To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJĄTKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
oliweczkas
Irenko-wspólczuję, ale mam nadzieję, że to chwilowe pogorszenie. przytul.gif
My na długi weekend nie mamy planów. Wszystko zależy od pogody. Może do krakowskiego zoo wreszcie pojedziemy.
U nas dziś cd listopadowego zimna-koszmar!
fafura

Isia- będzie dobrze! kiedy mama ma wizytę?

a co do chorób....
chce ktoś szkarlatynę?
mam na zbyciu...choć nie, nie ja- Fafur ma 13.gif ostatnie w jego życiu dni przedszkola
w środę - 10-tego- mają uroczyste rozdanie dyplomow- do rody ma natybiotyk
przykro mi tak bardzo icon_sad.gif

no i jeść nie chce 37.gif każdego gryza i kęsa musze u niego niemal wybłagać
oliweczkas
Fafurko-wspólczuję. Utul synka, podobno szkarlatyna boli. przytul.gif
evil mom
Isia będzie dobrze, na pewno lekarze coś poradzą przytul.gif
Magdo jak młody miał szkarlatynę, to dostawał zastrzyki i dzięki Bogu...po pierwszym już była poprawa także zdrówka Fafurowi życzę przytul.gif
Aniu zapomniałam napisać, że macie super kuchnię icon_biggrin.gif moja jest mikroskopijnych rozmiarów niestety...;/
Madziu a Ty gdzie? icon_smile.gif
Oliwka do zoo to i ja bym pojechała icon_biggrin.gif
Aga a gdzie Cię wywiało? icon_wink.gif
pozdrawiam i miłego weekendu życzę :*
Agalu
wywiało mnie dzisiaj do sprzątania znowu - normalnie juz mam dosc tego sprzątania, ale jak widze kurz i brud to chce mi się 450[1].gif no i sprzątam 37.gif
pogoda masakra co mnie dobija ,mam dosć aż chce mi się krzyczeć, 12 stopni dzis u nas było 21.gif 21.gif

Isia - będzie dobrze z mamą, trzymam kciuki żeby ją to gardło szybko przestało boleć i zeby przestała wreszcie cierpieć przytul.gif
Magda- - współczuję szkarlatyny, rozumiem jak Ci przykro, ale może dałby radę jednak pójść na zakończenie, juz chyba nie powinien zarażać?
przytul.gif przytul.gif

Ania - to fakt takiej dużej kuchni to chyba żadna z nas nie ma, tylko pozazdrościć
evil mom
właśnie wróciliśmy od mojej babci icon_biggrin.gif było super icon_wink.gif
pozdrawiam :*
fifafo
bardzo miłe te komentarze o moej kuchni fakt chya z ponad 16 metrów tu jest icon_smile.gif albo 20 myli mi się czy to u chłopaków czy w kuchni jedno ma tyle a drugie tyle icon_smile.gif

Isia zdrowia dla mamy
Magda zdrówka dla Fafika
Oliwka mówicie zoo super pomysł może tez podkradniemy tylko pogody nam trzeba i zdrowia !
Mona równiez miłego odpoczynku życzę wekendowo icon_smile.gif
Madziu a gdzie sie podziewasz ?
moja chrześnica ma wyprawiane urodzinki za tydzień wiec połowa week zaplanowana bez dzieci się wybieramy chce trochę odpocząć a dzieci mamy nadzieję z teściami icon_smile.gif
mąż mój dziś imieniny ma, chory jest -ale oczywiście w pracy icon_smile.gifwłaśnie robię karpatkę i ciasto krówkę
na obiadek rosołek i młode ziemniaki z schabowym a na nim duszone pieczarki zapieczone to będzie z serkiem żółtym icon_smile.gif do obiadu sałata z startą rzodkiewką pomidorkiem z sosem jakimś tam ( knorr)
imieninować zaczęliśmy o 4 30 w nocy icon_wink.gif
powiesiłam pranie a tak lunęło z nieba jak by kors kubeł wody wylał icon_sad.gif a to pościel biała była icon_sad.gif
fafura
za oknem burza aż miło icon_smile.gif
na czarnym niebie raz po raz wieeelkie zyg-zaki icon_smile.gif
dziecko w drugim pokoju ogląda taxi 2
już dziś w dobrym humorze i nastroju- od rana goni i szaleje, apetyt nawet nawet - w ciągu dnia bardzo małe porcje choć dość często, za to na kolację pochłonął jajecznicę z dwóch dużych jaj i pół bułki !

Ania- pozdrowienia imieninowe dla męża!
mój właśnie dotarł do domu- pomagał koledze tapetować mieszkanie (co do obiadu- ja dziś zrobiłam kurczaka pieczonego i pieczone młode ziemniaczki- MNIAM)

Madzia- gdzie zniknęłaś?
Isia- jak mama po wizycie u laryngologa?

fafura
ależ pusto!
odwiozłam młodego do moich rodziców- ze względu na prace i uchronienie dziecka przed wożeniem co dzień rano do dziadków i popołudniu do domu ostanie tam do wtorku popołudnia - i teraz siedzę w domu i udaję, że się uczę na jutrzejszy test (ZUS)
a za oknem znowu piękna pogoda!!
czarne niebo z bordowym paskiem nad horyzontem!! REWELACJA!!
tak bardzo żałuję, że mam taki kijowy aparat- niestety zdjęcia nie oddają całego piękna i grozy!

dziś piękny dzień- moja kumpela urodziła dziś syna- Miłosza! brawo_bis.gif



głosowałyście?
tak?
to dobrze!! icon_smile.gif



oliweczkas
U nas dziś był przepiękny dzień. cieplutko i bardzo przyjemnie:) Byliśmy u teściów na wsi, Zuzia cały dzień spędzila na powietrzu. Mam nadzieję że od jutra pogoda bedzie już tylko ładniejsza.
Nie głosowaliśmy-nie będę pomagała innym w walce o koryto. Zbyt dużo zawiedzionych obietnic...
fifafo
głosowałam z moimi chłopakami :)ale nie wiem czy Kornel skreśl prawidłowo postawił plusika zamiast krzyżyka icon_smile.gif
miłego dnia babeczki icon_smile.gif
evil mom
elo icon_wink.gif
nie głosowałam...zapomniałam... 08.gif
a teraz muszę się zachować jak Stingy z Leniuchowa... 04.gif 04.gif 04.gif





MOJA, MOJA MOJA, MOJA, MOJA MOJA!!!!!!!!!!!!!!! od wczoraj icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif tylko aukcja z mniejszym rozmiarem icon_biggrin.gif
https://www.allegro.pl/item653674198_new_lo...ukienka_38.html

jutro, najpóźniej pojutrze powinna być już u mnie icon_biggrin.gif


no i mam pytanie, pamiętacie jak Kinia "mistrzyni w kocham Cię misiu" 08.gif wstawiała kiedyś link do takiej książki robionej ręcznie?
aj nid dis link....moja babcia ma za 2 tygodnie 80 urodziny i chcę jej z młodą cosik takiego sklecić icon_wink.gif jak macie zdolności wyszukiwania to podajcie, bo ja dziś mam sporo załatwiania...z resztą poszukam jeszcze sama, ale jak się znam to nie wiem czy znajdę...;/

no nic słońce świeci, to wstawię pranie, bo kosz na ciuchy się już tego dopomina 08.gif a później na miasto z młodym...
miłego dzionka kochane :*
Irenka.
Monia, ale będziesz lachon w tej kiecce!! No ale ładnemu, szczupłemu to we wszystkim ładnie!!

Idę do mamy. Sonda założona. Wczoraj wpompowałam jej ponad pół litra grysiku zmiksowanego z truskawkami. Dzisiaj mam kolejne pomysły na menu icon_smile.gif

Spadam, ładny dzień!
Madziu- gdzie jesteś????
oliweczkas
Monia kiecka super-jak już ją założysz to pochwal się fotką.
Ja lecę do szkoły, cd marudzenia przy wystawianiu ocen, no i perwsza rada za cyklu tych po kilka godzin.
Ech, jeszcze 2 tyg wytrzymam 06.gif
Miłego dnia:)
fafura
CYTAT(strasna stsyga @ Mon, 08 Jun 2009 - 08:01) *
elo icon_wink.gif

a teraz muszę się zachować jak Stingy z Leniuchowa... 04.gif 04.gif 04.gif


oglądasz? 02.gif my swego czasu też! teraz nie mamy juz cyfrówki, więc F. ogląda tylko czasem u dziadków- ale ostatnio twierdzi ze to jets "glupie" 08.gif

Kieckę masz rewelacyjną! teraz czekam na Twoje foto w niej!

Isia- moja ciotka miała sondę (nowotwór gardła- tylna ściana i podejrzenie języka, groziło jej usunięcie języka; nie wiem- być może nadal ma sondę), przybierała na wadze i jadła wiele rzeczy- zaczęła po tym lepiej się czuć! teraz jest w zasadzie zupełnie samodzielna
Jak się czuje mama? Jak sobie radzi z sondą? Ból ustępuje?

Dziś byłam na teście w ZUS. Napisałam na tyle dobrze, ze zaproszono mnie na rozmowę- odbyła się od razu. Jutro wyniki. Nie nastawiam się -wolę się mile zaskoczyć, niż niemile rozczarować.

oliweczkas
Fafurko - będzie dobrze. Trzymam mocno kciuki.
Agalu
CYTAT(fafura @ Mon, 08 Jun 2009 - 13:41) *
Dziś byłam na teście w ZUS. Napisałam na tyle dobrze, ze zaproszono mnie na rozmowę- odbyła się od razu. Jutro wyniki. Nie nastawiam się -wolę się mile zaskoczyć, niż niemile rozczarować.


po cichutku trzymam więc mocno kciuki&&&&&&&&:)
evil mom
bry icon_wink.gif
Magdo kciukasy trzymam za rozwój kariery icon_biggrin.gif &&&&& a Leniuchowa już nie oglądamy icon_biggrin.gif ale Stingy mi w pamięci zapadł hehe icon_wink.gif

fotki będą jak przyjdzie kieca icon_wink.gif już się nie mogę doczekać, taka podjarana jestem 08.gif 08.gif 08.gif
dobra młodą do szkoły trza ubrać...znaczy dać jej ubrania hihi, bo to modelka, że hoho icon_razz.gif
później się odezwę. Pa
fafura
już nie musicie trzymać- już nie ma po co
od wczoraj uszami wyobraźni słyszałam "niestety z przykrością informuję pania, że nie została pani wybrana...."
no i gdy dziś odebrałam telefon to pierwszą myślą było: osz kurde, deżawu mam czy co?

icon_sad.gif
evil mom
CYTAT(fafura @ Tue, 09 Jun 2009 - 12:08) *
od wczoraj uszami wyobraźni słyszałam "niestety z przykrością informuję pania, że nie została pani wybrana...."
no i gdy dziś odebrałam telefon to pierwszą myślą było: osz kurde, deżawu mam czy co?

icon_sad.gif


Magdo przytul.gif przytul.gif przytul.gif to się nazywa "samospełniające się proroctwo"...

ale nie martw się icon_wink.gif ja też mam przewalone więc nie jesteś sama...
evil mom
aaaaaaaaaaaaaaaaaa przyszłaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!! jest boskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
fafura
DA-WAJ FOTĘ!! DA-WAJ FOTĘ!! DA-WAJ FOTĘ!! DA-WAJ FOTĘ!!


08.gif
evil mom
aparat mi padł.............. icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif może telefonem wyjdzie icon_wink.gif

na dzisiejszą chwilę, jestem w stanie pokazać tylko tyle:




reszta ze mną w roli głównej jutro 04.gif
Irenka.
Fotki niezaliczone nana.gif
Czekamy na fotki Moni w kiecce!
evil mom
oj niezaliczone, niezaliczone...a co to za przyjemność oglądać mnie w niej samej bez dodatków... 08.gif 08.gif 08.gif teraz muszę skompletować całą resztę icon_razz.gif i wtedy się pokażę hihi

idę dziś na duże zakupy...młoda jutro jedzie na wycieczkę do Kazia icon_wink.gif trzeba ją zaopatrzyć...a małż robi po pracy badania techniczne samochodu...modlę się co by nic nie wyszło i zostały zaliczone 06.gif no i muszę listę na wyjazd weekendowy zrobić...dużo tego będzie na 4 dni... 37.gif
Irenka.
CYTAT(strasna stsyga @ Tue, 09 Jun 2009 - 14:21) *
młoda jutro jedzie na wycieczkę do Kazia icon_wink.gif trzeba ją zaopatrzyć...


A ten Kazio to przynajmniej przystojny, co? 04.gif
evil mom
CYTAT(Isia23 @ Tue, 09 Jun 2009 - 16:31) *
A ten Kazio to przynajmniej przystojny, co? 04.gif

no ba icon_biggrin.gif a ile w nim zwiedzania icon_wink.gif
Irenka.
CYTAT(strasna stsyga @ Tue, 09 Jun 2009 - 17:10) *
no ba icon_biggrin.gif a ile w nim zwiedzania icon_wink.gif


tiaaa
nerki, wątroba, marakasy icon_biggrin.gif
evil mom
bry icon_wink.gif
no i pojechała młoda heh...zawsze jak są takie wycieczki to się z deczka stresuję...no ale taka dola rodzica...powrót o 20 i przepakowywanie na następną wycieczkę...hehe
kurna muszę dziś opłacić ubezpieczenie samochodu...bo później nie będzie kiedy a do 15 termin...pocztą...
i zakupy zrobić...leki na wyjazd kupić...od gorączki, sraczki, rzygaczki, coś na kleszcze i komary...jedzenie...itd. itd.

pozdrowionka
evil mom
aleeee ruchhhhhhhh.............
padam na twarz...tak gorąco...
Irenka.
No właśnie, gdzie wszystkie laski?
Ja muszę przetrwać ostatni dzień przed wyjazdem szefowej i odpoczywać w długi weekend...
A mama znowu w szpitalu... Ach...
oliweczkas
Jestem....mam po dziurki w nosie tego wystawiania ocen! Wszyscy si budzą za pięć dwunasta, wszystkim brakuje do paska, wszyscy chcą mieć szóstki 29.gif 21.gif To jest ogromnie niesprawiedliwe!
Ale jedna klasa mnie czegoś nauczyła-nie wolno być za dobrym i nie wolno zbytnio się spoufalać z uczniami. ięc od przyszłego roku szkolnego będę inna-bardziej ostra, wymagająca, zołzowata. 06.gif
Życzę milutkiego dłuższego weekendu. Jutro Zuzia będzie sypała kwiatki, a później pewnie grill u teściów.
W piątak wybieramy się do zoo ( ale raczej do Łodzi, bo w Krakowie podobno tłumy).
Agalu
Isia - sił dla mamy przytul.gif i dla Ciebie rzeczjasna też przytul.gif

ja tam żadnych planów na weekend majowy nie robiłam
nie chce mi się nic

mam straszną alergię, nos jak bania, z nosa non stop leci i kręci strasznie
łeb od tego pęka

Tomek mnie wkurza bo od kilku dni ciągle piszczy zamiast sie ładnie bawic ,jak do tej pory, mocno wymiotuje znowu,ach ciąg dlaszy tego co zawsze 32.gif

Kacpra wykąpałam juz o przed 18, potem zjadł kolacje i od18,30 leży w łózku i ogląda bajki,mam nadzieję,ze zaraz zaśnie, Tomek tez juz zasypia

Lorien
Miłego weekendu dziewczyny!
oliweczkas
No Zuzance dzielnie poszło sypanie kwiatuszków na Bożym Ciele. Wczoraj byliśmy w zoo w Łodzi-super było, Zuzia zachwycona.
Dziś mamy jechać do teściów, ale zimno jak diabli 29.gif
Irenka.
Oliwia- racja, zimno jak w kwietniu!
Madzia- to naprawdę Twoje literki? Przytulam mocno!
Magda- złapałaś syndrom PPD, że Cię tu nie ma?
Monia- a fotek nadal niet?
Aga- dziękuję, dla Ciebie też dużo siły w te gorsze dni...
A Zuzulka to gdzie znikła? Że o Kini to już nie wspomnę...

Mama jest już po operacji, dzisiaj wychodzi do domu. Zajrzę do niej koło południa i zobaczę jaka sytuacja.
A po południu jesteśmy umówieni ze znajomymi, muszę się nieco odprężyć..
Lorien
Isia - to moje literki Kochana icon_smile.gif Mam nadzieje, że mama poczuje się w koncu lepiej i wszyscy odetchniecie icon_smile.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif Baw sie dobrze na spotkaniu icon_smile.gif

CYTAT
Wszyscy si budzą za pięć dwunasta, wszystkim brakuje do paska, wszyscy chcą mieć szóstki 29.gif 21.gif To jest ogromnie niesprawiedliwe!


Ooo, przypomniałam sobie samą siebie 06.gif

CYTAT
od przyszłego roku szkolnego będę inna-bardziej ostra, wymagająca, zołzowata.


brrrr

Magda - nie ma tego złego... podobno... Może dzieki temu, że w Zusie Cie nie chcieli, znajziesz inną, bardziej interesującą pracę, czego życzę z całego serca!

Monia - fajna ta kiecka icon_smile.gif Ja tez zamówiłam na necie na wesele, mam nadzieję, że się zmieszczę icon_wink.gif Dawaj fotę w kiecce!

Agunia - niezmiennie życzę sił i wytrwałości, jesteś dzielną mamą!

Ostatnio cierpiałam na alienację, nie chciałam wchodzić tu tylko po to by pisać za każdym razem " a ja mam wszystko w du.pie". Wprawdzie jeszcze mi nie przeszło, ale pomyslałam, że nie mogę robić takich przerw, bo w koncu nie wrócę na forum.
Ide się doić, musze sprawdzić czy nerwy Lilki przy piersi spowodowane tym, że je z piersi czy tym, że je mój pokarm. Jak wypije moje z butelki bez pręzenia się i płaczu przerzucę się na laktator, jeśli się bedzie wkurzac - przechodzę na sztuczne i upijam się do nieprzytomności.
Czuję nadchodzący koniec mojego karmienia...
Trzymajcie się moje kochane!

PS - mam dwa koty, wiecej później!
fifafo
jestem zyję nie mam kompa padł :(bede moze w poniedzialek teraz sis przyszla ze swoim na chwilkę icon_smile.gif
Agalu
CYTAT(Lorien @ Sat, 13 Jun 2009 - 12:14) *
Ide się doić, musze sprawdzić czy nerwy Lilki przy piersi spowodowane tym, że je z piersi czy tym, że je mój pokarm. Jak wypije moje z butelki bez pręzenia się i płaczu przerzucę się na laktator, jeśli się bedzie wkurzac - przechodzę na sztuczne i upijam się do nieprzytomności.
Czuję nadchodzący koniec mojego karmienia...


kochana jak ja Cię rozumiem,przechodzisz dokładnie to samo o czym ja ciągle pisałam, pręzęnie się przy cycu 21.gif
wiem co czujesz i jak musisz sie tym denerwować, miałam dokładnie to samo, chciałam ściągać do butelki ,próbowałam wprowadzać sztuczne mleko , chciałam juz przestać karmić a tu mija 4,5 miesiaca a ja nadal karmię 04.gif

nic nie musisz robić na siłe,ale pomyśl ,czy wprowadzenie modyfikowanego mleka nie pogorszy sprawy - u nas pogorszyło
teraz już nawet na noc nie dokarmiam młodego i śpi lepiej niż bo butli sztucznego
budzimy się z 4-5 razy na jedzonko a stękanie jest dopiero ok.4 rano
nie powiem nadal sie pręży przy cycku ale jest dużo dużo lepiej

przytulam Cię Madziu i życzę wytrwałości przytul.gif

miłego weekendu dziewczyny
ja mam jutro imprezkę urodzinową Kacpra

Lorien
Agunia - dzieki za słowa otuchy. Od wczoraj szukam przyczyny i -tfu tfu - chyba znalazłam. Dzisiaj dwa karmienia bez prężenia 43.gif
Jeśli tak się utrzyma to będzie efekt mojej niesamowitej dedukcji... Schemat przedstawiał się tak:

Przystawienie -> ssanie i głosne szybkie przełykanie -> coraz mniej miarowe ssanie + burczenie w brzuszku -> prężenie się + krzyk -> próba ssania -> krzyk -> po karmieniu wielkie ulewanie przy odbijaniu

Szukałam odpowiedzi co się dzieje?
Czy wolno leci? Nie smakuje? Dlaczego z butelki je spokojnie? Dlaczego po jedzeniu z piersi tak mocno sie ulewa?
Wolno nie leciało bo jak krzyczała z ust lało się pełno mleka, smak musiał byc ok, skoro z butli ładnie jadła.

Wpadłam na pomysł po tym co mi sie wczoraj przytrafiło - mała zassała i puściła, pomimo braku ssania z piersi lał się strumien. Wyobrażacie sobie taką scene? Z cycka pryska kilka strumieni pod mocnym ciśnieniem, jeden pryska Li na twarz, drugi gdzies w doł, trzeci w stronę sciany koło łóżka, a ja w pośpiechu szukam czegoś, co bym mogła przyłozyć do piersi, żeby mi nie zalało mieszkania icon_wink.gif Doszłam do wniosku, że to może być przyczyna problemu.
Li się przysysa, nie nadąża połykać, nie ssie, a dalej leci, więc połyka częściej i szybciej, je nerwowo, bo wciąz leci. Łyka sporo powietrza, które zbiera się w brzuszku i zaczyna męczyć i powoduje mocne ulewanie.

Dzisiaj przed karmieniem dwa razy odciągnęłam ok 50 ml, przy odciąganiu z pełnej piersi lało się dziewczyny jak cho.lera! Potem mniej, mała jadła ładnie, nie ulało się!!!! Jadła dłużej, ale było za to milej, spokojniej.
Jesli to była faktycznie przyczyna - to będzie dobrze i pokarmię dłużej icon_smile.gif

Poza tym dzisiaj lecze okropne zatrucie. Od wczoraj cierpię męki. Zjadłam potrawkę z piątku, wczoraj męczyły mnie dreszcze, myslałam, że mnie rozkłada, w nocy mdliło, a dzisiaj ostry ból brzucha, osłabienie i mdłości. Dzisiaj zatem ryż, bananki, suchary...
Agalu
Madziu - oby tak dalej
u nas też tak się lało to mleczko ale to już dawno temu,teraz jest go mniej

mnie rozkłada mam gardło i bóle mięśni
a Tomuś...
Tomuś ma poczatek zzapalenia oskrzeli, całą noc nie spaliśmy ,kaszlał, dusił się,płakał, dizś cały dzień do 14 przepłakał prawie, tlyko na rekach chciał,wzięliśmy lekarza do domu ,a to orzekła że pocżatek zapalenia oskrzeli
rycze.gif rycze.gif
jestem załamana, antybiotyk w tak "młodym wieku"
oczywiście siebie obwiniam, jak ja mogłam do tego dopuścić

impreza dzis będzie do dupy!
Lorien
Dziecina mnie o 4 zbudziła, zjadła i paszła w kimono, a ja dalej nie śpię...

Miłego poniedziałku!

Aguniu - zdrówka, przesyłam moc ciepłych myśli...
evil mom
bry, wróciłam... icon_wink.gif
było bardzo fajnie...leniwie...bez sprzątania hehe...tylko pogoda nie bardzo dopisała niestety...o ile pierwszego i drugiego dnia było bardzo ciepło i przyjemnie...tak przedwczoraj i wczoraj zimno i deszcz... 21.gif no ale i na to poradziliśmy hehe...dzieciaki się wybiegały i wyszalały a teraz powrót do codzienności...na prawdę tak z dala (prawie ) od cywilizacji człowiek odpoczywa...teraz mamy plany w wakacje gdzieś jechać...ale jeszcze się nie zdecydowaliśmy...pewnie gdzieś pod namioty icon_biggrin.gif

Aga zdrowia i pochwal się tortem urodzinowym, bo cudeńka robisz zawaliste icon_wink.gif
Madziu życzę cierpliwości w problemach cyckowo- mlekowo- pokarmowych przytul.gif
Oliwka chyba już niedługo koniec roku co icon_wink.gif młoda ma już w piątek icon_biggrin.gif
Magda, Isia, Ania a wy co porabiałyście w ten długi weekend? icon_wink.gif

pozdrawiam :*
fafura
mój likend od pracy był rzeczywiście długi- bo już od środy
w środę rano moje dziecko odebrało dyplom ukończenia przedszkola
od tego dnia mogę (MUSZĘ!) w rubryce "dziecko i wiek" wpisywać syn w wieku szkolnym 37.gif
jakoś... staro ?? się z tym czuję

W środę tez byliśmy do kontroli - gardło jeszcze było czerwonawe, wiec przedłużony antybiotyk do soboty, ale poza tym w porządku. W niedzielę zaczęła się ostatnia faza choroby, czyli łuszczenie skóry na dłoniach. Wygląda to jak odcisk na odcisku, ale wg słów młodego nie boli.
Od wczoraj dziecko jest na długo oczekiwanych wakacjach u babci na wsi. Zawiozłam go około 15.30, ledwo zdążyłam upić herbaty i zakąsić niedzielnym deserem teściowej, a moja na własnym łonie wychowana żmija spojrzała na mnie z uśmieszkiem i powiedziała "Mamo, a ty nie zbierasz się już do domu? trochę późno się zrobiło..."
Spojrzałam na zegarek. Fakt. Dość późno. Była godzina 16:05 29.gif

natomiast wieczorem
wieczorem przeżyłam lekki skok ciśnienia - wczoraj wieczorem powinnam, po 7-dniowej przerwie, zażyć tabletkę i przeżyłam mały stres znajdując puste pudełko. Zostało w domu puste pudełko z zostawioną ulotką - zostawiam sobie zawsze tak "do wglądu". A dałbym sobie uciąć rękę, że jest pełne i mam jeszcze tabletki na ten cykl! Dodatkowo ucieszyło mnie info z ulotki- w sytuacji zapomnienia tabletki w 1 tygodniu należy dodatkowo przez 7 dni stosować inną antykoncepcję, a jeśli w tygodniu poprzedzającym zapomnienie był stosunek należy skonsultować się z lekarzem, gdyż istnieje możliwość zajścia w ciążę. 37.gif
więc może się okazać, że łikend całkiem owocny i udany 29.gif
od 12 mogę dzwonić do rejestracji do mojego gina i stanę na głowie coby się do niego dziś dostać!

Aga- trzymam kciuki, żeby choroba szybko minęła i była jak najlżejsza. Antybiotyk nie jest dobry, ale w niektórych sytuacjach konieczny. I nie obwiniaj siebie!! przecież nie wystawiłaś Tomka specjalnie choróbsko!!

Madzia- Sherlocku w spódnicy! Gratuluję dobrej dedukcji! Mam nadzieję, że Li już w spokoju sobie podjada, a i Tobie opadł stres!

Isia- co z mamą?

Mona- zazdroszczę rodzinnego wyjazdu! P. cały czwartek spędził w pracy- od 7 do 19! w piątek też od rana w pracy.... dopiero sobota była grillowa i taka luźniejsza trochę icon_wink.gif
podrzucisz fotki z łikendowego wyjazdu?

miłego dnia!
Agalu
Magda - ale masz już dorosłego syna 04.gif - gratulacje!
to już niedługo pewnie książki będziecie kupowali na pierwszy rok szkolny?

dobrze ze już dochodzi do siebie po tej brzydkiej chorobie

Mona - zazdrszcze weekendu, uwielbiam takie wypady rodzinne, my pierwszy wypad zaliczymy odpiero 17 lipca, mamy juz zarezerwowany domek w ośrodku wczasowym ale tylko na 4 dni,potem coś na sierpien wymyślimy

ja sie wczoraj nieźle nasłuchałam co do choroby Tomka 37.gif ,nie będę się tu nawet wywodzić
evil mom
Magdo fotki wrzucę, tylko mój aparat płata mi ciągle figle i pada pomimo całonocnego ładowania baterii... 21.gif
na wyjeździe też mi padł kilka razy...czas wymienić akumulatorki heh...naładuję to wstawię icon_wink.gif

Aga cierpliwości kochana przytul.gif przytul.gif przytul.gif

zna ktoś przepis na jakieś dobre ciasto bez pieczenia? jutro D. ma urodziny i wypadałoby coś zrobić, a piec mi się nie chce 08.gif taka ze mnie dobra żona hihi icon_wink.gif
Lorien
Monia - ja znam icon_smile.gif
fafura
CYTAT(strasna stsyga @ Mon, 15 Jun 2009 - 11:13) *
zna ktoś przepis na jakieś dobre ciasto bez pieczenia? jutro D. ma urodziny i wypadałoby coś zrobić, a piec mi się nie chce 08.gif taka ze mnie dobra żona hihi icon_wink.gif


ze tak sobie pozwolę...

zna ktoś przepis na jakieś dobre ciasto bez pieczenia? pojutrze P. ma urodziny i wypadałoby coś zrobić, a piec mi się nie chce 08.gif taka ze mnie dobra żona hihi


08.gif

moja propozycja to- karpatka
tak tak.... karpatka jest ciastem nie-do-pieczenia :] podobnie jak każde kupione w sklepie 08.gif taki mam plan i jego się trzymać uparcie będę !
Lorien
Oto nasz nowy czlonek rodziny, a raczej członkini.

Especially for Fafura (bo link na gg nie włazi icon_wink.gif )

fafura
członkini jest świetna!
widać zadziorne spojrzenie icon_wink.gif
a zwie się jak??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.