To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJÄ„TKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
PINA.K.
ana ja tez z nią nie walcze ale strasznie mnie wkurzyła po raz enty zawsze ugryzłam sie w język ale dziś nie wytrzymałam 21.gif

ale ale nie po to włanczam kompa o tej godzinie,gotuje bigos i sie zastanawiam czy jest u was nie wiem jak to nazwać-zwyczaj,tradycja 08.gif purtelam???
PINA.K.
https://www.wystawy.fokus.strefa.pl/Waldema...Gras/index.html
to strona gdzie są zdjęcia gościa który będzie nam pstrykał zdjęcia
mam nadzieje że beda tak ładne jak te w galeri 03.gif
fifafo
CYTAT(mysia81 @ Tue, 24 Jun 2008 - 00:28) *
ana ja tez z nią nie walcze ale strasznie mnie wkurzyła po raz enty zawsze ugryzłam sie w język ale dziś nie wytrzymałam 21.gif

ale ale nie po to włanczam kompa o tej godzinie,gotuje bigos i sie zastanawiam czy jest u was nie wiem jak to nazwać-zwyczaj,tradycja 08.gif purtelam???

purtelam- co to jest
a swoja drogą co do Oliweczki ostre słowa ale kurka chyba dobrze powiedziałaś icon_smile.gif
fafura
CYTAT(mysia81 @ Tue, 24 Jun 2008 - 02:28) *
czy jest u was nie wiem jak to nazwać-zwyczaj,tradycja 08.gif purtelam???


a co to takiego icon_eek.gif

co do dzieci- ja czasami- czasami nawet często 08.gif - zostawiam Młodego z babcią i dziadkiem (moi rodzice)
często też jeździ do babci- ale on sam chce i pyta np babcie czy może do niej jechac, albo nawet teściowa pyta- a mogłabym w piątek Filipa zabrać na łikend?
mieszkamy w jednym domu z moimi rodzicami, wiec zostawianie to w zasadzie tylko nadzór i ktoś dorosły w mieszkaniu piętro wyżej
zresztą moja mama zawsze mówi, że ona o każdej porze i zawsze może zostać z młodym i mam się nie wygłupiać i jak coś to bez problemu zostanie
ja oczywiście pytam zawsze czy mogłabym, a ona zawsze- no po co pytasz- pewnie!
poza tym teraz- np gdy wychodzimy na imprezę, grilla, czy zwyczajne piwo, to młody jest już po kolacji, w piżamie najczęściej już też- jest duży i samodzielny, więc opieka babci (choć często dziadka!) to raczej nadzór tylko, żeby faktycznie poszedł spać o umówionej godzinie, np wyłączył film. itp
no i nie ma co ukrywać- taka kochana doglądająca niania skończy się wraz z naszą jesienną wyprowadzką icon_wink.gif

Paula- jak przygotowania? pokupiona już cała reszta?
zdjęcia waszego fotografa bardzo ładne- szczególnie podobają mi się robaczki 03.gif i te przytulone żaby 06.gif zboczuchy 37.gif
04.gif 04.gif

Ania- bratki rewelacyjne....
aż mnie coś ściska, gdy widzę takich szkrabów-bratków....
mój ma od pocieszania mamę 32.gif

Isia- postrasz żabę bocianami- one właśnie mają najlepszy sezon na żer- i czekam na zdjęcia ze zbliżenia- szczególnie fryzura!!
i babo nie pisz mi o *****ołach tutaj!! niezła laska z ciebie! w tej kiecy wyglądasz rewelacyjnie!!
PINA.K.
ha ha wiedziałam że nie wiecie:)
a więc-piątek wieczór a wam na podwórko schodzą się goście z okolicy i tłuką szkło a twoim zadaniem jest polewać wódeczke i jeszcze tych wszystkich ludzi nakarmićicon_smile.gif))

ja byłam święcie przekonana że nikt do nas nie zawita a tu masz ci babo los-kuzyn sie zapowiedział i podobno mają jeszcze jacyś się zwalić goście,czyli w piątek czeka mnie szykowanie czegoś do jedzenia:(
fafura
skąd to w ogóle pochodzi? taki zwyczaj? i skąd taka nazwa! pierwszy raz się spotykam!
fifafo
no to chyba masz wesele 3 dniowe moja droga moze ktoś wam troche pomoże
oliweczkas
CYTAT(mysia81 @ Tue, 24 Jun 2008 - 00:34) *
a h nie dojść że nic mi sie nie chce to tu jeszcze takie coś czytam
wiem że każda ma swoje zdanie ale co do ciebie oliwka to twoja córcia pewnie była by bardziej szczęśliwa z rodziną zastępczą! już dawno nie słyszałam takich głupot!jak może dziecko przeszkadzać???co totalna wpadka i dziecko niechciane???
a miałam wam pisać o naszych przygotowaniach a tu jedna osoba tak ci ciśnienie podniesie!!!! 21.gif
a wy kobiety jak chcecie to możecie mnie zjechać,a co tam pisze co myśle-wyrodnym matkom NIE!!!
i jestem też zdania że nikomu nie podrzuca się dzieci-urodziłaś to wychowuj

Zuzanka śliczna,a Ana ładnie wyglądałaś. Strasznie mi sie podobają takie kiece ale ja w długich się nie czuje 08.gif
ach to tyle moich wypocin ide kroić kapuste na bigos,bo zwalili mi sie dziś goście i stwierdzili"no fakt masz dużo pracy" i pojechali przed20 37.gif załamali mnie ale co wyprośić ich miałam???
a i jeszcze zamrażam truskawki na placek-każda pokolei układana,lekko zmrożona i dopiero do worka bo nie może być dżem a one są fatalne!

pozdrawiam pa może jutro coś więcej bo dziś icon_twisted.gif icon_twisted.gif szkoda słów
dłuuuuuuuuuuuuuuuuugo pisania

Posiadanie dziecka nie oznacza wiecznego do niego przywiązania. Sa imprezy typowo dla dorosłych gdzie dzieci się poprostu nie zabiera (i ja właśnie za taką imprezę uważam wersele). Moje dziecko bardzo często zostaje u mojej mamy i absolutnie nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia. Czasami potrzebujemy pobyć z mężem tylko we dwoje.
Moje dziecko było jak najbardziej planowane i chciane - ale powtarzam, że nie mam obowiązku być z nią 24h/dobę bez przerwy. Nie jestem tylko matką ale też kobietą! i mam też inne potrzeby, nie tylko te zwiazane z opieką nad dzieckiem!
fafura
Oliweczka- ale sama przyznajesz, że gdyby cię ktoś z dzieckiem zaprosił to byś poszła z Zuzią- czyli chyba nie takie całkiem zdecydowane nie! icon_rolleyes.gif
a poza tym to ja się dziwię- bo np nie wyobrażam sobie ślubu np mojej siostry i że nie zabieram mojego syna....
23.gif no ni cholewki nie widzÄ™ takiej imprezy!

no i masz rację- są imprezy nie dla dzieci- np takie panieńskie 03.gif
ale ślub to jednak co innego

i ja się nie dziwię wypowiedziom dziewczyn- chociażby w kontekście twojego postu o już rozpoczętych wakacjach (swoją drogą gratulacje! )i konieczności częstego siedzenia w domu z Małą ... zabrzmiało to jak kara dla ciebie- nie da się ukryć...
nikt nie mówi, że obowiązkiem rodzica jest być z dzieckiem 24 h/dobę
w pewnym wieku (dziecka)- już nawet malutkim, jest wskazane rozstanie- choćby w celu nauki samodzielności i poznania nowego, szerszego świata...
ale z drugiej strony ty piszesz, że masz potrzebę bycia z mężem sam na sam- o córce tego nie napisałaś...



a co do tradycji "purtelam"
u nas w niektórych rodzinach jest coś takiego jak "ubieranie bramy"
tzn wieczorem w piątek przed ślubem ubiera się, dekoruje bramę (klatkę) w domu młodej/młodego
to jest "spontaniczne", choć wiadomo, że będzie 08.gif
no i wtedy też polewa się wódeczkę i coś tam na zakąskę podaje - ale w niewielkich ilościach i nie w takim rozmiarze jak ty mówisz! bo z tego wynika, że to normalna 100% impreza się robi... pomijając koszty dodatkowe, to w sumie możesz zwyczajnie nie mieć ochoty na "bibę" i wyspać się, czy w wannie poleżeć


37.gif jaki mam dziś dziwny dzień...leniwy czy cóś....

mżon na rozmowie o pracę wink.gif
fifafo
ja uważam ze dla dziecka jako dziecka a nie w ogółe jego całego życia najpiękniejszy jest okres spędzony z mamą w domu dziecko czuje sie kochane akceptowane potrzebne chwalone
oliweczko nie boisz
sie ze kłopoty o których kiedyś pisałaś z mała ze cie nie słuch jest nie znośna są tego wynikiem nie che juz chyba byc złym prorokiem ale jakie to będzie miało konsekwencję
Agalu
U nas ten zwyczaj w perzeddziańwesele, też jest oczywiście tradycją i nazywa się (czyt.)port abent,my też mieliśmy, ale naszczęscie goście wpadali na symboilcznego kielicha i ciacho i wychodzili i chyba o 23 poszłam spać

Ja Kacperka czasem też zostawiam u rodziców, ale oni się z tego faktu bardzo cieszą, a my możemy troszkę odpocząć i się rozerwać póki jesteśmy jeszcze młodzi,nie robimy jednak tego bardzo często,tylko wtedy gdy bardzo tego potrzebujemy lub mamy potrzebę wyjścia wieczornego. czasem mama sama poprosi ,żeby przyszedł , a on chętny bardzo no to idzie na jedną noc.
Najdłuższe i pierwsze nasze rozstanie miało miejsce w maju, gdy pojechaliśmy do Egiptu, ale on był z tego faktu bardzo zadowolony, a rodzice i siostra też nie narzekali,ja nie powiem parę razy bardzo tęskniłam, ale miałam wielką potrzebę wyjechać gdzieś w ciepłe kraje, odstresować się,
Pojechaliśmy sami ,teraz żeby bło sprawiedliwie i jego zabierzemy na jakieś fajne obiecane wakacje
Siedzenie w domu z dzieckiem do 3 roku życia uważam za konieczne, jeśli sytuacja finansowa na to pozwala, chciałam sama do tego wieku mojego synka wychowywać, chciałam dla niego jak najlepiej, choć nie jednokrotnie było mi ciężko , jak np.dużo chorował i całe dnie przesiadywaliśmy w domu, brak kontaktu z pracą i ludźmi powodował u mnie stany a'la depresyjne, wiele razy płakałam itd. ale samo wychowywanie dziecka jest czymś pięknym i mimo wszytko nigdy bym inaczej nie zrobiła i nie żałiję tych trzech lat.
Teraz czekają mnie kolejne lata , ale myslę że teraz będzie bardziej wesoło, bo przecież już będę miała dwójkę latających i śmijących się bączków i mam nadzieję, żę dam radę i wytrwam psychicznie a potem zacznę karierę zawodową na całego;)tak sobie tłumaczę..ale żeby było jasne wychowywanie dzieci mnie nie męczyło tylko brak kontaktu z pracą, ludźmi itd.

Oliwieczka ma rację, jesteśmy nie tylko mamami ale też i kobietami i jesli jest ktoś kto chętnie zaopiekuję się naszym dzieckiem, to trzeba skorzystać i spędzić z męzem trochę czasu sam na sam,przecież jeszcze jestesmy młodzi, ale patrząc na wszelkie Twoje wypowiedzi , to stwierdzam ,ze Ty dzieci za bardzo to nie lubisz,przypadkiem kiedyś widziałam jak na innym forum napisałaś kobietce, która urodizła trojaczki"nie zazdroszczę potrójnych kłopotów" - to już lepiej być nic nie pisała

Aniu - zazdroszczę Ci że Twoje chłopaki mają taki fajny kontakt, chciałabym żeby mi się też udało wychować zgodne rodzeństwo, jak na razie jak kacper widzi małą dzidzię to mówi"jak piękna ta dzidziulka i się tak fajnie rozkleja"


C odo wesela, wiem że są ludzie , którzy wyraźnie zapraszają bez dzieci,gdyby to się zdarzyło do znajomych to ok. ale jakbym dostała do rodziny takie zaproszenie to bym się obraziła

ja dziś fatalnie się czuję , tylko bym spała, mięsnie nóg to mam jak z waty i nie mam sie siły podnieść, jak usiade czy się położe
oliweczkas
napisałam tak dlatego bo nie rozumiem kobiet mających troje, czworo czy wiecej dzieci, które twierdzą że odnajdują sens siedzenia z nimi w domu. sama byłam z Zuzią ponad dwa lata i zaczynalam mieć objawy depresji z powodu monotonii mojego życia. Jasne, że dla dziecka najlepiej jest jak jest z mamą w domu ale czy dla kobiety też musi tak być?
Zaczęłam pracę, spędzam z Zuzią już znacznie mniej czasu i wreszcie czuję że naprawdę żyję!
Co nie oznacza, że nie kocham mojej córki-kocham ją najbardziej na świecie i oddałabym za nią życie (myślę, że każda z Was ma takie same odczucia).
Moja praca wogole mnie nie męczy, odwykłam od bycia w domu, dlatego dwa miesiące w domu nie napawają mnie radością. Cieszy mnie tylko lipcowy wyjazd.
cukierkowa
moim zdaniem zabranie dziecka na wesele do rozsadnej godziny to nic zlego...w sumie pewnie dlatego, ze ja nie mam z kim zostawic małej Zuzanki wiec albo wesele albo zostanie w domku...wiec skoro jestem kobieta to ide a jesli jestem mama to tez ide tylko ze z dzieckiem i sie obie dobrze bawimy:)

no to tyle ode mnie...musiam to skomentowac...ja poki co siedze w domku z Zuzia i taki jest moj wybor i mja decyzja...icon_smile.gif

pozdrawiam wieczorowo...buzki
evil mom
bry icon_wink.gif
Paula już coraz bliżej 08.gif a zwyczaju takowego u nas nie ma...jest za to brama w czasie wyjazdu do kościoła icon_smile.gif
wczoraj młody miał pierwsze strzyżenie icon_wink.gif zrobiliśmy mu irokeza 03.gif 03.gif 03.gif wygląda prze bosko icon_biggrin.gif jak będę miała więcej czasu to wrzucę fotki hihi
dziś ścinam małża...do fryzjera nie ma czasu pójść więc ktoś musi to zrobić za niego hehe ciekawe jak wyjdzie 08.gif
idę bo młody mi drze się i nie mogę pisać...
Agalu
Oliwieczka - że kochasz swoje dziecko to nie wątpię,nikt tego nie sugerował,
zresztą każdy robi jak chce i uważa i czuje itd.uważam tylko że za bardzo za dziećmi to nieprzepadasz bo tak brzmią Twoje posty,ciagle cos tam na dzieci piszesz i tyle

Mona - ja też bym chętnie mojego ostrzygła, bo ma już włosy jak dziewczynka, ale on sobie w żaden sposób nie daje,ani w domu ani u fryzjera;(

męża raz w życiu ogoliłam maszynką do strzyżenia i nigdy wiecej tego nie zrobię, wyglądał jakby miał miskę na głowie 04.gif
Irenka.
ukochany mąż.. a za nim ja i kawałek fryzury mojej boskiej icon_biggrin.gif


tańcujemy:


aaaale noga icon_biggrin.gif


reklama Colgate:


Monika, Marzenka, ja i druga Monika- najfajniejsza redakcja na świecie!
oraz błogosławiony między niewiastami- pan młody- Paweł
PS. Monika w zielonej sukience to sekretarka icon_biggrin.gif
Uwielbiam te baby!!!
evil mom
no ja małża jednak dziś nie ogolę 08.gif bo dzieciaki jeszcze latają a później mi się nie będzie chciało... 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif
Isia oczekuję na więcej zdjęć 08.gif
evil mom
ooo uprzedziłaś mnie 04.gif
oliweczkas
No Isia muszę przyznać, że sukienka zjawiskowa, mąż też niczego sobie i para z Was naprawdę super!
Irenka.
zjawiskowa sukienka.. Monia słyszysz? Taaakie cudo masz w szafie!!
fifafo
pięknie wygladasz kobetko a ta noga hmmm i reklama pasty do zębów fiu fiu
super fotecxki wiece wiece nie daj sie prosić icon_smile.gif)
evil mom
08.gif 08.gif 08.gif 08.gif
klawiatura padła, idę spać 08.gif

Isia laska z Ciebie 03.gif a i widzę potańczyłaś trochę 03.gif super


papa ;*
Irenka.
więcej nie ma niestety.. chyba że dopadnę płytkę tego fotografa co tam biegał...
reszta zdjęć amatorskich niestety nieco zamazana.. choć obsługiwany aparat był przez osobę absolutnie trzeźwą..
cieszę się że się wam podobają..
PINA.K.
isia cudnie a jesteÅ› jeszcze???
nie wiem jak wstawić zdjonka na forum,ta żaba i wogóle

a zdjonka zajefajne:))
sukienka też he he mąż sie śmiał jak mu powiedziałam kogo to a dokładnie,cyt. *****olisz...
evil mom
nie śpię 08.gif
Paula a czemu mąż powiedział: *****olisz??? 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif
Irenka.
właśnie.. dlaczego mąż powiedział ***olisz?
Irenka.
Paula- zerknij sobie w temat sprawy techniczne- i tam jest wątek przyklejony " Opis wrzucenia zdjęcia na żabę"
Jak ja się połapałam to i TY na pewno też... W razie problemów wal jak w dym icon_smile.gif
Spać idę bo znowu jutro wory pod oczami będą i szefowa powie- Irena źle wyglądasz..

A propos- mam wyniki cytologii.. Mam jakieś zapalenie i przepisał mi jakieś humorystyczne globulki. Humorystyczne bo dowcipne... Gut najt!
PINA.K.
he he bo on już dawno dawno stwierdzł że jesteśmy chore:)a jak usłyszał o pożyczaniu sukni i to nie od sąsiadki tylko przez poczte to już wogule ma polewke

no a co do żaby to zalogowałam sie na fotosiku tylko mi jeszcze na poczte linka nie przesłali,rano bede próbować wstawić zdjęcia na forum,trzymajcie kciuki:)))
jak sie uda to bedziecie miały przedsmak soboty-ja bez makijażu i fryzury ale w butach i kiecy

już też idem spać bo oczy mi letą
a co do piątku to fakt mała imprezka a na pomoc nie mam co liczyć ale damy w trójke rade-ja,kuba i kacper;) bo maciej w czwartek w pracy więc dopiero w piątek będzie walczyć ze mną
ale wam namieszałam ale to z powodu późnej godziny...
dobranoc...
PINA.K.
no dali
dali
dali
miała być już 150strona!!!!!

i co?????

już?????? 21.gif 41.gif
PINA.K.
i nic...
ale dobrze to rozładowuje moje nerwy

08.gif 03.gif

ponawiam próbe
z_choinka.gif idem
PINA.K.
wkurzyłam sie!!!!

choć raz moge ja zacząć????

idem ale już do wyrka
icon_twisted.gif diabel.gif
PINA.K.
02.gif
pijak.gif
brawo_bis.gif
impreza.gif
fifafo
ho ho koleżanka zaczyna imprezę we wtorek fajowo
a mój chyba zapomniał poryczę sie icon_sad.gif(
fifafo
Kropeczka(29), AgaTH(28), AleksandraD(27), agata26(27), ewi111(27) - 6 bab w jedny dniu icon_smile.gif)
ciekawe czy ich męzowe pamietaja
jeju on za duzo pracuje moze bym go zwoliniła z jego firmy
mam doła ale czemu dzis icon_sad.gif(
fafura
STO LAT! STO LAT!!
jak się z nami nie napije, niech się pod stół skryje 08.gif
impreza.gif impreza.gif
brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Anna! uśmiechu, radości, miłości, spokoju, czasu "dla siebie", mnóstwa marzeń do marzenia i z życia zadowolenia!!
przytul.gif wszystkiego dobrego!
cukierkowa
Aniu Kochana, przeciez masz nas a my pamietamy:D duzo usmiechu, radosci z dzieci, meza no i z nas:)

Zuza spi wiec chwilke jestem...Misiek zalatwia te prace w nowej firmie, mm tylko nadzieje, ze go przyjma bo z poprzedniej juz sie zwolnil...niby z otwartymi rekoma, no ale wiadomo, poki nie dostanie umowy to nic nie jest pewne...ale wierze ze bedzie dobrze...
remont juz skonczony, narobil sie no ale dostal kase i mamy za co zyc w przyszlym miesiacu...:)jupi jupi...

no i powoli robi sobie to akwarium wymarzone.narazie takie jak najtaniej, duzo dostalismy...kiedys jak bedzie kasa to bedziemy ulepszac:)

zaraz ide na spacer, tylko Zuza sie obudzi, bo potem to goraco bedzie okrutnie...
fifafo
dziękuje kochne w barku mam tylko 2 wódki weselne wiec jak cos zapraszam
a teraz męzu rzyjechał przebrać sie bo do urzedu skarbowego sie wybiera zjadł zrobione śniadanko milczy jak grób
oj a moze to tez jaks niespodzianka jeje icon_sad.gif(((
norbmalnie płakac mi sie chce icon_sad.gif(
fafura
oj laski- czeka mnie ciężki dzień
poszłam spać ok 1.30
mąż mnie zdenerwował....
oczywiście gra-non stop
niby miły, niby fajnie, dziecko z przedszkola odbierze, do obiadu coś tam przygotuje, ale czasu dla mnie nie ma...
wczoraj zaczynałam zagadywać o grze a on do mnie- a co? zaczniesz grać?
ja- nie, ktoś musi być normalny w tej rodzinie
on-śmiech- też tak uważam

a wieczorem...na moje insynuacje i stosunkowe propozycje w ogóle nie odpowiada....
już, już...ale w końcu wrócił do kompa, choć w zasadzie już miał iść spać

poszłam na spacer ... po 12 w nocy
wróciłam
poczytałam trochę jeszcze i zasnęłam
mąż sobie grał
rano się wstawać nie chciało
jeszcze do tego trochę wcześniej- bo dziś autobusem jechałam (mżon auto potrzebował)
no chyba nie muszę pisać, jak wyglądają i wąchają autobusy o tej porze roku
duszno- masakra- moje włosy już zaczęły swój taniec free style i każdy w inną stronę

a w ogóle to.... dzień dziś taki....


fafura
Ania!
ja myslę, że mąz specjalnie taki grobowy nastój ma icon_wink.gif
poczekaj- dzień się zaczął dopiero i rozkręca icon_wink.gif

Aga! jak się czujesz? współczuję! takie upały icon_sad.gif
Agalu
Isia- super zdjęcia, fajna sukienki , fajna para;)

Ania - wszystkiego naj naj naj , baź zdrowa kobitko i szcześliwa impreza.gif ,mąż na pewno szykuje CI niespodziankę

madzia - u nas upałów to dawno nie było ,nad czym bardzo ubolewam, od kilku dni to chłodno wręcz - teraz jest 16 stopni,wczoraj też coś tak a w poniedziałek to wiało i było zimno rycze.gif ,płaczę bo ja kocham upały i nie mogę się ich doczekac, chce jechać na plaże nad morze i leżeć cały dzień

a tak poza tym czuje sie fatalnie bo mnie mdli a się wyrzy...nie mogę,ale plaża to by mi pomogła 08.gif
fifafo
aga to to fajowa jeteś jak ja byłam w ciąży to najmniej pragnęłam własnie widoku morze i czego kolwiek co sie ruszało nawet patki były nie mile widziane potem przeszło i chodziłam raz w tyg na basen icon_smile.gif)
fafura a mój wczoraj na moje stosunkowe propozycjie powiedział ze on w tym miesiącu ani piwa ani tym bardziej ...( khmm) bo do końca miesiąca ma taki za*****ziel ze szok icon_sad.gif(
jeju chyba sobie cos zaaz wezmÄ™ np 3 magnezy
fafura
Ania-wiem, ze pora wczesna, ale i okazja jest...może koniaczek albo inna naleweczka?

P. idzie dziś podobno na piwo z kumplami ( na pytanie a ze mną to kiedy- odparł, że z zoną to nie wypada 21.gif dostał poduszką 29.gif )

aha...wczoraj miał jechać na rozmowę w sprawie pracy...
ale
ale nie pojechał, bo ja zabrałam auto (no sam mi rano powiedział, że mogę bo on jedzie z kolegą razem..ale to nic- w aucie były jego klucze od domu 29.gif i nie mógł wyjść- tylko tyle, co skoczył po młodego do przedszkola, bo blisko)

u nas w biurze dziś masakra... księgowość zamyka duzy projekt i od rana wrzaski i kłótnie...mamy takie 2 osoby- jedna "ważniejsza" - nie zna się zupełnie na rzeczy 29.gif druga- bardzo miła ale "nieważna"- znaczy pracownik od "czarnej roboty"- rewelacyjna kobieta z wiedzą i doświadczeniem, że hohoho
no i starcia gotowa...wióry polecą chyba....

fifafo
oj widzisz u mnie w baku tylko szampan i te 2 wódeczki wselne icon_sad.gif(
leze sobie z laptopem chłopaki ogladają "bbc cbeebes" obiad dzis czek jzu tylko na podgrzanie jak będzie mi się chciało to może popełnię drożdżówkę ale wątpię
fafura
no to w ramach odstresowania popełnij drożdżówkę
uhhh już czuję zapach świeżego ciasta z serem 02.gif

a moja oponka rośnie 21.gif

no ok- to ja popełnię kawkę
i podelektuję się wyobrażeniem ciacha 08.gif
fifafo
dobra wstane ale pizzamy nie zdejmje jeden dzin w roku ma sie urodziny i moze upieke drozdzówkę z bakaljami icon_smile.gif)
oliweczkas
Jest okropnie gorÄ…co-nic siÄ™ nie chce w takÄ… pogodÄ™.
Na obiadek chyba usmażę naleśniki, kurcze już nie mogę sie doczekać wyjazdu nad morze!
Aniu najlepsze życzenia urodzinowe! Samych slonecznych chwil, mnóstwo uśmiechu na codzień, spełnienia wszystkich marzeń!
fifafo

a tutaj mój mąz i ja tak mnie kocha bedzie pamietał prawda icon_smile.gif)
fafura
P R A W D A !!

ty babo lepiej wyłaź z tej piżamy, ciuchy najlepsze wyciągaj i mejk ap rób zaraz....

bo mi ptaszki na skwerze za oknem ćwierkają, że niespodzianka nadciąga...
jak wyczekiwana burza w letni upalny, dzień 06.gif
fafura
Aniu a do której mąż dziś w pracy?

Kinia- co tam u was? Misiek pozałatwiał? i co to za historia z guzem? Zuzia zaliczyła pierwsze bliskie kontakty trzeciego stopnia? 02.gif

Isia- nie daj siÄ™ szefowej!
kobieta też internauta- na forum zajrzeć musi 06.gif
Paula- ty jeszcze funkcjonujesz? 02.gif a co na piątek robisz? tzn jakieś jedzonko specjalne? są jakieś tradycyjne? dużo ludzi będzie?
Mona... dziś gorąc u nas i znowu duszno, taki STRAŻAK przystojny 03.gif przydałby się z sikawką......
Agalu
Ania - ja to morze i opalanie tak kocham ,że mi wszelkie dolegliwosci obojętnie z jakiego powodu przechodząicon_wink.gif

Mój Kacper zasnał dziś w dzień(zwykle nie sypia) i mam chwilę może nawet ze 2 godzinki dla siebie!!! brawo_bis.gif
Właśnie jem sobie pyszny obiadek, klopsiki gotowane z białym sosikiem , koperkiem i ziemniaczkami icon_biggrin.gif ,nie za dużo bo mi sie niedobrze zrobi, muszę jeść teraz często ale małe porcje

Potem umyję podłogi i pójdę się wykąpać, bo wieczorem wraca mężuś

Paula - a Ciebie kobieto to ja podziwiam, masz dwoje małych dzieci i teraz ten ślub i tak sobie swietnie radę dajesz i nawet nie narzekarz na nadmiar obowiązków brawo_bis.gif

A wicie co - już nie mogę się doczekać mojej drugiej dzidzi;)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.