To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJÄ„TKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
fifafo
będe pj
aisc do 141
fifafo
juz
evil mom
no witam icon_wink.gif
Aniu chyba dobrze się bawiliście 08.gif
dziś mnie nie ma w domu od południa niestety...będę jutro hehe
boże jeszcze nie obudziłam się dobrze niestety
wczoraj ze ślubnym wypiliśmy trochę wódeczki, ale nie było to nic specjalnego, obejrzeliśmy sobie 300 po raz enty i poszliśmy grzecznie spać 10.gif no cóż człowiek im starszy tym mniej się chce... 13.gif
pozdrawiam i miłego weekendu życzę :*
fifafo
zabawa była super
maz zaskoczony powiedział ze czuł ze przyjda jego rodzice i moji ale na kawę nic a nic sie nie domyslał icon_smile.gif)
cdn
fafura
hej kobietki! jak mija sobota?
wczoraj wróciliśmy ok 1.30 do domu
wypiłam 3 piwa 37.gif
a potem... potem było tak dziwnie, bo cholernie bolała mnie głowa i byłam wypita- nie ukrywam 01.gif - i mieliśmy oboje ochotę na stosunkowo miłą dalszą część nocy...no i ja chciałam iść szybko spać, bo wiem, że nie mogę, natomiast mąż wolał pokombinować i skończyło się fochem 32.gif
wcale mi nie było z tym miło- w końcu to nie jest moja wina...
a pupa pupa pupa...jak to mawiał pewien pisarz....

teraz leniwie siedzimy- mąż wstał raptem godzinę temu, a ja oczywiście obudzona przez potomka około 8.30
plany na popołudnie nijakie- a do tego nie wiadomo, kiedy znowu mżon pojedzie
a w środę podpisujemy umowę ostateczną!!
co do mebli- już upatrzyłam sobie stół i krzesła 03.gif
a sprzęt agd też juz mam- tzn nie konkretna firma, ale parametry które potrzebuję już wiem

jak będzie więcej czasu to dam znać więcej szczegółów ku ogólnej krytyce- bo konstruktywna krytyka zawsze mile widziana icon_mrgreen.gif

PINA.K.
żyje choć padnieta,tak jak komp 21.gif nie wiem kiedy naprawimy czasem działa a czasem nie znowu wentylator

u nas w miare git od przyszłego tygodnia przerąbane ale nawet nie chce mi sie pisać,musze doczytac bo nie jestem w temacie
pozdrawiam pa
Irenka.
gut iwning

gości mieliśmy.. padniętam...

gut najt.. z_choinka.gif
PINA.K.
isia a żeś sie rozpisała 08.gif

u nas straszny skwar,kuba poszedł sie wykapać w basenie u sąsiadów,ja robie obiad a perek wo[użytkownik x] w łóżeczku 02.gif
aha a jest jeszcze mój cudowny mąż icon_mrgreen.gif wziął syna do sąsiadów ale tylko jednego bo z dwoma nie da rady 37.gif osłabia mnie

a tak ogólnie to nic mnie sie nie chc bym mogła sie położyć i spać 32.gif ale nie mogem
wiec z_choinka.gif idem do mięcha bo spale
fafura
niedzielnie dzień dobry icon_smile.gif
siedzÄ™ z herbatkÄ… i ciastem z truskawkami (babcia icon_smile.gif ) i klikam....
po obiedzie już pozmywane, młody coś szaleje po swojemu a mąż.... mżon pojechał dziś o północy do Szwecji 32.gif
fafura
a co tu takie pustki icon_eek.gif
fifafo
hejka jestem pisze
widzę ze upał wpływa negatywnie na frekwencję na naszym wątku
a ja tez duzo nie napisze ide na ciuchy icon_smile.gif) z chłopakami moimi icon_smile.gif)

PINA.K.
no fakt pustki totalne 32.gif
madziu przytul.gif
mąż obiecał że zgra zdjęcia to coś tam podeśle
u nas też już upał,w domku już posprzątałam tylko brak pomysłu na obiad,pewnie skończy sie na gotowanych jajkach+sos+pyrki(ziemniaki)
idem zjeść śniadanie bo dopiero wypiłam kawke a póxniej mąż jedzie do swojej mamy a ja chyba pojde do znajomej na kawke,chyba że po niego zadzwonia z pracy to duupa
idem,ta pogoda mnie wykańcza,wczoraj już mi głowa pękalła
a w tym tygodniu urwanie głowy-jutro znowu dentysta,środa zmiana fryzury 02.gif a czwartek ksiądz 37.gif ,a jak dobrze pójdzie to w piątek na 7godz. do pracy a w sobote ostatnie nauki i znowu niedziela...
fafura
dzień dobry! jak wam mija poniedziałek??
żarówka u nas koszmarna- a z rana tak podejrzanie było i co? i teraz się duszę w długich spodniach 29.gif

notariusza umówiłam 06.gif
starostwo z wydziałem kartografii i geodezji zaliczyłam icon_mrgreen.gif

Paula- u nas też ostatnio królowały gotowane młode ziemniaki z koperkiem icon_smile.gif nawet młody za koperek chwycił 03.gif

no i chyba też obiadki z mężem w domu baardzo mi się przysłużyły 21.gif - mam 2 kg w górę!! 37.gif
Agalu
ja dzisiaj nawet z domu nie wyszłam, chodze cały dzień w piżamie, mam cholerną alergię, choć dziś nawet nie wietrzyłam mieszkania,swędzi mnie w nosie, a okna pozamykane!mąż wrócił pół godziny temu z pracy i wysłałam go z Kacprem na spacer, bo biedne dziecko pół dni w domu spędził i kazałam im wrócić najwcześniej za 2 godziny

evil mom
08.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif
fafura
jak to się u nas za młodu mówiło???
aaaaaaaaaaaa.....

krowa ma dłuższy i się nie chwali 08.gif


Aga! współczucia! i jeszcze teraz- gdy pewnie większość leków poza zasięgiem przytul.gif
Agalu
witam
dzisiaj chyba ja pierwsza na nogach, odwiozłam męża na lotnisko i teraz spać już się nie opłaca kłaść...moze dziś się odważę gdzieś na spacer isć, pomimo alergii okrytnej
Tak poza tym muszę porozwozić zaproszenia na Kacpra urodziny, więcej planów nie mam
fafura
aga! jak tam dziś alergia? i gdzie mąż poleciał??

Mona- no czemu się nie odzywasz?? choć widzę, że humor masz dobry 08.gif

Paula- Å‚Ä…czÄ™ siÄ™ z tobÄ… w strachu dentystycznym wink.gif

Isia! co z tobą? gdzie cię wsysło?
Irenka.
jak jestem w pracy- to pracujÄ™, o zgrozo 06.gif
jak nie jestem w pracy- to jestem w domu- i też nie leżę (chyba że jest 3 nad ranem, to wtedy leżę)

za niecałe dwa tygodnie wesele, więc- chudnę (mam nadzieję), leciutko się opalam i dorabiam z ministrem (podnosząc jednocześnie renomę mojego miejsca pracy)

ale piszÄ™ szyfrem, hehe..
za półtorej godziny będę dzwonić do mojego gina i go molestować.. czy można molestować gina??

idÄ™ po wodÄ™ bo mnie suszy z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif
PINA.K.
heloł kobiety 06.gif
juz nie mam szczerbatego uśmiechu 03.gif choć jeszcze sporo zostało do zrobienia 32.gif ale dam rade 04.gif
Madziu bedąc na fotelu czułam że byłaś myślami ze mną 02.gif przytul.gif dziękuje
Mona co tam u Ciebie
Isia po co chudnąć???przestań mi juz tu głupoty opowiadać bo ja codziennie wieczorem podejnuje tą decyzje ale rano ją zmieniam 02.gif proponuje poodchudzać sie z ministrem to obydwoje stracicie 29.gif ,bo my razem wolimy sie odchudzać
a nie wiem czy można gina molestować ale no ja ten tego mnie mąż molestuje abym do tego pana sie wybrała po środki anty nie dopuszczalne przez kościół,chce mu sie grzeszyć i jak tu być posłuszną żoną 13.gif 21.gif 41.gif 04.gif 04.gif 04.gif
aga nie wiem co to alergia,współczuje,ja wiem co to uczulenie na leki przeciwbólowe-ja puchne i wyglądam jak Fiona 03.gif
Kinia a ty kiedy wracasz???pewnie zapewnisz nam lekture na cały dzionek
idem z_choinka.gif odrabiać lekcje z Zuzą 32.gif jak chłopaki pójdą to bede cholery dostawać takich głupot ich uczą 21.gif ale co tam matka ich nauczy 03.gif ale życia 06.gif 03.gif 08.gif

a jeszcze dziś na17na zbiórke zuchów,więc trza sie sprężać
z_choinka.gif no juz idem
pa
evil mom
joł joł kochane icon_wink.gif
coś mnie ostatnio tu mało...jak nie w pracy to w domu robota 08.gif weekendy też całe zajęte...to grill to inna impreza 03.gif i czasu mało...jakoś tak...
Isia ja chcę zdjęcie twoje w sukience icon_razz.gif muszę zobaczyć czy wyglądasz lepiej niż ja 08.gif 04.gif 08.gif 08.gif
Madziu już coraz bliżej do swojego gniazdka 03.gif gratki kochana i liczę na parapetówę i na to, że nie zapomnisz pochwalić się nam wszystkim nowym w mieszkaniu 03.gif
Paula to kiedy wy macie ten ślub? icon_wink.gif czekamy na fotki sukienki 08.gif najlepiej na tobie hihi 03.gif
Aniu jak żyjecie po imprezie? 02.gif
Aga wiem co to znaczy alergia...wszyscy troje ( oprócz małża ) chodzimy i smarkamy... 21.gif
lecę bo młody narobił i śmierdzi 08.gif
fafura
heloł!
Mona- widzę, że doba za krótka dla ciebie ostatnio wink.gif

a ja sobie piwkujÄ™ 03.gif
jak mi ten leszek dziÅ› smakuje !! 02.gif
evil mom
jaaaaaaa chcęęęęęęęęęęęę carlsbergaaaaaaaaaaaaa 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Agalu
co do alergi to słabo, mąż wyjechał na kilka dni i muszę tatę popołudniami prosić, żeby Kacpra wziął na dłuższy spacer
muli mnie cholera jasna;(
a o piciu piwa proszę tutaj nie pisać, bo ja nie wiem ,jak ja to lato przetrwam bez mojego ukochanego piwka;(

fafura
oooooooooooo!! to uwaga! reklamę strzelę- ostatnio- znaczy jakies 3 tygodnie temu - w "naszym" lidlu kupiłam 10-pak (tak tak- 10 butelek 0.5 litra) carlsberga za ------ 23,99 icon_mrgreen.gif
było się czym delektować 04.gif
fafura
AGA! no to ja zapraszam na domowy koktajl- schłodzony kefir z truskawkami z ogródka- w sam raz na gorące wakacyjne dni icon_biggrin.gif
fafura
no meldować się! meldować 08.gif
Agalu
widzę , że wysztkich jakoś ostatnio stąd wywiało.madziu dizekuję za koktail - może być w zastepstwie;)
a tego Calsberga z Lidla w promocji to już kiedys kupowaliśmy ze 2 , 3 razy
nadal jestem śpiąca jak diabli i dosłownie nie moe utrzymac glowy, nie chce mi się nic robić, najlepiej tylko bym drzemała, koszmar!bo cierpi na tym dziecko, na spacerach mało bo nadal mocno mnie w nosie kręci
k..wa!mam nadzieję, że to zmęczenie później trochę przejdzie,co?jak to jest, bo ja już od Kacpra ciąży to nic nie pamiętam

fafura
ja całą ciążę chodziłam senna icon_neutral.gif
pamiętam jak na zajęciach oko mi leciało...a dojazd na uczelnię- ok godziniki- to na mur beton przesypiałam- czy to w busie, czy autobusie, czy pociągu icon_wink.gif
o obowiÄ…zkowej drzemce poobiedniej nie wspomnÄ™!
Aga- najwyraźniej organizm tego potrzebuje- nie ma co walczyć!
no i pewnie spcery i ruch na świeżym powietrzu rozruszałby cię trochę, ale faktycznie -teraz to lepiej spać...
a na co masz alergię? moze przestanie pylic niedługo??
Agalu
,latwo powiedzieć żeby z tym snem nie waliczyc, jak mam dziecko 3 letnie w domu i przecież nie bedę mu caly dzień bajek włączała, to jest największy problem, trza mu zrobić śniadanie, obiad itp,pobawić się , wyjść na spacer, umyć itd..a ja nie mam na to siły;(

alergię mam głównie na pyłki traw, to może trwać conajmniej do połowy lipca
chyba zaraz się zwlękę siła i pojadę do rodziców - 2 minuty drogi autem 08.gif i poproszę tatę żeby się zajął Kacprem ,poszedł z nim na spacer itp.
wstyd się przyznać, ale wczoraj jak wróciłam od ojca to położyłam Kacpra spać bez mycia, rano jak mu zmieniałam skarpetki to widzialam jakie ma czarne nogi...
chyba wykąpię go teraz, bo wieczorem mogę znowu nie dać rady
oj mężu wracaj!!!!!
u nas od rana zbiera się na deszcz, ale jak na razie nie spadła jeszcze ani kropla
evil mom
eloooooooooo 03.gif
evil mom
Madziu niezły mail 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
Irenka.
:nie nie! :nie nie! :nie nie!

gdzie sÄ… wszystkie baby?????

37.gif 37.gif 37.gif
fafura
ja byłam na zakupach...
a dziś w ramach zróżnicowania kupiłam sobie..... MIESZKANIE 03.gif 01.gif 01.gif 03.gif
tak, tak.... od dziÅ› mam na to papiery 06.gif

impreza.gif
evil mom
Madziu to super 03.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif jak mniemam mżon Twój w domu 08.gif
jutro po pracy mam imprezkę firmową 03.gif "niestety" pójdę sama bo małż w pracy na popołudnie... 11.gif 02.gif a dzieciaki u dziadków będą 08.gif więc mam wolne hehe 08.gif
Kiniu co tam u Ciebie?
Paula a ty czemu siÄ™ nic nie odzywasz??? 41.gif
Isia wszystkie baby wywiało... z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif
Aga jak alergia? dalej męczy przytul.gif
Aniu a ty to tylko interesy robisz... 08.gif do nas nie zajrzysz... 41.gif
ohh zapomniałam ślubny w poniedzielnik ma urodziny...i nawet nie popijemy za bardzo... 41.gif bo ma kuźwa do pracy na noc...
pozdro
Agalu
Gratuluję Madziu !!!!!!!!!!!To wielka radość dla Was, cieszymy sięc razem z Wami
Mnie dzis katar trochę mniej meczy , można powidzieć, że odpoczywam od tego smarkania wstrętnego.
Byłam z Kacprem u fryzjera- koszmar 2 minuty, i musieliśmy wyjść taką zrobił znowu awanturę, wierzga się, wrzeszczy na całe miasto i znowu włos nie obięte:(a nawet mu bajki włączyła, nic nie pomogło.
dobra spadam bo mecz się zaczał
narka
evil mom
idę spać papa :*
fifafo
hej jestem już z wami ale kurde nie miałam nieco ponad dobę internetu
oj czekają mnie zakupy dla chłopaków na to wesele sis

buty koszule i spodnie może jakieś sweterki
uciekam a w niedziele znowu zlecenie nie wiem czy mi sie chce
fafura
heloł- dzień dobry icon_smile.gif
ja dziś wesoła że HOHO- i wszystkim dokoła się chwalę, że mam mieszkanie 03.gif
dzięki za gratulacje 06.gif

a teraz do pracy- ktoś ten kredyt musi spłacić 08.gif

miłego piątku kochane
fifafo
no niezle zapomniałam graki ogromniaste !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
kolezanko poszło cos w strone twojego domu ubrania znaczy
fafura
Aniu- a ja dopiero dziś przelew zaniosłam do banku icon_redface.gif
wczoraj miałam urwanie głowy z mieszkaniem - notariusz, bank, US, Księgi Wieczyste
Przepraszam cię bardzo i mam nadzieję, że kasa szybko dojdzie!!

a u nas chmury zwisły ogromne! zaraz chyba lunie! tylko grzmotów coś jeszcze nie słychać, a ciemno strasznieeee
fifafo
a co ty sie martwisz spoko
fifafo
a co ty sie martwisz spoko
Agalu
hej dziewczynki;)

ja byłam bardzo zajęta, bo piekłam małemu ciasta na urodziny, dzisiaj imprezka dla rodzinki, w środę dla dzieci
Muszę się pochwalić bo zrobiłam dziecku ciasto(w środku murzynek, przelożony powidlami z jeżyn) samolot z bajki " Bracia Koala" oczywiście żółty z dodatkami i na nim siedzący dwaj misie - Franio i Benio , maly jest zachwycony, a ja pękam z dumy brawo_bis.gif może co do precyzji w nakładaniu lukru to muszę jeszcze dojść do wprawy ,ale i tak już jest dosyć ładnie

Do tego zrobiłam mu jeszcze pociąg, lokomotywa i dwa wagony oraz tort w kształcie motyla, którego teraz idę zdobić z góry oraz sernik wiedeński z truskawkami i galaretką na wierzchu

Narobiłam sie trochę ale niech się dziecko cieszy...

Madziu - a jak duże kupiliście sobie to mieszkanko?na którym piętrze?napisz co nieco bo ja nie poinformowana;)
miłej niedzieli
fafura
hej!
witam porannie niedzielnie- ok- to już prawie przedpołudnie wink.gif
wczoraj posiedzieliśmy trochę ze znajomymi w ogrodzie przy wódeczce- całkiem miły wieczór ze stosunkowo miłym zakończeniem...wprawdzie ja jeszcze na cenzurowanym (już niedługo!) 29.gif ale miło było baaaardzo

a w piątek...heh...w piątek ok 15 zadzownił mąż- nudzi ci się?
strzeliłam oczami i pytam skąd takie hasło i o co chodzi?
chodziło o to, żeby po niego przyjechać do ... Krosna 23.gif
a przypominam, że my mieszkamy w okolicach Oświęcimia .... jakieś 260 km odległości 10.gif
co było robić- wsiadłam w auto i pojechałam...prawie 5 h mi to zajęło. bo korki niesamowite w okolicach Krakowa, a potem deszcz już i ciemno- a ja drogi nie znałam, więc nie mogłam poszaleć 29.gif

no i niestety nie wyszedł mój plan z niezapowiedzianą wizytą u Irenki! 32.gif i taka zła byłam, ale cóż ...następnym razem- w końcu już wiem, jak dojechać wink.gif

Aga- a wrzucisz po imprezach zdjęcia tortów?? narobiłaś mi ochoty!!
gratulacje! masz kobieto zdolności
ja młodemu zrobiłam kiedyś też tort-autko- wyszło jak wyszło, ale masz rację - radość dziecka nie do opisania icon_mrgreen.gif

co do NASZEGO 03.gif 03.gif 03.gif mieszkania- jest na cichym osiedlu- raptem 4 bloki, na IV piętrze (bez windy oczywiście 29.gif ), ma 49 metrów- 3 pokoje (malutki, średni i dość spory), duża łazienka (3,75 x 1,5) choć bez okna, przedpokój i kuchnia - aneks.
do tego jest działeczka 2 ary- widać z okna i garaż (osobno, nie na tej działeczce)- garaż też widzę z okna icon_biggrin.gif
widok mam na zachód z kawałeczkiem południa- i co najważniejsze- przed moim blokiem nie stoi inny, więc nikt mi nie zagląda w okna!! mam prosto przed oknami plac zabaw, potem działki, potem jakieś łąki czy coś i jeszcze dalej - jakieś 500 m albo i trochę więcej - domy jednorodzinne i szkołą- podst. i gimnazjum- widzę z okna icon_biggrin.gif
do końca września mieszkają tam jeszcze poprzedni właściciele i potem my zabieramy się za remont- wigilię mamy nadzieję zjeść rodzinnie- razem w trójeczkę 01.gif a w okolicach sylwestra jakaś parapetówka 08.gif

tak sobie teraz myślę- Mona to tak niedawno było, gdy pisałyśmy o mieszkaniu prze rodzinie, i kłopotach, codziennych utarczkach itp a teraz...a teraz mam już swoje mieszkanie 03.gif

kobiety a co u was? jak mija niedziela?
pisać mi u zaraz- jakaś taka cisza ostatnio na wątku naszym....
Irenka.
Oj Madziu Madziu... icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Normalnie mi nie przypominaj tego Twojego smsa bo.... :nie nie! :nie nie!
nie daruję Ci, pamiętaj!

A w kwestii wesela- na razie idzie gut, nawet bardzo gut, bo teściowa się zgodziła z kurczakiem zostać.. icon_mrgreen.gif
PINA.K.
witam koleżanki 03.gif
jestem,żyje tylko nie mam ostatnio czasu 21.gif ,na nic. Tak jakoś mi wszystko szybko ucieka 13.gif że nawet czasu nie mam dla siebie i jeszcze ten ślub 32.gif coraz mniej sie ciesze ale może to innym razem(teściowa i brat).
Ciągle jestem zła i wogóle mam tylko nadzieje że to stres a nie czasem miłe zaskoczenie po9miesiącach-nie lubie niespodzianek a ta była by nie planowana

ide posmucic sie dalej...
do tego kuba wchodzi w etap buntu i wycia
madzia gratuluje mieszkanka 03.gif
fifafo
mysiu przytulam mocno ja tez jakoś nie najmilej wspominam te wszystkie szykowania i to właśnie z powodu osób trzecich

Aga szok lubisz piec czy tylko tak okazjonalnie i co jest Twoja specjalnością
może jakiś łatwy przepis wrzucisz ale taki co by teściowa pochwaliła nawet icon_smile.gif)

Iena ja tez przygotowania do wesela całą parą
chłopaków ubrania od góry do dołu w szafie nasze teżicon_smile.gif)
musimy kupić jeszcze butle winka dla młodych zamiast kwiatów
i mam jeszcze problem co z włosami
może któraś z was może mi doradzić
mam bardzo rzadkie włosy długości do ramion
a sukienka hmm na kole z czymÅ› jakby haftami
gorset i spódnica icon_smile.gif)
może wstawię fotkę potem icon_smile.gif)

fifafo
a jakoś za szybko mi się wysłało
fafuro kurde fajna okolica opis faktycznie pięknie łaskocze po wyobraźni icon_smile.gif)
a daleko macie do kościółka icon_confused.gif?
Agalu
Madzia - oj to macie się z czego cieszyć, super mieszkanko , super okolica;
Aniu - czy lubię piec?, w sumie wolę okazjonalnie , choć czasem na dzielę też coś upiekę, najlepiej mi wychodzi sernik wiedeński
Zdjęcia może póżniej
My również dostaliśmy zaproszenie na wesele do koleżanki mojej na 2 sierpnia i cieszę się bardzo bo już 2 lata nie byliśmy nazadnym;)
Tylko problem mam , bo rodzice beda na wakacjach w Turcji , siostra ze szwagrem idzie też na wesele i nie wiem z kim zostawić Kacpra, bo z teściami i bratem męża to nie zostawie, bo oni są porąbani, testują moje dziecko, czy się umie ubierać, jeść itp , a jak im się coś nie podoba, to obgadują i jego i mnie, bo to przecież ja go wychowuję
Mówię Wam ta rodzina jest pochrzaniona
Jak na razie to mam plan poprosić moją babicę, żeby do nas na noc przysżla i została z Kacprem, a my na początek wesela go weźmiemy , potem go położymy spać a babcia spała by obok w pokoju..tylko nie wiem czy sie zgodzi

Mały padł dziś zmęczony, bo duż owrażen i prezentów dostał, a w środę ciąg dalszy
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.