To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJĄTKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
fafura
edit: bo kobieta zmienną jest
evil mom
CYTAT(fafura @ Mon, 17 Aug 2009 - 11:14) *
edit: bo kobieta zmienną jest


ale jesteś...nie wiem co było wcześniej i teraz ciekawość mnie zżeraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Iruś kochana, foteczki będą jutro, bo dziś padł mi aparat po pierwszym zdjęciu... 29.gif a telefonem dupne wychodzą no...
fifafo
Magda a ja wiem co było zanim Kobieta zmienna sie stała
ale będzie lepiej
fafura
CYTAT(strasna stsyga @ Mon, 17 Aug 2009 - 13:23) *
teraz ciekawość mnie zżeraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


zżeram to ja- już 4 filiżanki płatków popijając sokiem z aronii icon_biggrin.gif
to mój lancz firmowy
urlop się skończył (nastroje poranne też- Aniu- prorokowałaś dobrze)
sama w biurze jestem
SAMA w całej kamienicy- jakieś 350m.wk.
byle do 15 29.gif

Gdzie Iśka? miała się też zameldować po powrocie na łono internetu w pracy
fifafo
ale co ja prorokowałam ?
az sie boje spytać
a ja w sr goszcze u siebie koleżanki z szkoły średniej
a dziś padam na pysk icon_sad.gif
fafura
CYTAT(zuzulka @ Mon, 17 Aug 2009 - 13:26) *
ale będzie lepiej



szybciej się stało niż ja doczytałam twój post
a czemu padasz? tyle pracy od rana?
fifafo
oj tak i jaks chyba odchorowywać week
w sob zostawiliśmy dzieci z moja sis i poszliśmy do rodzinki i było co do dzióbka wlać a zjec mało
a wczoraj było ognisko i było dużo jedzonka 0- przejadłam się icon_sad.gif
cierpię dziś
a od rana już 4 pralki się susza tzn 2 już wyschły
ale obiad dziś z głowy bo mam jeszcze wczorajszy kurczaka po staropolsku i zapiekane dziś ziemniaki icon_smile.gif
a w sob dodatkowo zaprosiłam rodziców na obiadek wiec Weekend nie nudziliśmy sie nawet chwilkę na kompa nie miałam czasu
a mój n BARDZO RZADKO A KIEDYŚ TO BYŁ ZAPALONY KOMPUTEROWIEC icon_smile.gif
ide prasować icon_smile.gif
fafura
CYTAT(zuzulka @ Mon, 17 Aug 2009 - 14:04) *
w sob zostawiliśmy dzieci z moja sis i poszliśmy do rodzinki i było co do dzióbka wlać a zjec mało
a wczoraj było ognisko i było dużo jedzonka 0- przejadłam się icon_sad.gif


my wczoraj prażone u rodziców robiliśmy- urodzinowe mamy i taty (odpowiednio 13-sty i 15-sty sierpnia) ale ja byłam kierowcą 21.gif

CYTAT(zuzulka @ Mon, 17 Aug 2009 - 14:04) *
mam jeszcze wczorajszy kurczaka po staropolsku i zapiekane dziś ziemniaki icon_smile.gif


brzmi rewelacyjnie! jak robisz? ja kurczaka to lubię wieczorem w marynatę wsadzić a następnego dnia w piekarnik- szybko i pysznie!

fifafo
kupuje przyprawę kurczak po staropolsku marynuje na noc części kurczaka do tego marchewka 3 stuki na duzych oczkach starta , 1 pietruszka też starta 3 cebule w piórkach i 1 por w krążki dusze w gęsiarce
Irenka.
Może jutro będę..

Po 5 tygodniach urlopu nie wiem w co ręce wsadzić.. Dobra, no dobra- Madzia mi podpowiadała, ale rumieniec wstydu me oblicze ozłocił i nie powiem głośno co azaliż.. icon_biggrin.gif
evil mom
bry icon_wink.gif
idę spać, dziś to ja grałam icon_biggrin.gif no i stwierdzam, że czas się położyć
miłej nocki i poranka icon_wink.gif
fafura
CYTAT(zuzulka @ Mon, 17 Aug 2009 - 15:55) *
kupuje przyprawę kurczak po staropolsku marynuje na noc części kurczaka do tego marchewka 3 stuki na duzych oczkach starta , 1 pietruszka też starta 3 cebule w piórkach i 1 por w krążki dusze w gęsiarce


Jeszcze mi Aniu powiedz, co to gęsiarka
Pewnie znam i wiem, ale na pewno u nas inaczej się to nazywa!
Czy wychodzi z tego kurczak na ostro? bo ta marchewka duszona jakoś mi tak słodyczą podchodzi, a ja wolę jednak miecho ostrrrre !! 06.gif

Mona- czyli klinem go? W niedzielę P., po powrocie z grilla u rodziców moich, nie zdecydował się na włączenie kompa (ze tak powiem), ale wczoraj miał wolne za 15-tego, czyli wiadomo....

Fafur u babci-został w niedzielę i wczoraj też nie zdecydował się na powrót do domu, a od jutra jedzie do drugiej babci (niestety logistycznie nie mam z kim go zostawić, gdy my w pracy), no i po 2 tygodniach non stop z dzieckiem w domu, i potem po tym 1 w zasadzie dniu wczorajszym bez niego (i 2 noce) muszę się przyznać, że tęsknię! i brakuje mi go w domu....


a ja wczoraj z wielkim bólem głowy poszłam spać po 21
i co z tego? ok.23 się obudziłam i ....dzień dobry! zasnęłam po 1 dopiero 21.gif


edit: kupiłam sobie kanapę!! 03.gif nareszcie! przywiozą lada dzień- w końcu będzie na czym złożyć szanowną posturę!
evil mom
CYTAT(fafura @ Tue, 18 Aug 2009 - 08:12)
Mona- czyli klinem go? W niedzielę P., po powrocie z grilla u rodziców moich, nie zdecydował się na włączenie kompa (ze tak powiem), ale wczoraj miał wolne za 15-tego, czyli wiadomo....

no ba a co się będę icon_wink.gif stwierdził, że musi się w końcu wyspać, a że ja się wysypiam codziennie to mogłam sobie pozwolić na jedną noc grania icon_wink.gif ale ale, już niedługo nie będzie takich problemów, bo drugiego kompa bierzemy, D chce rakietę do grania a mi do pisania ten jak najbardziej wystarczy icon_wink.gif


CYTAT(fafura @ Tue, 18 Aug 2009 - 08:12)
edit: kupiłam sobie kanapę!! 03.gif nareszcie! przywiozą lada dzień- w końcu będzie na czym złożyć szanowną posturę!


no to miłego na niej spania, siedzenia i co tam jeszcze 04.gif 37.gif

u nas dziś jakoś pochmurnie... 21.gif chyba będzie padać cały dzień...
kawy?
PINA.K.
kawe właśnie skończe spijać a wybieram się na zakupy
u nas wiecznie po strasznej burzy w nocy,szybko przyszła była intensywna i po godzinie się skończyła,nie spałąm,bry ale się bałam bo mąż był w pracy
fafura
CYTAT(strasna stsyga @ Tue, 18 Aug 2009 - 08:14) *
chce rakietę do grania



P. chce internet- rakietę do grania
teraz narzeka ze ma takie tempo ze go wczorajszy przezywają w jego gildii (czy jak to tam zwał)

Paula u ans też burzowo- z samego rańca słoneczko świeciło a teraz wiatr (choć ciepły) i pochmurno
oczywiście nie mam parasola

29.gif

Ireno- zaprawdę powiadam ci, jak i mnie rzekła wczoraj jedna internetowa dobra dusza- "praca nie zając, nie ucieknie"
Znaszli te słowa? 02.gif
Agalu
CYTAT(fafura @ Tue, 18 Aug 2009 - 10:35) *
Paula u ans też burzowo- z samego rańca słoneczko świeciło a teraz wiatr (choć ciepły) i pochmurno
oczywiście nie mam parasola


a ja isę zastanawiałam kto to jest ta PINA 37.gif

Magda - to ja też się dołączam do życzeń miłego siedzenia, leżenia itp. 03.gif

Monia - fajne że bedziecie mieli drugiego kompa to ułatwia sprawę 08.gif

u nas dziś deszcz,buuu ale w czwartek podobno ma byc gorąco i świecić pelne łśonko bez chmur

wklejam kilka zdjęc z wakacji tak na szybkiego

relaks na wakacjach koło Wadowic



idziemy do kopalni soli


to jeszcze w przed wyjazdem ,jestęsmy nad morzem


to mój mały z tatą na basenie
Agalu


03.gif 03.gif
fifafo
przezabawne foty
widac ze zabawa była udana
evil mom
Aga foty prześwietne icon_smile.gif ale jaka ty chudzina jesteś 02.gif nie widać, że dwójka już na stanie icon_wink.gif
Pina to Paula? nie poznałam icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif ja już też po zakupach icon_wink.gif a burze w nocy też były
Magdo, Twój P. wczorajszy powiadasz...icon_biggrin.gif znaczy neta na Play nie zmienimy buhahaha, bo małż by się pochlastał, że rakietę do grania ma ale net wczorajszy 04.gif 04.gif 04.gif
Iśka, foty jednak będą z telefona, zapomniałam akumulatorek naładować...
Madziu a Ty gdzie się podziałaś?
Ania, też bym sobie zjadła kuraka takiego, chyba zrobię na dniach icon_wink.gif
Oliwka, Rtonka gdzie wy baby?

zaraz kładę młodego i za granie się biorę (tak tak uzależnienie icon_wink.gif ) później obiad i małż z pracy wraca...więc kompa on będzie okupował...
nom narta icon_wink.gif
oliweczkas
Ja właśnie skończyłam prasowaś stertę ciuchów-jak zwykle.
Agalu-fotki super, wogóle nie widać że urodziłaś dwójkę dzieci (to takie niesprawiedliwe). Ja po jednym jak wieloryb wyglądam:)
Irenka.
bry!

Ja oczywiście siedzę w księgowości, jestem z tegoŻ powodu przeszczęśliwa 21.gif

Monia- to już uzależnienie.. Na fotki czekam!
Magda- znam li te słowa, ale mam przeczucie, że moja szefowa ich nie zna 37.gif
Aga- zdjęcia rewelacja, śliczna kobietka z Ciebie! I jaka laska! Aż mię zazdrość zeżarła icon_smile.gif
Paula- udanych zakupów!
Ania- jak zdrowie?
Oliwia- ja ostatnio mam awersję do prasowania, ble!
Madzia- kochana moja, wracaj na forum!

PS. Komuś torta urodzinowego podrzucić? 03.gif
Agalu
Isia to Ty dziś kobietko masz urodzinki??
jak tak to Wielkie sto lat sto lat, wszysktiego co najlepsze dużo zdrówka, uśmiechu na twarzy każdego dnia i spełniania marzeń
brawo_bis.gif

ja torta poproszę z miłą chęcia 06.gif

Mona - a psioczysz na męża że on taki uzależniony a Ty to samo uzależnienie uskuteczniasz,hihi


Dziewczyny nie chwalcie tak nie chwalcie 29.gif
ta chudzizna u mnie to właśnie jest oznaką posiadania dwójki dzieci
nie pamiętam juzkiedy ja ważyłam 48 kg chyba na początku liceum, czyli grubo lat temu
teraz latanie gonienie cały dzień, mało czasu na jedzenie a co dopiero na siedzenie czy leżenie i odkładanie tłuszczyku, jestem wciągłym ruchu
dwa to dieta w związku z karmieniem Tomka

ale spokojnie, pomału coraz mniej karmię Tomka więc niedługo będę pewnie szybko tyła 37.gif
a już zdażyłam się przyzwyczaić do tej mojej wagi 48 kg 03.gif

Irenka.
yyyyyyyyyyyyy

dementuję

tort urodzinowy to jest Weroniki, nie mój.. do mojego jeszcze dwa miesiące icon_smile.gif
rtonka
Goscie juz pojechali, jece troche ogarnac mieszkanie, wiecej napisze pozniej
Agalu
CYTAT(Iruś @ Tue, 18 Aug 2009 - 17:58) *
yyyyyyyyyyyyy

dementuję

tort urodzinowy to jest Weroniki, nie mój.. do mojego jeszcze dwa miesiące icon_smile.gif


upssssss
no tak zapomniałam 37.gif

to życzenia proszę przekazać córeczce 04.gif
fafura
tort to ja owszem- ale poczekam do 12teg września- nie będę sobie monitora oblizywać icon_wink.gif

Aga- wyglądasz ślicznie! chudzinko 08.gif figurę masz rewelacyjną
ale ja jeszcze muszę skomentować - fotkę nr 1: na hamaku- ty i Kacper uśmiechy i śmichy chichy a Tomeczek- taka powaga, jakby chciał powiedzieć- no kończcie tą szopkę! 03.gif

fotki na plaży komentować nie będę bo mi zazdrość rośnie w gardle icon_wink.gif

a dodatek z Tomeczkiem- wymiata zupełnie! ze też dzieciak tak daje się matce maltretować 08.gif i taki zadowolony

37.gif jeszcze się zapatrzę na takie bobasy i ... nie, nie to nie jest dobry pomysł!




PINA.K.
dospać nie mogę,to ze stresu jaki mi funduje moje kochana rodzinka,aż brak słów,pocieszam się tym że mam3cudownych facetów,z teściową źle nie trafiłam ipsa który mnie właśnie pociesza 41.gif
a co tam damy sobie rade
ajć nawet mi się nie chce pisać
mam nadzieje że mi wybaczycie jeśli będę pisała i narzekała 32.gif

kawke już spijam
aga figurka super,mi udało się zatrzymać5kilo więcej ale nie mam diety-właśnie podjadam chłopakom cukierki:),a te twoje chłopaki boskie

wczoraj wieczorem siedziałam i troszke mi się płakał,przyszedł mój kubuś i mówi-mamuś nie przejmuj się,będzie dobrze. A teraz zrób ładną minkę-i jak tu się martwić 04.gif

uciekam na allegro szukać domu albo działki,pa kobitki
PINA.K.
allegro mi ie chce chodzić!!!!!!
jestemzła
Agalu
Magda - ja jak patrzę na mojego uśmiechniętego Tomka to mi się chce trzeciego dziecka 37.gif 43.gif 48.gif

Paula - przytul.gif przytul.gif przytul.gif ,nie daj się rodzince!!!!

ja też cżesto płakałam sobie przy Kacperku to zawsze mnie pociesza, mama nie płacz, wszyscy Cię kochają itp.

a wiecie co ja taka beksa jestem ale muszę sie przyznać że już dawno nie płakałam no chyba z półtorej miesiaca 04.gif ,to zasługa lata ,słońca itp.


edit. raz zdarzyło mi się popłakać w Zakopanem jak sie zwijałam z bólu jak jechaliśmy autem na szlak prowadzący do Morskiego Oka rycze.gif
naszczęście udało mi się dojść te 9 km i w drodze zapomniałam o bólu
oliweczkas
Agalu-podziwiam, że dałaś radę na Morskie Oko dojść z bólem brzucha.
zuzia coś mi zaczęła gorączkować, ale mówi że nic jej nie boli-jak jej nie przejdzie to jutro do lekarza pójdziemy.
Lorien
ściskam Was dziewczeta moje!
fafura
Magdaleno- zaskoczyłaś mnie swą wylewnością blagam.gif
słowotok cię dopadł wielki- chusteczkę podać? 02.gif nadmiar słów już ścieka w kącikach twych ust....
29.gif
Lorien
CYTAT(fafura @ Wed, 19 Aug 2009 - 12:15) *
Magdaleno- zaskoczyłaś mnie swą wylewnością blagam.gif
słowotok cię dopadł wielki- chusteczkę podać? 02.gif nadmiar słów już ścieka w kącikach twych ust....
29.gif



Kocham Ciem Magdaleno, o Miszczynio Ironii, słowa Twe sarkazmem tkanym odziane opuszczają Twe usta po kobierzcu języka, niczym perły szlachetne błyszczące w blasku dnia wczesnego...
PINA.K.
ale to sobie dziś komplementy walicie
ach nie damy sie,nie damy

chyba nie wiedzą z kim mają do czynienia
czekam za telefonem od pana z nieruchomości:)

chłopaki bawią się na podwórku,kuba rozmawia przez tel zabawke i co chwila pa kochanie,ciekawe od kogo to słyszał bo na pewno nie odemnie
Lorien
CYTAT(PINA.K. @ Wed, 19 Aug 2009 - 12:30) *
ale to sobie dziś komplementy walicie
ach nie damy sie,nie damy

chyba nie wiedzą z kim mają do czynienia
czekam za telefonem od pana z nieruchomości:)

chłopaki bawią się na podwórku,kuba rozmawia przez tel zabawke i co chwila pa kochanie,ciekawe od kogo to słyszał bo na pewno nie odemnie



tak się zastanawiałam - kto zacz ????

Ato Paula po renowacji!
fafura
CYTAT(Lorien @ Wed, 19 Aug 2009 - 11:27) *
Kocham Ciem Magdaleno, o Miszczynio Ironii, słowa Twe sarkazmem tkanym odziane opuszczają Twe usta po kobierzcu języka, niczym perły szlachetne błyszczące w blasku dnia wczesnego...



Zaprawdę powiadam ci- słowa na papier przelej, a pierwszą będę, która w kolejce po autograf na wydaniu dzieła Twego stanie
fafura
CYTAT(Lorien @ Wed, 19 Aug 2009 - 11:33) *
tak się zastanawiałam - kto zacz ????

Ato Paula po renowacji!



lifting kochana- lifting (takie modne to ponoć ostatnio icon_wink.gif )
fafura
CYTAT(PINA.K. @ Wed, 19 Aug 2009 - 11:30) *
czekam za telefonem od pana z nieruchomości:)


ty tu nie czaruj kochana, pisz jeno co z tymi nieruchomościami robić będziecie!

jak to godajo na slonsku- ino gibko!
Lorien
CYTAT(fafura @ Wed, 19 Aug 2009 - 12:37) *
lifting kochana- lifting (takie modne to ponoć ostatnio icon_wink.gif )


wolę słowa rodzące się z łaciny niż z pospolitej angielszczyzny używać 01.gif
fafura
dobrze, że łacina nie z tej pospolitej odmiany

08.gif
rtonka
A ja sie w domu nie moge odnalezc, wszytsko jest nie na swoim miejscu, stosy prania poscieli, recznikow i chlopakow rzeczy, pogoda u nas taka o, nieda rady rzeby to wszytko wyschlo. Wlasnie robilam porzadek z ciuchami chlopakow duzo jest za malych a tylko miejsce zajmowaly w polce. Ja dzisiaj mam jakiegos lenia i mi sie nic niechce a tyle roboty przedemna. W piatek jadedo lublina a w sobote ide na 9 urodziny do chrzesnicy i niewiem co jej kupic, chcialabym jakas gre ale nie komputerowa morze ktoras podpowie jaka?
Irenka.
CYTAT(fafura @ Wed, 19 Aug 2009 - 12:36) *
Zaprawdę powiadam ci- słowa na papier przelej, a pierwszą będę, która w kolejce po autograf na wydaniu dzieła Twego stanie


Azaliż ja również...
fafura
pani się nie pcha, pani tu nie stała!!
paczcie ludzie- wchodzi taka w południe i od razu- pierwsza do kolejki!
spokojnie- znając M. to dla wszystkich starczy!
Irenka.
toć ja karnie w kolejce przycupnęłam, nie bij! 37.gif
fafura
37.gif
no tego jeszcze nie grali, żebym ja posądzona była o bicie ... może jeszcze "w kiślu" albo innym makaronie (TAK- słyszałam o dyskotece, w której atrakcją wieczoru były kobiece zapasy w makaronie)


a tak w temacie makarony pozostając- rtonka polecam taką grę : https://www.gryplanszowe.pl/index.php?d=szczegoly&tw=1705
nie wiem jakie lubi twoja chrześnica, ale to jest dość uniwersalne i mnóstwo śmiechu przy grze!


edit: link nie działał
Lorien
CYTAT(fafura @ Wed, 19 Aug 2009 - 14:52) *
TAK- słyszałam o dyskotece, w której atrakcją wieczoru były kobiece zapasy w makaronie


To ja chętna!
Chętnie zmierzę się z inna dziewoją w świderkach, wstążki mogłyby skrępować kończyny, ewentualnie w krajance cienkiej...
evil mom
bry icon_wink.gif
nie ma to jak wasze pogaduszki poczytać z rana 04.gif jesteście bombowe

ja jestem ostatnio trochę zajęta, ostatnie przygotowania do szkoły, dzieci które czasem histeryzują bez powodu ( a w zasadzie jedno, młodsze... 29.gif ) składanie kompa z małżem (choć moja pomoc jest znikoma z racji tego, że się nie znam) obowiązki domowe...mam ochotę wrócić na mazury icon_wink.gif
dziś jadę z siorą do sądu, ma się odbyć posiedzenie w sprawie wizyt a że ona nie chce jechać sama, to będę jej towarzyszyć...choć nie wiem czy nie obejdzie się bez rękoczynów 04.gif bo jej były ostatnio zalazł mi za skórę...i to bardzo...z resztą nie tylko mi...jej też, dlatego pisałyśmy pozew o ograniczenie praw rodzicielskich dla tego palanta... 29.gif

Isiu dziś postaram się wysłać fotki, mam 3 sukienki, może któraś Ci się spodoba i będziemy kombinować icon_biggrin.gif mam nadzieję, że "odpoczywasz" w pracy przytul.gif

Magdaleno jesteś boska icon_wink.gif jak tam Fafur? przeżywa, że to już pierwsza klasa? icon_smile.gif

Rtonka, u mojej młodej najlepiej na prezenty nadają się wszelakie encyklopedie, książki i inne takie...jakieś zestawy mikroskop i luneta...zabawek to ona już za bardzo nie chce dostawać (ma 9 lat więc już taka "dorosła") ewentualnie rolki...scrabble, jakaś gra na kompa? u nas od dłuższego czasu hitem jest "spore" bardzo rozwija wyobraźnię icon_wink.gif

Madziu makaron powiadasz, świderki icon_wink.gif jak chcesz to kolorowe Ci podrzucę icon_wink.gif bardzo smaczne

Oliwka jak tam dieta? icon_wink.gif

Aniu a co u was? mam nadzieję, że dużo lepiej przytul.gif

Paula widzę, że i u Ciebie jakieś zawirowania losowe są...trzymaj się kochana babko przytul.gif przytul.gif będzie dobrze przytul.gif


w sobotę u nas zakończenie wakacji...szybko jakoś...min. Boney M będzie grało...chyba się z rodzinką wybierzemy icon_wink.gif

miłego dzionka icon_wink.gif
muszę wypić kawę i dojść do siebie...wczoraj z małżem po 2 piwa wypiliśmy i się dziś czuję skacowana... 29.gif
fifafo
jestem
PINA.K.
a nie chciałam włanczać kompa 32.gif a teraz moje dzieci myślą o matce wariatka bo się smieje do monitora,uśmiałam się niezmiernie
dziś robie przymusowy wypad do teściówki a że auto odmawia posłuszeństwa to smarujemy po nogach-wózek w razie co wezme bo to ok4kilometrów ale dzieci wytrzymałe a będziemy do wieczora-mąż w pracy

a nieruchomości-jest mile widziane żebyśmy się wyprowadzili z tego budynku w którym przebywamy ale chyba jednak się dogadamy na spisanie umowy na10lat i będziemy się budować,mieszkanie po teściowej na wynajem,żeby na raty było a ona do nas
ach ciężki żywot mamy ale damy rade
jeszcze wy wspieracie i od rana strasznie humor poprawiacie
he he a mi sie rymło
oki odmeldowałam się
musze troche w domu ogarnąć póki młodzież epoke lodowcową ogląda
pa icon_lol.gif
fifafo
ja tez sie wybieram z dzieciarnia na spacerek ale u nas w jedna strone około 3 km i powrotem tez i chłopaki spoko a ja nawijam jak głupia icon_smile.gif po drodze i zajmuje ich głowy wszystkim tylko nie zmęczeniem icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.