kamuflaż gwarantowany 03.gif 03.gif 03.gif
Irenka.
Potem pewnie nie uda mi się już tutaj zajrzeć.. Kochane moje laseczki..
Życzę Wam wszystkim i każdej z osobna, żeby ten nadchodzący Rok 2008 był wielkim pasmem sukcesów..
Irenka & co
fafura
cześć Ireno 06.gif
nic się nie martw maseczką- żelowa wiec nawet jak co to pięknie będzie błyszczeć w świetle dzisiejszych jupiterów - brokat niepotrzebny 03.gif

ja zapinkalam robotę biurową, aż mi się dym uszami wydobywa (wg sąsiadki z biurka)
ciekawa jestem do której dziś siedzieć będę, bo nie mam żadnych zakupów zrobionych i ratunek mój kauflandem zwany pracować będzie dziś dłużej niż - mam nadzieję (źle jednak obsłudze i pracownikom nie życząc)
a małżonek wczoraj z kolegą swoim dobrym miał się umówić odnośnie dzisiejszego wieczoru (znaczy w razie braku planów zorganizowanych mieli wpaść do nas na kolację z drinkowaniem) i zostało ustalone co następuje- my siedzimy w domu oni tez i komentarz ślubnego "zdzwonimy się jak coś" 21.gif 21.gif 21.gif
jakie kurna "zdzwonimy"!! 21.gif
potem będę w biegu kombinować coś na stół, sprzątać i starać się wyjść na Perfekcyjną Panią Domu 06.gif

albo i zrobię wzorem współtowarzysza życia- wejdę do domu włączę kompa i przesiedzę cały wieczór bez kiwnięcia najmniejszym paluchem w nodze

04.gif 04.gif
no by się działo 06.gif

ok znikam ale- mam nadzieję- dane mi będzie jeszcze objawić się tutaj, coby sylwestrowo i noworocznie Was wycałować icon_mrgreen.gif
fafura
a w radiu sylwestrowo Boney M zapodają 01.gif
evil mom
elo w ostatnim dniu roku icon_smile.gif
jak dla mnie chyba najgorszym... 29.gif od rana jest ciągle coś nie tak... 21.gif
no ale hehe może w przyszłym roku będzie lepiej...
Madzia a Fafik gdzie spędza Sylwestra?
fafura
hej icon_smile.gif
młody siedzi z nami
pewnie trochę u dziadków na piętrze posiedzi, ale ogólnie świętuje z nami...
jak coś, to mam na niego haka- komp i dziecka nie ma 08.gif wiem, że to nie jest absolutnie żaden srodek wychowawczy, ale jakże efektywny

Monia co ty taka nerwowa??
najgorszy dzień powiadasz...no to teraz może być tylko lepiej 06.gif
a co ty robisz z młodymi na wieczór??
evil mom
oj jakoś tak hehe 08.gif
a młodzież siedzi z nami, znaczy młody śpi w pokoju młodej a młoda z nami, patrzy się jak się alkoholizujemy 08.gif 04.gif
evil mom
No to laski, po raz ostatni w tym roku piszę do was posta 41.gif 08.gif
Miłego, szampańskiego Sylwestra, świetnej zabawy nawet przed laptopem czy tv icon_wink.gif 03.gif impreza.gif
no i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku przytul.gif icon_lol.gif
to do napisania za rok 31.gif 04.gif
idę się upic pijak.gif
evil mom
no to wsystkiego naj w nowym roku 06.gif impreza.gif
Irenka.
Zdecydowanie wszystkiego naj naj naj w Nowym Roku!!!
Doróbmy się fortun, wychowajmy dzieci i mężów na porządnych ludzi
i same bądźmy po prostu the best!! impreza.gif impreza.gif

Tylko błagam, nie pytajcie mnie co ja robię o tej porze na kompie..
evil mom
Heloł Isia icon_smile.gif
mnie też nie pytajcie, co po wczorajszej imprezie robie od 6:30 na nogach... icon_eek.gif
ogólnie Sylwester udany icon_biggrin.gif
Irenka.
Jak dotrwać do końca dnia po dwóch godzinach snu?
Dementuję plotki- kaca brak, tylko nogi jakieś takie.. popsute?
Macie coś na moje dolegliwości? blagam.gif blagam.gif blagam.gif
oliweczkas
Miom rówieśniczkom najlepszego Nowego Roku! Niech wszystkie wasze marzenia się spełnią!!!
fafura
najsamprzód życzenia 06.gif

zdrowia (u potomnych szczególnie)
kasy przynajmniej tyle, żeby nie brakowało tak na co dzień
jak najszybszego połączenia internetowego i sprawnego sprzętu komputerowego (żebyśmy były w kontakcie)
szalonego seksu 02.gif
samych udanych pomysłów na obiad (wraz z realizacją)
mężów grzecznych i wyrozumiałych

i to by było na tyle- tak w skrócie największym 06.gif


no to teraz do rzeczy
cześć icon_biggrin.gif
widzę ze imprezy udane!!
my poszaleliśmy trochę domowo..
u rodziców na piętrze z siostrą i jej chłopakiem i z drugą siostrą (która teraz ma mały kryzys związku z chłopakiem- są/buli razem 2 lata i teraz trochę ....hmmmm..odpoczywają 48.gif ) ....dom ubrany w serpentyny, czapeczki gwizdki (no kicz totalny mówię wam 08.gif ) no i morze alkoholu 06.gif i balety...ale numer- właśnie oglądam zdjecia i wiecie co- po takich zdjęciach nie ma szans na mojąkandydaturę na prezydenta- każda kampania spalona gdy to wycieknie do mediów 08.gif 03.gif 08.gif

mąż do 22 siedział w necie ( z małym wyjątkiem na kolację ) ale potem i on dotarł "na pięterko" i tak sobie sylwestrowaliśmy
wspólnie z pozostałymi aż 1.30 gdy to położyłam Młodego spać- zasnął jak za pstryknięciem palcami 06.gif
a potem zaczęły się stosunkowo inne balety w zdecydowanie pomniejszonym dwuosobowym gronie 03.gif 02.gif 01.gif poszłam spać przed 5 08.gif

kaca nie mam
coś innego mnie boli 48.gif 43.gif 43.gif 01.gif
fafura
tknęło mnie i zajrzałam na kaffe a tam dziewczyny pisały !!
więc raz jeszcze przekleiłam linka i zaprosiłam je tutaj icon_biggrin.gif
mam nadzieję, że dotrą!!
jak mija dzień?
odespałyście imprezowanie?? 08.gif
fafura
no i mała fotorelacja z wczoraj 08.gif

była,ale się zmyła
PINA.K.
no i jestem,odnalazłam was icon_smile.gif powiedzcie że choć troche sie steskniłyście bo ja tak...
jak pisałam na kafeteri u mnie jeszcze git,ciągle sie kulam w dwójke,ale może już niedługo,w końcu to 36tydzień a wychodze z założenia że urodze przed terminem-no mam takąnadzieje.
CHCIAŁAM JESZCZE RAZ ŻYCZYĆ WAM WSZYSTKIEGO NAJ W TYM NOWYM ROKU,ZDRÓWKA,MIŁOŚCI I DUŻO UŚMIECHU przytul.gif POZDRAWIAM PA
fafura
dzień dobry 06.gif w ten pierwszy roboczy poranek roku 2008 21.gif

od rana praca wre aż dudni- terminy mnie gonią i obudziłam się rano ze strachem i złym przeczuciem ze nie zdążę icon_sad.gif
poza tym to dziś pierwszy dzień, gdy jestem hmmmm na bakier trochę z zatrudnieniem... jesli wiecie co mam na myśli....
projekt się skończył i czekamy na następny... tymczasem jakby co to biorę swoje zabawki i wychodzę.... na razie mam taki- jakby to zwał- wolontariat icon_question.gif
jeszcze nie wyceniony konkretnie przez bosssssa ale podobno nie mam się czego obawiać...tak rzekł... zoabczymy
w razie czego biorę swoje zabawki i idę szukać innej piaskownicy 08.gif

jak nowy rok?? postanowienia macie??
chawlić mi siętu zaraz to razem potrzymamy kciuki za pomyślną realizację i wytrwanie 06.gif
PINA.K.
cześć, co do postanowień noworocznych to ja w tym roku chyba rezygnuje:( Nie powiem było kilka pomysłów ale wszystko zależy od maleństwa jak się urodzi,czy pozwoli mi na co kolwiek. Bojeśli będzie takie jak Kuba to świetnie, bo to aniołek(choć czasem pokazuje różki,ale to dobrze).
Ajestembardzo ciekawa jakie wy macie postanowienia,pozdrawiam
fafura
heh... nie palę więc nie będę rzucać 06.gif - jak co druga osoba chyba 08.gif
z pracą jakoś leci... zasadniczo nie martwię się tym- chyba icon_question.gif icon_question.gif) ale zależy mi- nie ukrywam- w kontekście finansowo-kredytowym....
pierwszym głównym jedynym najważniejszym postanowieniem jest- PÓJŚĆ NA SWOJE
uda się
u d a s i ę
U D A S I Ę

01.gif 01.gif 01.gif

musi!!
Irenka.
bry!
To ja, sekretarka z przedłużoną umową!
Mam mętlik w głowie, chciałabym tyle rzeczy napisać a jakoś...
Za chwilę się odezwę, ale, oficjalnie:

ROK 2008 będzie należał do naszej wyjątkowej ekipy!!
Jesteśmy wyjątkowe, pamiętajcie!!

...czego sobie i Wam życzę....
fafura
czego sobie i Wam życzę
mierzmy wysoko, bo jak spadać to z wysokiego konia icon_smile.gif
a co!! 06.gif




rozmowa nie do końca kontrolowana:
Ja- Fafik, to ile ty masz już lat??
Fafik- mam 6 lat (banan od ucha do ucha).... a ty masz DWADZIEŚCIA SIEDEM


37.gif 37.gif 37.gif
evil mom
elo, elo icon_smile.gif
moje kochane, dokładnie jesteśmy już o rok starsze icon_razz.gif 08.gif
ja dopiero dziś sobie uświadomiłam, że mój młody 26 stycznia skończy roczek i zacznie drugi 41.gif 03.gif nie wiem kiedy ten czas tak ucieka....
ślubny dziś w pracy na popołudnie, jakoś tak dziwnie w domu bez niego, 2 tygodnie siedzenia razem robi swoje... 13.gif
młoda w szkole była, przyniosła chyba 4 piątki icon_smile.gif
no i co tam jeszcze...
na nowy rok mam chyba tylko jedno postanowienie, miej lenistwa... 08.gif 06.gif
Irenka.
starość nie radość, koleżanki...
fafura
ja kto miło widać tyle obecnych na forum 03.gif


mój "zalegalizowany" od przedświątecznego piątku w domu siedzi ( w trasę pojedzie pewnie w najbliższych dniach i znowu mi będzie ciężko się przestawić), Fafik też poszedł dziś pierwszy dzień do przedszkola... tak sobie razem siedzieli tyle czasu (ja przypominam pracowałam w wigilie, między świętami, w sylwka) i wczoraj Młody mnie pyta przy kąpieli- mamo a tata stracił pracę? bo tyle w domu siedzi teraz.......
oliweczkas
Moj mąż zmienia pracę. Atmosfera w tej byłej była nie do wytrzymania i musiał zrezygnować. Trzymajcie kciuki, żeby mu się udało zaczepić tam gdzie by chciał najbardziej. Proszę pomyślcie cieplutko....
fafura
hejka- witam wieczorowo icon_wink.gif

oliweczko a w jakiej branży pracuje Twój mąż? oczywiście trzymam kciuki!! u nas taki ciekawy był ubiegły rok- mąż pracował chyba w 4 czy 5 firmach ... teraz jest już stabilniejsza sytuacja, ale mimo wszytko rozumiem cię... icon_biggrin.gif będzie dobrze!!
a ty pracujesz zawodowo czy w domu?

młody był dziś pierwszy raz w przedszkolu od "przedświąt"
zadowolony, bo w końcu kolegów spotkał
no i tata, który jest w domu ciągle- odbierał go z przedszkola- to nie zdarza się zbyt często, więc tym bardziej jest fajne 06.gif

jakie macie plany na wieczór?
moje oczy zaczynają mrugać podejrzanie często, a zaplanowałam sobie grzebanie we wniosku, który specjalnie zabrałam w ramach pracy domowej z biura.....

mam ochotę na piwo, a w lodówce posylwestrowe pustki 21.gif
evil mom
a mi właśnie pralka obudziła młodego i i jęczy... 29.gif
a miałam nadzieję na spokojny wieczór bo gnom mały tylko godzinę w dzień spał...
a tu ****...icon_sad.gif
fafura
no to niewesoło.... może jednak zaśnie szybko icon_wink.gif
mój zaczyna właśnie pochrapywać- rano był problem z budzeniem i dziś poszedł wcześniej niż w ciągu ostatnich kilku dni spać...wracamy do rytmu przedszkolnego, czyli 20 i do wyrka icon_biggrin.gif

a co do pralki- mam całe wiadro brudów, ale nie chciało mi się tego założyć... tzn nie chciało mi się poprzedniego zbierać icon_confused.gif jeszcze schnie w pralni.......

aha!
suszy mnie niemiłosiernie!! nie mam pojęcia po czym icon_question.gif
evil mom
no niestety nie dał się uspac, choc były aż 2 podejścia... icon_sad.gif teraz siedzi i się bawi na szczęście, a młoda lekcje jeszcze odrabia... 21.gif
fafura
no to dzisiaj ty z poślizgiem icon_wink.gif 08.gif
spoko- może za to rano pośpi trochę dłużej

a ja niczym na hamerykańckim filmie z lapkiem na kolanach na łóżku z kubeczkiem z parującą herbatą w ręku i rozczochraną głową piszę ten mój nieszczęsny wniosek.... żeby jeszcze jak na filmie samo szybko wyszło i to poprawnie 02.gif

Mona sprawdzałaś pocztę? Kinia wysłała zdjęcia Zuzi icon_smile.gif jaka ona juz duża 23.gif no i wykapana mamusia!! baaardzo podobna 06.gif ja raczej takich rzeczy nie zauważam ale tym razem od razu mi się rzuciło w oczy icon_smile.gif
PINA.K.
no to wy sobie śpicie,zresztą jak moja rodzinka a ja chyba cierpie na lęki przedporodowe bo oststnio nie moge spać:(
Już pograłam w pasjansa,pogrzebałam w necie i nie wiem co dalej. Tak sobie myślałam że jutro pójde do biblioteki albo od teściowej przywioze sobie coś do wyszywania,bo przy tymchociaż jest wygodnie.

A mam do was ogromną prośbe,sama już też szukałam,ale może wam gdzieś wpadnie w oko jakaś ładna sukienka która nadawała by się do ślubu kościelnego. Nie pytajcie jaka bo sama nie wiem co chce, tylko nie ma być tradycyjna no i oczywiście nie gasonka.Bo planujemy zaobączkować się przed Panem Bogiem w kwietniu ale jak na razie to plany, nie wiem czy wypali, choć nam bardzo zależy:)
Pozdrawiam śpiochy i poszperam dalej...
PINA.K.
nie moge dojść dotego jak wkleić zdjęcie,prosze o krótkąlekcje[img=https://img220.imageshack.us/img220/9068/fotki137gd1.jpg]

ciekawe czy to dobrze zrobiłam?????????????????
PINA.K.
chyba coś źle zrobiłam
PINA.K.
jużwiemjak umieścić zdjęcie tylko mam nadzieje że ten link nie działa,bo jak tak to baaaaaaaaaaaardzo źle.
Prosze spradzcie to i jeśli jest dobry to napiszcie jak go usunąć, BLAGAM,ide spać
fafura
hej icon_smile.gif
po pierwsze- link nie działa- tzn przenosi do głównej strony imagineshack a nie do zdjęcia konkretnego - więc spoko
a co do spania .... 13.gif ja mam na odwrót- nie mogę się wyspać- zasypiałam pół godziny temu w autobusie- a bylo dośc chłodno, gdyby kierowca grzał i było gorąco to pewnie teraz nie pisałabym do was tylko gdzieś z końca miasta wracała (po przespaniu własnego przystanku icon_confused.gif )
a wieczorem nie umiem zasnąć icon_confused.gif wczoraj poszliśmy spać ok 23.20 i po 20 minutach- gdy niby wygodnie mi było i tak przyjemnie ale byłam pełna świadomości co się dookoła dzieje i nie zasnęłam- wstał małzonek- tez nie mógł spac i włączył lapka...tylko, że ja wiedziałam ze muszę zasnąć, a on nie musi wstawać rano .... 13.gif no i niby spałam, ale wiem, kiedy młody wstał coś się napić, kiedy przyszedł od łózka do mnie, kiedy paweł wrócił do łózka (a było juz dobrze po 2) i kiedy Fafik ponownie wrąbał się do nas pod kołdrę (wcześniej zdążyłam go odnieść do siebie)....
nienawidzę budzika o 6!!!!!!!! 21.gif 32.gif 21.gif

biorę się za pracę- dopóki nie ma nikogo to można spokojnie popisać....
nie mam ochoty na pracę.... mam trochę zaległości .... i tak szczerze to nie do końca wynikają one z mojej winy, ale cóż 21.gif
PINA.K.
no to bardzo sięciesze że nie chodzi bo myślałam żewrzuciłam nie odpowiednie zdjęcia,no tzn. nie dla wszystkich. To tak jest jak się jest ciemnotą z kompa i internetu,pozdrawiam,miłego dnia.
Biore się za obiad-dziśmielone z ziemniaczkami....pycha
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.