To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJĄTKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
fafura
IRENO!
Ty wiesz przytul.gif
Agalu
CYTAT(annakto @ Mon, 20 Oct 2008 - 21:23) *
Aga może te imprezkę na następny week odłożyć ! może jakieś ponczo zakup jak sie w kurtce nie dopinasz i ubieraj się na cebulkę


za tydzień to jest Wszystkich świętych, idziemy oczywiscie na cmentarze i nie bede robila bibki w taki dzień 08.gif i to jest własnie ten ból, musiałabym zrobić za dwa tygodnie, ale ja wiem czy wtedy mąż będzie? 21.gif
poza tym tak się cieszyłam ze będzie imprezka urodzinowa akurat w dzien , w którym jego urodziny wypadają, no ale cóż niektórych rzeczy nie przeskoczysz:(

a co do poncza to proszę Cię Aniu zlituj się nade mną...w zimę??na razie jeszcze pogoda jako taka ale koniec listopada, grudziń,styczeń? 37.gif , chyba czeka mnie jednak niepotrzebny wydatek kurtki w jakimś 40 lub i większym rozmiarze, ktora potem porzucę
poszukam na allegro może ktoś sprzedaje używaną ale w dobrym stanie,

moje dziecko chodzi jak narazie zadowolone do przedszkola ,więc mi lżej na duszy
dzis za to zrobił nam pobudkę o 5.40 i wpadł w ogromna histerię, że mam mu przeczytać książkę, a że nie chcialam bo powiedziałam,że jeszcze jest noc to się rzucał ,darł i chwilę to trwało,wczoraj wpadł w histerię ,bo nie chcialam mu butów zdjąć,przedwczoraj bo nie chcial ruszyć obiadu i siedzieł przy stole ponad godzinę aż wkoncu skapitulował i zjadł kilka łyżeczek..nie wiem co się z nim dzieje,myślałam,ze bunt dwulatka już dawno za nami a tu znowu takie awanturyg 37.gif 37.gif ,staram się być spokojna i mu nie ustępuje, ale cięzko momentami jest to wytrzymać

a w nocy żeby było ciekawiej śnił mi się mój własny pogrzeb 13.gif


Irenka.
CYTAT(fafura @ Mon, 20 Oct 2008 - 21:49) *
IRENO!
Ty wiesz przytul.gif


MAGDALENO!
Wiem. I Ty też wiesz. impreza.gif
balety.gif balety.gif balety.gif
Irenka.
Madziu- dzięki za maila, ale po prostu muszę wkleić to tutaj! 04.gif

Fantazja Współczesnej Kobiety Sukcesu

Po ciężkim dniu w biurze, późnym wieczorem w końcu dotarła do ulubionego pub-u... Usiadła przy barze i delektowała się ulubionym drinkiem... Tak... Tylko tutejszy barman potrafi zrobić go, tak jak ona lubi... Rozejrzała się po sali i zobaczyła w drzwiach najwspanialszego mężczyznę w swoim życiu... Wysoki... umięśniony...przystojny... hmmm... Gęste ciemne włosy... Piękne, błyszczące zielone oczy... Każdy jego ruch był tak męski i zmysłowy, że nie mogła od niego oderwać oczu... Mężczyzna szybko zorientował się, że jest obserwowany i z chytrym, seksownym uśmiechem podszedł do niej...

Zarumieniła się... Chciała przeprosić, że się gapiła ale jej nie pozwolił... Przerwał jej, nachylił się nad nią i wyszeptał jej swoim głębokim, miękkim głosem do ucha:

- Zrobię dla Ciebie wszystko czego pragniesz... Cokolwiek, o czym do tej pory mogłaś tylko marzyć... A zrobię to za jedyne 50 $... Jest jednak jeden warunek...

Kobieta, drżącym już z wrażenia głosem, spytała jaki to warunek.

On odpowiedział:

- Musisz powiedzieć czego pragniesz w trzech słowach.

Kobieta patrząc w jego oczy o hipnotycznym spojrzeniu rozważyła propozycję i sięgnęła do swojej torebki... Wyjęła banknot 50 $... Na serwetce napisała swój adres i zwinięte razem wcisnęła w oczekującą na to silną męską dłoń, po czym nachyliła się w jego stronę i wyszeptał a trzy słowa:

- Posprzątaj ... moje ... mieszkanie ...

2pliz.gif 2pliz.gif 2pliz.gif
Agalu
Dziewczyny czy macie przepis na biszkopt czekoladowy taki do tortu czekoladowego, dobry , sprawdzony przepis potrzebuję!!!pomocy!!
fifafo
aga co do kurtek ja mam jakieś do sprzedania
a ponczo to tak na teraz myślałam nie daj Boże na zimę
na biszkopt nie pamiętam a imprezka fakt tylko teraz icon_smile.gif)
isia dziękuje za dowcip bo juz bym dziś chyba ani razu się nie uśmiechnęła icon_smile.gif)
macie może jakiś namiar a może jaks kumpela che sprzedać yasmin -nie to ze do gina nie chodzę ale tak jest taniej icon_smile.gif)
fafura
hej laski!
Ania- miło cię przeczytać icon_wink.gif dawno cię nie było na wątku
co słychać? chłopcy zdrowi? mąż nadal zapracowany ciągle?
jak historia z dachem? juz porządku?

Aga- nie mam specjalnego przepisu na biszkopt czekoladowy- chyba metodą prób i błędów do "zwykłego " biszkoptu dodałabym kakao albo sproszkowaną lub startą czekoladę
wejdź może na mniam, mniam i tam poszukaj icon_wink.gif
szukałam w sennik, co moze oznaczać sen o własnym pogrzebie- to ponoć odcięcie od starych spraw, ich "pogrzebanie", nowe sprawy nadchodzą
a w ogóle- o której jadłaś kolacje, ze akie sny miewasz! 08.gif

Oliweczka- jak mężowski pierwszy dzień w pracy? zadowolony?

Isia- cieszę się, że ci humor mogłam poprawić icon_wink.gif

MONA-zajrzyj choć na momencik! zapracujesz się babo!

u nas dziś mgliście- mam nadzieję, że mgła opadnie i będzie ładny dzień :)no i środa- połowa tygodnia za nami!
byle do piątku!
zajrzałam wczoraj do mieszkania- nie było mnie tam od piątku- i tyle się działo i "się zrobiło"! gładzie już wszędzie, tylko kuchnia i przedpokój czeka na 2 warstwę
po szlifowaniu gładzi (moze koniec tego tygodni, moze początek nastepnego)- fugi na płytki i zabierają się za podłogę
niestety znowu mam finansowe koszmary 41.gif









fafura
no tak- jak ja mam luz w pracy i mogę po forum pogonić, to tutaj cisza nienie.gif


08.gif
Irenka.
Gonimy razem? 03.gif
fafura
kawa!
ciastkiem niepogardzim
ktoś ma? 02.gif
Irenka.
Ma, ma! brawo_bis.gif
Agalu
CYTAT(fafura @ Wed, 22 Oct 2008 - 09:04) *
szukałam w sennik, co moze oznaczać sen o własnym pogrzebie- to ponoć odcięcie od starych spraw, ich "pogrzebanie", nowe sprawy nadchodzą


no to mi dałaś teraz do myślenia, o jakie sprawy chodzi?hm?

co do biszkoptu to wolę nie eksperymentować, bo takie dodawanie na oko kakao może się skończyć zakalcem, a dwa razy nie zamierzam piec
na mniam mniam bym mogła poszukać, ale to wymaga czasu na przejrzenie a u mnie ostatnio go brak,a wieczorem to mi się nie chce:(dlatego liczyłam że może któraś z Was ma i mi poprostu poda 03.gif


Aniu - a jakie to kurtki, zimowe ciepłe , w jakim roazmiarze?masz wystawione na sprzedaż?szukam czegoś w czym bym mogła iść i na spacer i do kościoła

Irenka.
Co do biszkoptu to też bym dodała kakao po prostu.. Na biszkopt z czterech jaj to powiedzmy.. łyżeczkę, dwie?
fafura
CYTAT(Isia23 @ Wed, 22 Oct 2008 - 13:03) *
Co do biszkoptu to też bym dodała kakao po prostu.. Na biszkopt z czterech jaj to powiedzmy.. łyżeczkę, dwie?


bingo!
https://www.gotowanie.wkl.pl/przepis27767.html

https://zapraszamnaciasto.blox.pl/2007/09/P...ZEKOLADOWY.html

albo tu:
https://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/2,8756...48913,9495.html


Mamusie chłopaczków- wystawiłam bluzy na sprzedaż- może wpadnie wam coś w oko icon_smile.gif zapraszam:D
Irenka.
Nalot będę mieć 21.gif
Irenka.
Drogie koleżanki laseczki.. w piątek zamierzamy z koleżankami laseczkami z pracy nieco wyprostować podłogę w moim szanownym mieszkaniu, stąd moja prośba- czy azaliż któraś z was ma może fajny przepis na sałatkę z makaronem? Albo z kapustą pekińską, ale makaronu kroić nie trzeba icon_biggrin.gif
Uprzejmie uprasza się więc o podanie tegoż przepisu tutaj na forum, ażebym do piątkowego wieczoru składniki sobie zachachmęciła legalnie z pobliskich sklepów icon_biggrin.gif
Agalu
Dzięki za link, już mam upatrzony przepis, jutro wieczorem upiekę biszkopt a w piątek zrobię krem i udekoruję lukrem pastycznym i ozdóbkami różnymi, mam nadzieję,że wyjdzie i bedzie i samczny i ładny

Maż polecial dzis do Niemiec ale powinien zdażyć na czas, wraca w piątek albo w sobotę rano o ile coś się nie wydarzy niespodziewanego na tym statku..ale ja do imprezy się szykuję 29.gif

Przepis na sałatke makaronowa, która i u mnie w sobotę się pojawi:

- Drobniutki makaron,ja kupiłam w Tesco takie drobniusieńkie kwiatuszki, ale naprawdę najdrobniejszy gotujemy
- szynka konserwowa - w kosteczkę
- ogórki konserwowe - w kosteczkę
- ananas - w kosteczkę

wszystko mieszamy ,doprawiamy solą i pieprzem deliktanie i do tego łyżka, dwie majonezu i gotowe
z podaniem proporcji to gorzej bo ja ją robię poprostu na oko


oliweczkas
Hejka! Mąz zadowolony-dobrze mu idzie, sprzedaż rośnie, jest czymś w rodzaju van sellera.
Zuzia nadal rano płacze w przedszkolu-już zaczynam mieć tego serdecznie dosyć 21.gif
Niby jestem zdrowa, ale nie do końca. Biorę jeszcze leki-dziś byłam u lekarza a w aptece zostawiłam 92 zł! 37.gif
Pogoda piękna-aż chce się żyć.
fafura
ale pustki: tere fere

wczoraj oczywiście znowu spotkanie robocze, więc odcięta byłam od wszelakich dóbr forumowo- gadulcowych

a wieczorem- w ramach prywatnej siłowni- wniosłam na IV piętro ok110 kg płytek podłogowych
no i teraz mam ślady na rękach - czerwone kropeczki, popękane naczynka
ale mam też piękne płytki na podłogę do kuchni i przedpokoju - parkiet wiśnia
a koniec już bliski- koniec remontu- dziś szlifowanie gładzi ostatniego pokoju, potem płytki na podłogę i panele i malowanie 01.gif

co u was? jak zapowiedzi łikendowe?
dziś zimno- tylko 3 stopnie!!
już od pół godziny pralka się kręci- jeszcze przed wyjściem do pracy zdążę rozwiesić icon_smile.gif

miłego piątku laski!
fafura
strajk?? nienie.gif
oliweczkas
Melduję się weekendowo! Właśnie skończyłam prasowanie,uff:)
Jutro może wybierzemy się do kina, bo Zuzia idzie na weekend do babci:)
Oglądałyście "Senność"?
Agalu
2 dni neta nie miałam i widzę że dużo nie starciłam , pustki tu takie
my mamy zaraz gości, męża trzydziecha, odezwe się po
fafura
hej!
spędziłam wczoraj niemal cały dzień drapiąc rurki przed malowaniem - mam dość! i oczywiście zmasakrowaną skórę na palcach, bo nie ubrałam rękawiczek
no ale mam też już piękną łazienkę- jutro montowanie kabiny i umywalki- jak się uprę to wezmę juro pierwszą kąpile w moim mieszkaniu 03.gif

Aga- jak się udała impreza dla męża?
Oliweczka- na czym byliście w kinie?
laski- gdzie Was wywiało?
Magda, Ania!
Kinia już nas całkiem opuściła (ale wybaczamy tymczasowo- w końcu za 2 tygodnie ślub!)
Mona się zapracowuje 08.gif

Isia- jak się udało "pastowanie podłogi" impreza.gif
Agalu
Naszykowalam się wczoraj a tylko moja rodzina przyszła, razem 10 osob nas było z Kacprem,brat męża powiedział że przyjedzie w niedzie;lę,bo on w sobote do późna w pracy ,więc mam gości jeszcze dziś
teściowie obrażeni, ciągle próbują szantaż psychiczny wywrzeć na swoim synie , obrażając się i czekając na przeprosiny tylko k...a nie wiem za co,obrazeni ponad dwa miechy byli, Andrzej pojechał w tygodniu na urodziny teścia i zaprosił ich na sobotę to jebnęli mu coś przez telefon na mnie na pewno,ale ja juz się męża nie pytałam dokładnie co, przyjechali w sobotę złożyli mu życzenia ,po czym jak Anrdzej ich zaprosił dalej - to walnęli że nie warto i teść już chciał walnąć gadkę umoralniającą do Andrzeja (w jego 30 - urodziny kur..),że my mamy sobie przemyslęć po czym nie dałam mu skończyc, wyszłam z łazienki,w której akurat byłam i się pytam żeby wreszcie powiedzieli mi co do mnie mają od samego "przed ślubu",po czym teść na mnie z ryjem że on nie ze mną rozmawia a ja do niego "nie?to dowiedzenia" i wyszli
Ci ludzie są niczego nie warci, nie liczą isę z uczuciami własnego syna gnojąc mnie, na nim wywierając szantaż psychiczny i jeszcze nie zastanawiając się nad tym,że ja jestem w ciąży,tylko oni sami sie licża dla siebie
z Kacprem jak byłam w ciąży to też ani razu sie nie zapytali jak się czuję tylko na mnie różne rzeczy Andrzejowi wygadywali , a jak sie mały urodził, to najchętniej by co drugi dzień byli i w*****zielali się do wychowania

Od wczorja mam kłopoty z żołądkiem,wymiotowałam wieczorem i całą noc mnie się skręcało wszystko
a Andrzej jest po mojej stronie ale nie potrafi wyprostować rodziców i biedny daje im się tez upokarzać,tak zresztą go wychowywali zero prawa do własnych uczuć,dla nich tylko oni się liczą

Za to imprezka z moja rodzinka była całkiem udana, jak zwykle wesoło,pomijając fakt że mi niedobrze było i musiałam co chwila się kłaść i gości zostawiaćicon_sad.gif
Moja siostra zrobiła mojemu mężowi zajefajną prezentację na komputerze, pod tytułem jaki jest mój szwagier, z podkładem muzycznym i zdjciami z opisami - no rewelka ,aż się wzruszyliśmy

Magda - naprawdę gratuluje szybkiego remontu;)
Oliwka - byliście w tym kinie?
A co z Lorien, trochę się zmartwilam, po jej ostatniej wiadomości ,że musi leżeć nie odezwała się 41.gif

Isia - jak Twoja imprezka, co w koncu upichciłaś?

oliweczkas
Byliśmy w kinie na horrorze Piła V. Jeśli oglądaliście poprzednie części, wiecie o co chodzi to polecam. Świetny horror-zresztą ja horrory uwielbiam.
Dziś pogoda u nas bardzo ładna. Świeci słońce choć jest chłodno. W środę jadę z dziećmi na 2 dni do Krakowa. Mamy być też w Aqua Parku- posiedzimy sobie w jacuzi.
Ogolnie weekendzik udany. A u was?
evil mom
elo ja na chwilę... wave.gif
miałam napisać dziś tu dla Was wypracowanie, ale na razie młody mi nie pozwala, a później nie będę miała jak...
mam się dobrze icon_smile.gif 08.gif
pozdrawiam i całuję i ściskam was wszystkie przytul.gif
odezwę się jutro icon_wink.gif
buziaczki :*
fafura
MONA brawo_bis.gif
fafura
CYTAT(Agalu @ Sun, 26 Oct 2008 - 15:04) *
Od wczorja mam kłopoty z żołądkiem,wymiotowałam wieczorem i całą noc mnie się skręcało wszystko
a Andrzej jest po mojej stronie ale nie potrafi wyprostować rodziców i biedny daje im się tez upokarzać,tak zresztą go wychowywali zero prawa do własnych uczuć,dla nich tylko oni się liczą


Aga-myślę, że to stres i nerwy przytul.gif
chyba powinnaś dać sobie spokój z teściami na jakiś czas- dla twojego i maluszka dobra
A. to zrozumie- jemu przecież też zależy na waszym zdrowiu
pewnych ludzi nie zmienisz, a sobie możesz zrobić krzywdę
spokojnej nocy! przytul.gif

ps1. mąż zadowolony z imprezy?? a co z prezentem? wymyślałaś coś specjalnego?

ps2. a mnie ostatnio tknęło, że my to imprezę niezłą będziemy mieć za 3 lata
w maju komunia Filipa, w czerwcu 30-stka P., m w lipcu moja 30-tka, a w październiku 10-rocznica ślubu 06.gif
cały rok będziemy imprezować i balować 04.gif
Agalu
CYTAT(fafura @ Mon, 27 Oct 2008 - 00:39) *
ps2. a mnie ostatnio tknęło, że my to imprezę niezłą będziemy mieć za 3 lata
w maju komunia Filipa, w czerwcu 30-stka P., m w lipcu moja 30-tka, a w październiku 10-rocznica ślubu 06.gif
cały rok będziemy imprezować i balować 04.gif


o to piękny rok będzie;)zadowoleni to bedą najbardziej Twoi goście, bo Ciebie to troszkę pracy będzie kosztowało 08.gif ,ale fajnie

ja nic specjalnego na prezent nie przygotowałam, , kupiłam mężowi portfel skórzany, bo poprzedni już się sypał na strzępki,do środka włożyłam oczywiście zdjęcia moje i Kacperka

a co do teściów, ja mogę sobie z nimi dać spokój, tylko niech oni wreszcie dadzą spokój mnie,nie chcą żyć w zgodzie to niech siedzą w domu sami i mi tu nie przyjeżdżają mówić, że oni na przeprosiny czekają, bo jak nie to...to co to się nas wyprą?

ja dziś dalej leżę zdechła;(

u nas popaduje i chyba niskie ciśnienie jest
jutro mam wizyte u gina i juz nie moge się doczekać, mam słabsze wyniki badań i troszkę się martwię, chcę żeby mi szybko wyjaśnił , no i maluszka zobaczęicon_smile.gif


fafura
wave.gif jestem- pracuję- urywam się dziś wcześniej zrobić mężowi rocznicowy (miedziany) obiad

Irenka.
wave.gif
ja tez jestem.. poniekąd...
oliweczkas
No i jak tam poniedziałkowy nastrój? Obcięłam dziś włosięta, jutro mam Radę pedagogiczna a w środę i czwartek jestem w Krakowie na wycieczce:)
Agalu
wszyscy zabiegani;(
evil mom
ojej jak się tu pozmieniało icon_razz.gif 08.gif
mam chwilę, młody śpi, małż razem z nim, ale zaraz go budzę bo musi zlecenie skończyć robić...
już widzę na gg wiadomość od zleceniodawcy więc muszę siłą rzeczy go obudzić... 21.gif

no więc może trochę napiszę co u mnie 08.gif
no to tak...
zapracowuję się na śmierć hihi, wzięłam drugą pracę no i mam trochę roboty...już jest lepiej aczkolwiek na początku było ciężko...małż siedzi w domu z dzieciakami i trzaska komputerową robotę 08.gif
młody w styczniu już dwa lata będzie miał 23.gif jak ten czas leci...
młoda w maju komunię... 48.gif o boże a ja jeszcze nie zamówiłam nic...to przez tę pracę...nie wiem na co się zdecydować...czy robić imprezę w domu i zamówić catering...czy w lokalu...podejrzewam, że opłaty będą podobne więc muszę JUZ się rozejrzeć za czymś... jawdrop.gif niby dużo czasu, ale kurna jak wszystko będzie zajęte...chyba bardziej się składam do impry w lokalu... nic nie trzeba przygotowywać, sprzątać... 08.gif 01.gif tylko nie wiem jak ceny...podejrzewam, że za 20 osób sporo trza będzie wybulić...no ale z drugiej strony to raz w życiu...icon_wink.gif

mama moja mnie wkurza...to tak z innej beczki...2 razy od rozpoczęcia roku szkolnego nie byłam z młodą w kościele ( ja tam bardzo wierząca nie jestem ale dziecko do komunii poślę 08.gif ) no i ona ma straszną pretensję do mnie: ŻE JA Z DZIECKIEM PRZED KOMUNIĄ DO KOŚCIOŁA NIE CHODZĘ!!!!!!!!!!! no i wkurza mnie to, bo chodzę, ale że się dwa razy zdarzyło, że w rozjazdach byliśmy to nic na to nie poradzę...ach te mamy... 37.gif

dobra lecę bo jak widzę tę wiadomość na gg do małża to coś mnie rusza...
poza tym obudziłam właśnie młodego...
pozdrówki dla was kobietki :* jutro się odezwę :* buziaki
fafura
No co tu taka cisza!
Ktoś może obiad już gotuje? Od rana praca wre i już zaczyna mi w brzuchu burczeć icon_sad.gif a w domu czeka taka pyszna pomidorówka <mniam> icon_biggrin.gif

jak wam mija tydzień?
fifafo
jestem chora leczę sie tabcinem - polecam icon_smile.gif)
rocznica mineła nam a mąz był cała niedziele prawie na hali i pewnie dlatego teraz choruję icon_wink.gif)
chłopaki jak na razie oki
nawet nie wiem czy uda mi sie wyzdrowieć by na groby sie wybrać
odnowiłam naukę jazdy idzie mi wspaniale bo zmieniałam
Agalu
ja nadal osłabiona i mam mdłości i fe się czujęicon_sad.gif
byłam dzis u gina, dzidzia rośnie zdrowo i wszystko ok,
ja mam słabsze wyniki i musze brać żelazo do końca ciąży i miałam dziś niskie ciśnienie jak mi mierzył 105 na 60 ,więc pewnie stąd te gorsze samopoczucie

wszyscy i bliscy i dalsi znajomi mnie naokoło wkurw...bo sie pytają co będe miała i jak mówię, że chłopca to słyczę głosy zdziwienia , i współczucia"oj szkoda ze nie córeczkę" - mam tego dość

mąż znowu jutro wyjeżdża na tydzień;(
mam nadzieję,ze chociaz w penisji będę to za parę dni widziała, bo jak nie to sie wkurzę 21.gif
evil mom
elo elo, joł joł wave.gif
Aga nie przejmuj się rodziną i znajomymi, heh, zawsze tak jest, że tak źle i tak niedobrze dla tych wszystkich z boku...buziaki Ci przesyłam i dbaj o siebie kochana przytul.gif

Aniu widzę że ty chora bidulko :* polecam śliwowicę hihi albo herbatę z sokiem malinowym i cytryną icon_smile.gif lub czosnek w duuużych ilościach icon_biggrin.gif

Madziu 1 08.gif 01.gif jak pomidorówka i nowe mieszkanko icon_wink.gif czekam na fotki jakieś no icon_smile.gif a jak tam Fafik pomaga? icon_wink.gif buziaki dla Ciebie kochana ty moja przytul.gif

Madziu 2 08.gif jak podyplomówka idzie? remont zrobiony? jak samopoczucie? pozdrawiam icon_smile.gif

Oliwka jak dzieciaki w szkole? i jak praca męża? zadowolona? icon_wink.gif

Isia (na śmierć zapomniałam... 37.gif 23.gif przepraszam, jutro swój błąd naprawię...) odezwij się babo o zmysłowym głosie icon_biggrin.gif

Paula, Kinia co u was???

wyobraźcie sobie moje drogie...że mój luby...we czwartek...po raz 5 będzie zdawał prawko... icon_twisted.gif 04.gif 04.gif 04.gif jak nie zda to go zamorduję wallbash.gif no cóż trudno się mówi hihi 31.gif

a no i z nowości to młodego na zwykłe mleko z kaszką manną tudzież kleikiem ryżowym przestawiłam i ma się dobrze hihi icon_biggrin.gif

a sama popijam wino ( te domowej roboty icon_smile.gif ) i zaraz budzę małża bo ma do skończenia projekt 21.gif a właśnie śpi....

aaaaaaaaaaaaa no i najważniejsze....
młoda ostatnio pierwszą 3 ze szkoły przyniosła...normalnie załamana była no...no bo na sprawdzianie z matmy nie zdążyła napisać zadania...ale jej wytłumaczyłam, że to nie jedyna 3 jaką przyniesie hihi do tej pory same 5 i 6 a tu nagle 3 jawdrop.gif taką minę miała i biedna się popłakała z tego powodu heh, na szczęście jej przeszło szybki hihi teraz nawet o tym nie pamięta icon_wink.gif
ale powiem wam, że te dzieci mają przewalone....co tydzień moja młoda ma jakiś sprawdzian...a to matematyka, a to dyktando, a to angielski a to informatyka...załamka normalnie heh...zero czasu na zabawę... 21.gif i biedna odrabia co dzień lekcje do 22 wieczorem tyle zadają...a jeszcze komunia...ehhh przesrane jest życie dziecka w wieku szkolnym... 06.gif
no ale koniec tych smętów...budzę małża...
buziaki :*
fafura
Anna! mam nadzieję, że szybko wyzdrowiejesz! a chłopaki choć zdrowe i nie złapały od ciebie?
gratuluję kursu!

Aga - ciekawskim zagadywaczom na pytanie
CYTAT
co będe miała
odpowiadałabym : dziecko 06.gif a wybitnie dociekliwym i drążącym temat na kolejne- jakiej płci- odparłabym wybitnie luzackim głosem - a czy to ważne?
zreszta- jak napisała Mona- nie dogodzisz- zawsze znajdzie się ktoś, komu coś nie pasuje w TWOIM życiu icon_neutral.gif

martwi mnie Magda- ostatnio się nie odzywa! mam nadzieję, że wszystko w porządku! MADZIA! przytul.gif pomachaj choć do nas!

a pomidorówka wyszła pycha- zjadłam 2 talerze, znaczy porcje icon_wink.gif teraz wyposażenie domu na skalę złota, więc nie mogę pozwolić sobie na niszczenie zastawy icon_wink.gif
remont posuwa się całkiem pięknie! już zaczęli kłaść płytki na podłodze w przedpokoju połączonym z kuchnią- na łikend świąteczny (1 listopada) będzie całość położona, żeby się prawie "uleżały"
w międzyczasie malowanie juz niektórych pomieszczeń - do kuchnia mamy "monsunową zieleń" a do przedpokoju "pachnący cynamon" 02.gif w dziennym pokoju będą 3 odmiany fioletu/liliowego/takiego-jakiegoś-koktajlu-jagodowego, Fifek wybrał sobie coś od żółci albo- o zgrozo!- wściekły czerwony, nazwany "energia" nienie.gif nie ma szans na energię 08.gif
no i kupiliśmy lampy, karnisze.... i znowu zaczynam popadać w depresję finansową- jak to zwykle bywa przy takie przedsięwzięciach coś wypada co chwilę- coś trzeba pilnie dokupić i okazuje się, że to 100 zł kosztuje np. albo 80 albo 167... od poniedziałku nieplanowo wydaliśmy 400 zł icon_sad.gif wiem już, że pralkę to kupimy jak - dobrze pójdzie - w grudniu dopiero icon_sad.gif
ech, nie smęcę
na szczęcie wszyscy zdrowi (tfu, tfu,tfu), i nie licząc moich zakwasów i siniaków po wynoszeniu gruzu z IV piętra i wnoszeniu tam pudeł z płytkami to jest dobrze icon_biggrin.gif

Isia- coś ty się ostatni wymigujesz do forum 08.gif
Oliweczko- jak Zuza w przedszkolu? ciągle płacze? miłej wycieczki życzę!!

Paula...zapomniała o nas 32.gif

dobra, ja idę zupę gotować i potem Młodego budzić

wave.gif miłego dnia
Agalu
CYTAT(fafura @ Wed, 29 Oct 2008 - 09:29) *
Aga - ciekawskim zagadywaczom na pytanie odpowiadałabym : dziecko 06.gif a wybitnie dociekliwym i drążącym temat na kolejne- jakiej płci- odparłabym wybitnie luzackim głosem - a czy to ważne?
zreszta- jak napisała Mona- nie dogodzisz- zawsze znajdzie się ktoś, komu coś nie pasuje w TWOIM życiu icon_neutral.gif

martwi mnie Magda- ostatnio się nie odzywa! mam nadzieję, że wszystko w porządku! MADZIA! przytul.gif pomachaj choć do nas!


wiesz chodzi o to,że wszyscy Ci ludzie dają mi do zrozumienia, że dwójka chłopaków to jakaś masakra i potem ja sobie też to wkręcam...ale ja się nie dam i zrobię wszystko ,żeby moje chłopaki były ułożone i kochane 29.gif

o lorien - magde też się martwię, ostatni raz odzywala się jak coś tam nie zabardzo u lekarza było;(

monia - jestem w szoku ,że takie małe dzieciaki jak Twoja córka mają tyle pozadawane i tak dużo muszą się uczyć - to jest przegięcie do 22?? to ja już o tej godzinie spię 29.gif

ania - szybkiego powrotu do zdrowia
isia - chyba od piątku baluje ,że się nie odzywa 29.gif

ciekawe co u pauli?jak chłopaki?

oliwka- a u Was w przedszkolu dzieci mają jakieś dodatkowe zajęcia w cenie przedszkola, bo u nas się okazało, że mają tańce-rytmike z Panią, ktora specjalnie przychodzi dzieci uczyć i angielski:0
Lorien
Kochane - jestem, myślę, pamiętam o Was, żyję...

Myśli mi się rozsypały, emocje też, jak się ogarnę i to poukładam - to skrobnę.
Dzidziol ok.
Reszta nie.
Ale minie...

Całusy

Irenka.
CYTAT(strasna stsyga @ Tue, 28 Oct 2008 - 22:34) *
Isia (na śmierć zapomniałam... 37.gif 23.gif przepraszam, jutro swój błąd naprawię...) odezwij się babo o zmysłowym głosie icon_biggrin.gif


Ale o co chodzi? jawdrop.gif
Irenka.
Lorien- kochana- przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Antosiowa
Witam! I grzecznie pytam czy mogę sie wprosić na wąteczek? Rocznikowy warunek spełniam..icon_smile.gif I dziecko też mam. Na razie jedno ale marzy mi się jeszcze dwójeczka...
Irenka.
Antosiowa- ależ zapraszamy i witamy!

Myślę, że wszystkie laseczki tutejsze się same przedstawią- ja zacznę od siebie.
Irena- żona od lat czterech, matka od lat trzech icon_smile.gif Sekretarka, zodiakalna Waga.

Witamy! impreza.gif
fafura
Antosiowa- śliczny Antoś na zdjęciu!
wita Fafura- Magda:) mama 6-letniego Filipa


Madzia- cieszę się ze się odezwałaś!
CYTAT
Myśli mi się rozsypały, emocje też, jak się ogarnę i to poukładam - to skrobnę.

Słońce- jestem z Tobą myślami przytul.gif

w pracy sajgon 37.gif

a prywatnie to historia jak z Faktu czy innego SuperExpresssssu - zadzwonił mój tata (który jest w mieszkaniu u mnie i remontuje), że przyszła jakaś kobitka i poprosiła o oddanie kluczy do garażu- bo to jej garaż rzekomo diabel.gif
29.gif
Irenka.
CYTAT(fafura @ Wed, 29 Oct 2008 - 15:11) *
a prywatnie to historia jak z Faktu czy innego SuperExpresssssu - zadzwonił mój tata (który jest w mieszkaniu u mnie i remontuje), że przyszła jakaś kobitka i poprosiła o oddanie kluczy do garażu- bo to jej garaż rzekomo diabel.gif
29.gif


Co takiego??? 37.gif
fifafo
CYTAT(Isia23 @ Wed, 29 Oct 2008 - 14:26) *
Co takiego??? 37.gif

magda i co
witamy nową koleżankę
ja chora a i ksawek tez wiec na więcej mnie pisaninie stać
dziś miałam dzień bez kompa jutro tez !
Agalu
Lorien przytul.gif przytul.gif - cieszę się że z dzidzią ok.

Witam koleżankę nowąicon_wink.gif

Magda - ale numer z tym garażem,napisz coś więcej,bo jestem ciekawa

ania - zdrówka życzę
fafura
no a co ma być?? 02.gif
garaż w końcu mój /nasz/- notarialnie załatwione, w księgach też...
w historia taka, że babka twierdzi, ze ten garaż jest jej wujka, który tylko go wypożyczał panu A. - od którego kupiliśmy
no tak- wypożyczał kiedyś- ale w roku bodajże (nie pamiętam dokładnie) 2003 pan A. ów garaż kupił- ma na to kwity i akty i pani notariusz potwierdziła to, więc teraz ja- kupiwszy w/w garaż od pana A.- jestem jego prawowitym właścicielem
obstawiamy, że:
1- wujek garaż obiecał ofiarować tejże pani, potem sprzedał, boi się (głupio mu) przyznać się i powiedział pani, że garaż "zawłaszczył" sobie ktoś
2- wujek ten- w wieku nam bliżej nie znanym- zapomniał, że sprzedał i teraz chce spowrotem

pani zainteresowana moim garażem dostała mój numer komórki (od taty mojego) i miała się kontaktować
nie dzwoniła
może wujek się przyznał, że garaż sprzedany i nie będzie spadku 08.gif

jak coś nowego wyniknie, to was nie omieszkam poinformować 06.gif

Antosiowa- napisz coś więcej o sobie icon_smile.gif

Ania- powrotu do zdrowia!! przytul.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.