To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJÄ„TKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
Irenka.
kutwa- jedziesz kcohana, jedziesz.. ;D

edit: SUDOPU 03.gif
evil mom
seks, kefir & rock and roll icon_biggrin.gif
fafura
nooooooooooooooooooooooooooo

ja wiedziałam, że na was można liczyć!! 03.gif

ja ciągle w temacie pytań: jesli wiecie, że na obiad są pierogi, to gdzie tych pierogów (w domu waszym) szukacie, żeby je sobie przyrządzić? ( w skrócie- gdzie przechowujecie pierogi?)
tak, tak- pytanie jest z tzw. drugim dnem
bo mnie szlag trafi i wyjdę z siebie i stanę obok i wtedy... wtedy... wtedy to pióra polecą, że ho ho! 21.gif
bojowo: howgh!
evil mom
bry icon_smile.gif
Lorien
CYTAT(strasna stsyga)
seks, kefir & rock and roll


dooobre 02.gif

CYTAT(fafura)
ja ciągle w temacie pytań: jesli wiecie, że na obiad są pierogi, to gdzie tych pierogów (w domu waszym) szukacie, żeby je sobie przyrządzić? ( w skrócie- gdzie przechowujecie pierogi?)
tak, tak- pytanie jest z tzw. drugim dnem


04.gif 04.gif 04.gif zajebiaszcze wyszło Ci to pytanie moja droga 03.gif 03.gif 03.gif


CYTAT
bo mnie szlag trafi i wyjdę z siebie i stanę obok i wtedy... wtedy... wtedy to pióra polecą, że ho ho! 21.gif
bojowo: howgh!


WTF? 08.gif
ale o so chozi?

CYTAT(strasna stsyga)
bry


bry bry

Lorien
aha
dodam w kwestii tych pierogów

u nas sie nie przechowuje pierogów - nie "zdanżają" sie przechowac, sa pożerane icon_wink.gif a jesli juz wyjątkowo - lodówa i to na krótko, bo sa pożerane... o!
evil mom
co do pierogów icon_wink.gif
nie robię, za leniwa jestem, kupuję i zostają zjadane od razu w całości 08.gif
młody albo od basenu na dworze, albo od wiatraczka dostał kataru...jak nie wysypka to katar...

a mój małż z racji wykonywanego aktualnie zawodu (geodeta) wygląda w pewnych miejscach na ciele jak murzyn 37.gif 04.gif
Lorien
CYTAT
wyglÄ…da w pewnych miejscach na ciele jak murzyn


hmmm, a w którym miejscu murzyńsko mu się zrobiło? 06.gif i co najwazniejsze - kolor czy rozmiar masz na myśli??? 01.gif
fafura
CYTAT(Lorien @ Wed, 01 Jul 2009 - 08:57) *
WTF?

icon_eek.gif coż to za skrót?


CYTAT
a mój małż ... wygląda w pewnych miejscach na ciele jak murzyn


02.gif w których??

CYTAT
dodam w kwestii tych pierogów .... - lodówa


No też tak myślałam! Bo dla mnie to oczywiste... ale nie dla wszystkich. Nie wiem, czy to tylko kwestia płci wprowadza pewne odmienne pomysły, co do sposobu i miejsca przechowywania pierogów, czy może to tylko mój towarzysz życia taki... (ok- nie powiem jaki, bo się zagalopuję jeszcze)! Wczoraj wróciłam do domu po 19 dopiero. Już na progu zobaczyłam ofuczaną twarz- i w mojej głowie zapaliło się światełko- "huston, fu.ck! znowu ma jakiś problem!"
zostawiłam P. bez jedzenia i bez pieniędzy (ok- kartę miałam ja)! Przychodzi po pracy a tu nie ma NIC do jedzenia w tym domu!
to jet oczywiście wersja tej drugiej strony
w ramach samoobrony (każdemu przysługuje w końcu) dodam, że "bez jedzenia" oznacza: w domu nie ma pieczywa (tak- pieczywa, bo reszta - szeroka w asortymencie- jest, ale pieczywa niet) oraz w domu nie ma obiadu na stole.
Jak się łatwo domyśleć na podstawie postu mojego wcześniejszego na obiad były pierogi!
ALE
"Skąd do #^%$^&#!! miałem wiedzieć, gdzie one są!"

Moje tłumaczenia, że :
"To przecież OCZYWISTE i są tam gdzie zawsze, bo przecież w naszym domu pierogi przechowuje się w komodzie w dużym pokoju, w pierwszej szufladzie od góry, pomiędzy moimi stanikami a zimowymi skarpetami z owczej wełny, w góralskie wzorki"
nie poprawiły nastrojów.

Wieczór był taki romantyczny 02.gif siekiery latały w powietrzu. 21.gif



Trzymajcie kciuki kochane- za 40 minut moja najmłodsza siostra stacza ostatnią walkę studencką (na tym kierunku)- obrona pracy licencjackiej!!

fafura
Czy to duchota tak was wymiotła sprzed monitorów?


I jeszcze jedno- kto widział Anię!
ANIU!! gdzie cię wsysło, kochana 02.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Irenka.
mnie przymiotła właśnie..

bry!

u fryzjera żem była...

dajcie coÅ› do picia!!!!!!!
Irenka.
Żeby się odnieść do waszych bajecznych stwierdzeń, musiałabym cytować ile wlezie..
Oj baby, jesteście the best!

Resume waszych postów, które powstało w mojej przegrzanej łepetynie: spocony Murzyn jedzący pierogi z ziemniakami obryzgane kefirem.. 37.gif 37.gif 37.gif
fafura
po takim resume pozostaje mi odjeść spokojnie w ustronne miejsce i poczekać- być może moi współpracownicy z biurek obok zapomną jaki kwik śmiechu wydałam przez sekunda...
gdy burak z mego lica zejdzie pokaże światu ponownie mą nadobną twarz



edit: gg mi zdechło!!
Irenka.
edit- spróbuj je reanimować, moje już działa
evil mom
uwaga uwaga, będę wklejać foty icon_biggrin.gif
ale tylko przez chwilÄ™ icon_wink.gif



a co do murzyna...to i się wydłużyło i coś tam kolor zmieniło 04.gif szczegóły później icon_razz.gif
Irenka.
CYTAT(strasna stsyga @ Wed, 01 Jul 2009 - 14:03) *
a co do murzyna...to i się wydłużyło i coś tam kolor zmieniło 04.gif szczegóły później icon_razz.gif



ojaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Monia- wymiatasz! z_choinka.gif
fafura
CYTAT(strasna stsyga @ Wed, 01 Jul 2009 - 13:03) *
szczegóły później icon_razz.gif


znaczy po 23 29.gif
evil mom
tu były zdjęcia, ale już ich nie ma 31.gif

nom houk
Irenka.
Monia- jesteś taka laska, że aż mi żal do.opę ścisnął..
A powiedz mi, co teraz się nosi na weselach oprócz taki wyrąbistych kiecek jak Twoja?
Oprócz- bo ja plus taka kiecka równa się efekt salcesonu w jelicie icon_smile.gif
fafura
Mona!! pięknaś!
evil mom
CYTAT(Isia23 @ Wed, 01 Jul 2009 - 14:38) *
Monia- jesteś taka laska, że aż mi żal do.opę ścisnął..
A powiedz mi, co teraz się nosi na weselach oprócz taki wyrąbistych kiecek jak Twoja?
Oprócz- bo ja plus taka kiecka równa się efekt salcesonu w jelicie icon_smile.gif


Iśka tymitunie.... nienie.gif
no nosi się klasyczne sukienki typu ta moja co Ci kiedyś podrzuciłam, można takie jak moja teraz (pochwalę się była taka jedyna 31.gif ) oj Isia wszystko możesz nałożyć...teraz nikt nie patrzy na to co się nosi, no może poza długą spódnicą z gorsetem 04.gif to już jest niemodne...
a potrzebujesz czegoś na wesele? mam jeszcze jedną kieckę, morsko zieloną, już z niej wyrosłam 08.gif kilka dodatków ( bo ona taka skromna ) doszyć jakąś szarfę i będzie git kreacja icon_biggrin.gif

edit: dziękuję bardzo mnie się miło zrobiło icon_wink.gif
Lorien
Monia - ah i oh! rasowa kobita no! No iw tym fiolecie Kochana - cudnie Ci!
Irenka.
CYTAT(strasna stsyga @ Wed, 01 Jul 2009 - 14:54) *
Isia wszystko możesz nałożyć...teraz nikt nie patrzy na to co się nosi


Czyli dresik byłby też git?

Monia- krótko i na temat, potrzebuję prawdopodobnie, na 8 sierpnia. blagam.gif
Irenka.
Lorienko- tak spojrzałam na Twój paseczek- Oliwer jest z września?

edit: i Li już dwa miesiące skończyła? Dziewczyny, patrzcie jak nam się Pesele starzeją...
fafura
CYTAT(Isia23 @ Wed, 01 Jul 2009 - 14:17) *
Dziewczyny, patrzcie jak nam siÄ™ Pesele starzejÄ…...


no chyba Twój 31.gif mój ciągle jest piękny młody i bogaty!! 03.gif

Isia- podaj mi (ok ok- na priv moze być) twoje wymiary.
Mam co nieco, co by się na wesele zdało.
evil mom
Isia ta sukienka, jest skromna, krój kopertowy u góry, odcinana pod biustem i opadająca na dół, w tej chwili dysponuję tylko takim zdjęciem, nie wygląda tu ładnie, ale w rzeczywistości jest super...kiedyś kombinowałam do niej doszyć tuż pod biustem jakiś pasek zawiązywany z tyłu, ale nie miałam kiedy 08.gif ale myślę, że jak byś pokombinowała, to by wyszła super sukienka icon_biggrin.gif


edit:
Madziu dziękować, dziękować icon_biggrin.gif

Magdo jak Isia nie będzie chciała mojej, to może Ty coś znajdziesz icon_biggrin.gif
Lorien
CYTAT
Lorienko- tak spojrzałam na Twój paseczek- Oliwer jest z września?


sisi
evil mom
robiÄ™ spaghetti ktoÅ› siÄ™ pisze? icon_biggrin.gif
fafura
głupia się pyta! icon_wink.gif
evil mom
CYTAT(fafura @ Wed, 01 Jul 2009 - 15:57) *
głupia się pyta! icon_wink.gif


będzie za pół godziny 08.gif
Lorien
Czekam na spaghetti jakby co icon_smile.gif
Irenka.
to ja też na to spaghetti czekam..
Chyba czas już?

PS. Sukienka fajna, tylko z tym moim kombinowaniem cienko..
evil mom
nakładam icon_biggrin.gif
edit, Isia jak chcesz to ja pokombinujÄ™, tylko powiedz w jakim kolorze icon_wink.gif
Irenka.
nakładaj

edit: Ale o co kaman? W kolorze odpowiednim! Yyyy, Monia, ja do.opa wołowa jestem, nie wiem. Chodzi o to żeby pasowało do dodatków, zakładając że je mam, tak?
Irenka.
Bo jak naszyjnik to złoty, jak buty to czarne, jak majtki to... 29.gif
evil mom
to ja proponujÄ™ srebrne jak coÅ›, Å‚Ä…cznie z butami icon_wink.gif
naszyjnik srebrny pewnie masz, butki możesz kupić, mam ładną torebeczkę do tego w srebrnym kolorze, i pasek z jakiegoś srebrno szarego materiału zrobić tylko trza icon_biggrin.gif i kreacja jak znalazł icon_wink.gif

no chyba że Magda Ci lepszą ofertę zaproponuje, ale jeśli nie to pisz śmiało icon_wink.gif

evil mom
bry icon_wink.gif
się nie wyspałam...jestem nie w humorze...ale o tym może później...
miłego dnia icon_wink.gif
Irenka.
bry

Monia- laseczko nasza kochana, co się dzieje? Zrobię Ci kawki, ciacho podam i nawijaj, co Ci leży na wątrobie...
Srebrne dodatki by się znalazły- oprócz butów. Jakoś buty w tym kolorze to mi nie teges..

Jak mi sąsiadka dziś przyśle na maila zdjęcia, które mi wczoraj zrobiła to zobaczycie mój nowy image icon_smile.gif

PS. Muszę iść dzisiaj uiścić opłatę za pogrzeb. Na samą myśl o tym 41.gif
Irenka.
Magda- od kogo masz taką piękną różę?
fafura
Iśka! no jak mamę kocham! ty to nos wszędzie wsadzisz!

różę mam- a owszem
stoi sobie w szklanicy z wodą i pięknie wygląda
dostałam od pana
nie pytajcie jakiego- nie znam
szłam rano do pracy i - po prostu- dostałam
06.gif

dzień zaczął się wyjątkowo miło
w zasadzie to trwa tak już od wczorajszego wieczora 02.gif

Mona- cóż to za "niehumor"
ja siÄ™ moim dzielÄ™
wracaj!
evil mom
co do humoru...małż wczoraj nie chciał dopełnić obowiązków małżeńskich...wybrał komputer... 29.gif więc tak mi zostało od wczoraj...denerwuje mnie pogoda, w dzień ukrop wieczorem burze i smród znad rzeki, która jest 100 metrów od mojego mieszkania, przez co nie można zrobić przeciągu...nawet moje dzieci mnie denerwują...bo wszystko dziś chcą mieć na "już"!!!! a ja jeszcze od rana nic nie zjadłam i też mnie to denerwuje...ogólnie u mnie wszystko dziś jest na nie... 21.gif

Isia pokombinujemy icon_wink.gif
Magdo fajnie Ci icon_smile.gif
Irenka.
Monia- przytul.gif przytul.gif przytul.gif

A my i tak CiÄ™ uwielbiamy, wiesz?
Na małżu się zemścisz jeszcze, spokojnie!
A dzieci jak to dzieci, one też pewnie zmęczone upałem...

Madzia- odezwij siÄ™ kobieto!
Magda- do twojej szklanicy nosa nie wsadzam bo mnie pokłuje.. Kwiat a nie szklanica icon_biggrin.gif

A gdzie reszta laseczek?
Aga- martwię się, daj znak życia!
Ania, Oliwka--->wywołuję nieobecne do tablicy, nieważne że są wakacje!
oliweczkas
Sukieneczka faktycznie urocza:)
Wiecie co, mam dość upału. Cały czas jestem mokra, w nocy nie mogę spać bo mi gorąco.... Wczoraj jak odkurzyłam to byłam mokra jakbym spod prysznica wyszła. 29.gif
Aktualnie nad Kielce nadciąga burza....piekę właśnie chlebek, jak mi wyjdzie wrzucę Wam przepis:)
co robicie na obiadek? Ja miałam robić leczo, ale jeszcze papryka droga, więc kalafiorka kupiłam.
Irenka.
CYTAT(oliweczka28 @ Thu, 02 Jul 2009 - 13:29) *
co robicie na obiadek?


Ja dzisiaj zrobiłam zupę jarzynową, w taki upał to ani jeść się nie chce..
evil mom
Isia wiem że się odegram hihi icon_biggrin.gif

ja też was uwielbiam przytul.gif

właśnie wcinam kanapki a w kubku czeka na zalanie herbatka Irish Cream icon_biggrin.gif

u mnie dziś koperkowa...nie mam weny twórczej heh 08.gif
fafura
Mona- ja własnie przekopałam forum, szukając postu o twoim prezencie z okazji urodzin dla D.
ale to chyba na gg mi pisałas- bo ty nie znalazałam
niemniej- pisałaś tam wyraźnie, że: sama będą sobie pluła za to w bordę
więc pluj teraz 31.gif
a tak na poważnie kobieto- to ja cię bardzo dobrze rozumiem! pewnie wiesz jak dobrze.....
wczorajszy wieczór to był wyjątek, który w zasadzie potwierdza regułę 21.gif



CYTAT(oliweczka28 @ Thu, 02 Jul 2009 - 12:29) *
kalafiorka kupiłam.


to ja poproszę panierowanego i do tego młode ziemniaki z koperkiem 2pliz.gif
uwielbiam takie żarełko!


ja rano machnęłam pulpety w sosie koperkowym 11.gif
evil mom
CYTAT(fafura @ Thu, 02 Jul 2009 - 13:50) *
Mona- ja własnie przekopałam forum, szukając postu o twoim prezencie z okazji urodzin dla D.
ale to chyba na gg mi pisałas- bo ty nie znalazałam
niemniej- pisałaś tam wyraźnie, że: sama będą sobie pluła za to w bordę
więc pluj teraz 31.gif


tak tak, wiem wiem 04.gif


CYTAT(fafura @ Thu, 02 Jul 2009 - 13:50) *
ja rano machnęłam pulpety w sosie koperkowym 11.gif


dobra jesteś w te klocki laska icon_wink.gif o której ty kurna wstajesz??? 10.gif
fafura
wstaję około 6
zrobienie pulpetów zajęło mi 20 minut
no ok- pieczarki na sos dusiły się dłużej- zapomniałam, ze je postawiłam 37.gif

zapraszam! mam kilka sztuk w zapasie icon_wink.gif
Lorien
Dzień dobry...
evil mom
CYTAT(Lorien @ Thu, 02 Jul 2009 - 14:04) *
Dzień dobry...

bry icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.