To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJÄ„TKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
Irenka.
od Żywca przez Krosno i Tychy icon_biggrin.gif
fafura
a Krosna to co macie?
nie znam??!!??

literóweczkę wybaczcie
evil mom
to może zachaczysz o Serpelice??? 03.gif
fafura
Serpelice !!
a gdzie to jest!
i co tam polewaja 02.gif
evil mom
a to na wschodzie naszego pięknego kraju icon_biggrin.gif
a polewają dużo, oj dużo...szczególnie przez najbliższe 4 dni 04.gif
Irenka.
Magdaleno.. u nas jest coÅ› DO CZEGO siÄ™ polewa icon_biggrin.gif
Wszak huta jeszcze stoi icon_biggrin.gif
fafura
Mona! JADĘ!!
bez dwóch zdań jadę! impreza.gif
Irenka.
MONIA!! To ja też jadę!!
fafura
huta... jakoś mi to niechybnie surówką zalatuje...a do % to jednak mięsko wolę 08.gif
fafura
3 dzieci i 6 dorosłych...
to jak tak czwóreczka dziecięco-matczyna dojedzie to nic nie zauważą a i tak sądząc po zapasach Mony żarełka dla nas też starczy 03.gif

Mona szykuj siÄ™!
nadciÄ…ga totalny kataklizm! 04.gif 04.gif
Irenka.
CYTAT(fafura @ Wed, 30 Apr 2008 - 14:45) *
huta... jakoś mi to niechybnie surówką zalatuje...a do % to jednak mięsko wolę 08.gif



surówką? Toć to huta szkła i kieliszki na przykład tam robią... 21.gif
evil mom
a zapraszam 03.gif spotkanie odbębnimy ;)ja stawiam nocleg, wyżywienie i picie 08.gif
fafura
no to ja się nie znam najwyraźniej (mini korków udziela??) ,ale za moich czasów szkolnych- jeszcze w końcowym PRL-u każde dziecię Śląska wiedziało, że wsad w piec hutniczy surówką jest zwany
fafura
CYTAT(strasna stsyga @ Wed, 30 Apr 2008 - 14:50) *
a zapraszam 03.gif spotkanie odbębnimy ;)ja stawiam nocleg, wyżywienie i picie 08.gif


ojjjjj ktoś z torbami pójdzie!!
a to w radiu mówią ze kumulacja dopiero będzie a ta juz stawia...no patrz panie jakie to czasy teraz- wsio poustawiane-nawet losowanie totka obstawione 08.gif
Irenka.
mnie się też cyferki śniły- Mona, ta kumulacja to na pół dzielona będzie! icon_biggrin.gif
evil mom
no mowa, planuję ją już od dawna hihi 01.gif
fafura
no to wobec TAKIEJ kasy te 200-300 tysięcy dla mnie nie będzie problemem...nieprawdaż 02.gif

evil mom
a wiesz Madziu, że to mam też w planach 08.gif
cukierkowa
dzieki koboetki za wsparcie...co do kosmetykow to raczej nie sprzedam,bo nie mam komu...nie bardzo mam tu znajomych icon_sad.gif

a co do kasy od malej z chrzcin,to ona pieniazkow nie dostanie...polowa ludzi sie wykruszyla, a ci co beda (8 osob)nie beda dawac kasy...moi rodzice sponsorowali wozeczek dla malej wiec juz powiedzialam ze to na chrzciny,bo sami sie zadluzaja powoli...chrzestna z mezem dali malej krzeselko do karmienia...chrzestny pewnie swiece i moze cos do tego,ale na pewno drobiazg...jedynie od Babci moze dostac grosza ale to 100zl nie wiecej wiec same widzicie jak to bedzie...nie licze na kase od malej bo wiem ze jak wezme to raczej juz nie oddam...nie bedzie z czego a poza tym wiem ze zuzia kasy nie dostanie:(

moglabym przepisywac prace na kompie np.ale niestety dawalam juz oloszenia i nikt sie nie zglaszal...ehhh...chyba nie widze zbyt optymistycznych prognoz na przyszlosc...nie wierze juz w lepsza przyszlosc i nie wierze w to ze bedzie lepiej...chyba juz taki nasz los,jak jest nadzieja to potem pryska jak banka mydlana...mial miec prace na kopalnii na 99% na przelomie marca i kwietnia i co...mamy maj a pracy brak:/ehhh...szkoda gadac...
evil mom
Kiniu a twój Misiek nie może szukać jakiejś innej pracy? przecież teraz nawet na budowy poszukują ciągle, a jak ma prawko, to w ogóle łatwiej coś zaleźć, i zarobki też pewnie są tam wyższe...ja na waszym miejscu składała bym podania gdziekolwiek, a nawet na jakąś umowę zlecenie, co by po godzinach sobie dorobić icon_wink.gif
także nie martw się za bardzo, wiem, że na pewno wam jest ciężko, ale minie i nawet się nie obejrzysz, jak będzie wam lepiej niż teraz icon_wink.gif
poza tym planuje w totka 6, więc... 03.gif
fafura
kobietki witam wieczorowo icon_smile.gif

Kinia- jestem z Tobą myślami przytul.gif chyba tylko tak ci mogę pomóc...zawsze możesz pogadać- jeśli tylko masz ochotę!!

Kinia! torby spakowane? Młodzież śpi? przygotowani do wyjazdu?
Isia! jutro z samego rana zapraszam na kawÄ™ icon_biggrin.gif (_)>
to, że mamy święto pracy, nie znaczy, że się obijamy.... nieprawdaż 02.gif

ogólne i zbiorowe- dobranoc i spokojnej nocy

aha! na dobranoc zagwozdka... cytat za Młodym "mamo to jest bez sensu...skoro jest święto pracy to czemu wszyscy mają wolne i nikt nie pracuje?"
i bądź ty mądry i pisz wiersze 08.gif
evil mom
witam wieczorowo icon_wink.gif
padam, padam na mój ryjek, bo dziś jakoś wszystko pod ggórkę....
no ale, zakupy zrobione, torby prawie wszystkie spakowane, siedzimy z małżem i piwo sączymy, zmęczeni ale i ucieszeni, że to już jutro 03.gif
pewnie do południa jeszcze się odezwę, bo wyjazd planujemy jak młody wstanie z drzemki icon_wink.gif wszystko oczywiście zostanie udokumentowane i na maila przesłane icon_wink.gif
tymczasem miłej nocki życzę :*
fafura
dzień dobry w ten piękny leniwy dzień!

właśnie zajadam kanapki- pasta jajeczna ze szczypiorkiem i plasterki ogórka zielonego 03.gif pyszne wiosenne spokojne zajadane śniadanko icon_biggrin.gif
na dziÅ› mam plan- dolce farniente ...czy jakoÅ› 08.gif

PINA.K.
witam, może później zajrze
evil mom
witam icon_wink.gif
młody właśnie śpi, jak tylko wstanie i zje wyjeżdżamy icon_wink.gif
nawet słońce świeci dziś kurcze 03.gif
ehhh żeby było tak ładnie cały czas icon_wink.gif
pozdrowionka i buziaki :* odezwę się jak wrócimy, miłego długiego łikendu wszystkim życzę 03.gif
fafura
Mona! udanego wypoczynku i słonecznej pogody!

pozostałe kobietki! a co z Wami?
ja sobie właśnie siedzę nad popołudniowym kubkiem herbaty icon_smile.gif

pranie schnie na sznurze w ogródku, a przez świeżo umyte okno zagląda słoneczko (razem z chmurkami niestety... )

na 18 idziemy do kina -"wyspa dinozurów" mam nadzieję, że repertuar internetowy jest aktualny 21.gif bo już młodemu powiedziałam, że idziemy do kina icon_smile.gif

buźka!
Agalu
Ja właśnie wróciłam z działeczki od mojej siostry, która sie buduje w ladnej okolicy nad jeziorem, rano lało ,więc myslałam że zaraz zaraz wrócimy z powrotem , ale się zrobiło pięknie, wyszło słonko, zrobiliśmy grilla, troszkę porządków na budowie i było super, teraz maly śpi..mąż też bo go grypa łapie, a ja nareszcie mam chwilę dla siebie, bo normalnie to Kacper w dzień już nie sypia:(
Większych planów na ten weekend nie mamy, bo w środę wyjeżdżamy do Egiptu,musimy się powoli pakowac i robić listę, aby nieczego nie zapomniećicon_smile.gif
idę do ogródka poczytać gazetę..pozdrowionka
oliweczkas
Nam dzień minął bardzo przyjemnie. Byliśmy w Bałtowskim Parku Jurajskim. Ludzi było co niemiara. Zuzi oczywiście najbardziej podobało się mini wesołe miasteczko icon_smile.gif Mnie dinozaury:)
Ostatnie 3 dni spędziłam na wycieczce szkolnej z drugą klasą Wrocław-Karpacz-Chorzów. Mimo szczerych chęci na Śnieżkę nie zdołałam się wdrapać icon_sad.gif
cukierkowa
hejka kobietki...u nas inna praca nie wchodzi w gre...po pierwsze Misiek mimo wszystko lubi te prace,nie chce pracowac na budowie...to nie dla niego,tu ma tak,ze 6-8 godz. i jest w domku a na budowie to wiadomo...swiatek piatek i niedziela...prawka nie ma...jakby dostal sie na kopalnie to pierwsze co chialam zeby zrobil to wlasnie prawko,a tak...ehhh...a jesli chodzi o skladanie podan gdziekolwiek to wiecie jak to jest...tu jest praca pewna...a po godzinach pracowac nie da rady...on pracuje tak ciezko fizycznie,dzwiga takie tony masy ze szok...az sie sama dziwie czasem jak on to robi...przychodzi czasem tak wykonczony,ze zje cos na obiad cie3plego i na siedzaco zasypia...wiec gdzie tu jeszcze dodatkowa praca...nie ma mowy,wiem ze moze powinien ale nie chce zeby moj Misiu kochany sie wykonczyl z takiego powodu...

dzieki kobietki za wsparcie...moze jakos to bedzie...za to stosuknkowo wlasnie bardzo udanie:P

Jutro przyjezdzaja moi rodzice i zaczynamy przygotowania do chrzcin ktoe sa w niedziele,wiec odezwe sie dopiero pewnie po wszystkim...buziaczki i dzieki ze jestescie...zawsze moge sie wygadac i zawsze jakis pomysl podsuniecie:)
fafura
witajcie wieczorowo!
Kiniu- owocnych przygotowań do chrzcin! oczywiście czekamy na zdjęcia!!

Oliweczka- zazdroszczę wycieczki! my mieliśmy plan wybrać się ze znajomymi w Beskidy podczas łikendu, ale niestety nie ma mżona w domu...
poza tym to serdeczne współczucia 08.gif - mam bliską przyjaciółkę nauczycielkę, moja siostra byla jako wychowawczyni na koloniach...wie mco to znaczy wyjazd z dzieciakami/młodzieżą jako wychowawca icon_wink.gif

Isia- jak ci mija dzień ?

Agalu!! Egiptu to strasznie zazdroszczę 03.gif mam nadzieję, że podzielisz się wrażeniami fotograficznymi (i nie tylko)

Paula! zapowiedziałaś wizytę "później" i co 02.gif

miłego wieczora koleżanki drogie icon_biggrin.gif
cukierkowa
hehehe...ja tez jestem wychowawca kolonijnym...bylam na koloniach 5 razy z wszystkimi typami mlodziezy (wiekowo i plciowo)...i wiecie co Wam powiem??Zawsze to uwielbialam...jezdzic na kolonie...podobalo mi sie za kadym razem:)swietna sprawa...

Madzia dzieki...jak tylko beda fotki to dam znac...poki co to nie mam sie w co ubrac...Misiek pozyczyl garnitur od kumpla a ja...hmmm...chyba mi Mama przywiezie jakas marynareczke,bo te moje sprzed ciazy to za małe...W PIERSIACH....heh...w wiekszosci sie nie dopne:P ale zawsze moge isc niezapieta,przeciez cieplo bedzie...pozdorwki
PINA.K.
jestem 03.gif

od czego tu zacząć????dzień mi w końcu minął 21.gif całe szczęście bo już myślałam że Perka wyniose 32.gif tak mnie wkurzał. Jak nie jest na dworze to ani nie chce spać i jest taki mały brnkot. A za to kuba spał dwa razy.
Jak zasnoł pierwszy raz to później wyszłam na podwórko a że tat też był to miał iść spojrzeć do kuby a ja z perkiem poszłam na chwilke do sąsiadki za płot. A mój zdolny dwulatek?jak sie obudził to ubrał kalosze(to mu sie najlepiej ubiera),czapke i se spacerował po podwórku z_choinka.gif aha i jeszcze telewizor wyłączył, bo po co ma grać?!
Normalnie mnie osłabia,popołudniu spał więc zachwile maciej się wkurzy bo jest jeszcze pełen energi 21.gif

A co łikendu to kicha!!!u nas we wronkach jest koncert chyba lady pank czy coś tam i wogóle imprezy ale co z tego jak maciej dziś był na dniówce,jutro nocka a w niedziele znowu dniówka i wponiedziałek i tak w kółko bo ludzi nie ma.

aha zapisałam sie do nestle fitnes i tą diete ale musze przejrzeć bo chyba droga jest a to na dwa tygodnie to troche kasy by było. Może jutro popatrze ale jest to fajne bo są do tego odrazu ćwiczenia.

dziewczyny życze miłego wypoczynkua tobie kiniu udanych chrzcin i mniej zmartwień(a o pracy w domu myślałaś?). Po niedzieli odezwij się to pogadamy.

Isia a gdzie twoje choineczki 29.gif

POZDROWIONKA przytul.gif

pijak.gif PA
oliweczkas
No i mamy załamanie pogody. U nas pada deszcz i jest chłodno.
Co do kolonii to bardzo lubię jeżdzić z dziećmi i młodzieżą. W te wakacje też jadęicon_smile.gif
fafura
witam leniwo 03.gif

wczoraj dłuuuugo w nocy oglądałam bolyłódzki film- czasem słońce czasem deszcz..... znacie?
rano było długie leniwe wstawanie i śniadanie w piżamach
rewelacyjny dzień - nic nie robimy icon_lol.gif
na obiad zupa koperkowa ze świeżym koprem icon_biggrin.gif a na drugie placuszki z serka danio...znalazłam gdzieś na forum- mam nadzieję, że młodemu zasmakują icon_biggrin.gif
wieczór zapowiada się interesująco- Młody zostaje u babci na noc icon_lol.gif

do miłegoooooo!

pees. słonko świeci!! chłodny wiatr nie wróży nic dobrego, ale może dobra pogoda się utrzyma wink.gif
PINA.K.
u nas Å‚adna pogoda.

na obiad gzik i pyrki ale u mnie odpoczynku niestety brak bo tera maciej jest z chłopakami więc moge nadrobić moje zaległości

pa pa
fafura
dzień dobry icon_smile.gif
pusto tu i jakoÅ›...smutno icon_rolleyes.gif
08.gif
ale mam nadzieję, że to tylko znak, iź miło i rodzinnie/towarzysko spędzacie długi łikend
u mnie słodkiego lenistwa ciąg dalszy icon_biggrin.gif
dzisiejsze przedpołudnie postanawiam poświęcić na małe babskie przyjemności- czyli pedikur (właśnie się robi), potem twarz, na końcu paznokcie w rękach icon_cool.gif
luz- blues icon_lol.gif
mżon w Szwecji, dziecko u babci.....
gdyby nie to, że popołudniu jadę po potomka, to strzeliłabym sobie kieliszek wina z samego rana- i byłaby pełnia "obiboctwa" (jest taki wyraz w oógle? icon_eek.gif icon_rolleyes.gif icon_lol.gif )

no to miłego przytul.gif
Agalu
fafura - chyba zgapię od Ciebie i też dziś zajmę się troszkę sobą - po obiedzie idę do mamy włoski zrobić, tzn.będzie mi farbowała, a wieczorem zabiore się może za moje zaniedbane paznokcie i u rąk i u nóg
rano robiłam ptysie z kremem eklerkowym;) i barszcz biały na obiad, zaraz czas do kościoła , bo dzis przecież święto
Kacper trochę przeziębiony, mąż też coś się źle czuje, więc dziś chyba na żaden spacer nie pójdziemy
fafura
mam pięty (nieomal) jak pupa niemowlaka- nareszcie!! icon_lol.gif
do tego czerwone pazury na dolnych kończynach i beżowe (naturalne) w górnych 03.gif

tworzę kosztorys remontu - co jednak humor potrafi definitywnie zmienić 21.gif
za oknem bardzo brzydko- pomimo porannego słońca teraz deszcz i nisko wiszące chmury
w ramach obiadu będzie na szybko ryż z sosem słodko-kwaśnym (ze słoika of kors- w końcu dziś dzień leniuchowania icon_biggrin.gif )

wracam do moich cyferek- i wychodzi mi, że nijak brodzika i kabiny nie zmieszczę w kosztorysie 37.gif

w totka ktoś nie trafił 02.gif
evil mom
no witam w końcu icon_biggrin.gif
WROCILAM!!!!!!!!!!!!!!
o boże mam tyle pisania, że masakra...było ogólnie super 03.gif tylko pogoda momentami była bleeee 21.gif
dużo piwa się wylało (chyba 6 skrzynek...albo 7...nie pamiętam 08.gif ) a i winko też było icon_wink.gif dużo grillowania było, śmiechu i dobrej zabawy pomimo pogody w kratkę 03.gif
momenty wkurzające też były, ale o tym to szkoda pisać...wiadomo dzieci hehe 08.gif
fotki wkleję pewnie jutro, kilka tu, resztę wyślę mailem 08.gif duuużo ich 08.gif

no i co tu jeszcze...no zmęczona jestem no... 04.gif i mam po dzieciakach tony prania 29.gif po nas też, ale nie tyle hehe 08.gif
na razie pozdrawiam i jak młody wstanie lecimy na pierwsze urodziny Kuby, synka mojej siory a przy okazji flaszkę stawiam z okazji moich imienin 08.gif 02.gif

Madziu telefon mi padł, a nie miałam ładowarki... 29.gif 21.gif tej jednej rzeczy zapomniałam...a padł jak czytałam...dopiero dziś podłączyłam... 08.gif
Kiniu udanej imprezy icon_wink.gif
Isia...gdzieÅ› ty siÄ™ kobieto szlajasz...? 08.gif
Paula żyjesz? napisz coś o tej diecie 08.gif
Ania, Agula, Oliweczka a co u was?
pozdrawiam, całuję i lecę :*
fafura
Mona- na relację foto czekam z niecierpliwością!!
super, że wyjazd się udał 01.gif
dziewczyny,a co tu taka cisza!!
Kinia- jak chrzciny?
Isia! odezwij się w końcu! 32.gif

Paula, Anna, Oliweczka! jak minÄ…Å‚ Å‚ikned?
Agalu - EGIPT 02.gif to mi by się przydał- bo unas dziś zimno, pada, mży, leje, wieje..... wstrętna poda icon_sad.gif
a my wybraliśmy się do parku i pałacu w Pszczynie icon_smile.gif
bardzo ładne miejsce i jeśli będziecie miały okazję do zwiedzania to polecam - pałąc piękny, Młodemu szczególnie podobała się zbrojownia, a ww niej kilkaset rodzjaów broni- od kusz, włóczni itp itd po CKM z 1915 roku 23.gif wyjątkowo przypadł mu do gustu icon_smile.gif
niestety brzydka pogoda nie pozwoliła nam na zwiedzanie i spacer po parku, a chcieliśmy iść do rezerwatu żubrów- jedne z ostatnich okazów w Polsce...

Młody właśnie bierze prysznic i zaraz pakuję go do wyrka- jutro pobudka o 7 i do przedszkola- a ostatnie 3 tygodnie siedział w domu więc może być różnie ze wstawaniem 08.gif

Agalu
strasna stsyga - takie łikendy to ja lubię, dużo piwka , grillowanie ze znajomymi, niestety w tym roku nie poszaleliśmy w tym temacie, tylko w czwartek grillowaliśmy na budowie u mojej siostry, ale to z rodzinką i w ciągu dnia, dzisiaj trochę więcej piwka, ale bez grilla 13.gif ,
U nas dziś piękna pogoda, cieplutko, slonecznie super, zaprosiliśmy więc szwagra mego z zona i dziećmi i popołudnie przesiedzieliśmy w ogródku w zaciszu pergoli popijając piwko 06.gif
Co do tego Egiptu - to nasza pierwsza taka wycieczka w ciepłe kraje i wogóle najdalej to w Czechach byliśmy:),cieszymy sie bardzo, a z drugiej strony trochę mam stresa, bo moja mamusia najukochańsza na świecie właśnie w środę będzie się dowiadywala o swoim wyniku biopsji(zmiana w piersi) i strasznie sie boje, mam obawy czy powie mi prawdę, jeśli wynik byłby zły, i wogóle szkoda gadać.
Tak bym chciala żeby sie okazało nic nie groźnego(szanse są ,ze będzie dobrze, bo zmiana jest 7mm tylko, a lekarz powiedział"mi to nowotworem nie śmierdzi"ale na biopsję dał skierowanie mimo wszystko), długo by opowiadać.....
mam ogromnego stresa, stąd zapał do pakowania i szykowania na wyjazd jest słaby
Kcper zostaje u moich rodziców i też się obawiam, czy ja nie będę za nim za bardzo tęsknić..bo jemu to będzie super u dziadków
chyba walnÄ™ sobie jeszcze browara 08.gif
fafura
oj kochana!!
Egipt i to bez dzieciaka!! toż to rozpusta na maksa 29.gif
zazdroszczę!! ach jakże zazdroszczę!! 03.gif 03.gif

a co do wyników biopsji mamy.... trzymam kciuki!! sama piszesz, że lekarz dał skierowanie kontrolnie, i że nie podejrzewa tam nic złego!! przytul.gif

Filip dopiero teraz zasnął.... chyba z emocji, a do tego puścił sobie jeszcze bajkę do słuchania- tzn. Epokę lodowcową na DVD ale tylko głos.... wiercił sie ponad godzinę w łóżku, w końcu "odpłynął"

mam chwilÄ™ czasu dla siebie i chyba zaraz wzorem innych foremek udam siÄ™ po piwko... 02.gif

Mżon pisał- od 2 dni stoi na parkingu pod Sztokholmem 13.gif mam nadzieję, że jutro w końcu coś ruszy i zjedzie do domu... to już 11 dni... 32.gif

Agalu


a co do wyników biopsji mamy.... trzymam kciuki!! sama piszesz, że lekarz dał skierowanie kontrolnie, i że nie podejrzewa tam nic złego!! przytul.gif -

dzięki za pociesznie ,spadam na kanape i zmiana teraz muszę dopuścić męża do kompa 03.gif ,później może dopuszczę go do siebie 03.gif
fafura
CYTAT(Agalu @ Sun, 04 May 2008 - 22:01) *
później może dopuszczę go do siebie 03.gif


jeśli zasłużył, to czemu nie 04.gif 04.gif







też bym chciała 43.gif 41.gif
z własnym rzecz oczywista 06.gif 08.gif
PINA.K.
a tu cisza i pustaka 13.gif

gdzie jesteście?????
Agalu przytul.gif ,bedzie ok

u nas łikend w końcu minoł,nawet nie wiem że był oprócz jednego wyjścia bo były u nas dni Wronek i było wesołe miasteczko więc mały miał frajde-z kulek wyciągłam go siłą a jak wczoraj pojechaliśmy i zobaczył że pana juz nie ma to bek

dziś podjliśmy kolejną próbe nauki wołania siusiu-kupke już dawno woła icon_mrgreen.gif ,ale siku nie może załapać. Chłopaki już na dworze bo pogoda piękna i nie wiem co robić bo nie mam zamiaru siedzieć w domu a samochodu brak bo maciej znowu w pracy 41.gif . Strasznie mało czasu spędzamy teraz ze sobą i jest mi z tym strasznie źle 32.gif .

Co do diety to już sie zakończyła jak zobaczyłam cena małej paczki płatków nestle fitnes 21.gif 32.gif 13.gif -ponad6zł. Ale stwierdziłam że bede szukać może w biedronce bedą podobne płatki a ogólnie to chce żebyśmy zaczeli się bardziej zdrowo odżywiać bo jemy bardzo mało owoców i wrzyw. Może wystawie sobie dziś kompa na dwór-jak mi starczy kabla to troche poszperam.
A dziś jeszcze niezdrowy obiad-pyrki i smażona kiełbasa 29.gif

pozdrawiam i uciekam z_choinka.gif
fafura
dzień dobry z rana!
ja już za biurkiem 29.gif
MÅ‚ody w przedszkolu
po Å‚ikendzie 13.gif
trwało to trochę za długo.... lub za krótko...tylko się człek rozbestwił 06.gif

dziś u nas straszna pogoda- rano mgła, że na 30 metrów nie widać, a teraz ciemno- ciężkie deszczowe chmury wiszą nisko icon_neutral.gif

co do cen artykułów spożywczych- masakra!! niemal z dnia na dzień widać podwyżki na codziennych zakupach icon_sad.gif
PINA.K.
UWAGA UWAGA!!!!!!!!!!!!!!
Jeśli zajdzie u was słonko to z mojej winy -właśnie ubrałam krótkie spodenki icon_eek.gif i obawiam sie że słonko przestraszy się tej bieli moich goloneczek 04.gif
fafura
nie przestawaj!! ja postuluję do tych gaci krótkich jeszcze załozyc stanik do stroju!!
bo u mnie słońce wychodzi! właśnie w momencie gdy przeczytałam twój post wyszło słonko!!
poproszę o więcej 08.gif
fafura
Mona!! widzÄ™ ciÄ™ 08.gif
produkuj się kochana! czekamy na zdjęcia 06.gif
evil mom
elo elo icon_biggrin.gif
u nas słonecznie i pięknie, jak na złość...no ale spodenek jeszcze nie zakładam...bo mam nogi jak u trupa 08.gif
obiad właśnie dochodzi, młody z małżem śpią a młoda po szkole poszła do dziadków bo stwierdziła, że nie chce jej się jechać z nami do centrum 43.gif
po obiedzie z młodym wybywamy wybrać dla mnie prezent 06.gif no i poszukać dla młodej obudowy do telefonu, bo chcemy jej oddać naszą starą nokię 08.gif
zdjęcia jeśli pozwolicie wyślę i wstawię wieczorkiem, teraz mam za dużo na głowie...od rana pranie i generalne sprzątanie, bo mrówki w czasie naszej nieobecności do nas zawitały... 21.gif 29.gif teraz obiad a później wypad na miasto...jak położę dzieciarnię to trochę posiedzę i powybieram 08.gif
Agalu na pewno będzie dobrze icon_wink.gif a tego wyjazdu bez synka też zazdroszczę icon_wink.gif z dziećmi człowiek niestety za bardzo na urlopie nie wypocznie... 08.gif
Paula opalaj nogi, opalaj może i ja w końcu na podwórko w spodenkach wyjdę 08.gif
Madziu pracujesz? 02.gif Fafik cieszy się że wrócił do przedszkola czy poranne wstawanie mu nie służy...? 08.gif
Kinia jak po chrzcinach? czekamy na relacjÄ™ i fotki icon_wink.gif
Iśka Ciebie dalej nie widać... z_choinka.gif
reszta też się ukrywa...Oliweczka, Ania... 21.gif
lecę pilnować ziemniaków 08.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.