To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJÄ„TKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
Irenka.
Madziu.. pojechałaś...

Nie będąc gorszą galopuję z własnym zestawem życzeń z_choinka.gif
Moniu- wszystkiego najlepszego, kochana! Zdrowia, szczęścia, wielu stosunkowo udanych nocy i tylu przyjaciół, ile Twoje serce potrzebuje!

przytul.gif przytul.gif przytul.gif

I pamiętaj:
Każda radość, którą niesiemy innym zawsze do nas powróci. (Zenta Maurina Raudive)

I teraz impreeeeeeeeeeezka! impreza.gif impreza.gif impreza.gif
fafura
tÄ… choinkÄ… to rozumiem plac festynowy-urodzinowy przyozdobimy?? 08.gif

swoją drogą to pogoda taka, że impreza aż się prosi! grill jakiś czy cuś...

Solenizantko- gdzieżeś zniknęła? świeczki zdmuchnąć trzeba i polać coś nieco... a tobie to wyjść powinno, bo o ile mnie pamięć nie myli to ze strażakami wspólnego masz cosik... 08.gif


aaaa!!
wieści rodzinne dobre mam!
małżonek wraca!!
w okolicach piątku powinien być w domu
ojjjjj będzie impreza
03.gif 03.gif

icon_redface.gif
Irenka.
całe miasto już obwieszone lampkami choinkowymi icon_biggrin.gif
Irenka.
a solenizantki niet..
my się tu napalimy na polewanie a ona pewnie wieczorkiem obwieści że grać idzie i icon_razz.gif
Irenka.
no nic.. chwilowo ciastka we własnym zakresie... icon_biggrin.gif
fafura
37.gif 37.gif
wieczorem 48.gif
co ja wczoraj odstawiłam..... 37.gif

na kolację zrobiłam pizzę domową...do pizzy oczywiście browarek (tak sobie z siorką posiedziałyśmy chwilę)
potem młody pod prysznic i ok 20 juz w wyrku siedział i discovery ulubione oglądał (program "jak to jest zrobione?"- polecam!)
i nagle zarzuca dziecię moje hasłem- Mamo, chodź się przytulić..
no to wskoczyłam do niego- pokotłowaliśmy się trochę na wyrku (domowe zapasowe karate 08.gif) i młody mówi- oglądaj ze mną..
zrobiło mi dziecko miejsce koło siebie, pół poduszki udostępniło, przytuliło, opatuliło i... oglądamy...
program leci, oczka też
MOJE oczka
dziecię ok a ja czuję, że mi tak błogo, tak dobrze, tak nie ruszać i nie przeszkadzać !!
no to się nie ruszałam i nie przeszkadzałam sobie
na tyle świadomości miałam, że słyszałam, gdy dziecię "pstryk" pilotem zrobiło i doopkę wkręciło koło mnie, zakręciło kołdrą i tez popłynęło...

i tak do poszło...
w dżinsach, tuszu na oczach, zębach nieumytych 37.gif

Irenka.
10.gif 10.gif 10.gif

dobrze że nie w oczach nieumytych i w tuszu na zębach icon_biggrin.gif
fafura
Kochana kumo! ty ze zrozumieniem czytaj !
ja z dzieckiem (do tego moim) w tym łóżku spałam 08.gif
Irenka.
kochana kumo...
ja po lekko zarwanej nocy jestem, więc...
evil mom
kochane moje najdroższe, niezastąpione icon_wink.gif dziękuję za super życzenia i piękne maksymy 03.gif impreza.gif
powiem wam, że po prostu zasnęłam...ostatnio mam dużo załatwiania na mieście, codziennie wybywam i zajmuje mi to trochę czasu, i nogi mi już w doopę włażą czasami 08.gif a dziś jeszcze @ dostałam i padłam w trakcie dnia jak przecinak 04.gif
no to stawiam torta icon_wink.gif
https://img382.imageshack.us/my.php?image=p1170023cu1.jpg

i szampana icon_wink.gif
https://img140.imageshack.us/my.php?image=8261xj5.jpg

mam nadzieję, że będzie smakować icon_wink.gif
tymczasem ja udaję się nakarmić młodego, dokończyć kawę i wyjść z dziećmi na spacer icon_wink.gif




a wieczorem pijjjjjeeeeemmmmmmyyyyyyyyyyy impreza.gif
evil mom
o jaaaa ale jestem podjarana 04.gif
w końcu po ciąży zmieściłam się w swój stary rozmiar 36 impreza.gif zaleje się dziś w trupa ze szczęścia 03.gif
Irenka.
to w takim razie ja z rozpaczy..
ja i rozmiar 36 to sÄ… terminy wysoce niekompatybilne... 32.gif
oliweczkas
Isia nie przejmuj się! Ja aktualnie rozmiar 46. I nie widzę, żeby mialo być mniej icon_smile.gif
cukierkowa
hejka hejka...MONIA MONIA...stoo latek niech zyje nam...rosnij zdrowa i duza:)hehehe....

my wciaz mamy goscia wiec nie pisze za duzo...misiek na l4 na te noge...a pogoda fantastyczna wiec spacerujemy z zuzanka:)

pozdrowki,napisze wiecej jak bedzie chwilka wolnego
cukierkowa
no niezle monia...i ja w 36 sie nie zmieszcze raczej:P
evil mom
dziewczyny, ja 1,5 roku po porodzie dopiero się w nich normalnie zapięłam 08.gif do tej pory było 38 21.gif
Kiniu dzięki za życzenia icon_wink.gif
właśnie pożegnałam kilku gości z rodziny 08.gif
lecę oporządzić młodzież do spania, papa
cukierkowa
mowisz ze 38 to zle???no wez przestan...niejedna kobieta chcialaby nosic 38..ja nosze 38 i uwazam ze jest super:)

a 36 to chyba w marzeniach,chociaz nigdy sie nie odchudzalam i nie dbalam o to ile jem...uwielbiam jesc i juz:)

zobaczcie to cudenko moje:

https://img236.imageshack.us/my.php?image=p5051607dh4.jpg
evil mom
Kiniu przy wzroście 156 jaki posiadam... 21.gif 38 to duży rozmiar 04.gif
evil mom
a 38 bardzo fajny jest, ale ja się czułam jak mała kulka przy moich gabarytach wzrostowych 04.gif
a Zuzka ma taki smoczek jak młody, tylko on ma brązowy icon_wink.gif no i ten z czachą icon_biggrin.gif
fafura
witam wieczorowo!
ktoś tu miał czymś polewać 02.gif

08.gif
evil mom
toć polewam szampana ze zdjęcia icon_biggrin.gif tylko sama, małż w pracy icon_sad.gif
fafura
dobry ten szampan, dobry....
tylko trochÄ™ tekturÄ… zalatuje czy innym papierem 08.gif


a co do Mżona.... patrz, dziwnym trafem mój też "w pracy" 03.gif

ale już niedługo, niedługo..... 06.gif
evil mom
no jak twój wróci to Ci pożyczę trochę tego szampana 08.gif
600 zł kosztował kurna a ty mówisz, że tekturą zalatuje... 10.gif
evil mom
no to kończę mój dzień urodzin icon_wink.gif
idę spać icon_wink.gif
a o prezencie napiszÄ™ jutro icon_biggrin.gif jak nie zapomnÄ™ 08.gif
fafura
idz idz...jutro zmarszczek wypatruj z rana... w końcu stara doopa jesteś 03.gif

a o prezencie to ma być referat na 3 strony!!
miłej nocki!

ja klikam- miałam przepisywać teksty znajomej.... chyba na jutro tego nie będzie miała 13.gif
fifafo
kochana spóźnione życzenia
witam z rana cd n
PINA.K.
100 lat 100lat Mona,duuuuuuuuuuuuuuuuuużo radości z rodzinki i spełnieia marzeńicon_smile.gif

a ja od rana zła-maciej miał pogotowie i go w nocy ściągneli i chyba ak szybko nie wróci. Jestem tak zła że szok bo nie wiem czy zdąże do dentysty. Ide się ubrać i uciekamy na podwórko albo pole jak kto woli:))
fafura
dzień dobry z rana!

kłuliśmy się z Młodym a propos morfologii i żelaza...
oczywiście nie obyło się bez zgrzytów- czapka Młodego została w gabinecie 21.gif ofiara ze mnie icon_rolleyes.gif ale mam nadzieję, że jutro, gdy pójdę po wyniki to będzie jeszcze
a te badania to tak kontrolnie- robimy raz na rok choć, a teraz zmobilizował mnie wyniki wskaźników Cole'a wyszło, że młody jest hmmm niedożywiony
ale to znowu idzie w sprzeczności z moimi obserwacjami dotyczącymi wzrostu i nabierania masy ciała- rośnie baaardzo (od lutego 3-4 cm = 1 cm miesiąc, waga lekko wzrasta- tak 0,5 kg) i komentarzem pielęgniarki robiącej pomiar przy ostatniej wizycie w przychodni- no to pięknie chłopie pięknie, a nie widać po Tobie tego... (co ja zrozumiałam, że wygląda na mniej niż ma faktycznie, czyli jest ok-lekarka tez nie zwróciła uwagi na ewentualny niedobór wagi)
czekam na jutrzejsze wyniki- głównie żelaza

Mona... czekam też na opis prezentu 08.gif

buziaki poranne
evil mom
witam, witam i o zdrowie pytam icon_wink.gif
za spóźnione życzenia dziękuję, na poprzedniej stronie jest tort i "szampon" icon_biggrin.gif częstujcie się kobiety, bo zostało z wczoraj 08.gif
co do prezentów, to od małża dostałam nowy debilator, wypasiasty w porównaniu do tego co miałam do tej pory 03.gif
od młodej laurkę z pięknymi życzeniami icon_wink.gif
od teściów parę złotych (taki mają zwyczaj)
a od rodzinki Å‚adny dzbanek i szklanki...
także tyle hehe
idę na lumpki, młody z małżem śpią więc korzystam 08.gif
narka :*
fafura
ooo! debilator szczególnie mi się podoba... mój satinelek jeszcze nie najgorszy- rwie co ma rwać, więc ok 08.gif
a co do depilacji...
ja ostatnio coÅ› same jakieÅ› dziwne rzeczy zaliczam 37.gif
wieczorem Młody poleciał do wyrka, a ja do łazienki- czas się ogarnąc trochę skoro lada dzień Pan Mąż ma wrócić wink.gif
przygotowałam sobie "warsztat pracy", rozwinęłam kabelek, ręcznik pod pupkę coby na zimnej wannie nie siadac, biorę sprzęt do ręki i....... wybuchnęłam smiechem
wiecie co miałam w rękach? suszarkę 29.gif
zakręcona jestem strasznie ostatnio 10.gif
zamiast debilatorka wyjęłam suszarkę, podłączyłam do gniazdka i już sięgnęłam żeby sobie... na nogi podmuchać 37.gif
frajer.gif frajer.gif
fafura
CYTAT(fafura @ Thu, 08 May 2008 - 10:51) *
lada dzień Pan Mąż ma wrócić wink.gif


lada dzień, lada dzień... żadne takie lada dzień
właśnie przed momentem odebrałam telefon, że to właśnie dziś po południu!!
Kochane, wieczorem mnie w necie nie szukajcie 03.gif 03.gif

08.gif
evil mom
w takim razie Madziu owocnego wieczorku życzę 03.gif
Irenka.
podpisuję listę obecności..
fafura
no to ja robiÄ™ przeglÄ…d wojsk icon_smile.gif
Irenka.
CYTAT(fafura @ Thu, 08 May 2008 - 14:27) *
no to ja robiÄ™ przeglÄ…d wojsk icon_smile.gif



Co takiego?? 10.gif
fafura
no wojsk, wojsk...
znaczy po ludzku- sprawdzam WAS 08.gif

kto obecny - wystÄ…p!!
Irenka.
Magdalena sprawdza nas, a państwo nasze konta.. bleee
fafura
państwa?? konta??

10.gif 10.gif

to już wiem, czemu tyle na zwrot podatku czekam....
Irenka.
no wejszła jakaś ustawa wg której państwo będzie mogło prześwietlać konta obywateli...
freedom jak cholera
fafura
aaaaaa 04.gif 04.gif
moje mogÄ…- Å‚askawie pozwalam brawo_bis.gif
niech mi jeno przy okazji debeta zlikwidujÄ… z Å‚aski swojej 06.gif
Irenka.
no jaka tu cisza.. idę, nie będę tu sama siedzieć bo pić do lustra zacznę icon_razz.gif
Irenka.
113 gratis
fifafo
lista obecności nie wojskowej my nie służyliśmy
PINA.K.
dziś czeka mnie ciężki dzieńicon_sad.gif
pogoda piękna że aż chce się żyć a kuba wstał lewą nogą. Od rana był już płacz bo tata ma być w nonu(czuli domu a nie w pracy). Ostatnio jak tylko sie obudzi to płacze za maciejem,dobrze że to nie trwa długo.
Teraz poszedł już do dziadka, może zaśnie z nim i będzie lepiej.
Kacper zasnoł więc może uda mi się ze spokojem spić kawkę.

mona czy ty sie odchudzałaś czy po prostu po roku samo spadło ciałko,bo ja też jestem niska ale mnie denerwują tylko nogi bo brzuszek to pewnie mi już zostanie.

mam do was pytanie z innej beczki-czy kupowałyście coś swoim facetom w "dowód miłości"? ale pojechałam 08.gif
no wiecie chodzi mi o to jak kobieta dostaje kwiaty bez okazji to co kupuje sie facetowi?

z_choinka.gif ide pić kawe,jogurt już zjadłam, a na obiad zupa śmieciówka-czas posprzątać lodówke 08.gif
evil mom
bry kochane icon_wink.gif
Paula co do spadku wagi i rozmiaru, to jakoś tak wyszło icon_wink.gif na początku po tym jak skończyłam karmić planowałam się odchudzać i ćwiczyć, ale jakoś tak nie wyszło hehe 08.gif a potem to nie miałam czasu zjeść, to coś tam i zrzuciłam parę ładnych kilo hehe, teraz planuję popracować nad brzuchem i udami właśnie bo dalej mi się nie podobają, ale chcę je tylko wyrzeźbić 03.gif
co do prezentów w imię miłości 08.gif to cóż mój luby woli dostać wino lub piwo a najlepiej to flaszkę 04.gif niż jakąś zbędną *****ołę 08.gif czasem kupię mu jakiegoś ciucha bez okazji albo coś z kosmetyków albo portfel czy coś tam, ale to rzadko hehe
no dziś mloda sama wraca ze szkoły, na obiad rybka, pogoda piękna bo wczoraj było brzydko więc się kładę spać z młodym i małżem bo się nie wyspałam 08.gif
Madziu jak wieczór? 02.gif
Isia jak humor??? 08.gif
Kiniu a co u was?
reszta dziewczyn gdzie jesteście? icon_wink.gif
fafura
dzień dobry!
bardzo długi dzień, bo ja już na nogach od 5 10.gif Mżon jechał na rozładunek
o 6 już pracowała pierwsza pralka, bo słońce zachęcająco waliło po oczach i to na maksa (pomijam fakt, że teraz jakieś chmury zachodzą 21.gif a ja przed wyjściem z domu założyłam 2 pralkę, którą mam obiecała mi wywiesić do ogrodu, gdzie na 2 sznurach juz powiewały radośnie 08.gif koszule mężowskie)
zdążyłam jeszcze urząd jeden odwiedzić i już biurowo witam

aaaa
rano odebrałam jeszcze wyniki wczorajszych badań
moje ok
Młodego morfologia tez ok- ale żelazo 37.gif 37.gif
co zrobić, aby 6-latkowi podnieść żelazo? ma poniżej normy icon_sad.gif
wiecie, pisałam nie raz, że Młody ma dość... heh... wysublimowane gusta i wielu rzeczy do jedzenia nie przyjmuje icon_sad.gif

w dowód miłości facetowi... 02.gif
a czy ja go kocham 10.gif
04.gif 04.gif
no ok- a prezenty to -podobnie jak Mona- procenty icon_biggrin.gif albo (bardzo rzadko, bo to raczej rodzinka potem dowala z różnych okazji) kosmetyki albo- koszulki!
mój Mżon znany jest z tego, że ma różne śmieszne, ciekawe koszulki- większość dostał ode mnie- np. kościotrup z podpisem "palenie wyszczupla", koszulka z wielkimi literami na piersiach OJCIEC DYREKTOR, albo taka:
https://www.koszulki.com/cgi-bin/shop.pl?id...ng=pl&ppts=
04.gif
moja siostra kupiła swojemu chłopakowi taką:
https://www.koszulki.com/cgi-bin/shop.pl?id...ng=pl&ppts=

evil mom
Madziu z tymi koszulkami to fakt, ja też mu kupuję śmieszne hehe
a co do podniesienia żelaza...wątróbka albo jakieś witaminki no i warzywa, nie wiem...nie było u mnie takiej potrzeby a wiem, że młoda wątróbki by nie zjadła nigdy w życiu bo to przecież w język kuje... 04.gif
także tu ci nie pomoę, ewentualnie kup mu żelazo i magnez dla dzieci i niech połyka icon_wink.gif
idę obiad robić...
odzwyczaiłam się od spania w dzień i źle się teraz czuję... 29.gif czas na kawę, ktoś chętny...icon_smile.gif
fafura
oooo!!
kawÄ™ to poproszÄ™!!
mam pączka- wprawdzie jednego, ale tak "po gryzie" i dla każdego wystarczy 06.gif

Kiniu! widżę opis gg!
co siÄ™ dzieje!!
fifafo
ojej ja che pączka i kawa bo akurat w domu sie skonczyła icon_smile.gif)
evil mom
Isia widziałam Cię!!!!!!!!!!!! 08.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.