To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJĄTKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
evil mom
Aga to jak podłapał to Twój młody z podwórka to co innego icon_wink.gif moda na coś tam zawsze szybko się roznosi...i masz rację te bajki są do bani...moje dzieci też jeśli oglądają, to tylko Cebeebies, Jim Jam albo niektóre na Disney Channel, reszta to zbyt brutalne/wulgarne/durne kanały z bajkami jak dla mnie...

Iśka jest git icon_wink.gif choć możesz poeksperymentować z blondem icon_wink.gif

wczoraj dla mojej siory jakimś tonerem robiłam i fajnie wyszło icon_biggrin.gif

jak przygotowania świąteczne? u mnie już prawie koniec icon_wink.gif

Magdo nadal czekamy na fotki fryzury icon_wink.gif

miłego


Agalu

isia - git git, ale najważniejsze cobyś Ty sie dobrze czuła

monia - no kacper cxzęsto mówi że koledzy np,Max może oglądać wszysktie bajki brzydkie a dlaczego ja nie mogę,,no to mu tłumaczę i tyle i nie pozwalam bo inni mogą,bezsensu
spidermana i scooby doo też poznał chociaż nigdy nie oglądał ,poprostu od kogoś

ja z poirządkami do końca jeszcze dużo, tzn, jutro na gotowo będę wszystko sprzątać, bo mi wybrudzą wcześniej
do tego ryby po grecku - biorę do siostry na wigilie i robię dla nas,schab w galarecie, sałątkę jarzynową i sernik

po południu spowiedź
wieczorem pakowanie prezentów i robienie się na bóstwo:)

nie wiem jak ja dam radę ,wstanę juz o 7 rano chyba ,przy moich dzieciach wszystko tak pomału sierobi

papa
evil mom
bry

deszcz pada.... 29.gif 21.gif a było tak ładnie...albo chlapa albo gołoledź będzie...masakra...

boszzz ależ dziś późno wstałam...trzeba kawę wypić i po zakupy iść...jeszcze muszę młodego ciągnąć na ten deszcz...

gdzie na Wigilię się wybieracie? czy w domu w kameralnym gronie robicie?
my najpierw do moich rodziców tak na 16 a później do teściów...lubię takie rodzinne spędy icon_wink.gif
na pierwszy dzień do teściów jedziemy świętować a na drugi do mojej rodziny 06.gif fajnie będzie icon_wink.gif

jutro mój małż ma już wolne od pracy więc z rana pójdę pomóc mamie w przygotowaniach icon_wink.gif
jeszcze muszę tylko upiec ciasto ,pychotkę - rodzinna tradycja (te ciasto musi być na święta icon_wink.gif ) i mięsko które się marynuje właśnie, do tego kupiłam sałatki (taniej mi wyszło niż robić...) i bedzie icon_wink.gif
jeszcze wieczorkiem na ostatnie zakupy do marketu wyskoczymy i wszystko już gotowe icon_biggrin.gif
a jutro na bóstwo się zrobię hehe, z resztą co ja piszę...nie muszę już jestem icon_wink.gif 04.gif 04.gif 04.gif (dżołk)
miłego dzionka kochane
oliweczkas
Akcja ze schroniskiem wypadła super, tylko to oczywiście nie na moje nerwy-ubeczałam się niemiłosiernie:(
Dziś mamy już wolne, aż do 4 stycznia. Piekę właśnie mięsko, sałatkę z tuńczykiem zrobię i szarlotkę królewska upiekę. I tak raczej w gości idziemy.
Co do Wigilii to my mamy 3 :teściowie, tata, mama-więc zaczynamy jutro od południa, żeby do wszystkich zdążyć.
Zaraz zabieram się za pakowanie prezentów, tylko dla babci i dziadka jeszcze nie mam, bo nie wiem co? A Wy co dziadkom dajecie?
Irenka.
A gdy już nadejdzie ten wieczòr
Świecami choinki zdobiony
Niech biały opłatek jak okład
Wsze rany Twej duszy uleczy
Niech serce Twe radość wypełni
Z nadziei co żłobek zwiastuje
Niech błogiej kolędy śpiewanie
Wyciszy Twe troski, zmartwienia
Niech słowa Twych życzeń serdecznych
Jak gwiazda zaświecą bliźniemu.
I gdy to wszystko się spełni
Odczujesz Wigilii przesłanie.


Składam Wam życzenia już dzisiaj, jutro na pewno nie będę mieć czasu.

A jutro przy świątecznym stole niech Wasza myśl na ułamek sekundy na forum umknie, tu wszak bratnie dusze są...
evil mom
ja też już dziś dołączam się do życzeń icon_wink.gif

Szczęśliwych, kojących, wartych pamięci,
przeżytych w zgodzie ze światem
i z sobą samym, pełnych życia
i miłości Świąt Bożego Narodzenia
oraz niesamowitego, niezapomnianego,
niepowtarzalnego Sylwestra!!!


Wszystkim wam z osobna i razem icon_wink.gif

Wesołych Świąt z_choinka.gif
Agalu
Ja już po robcie :)teraz pakowanie prezentwów a i jeszcze inhalacje dzieciakom bo smarkają i kaszląicon_sad.gif

a mnie od dwóch godzin jakieś porzeziębienie bierze, tzn. gardło mnie boli i zimno mi coraz bardziej
już wapno sobie wypiłam, herbatę miodem

nie wiem co jeszcze:(

Oliwka - ja mam dwie bacie, jednej kpiłam bluzeczkę /sweterek a drugiej lampę solną


Wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzących świąt, przede wszystkim zdrowia i spokoju ,miłości najbliższych!!
oliweczkas
Kochane kobitki z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkim i każdej z osobna: szczęścia, pomyślności, prawdziwie świątecznej i rodzinnej atmosfery przy wigilijnym i świątecznym stole.
Spełnienia marzeń, wzajemnej ludzkiej życzliwości, i wszystkiego o czym w duszy marzycie.
Wesołych Świąt:)))))) z_choinka.gif
gozar
Wpadłam życzyć Wam spokojnych i wesołych Świąt icon_wink.gif


I nie zaharujcie się przy przygotowaniach. Wystarczy że ja ledwo żyję...
Lorien
Ja tez składam Wam najszczersze zyczenia ZDROWYCH, wyjątkowych, radosnych i cieplych Świąt.
fifafo
chyba jeszcze nie za póżno ?
Babeczki wszystkiego dobrego radosnych, niezpomnianych Swiąt
niech Nowo narodzona Boza dziecina przyniesie Wam pokoj i raodśc serca
Miłosci zdrowia pokoju na czas świetowania Zyczę Ja z rodzinką icon_razz.gifs jestem obżarta za wsze czasy
oliweczkas
my w zasadzie też nieprzerwanie od wczoraj jemy.....
Good bye dieto:)
fafura
CYTAT(oliweczka28 @ Fri, 25 Dec 2009 - 19:41) *
Good bye dieto:)


37.gif 37.gif 37.gif 37.gif
muszę się pod tymi słowami podpisać 06.gif
Ale pamiętajcie, że człowiek głodny, to zły. A gdy już najedzony to ma od razu lepszy humor! Endorfiny skaczą i szczęście gwarantowane icon_biggrin.gif

Kochane moje rówieśnice! Mam nadzieję, że święta mijają wam w rodzinnej atmosferze, radośnie i wesoło, z kolędą na ustach (lub w radiu), w gwarze rozmów z najbliższymi, z dziecięcymi okrzykami zachwytu podczas odpakowywania prezentów, z całusem bliskiej osoby i uściskiem niosącym spokój i wiarę w lepsze jutro!

PINA.K.
troszkę spóźnione ale szczere,może już nie świąteczne ale noworoczne

ZDROWIA,ZDROWIA I JESZCZE RAZ ZDROWIA, UŚMIECHU NA BUŹKACH,MIŁOŚCI I POCIECHY Z MAŁŻONKÓW I DZIECIACZKÓW.
NIECH TEN NOWY ROK NIE BĘDZIE GORSZY OD KOŃCZĄCEGO A MOŻE BĘDZIE LEPSZY....
Agalu
To ja sie witam po świątecznie!
jak zwykle ubolewam i sie smucę że ten miły czas tak szybko upłynąłicon_sad.gif

najpiękniejsza była wigilia, 19 osób w dużym nowym domu u mojej siostry, było cudownie,był gwiazdor, w tym roku Kacper zauważył że gwiazdor był jakiś dziwny bo miał brodę na gumce 04.gif ,ale dał sobiew wytłumaczyć, że prawdziwa mu na mrozie odpadła i dlatego miał sztuczną
Tomek sie nie bał gwiazdora ,ciągnął go za btodę, bił brawo
wróciliśmy od odmku przed 22 potem jeszcze zabawa z kacprem nowymi zabawkami do 23.30:)

w pierwszy dzień świąt byliśmy u teściów do wieczora a potem w trójkę oglądaliśmy Kevina:)icon_smile.gif
wczoraj byliśmy u siostry na urodzinach i zostaliśmy na noc, wieczorekiem przyszli jej sąsiedzi i sobie siedziliśmy i drinkowalśmy do północy

niestety Kacper wyzdrowiał a Tomek sierozchorował ,już w Wigilię mocno kaszlał, dopiero dzis pojechaliśmy z nim na pogotowie i już ma zapalenie oskrzeli, wcześniej go inhalowaliśmy ale raczej za mało,troche to nasza wina ,zaniedbaliśmy go

a ja przytyłam 1,5 kg i bym chciała to utrzymać 06.gif

dzisiaj mieliśmy mieć gości, ale z dziećmi, jeden maluch sie rozchorował ,nasz tomek też i inni też nie chcieli przyjechać żeby sie nie pochorować, szkoda, bo żadko sie spotykamy, miało być miłe fajne spotkanie,ale niestety tak to przy dzieciahc bywa

jutro juz szara rzeczywistość, mąż do pracy ,ja mam cała stert prania:(
evil mom
bry icon_wink.gif
święta, święta i po świętach icon_wink.gif
było super, duże grono ludzi, miła atmosfera i masa jedzenia icon_biggrin.gif jestem tylko z lekka zawiedziona, że moja ulubiona siostra D. nie została długo z mężem...ale już w sylwestra do nich jedziemy icon_biggrin.gif

Wigilia od 16 u moich rodziców a później u teściów icon_biggrin.gif masa prezentów dla dzieciaków (już pisałam, że w tym roku mamy ważniejsze priorytety niż kupowanie sobie nawzajem, więc tylko dzieci dostały icon_wink.gif ) no może poza prezentem od teściów (1000 na rodzinę - byłam w takim szoku, tak się strasznie wzruszyłam 41.gif , z resztą nie tylko ja...bo to absolutnie niespodziewany prezent był i nie byle jaki...) wróciliśmy do domu koło 22 a jeszcze z dzieciakami układaliśmy garaż i drogi i bawiliśmy się innymi prezentami icon_biggrin.gif w łóżkach koło 24 byliśmy dopiero hehe

I dzień świąt też u teściów spędziliśmy, od 10 rano imprezowanie, super było icon_wink.gif
na drugi dzień mieliśmy iść do moich rodziców, niestety okazało się, że mały mojej siostry dostał wirusówki i miał gorączkę, wymioty i biegunkę...w związku z tym posiedzieliśmy w domu a wieczorem wybyłam na spotkanie z koleżanką, której nie widziałam od tamtych świąt (mieszka w Krakowie) i się bawiłam do późnej nocy icon_wink.gif

niedziela minęła nam na odpoczywaniu, leniuchowaniu i innych takich icon_wink.gif

teraz trzeba czekać do sylwestra icon_wink.gif

dziś nam napadało śniegu...tylko święta się skończyły i zaraz atmosfera znowu śniegowa...
jak dam rade to wstawię kilka fotek ze świąt już dziś
pozdrowionka i miłego powrotu do szarej codzienności icon_wink.gif
fafura
Witam poświątecznie!
Relacja na szybko- bo już od 8 w pracy siedzę!
Święta jak to święta-miło było.
Wagowo przybyło mi ok 0,5 kg, ale nic nie czuję (ciuchy mam ok).
Dziecko zasypane prezentami- zachwycone.

Wyklarowały się plany sylwestrowe- robimy domówkę u nas w domu 06.gif dla 10 osób (+ własne dziecko)
evil mom
Magdo to super, że w domciu sobie ze znajomymi posiedzicie icon_wink.gif
my już w czwartek o 14 wybywamy icon_wink.gif niestety jedziemy busem, bo małż na Nowy Rok po nocnej imprezie nie chce prowadzić...będzie na pewno dużo kontroli na trasie więc wybieramy tę wprawdzie mniej wygodną ale bezpieczniejszą opcję dojazdu do warszawy icon_wink.gif a powrót w piątek wieczorem icon_wink.gif
dzieci pod opieką teściów icon_wink.gif

nom muszę pozmywać i wstawić mleko...młoda właśnie wybiera się na dwór na śnieżki icon_wink.gif
fafura
Mona masz rację- po nieprzespanej nocy, do tego zakrapianej, nie ma co wybierać się w drogę i siadać za kółkiem.

Impreza u nas bardzo mi odpowiada. Starzeję się chyba, bo zrobiłam się wygodna i najgorsze to dla mnie nocą, w zimnie wracać do domu po imprezie 43.gif a w domu zamknę tylko drzwi za gośćmi i .... icon_wink.gif
oliweczkas
Również witam poświątecznie:)
Święta mają to do siebie, że zawsze zbyt szybko mijają, ale to dobrze bo by człowiek z 10 kg przytyłicon_smile.gif
Zuzia jak i pozostali goście zachwyceni prezentami. Sylwestra też domówkę robimy-będzie 6 lub 8 osób (bez dzieci) pogadamy, pośmiejemy się, potańczymy, cosik się wypije. Będzie miło.
Dziś u nas spadł mokry, obrzydliwy śnieg:(
Agalu
Monia - widzę że podobnie spędziliśmy święta,hehe 03.gif

my też dostaliśmy kasę, ale w sumie nie my tylko mój mąż, dwa dni przed wigilią dostał od rodziców taka podobną kwotę co Wy tylko pomnożoną razy 50
37.gif 37.gif 37.gif

Oliwka ,Magda = fajnie że i Wam się udały święta:)

evil mom
CYTAT(Agalu @ Mon, 28 Dec 2009 - 15:37) *
Monia - widzę że podobnie spędziliśmy święta,hehe 03.gif

my też dostaliśmy kasę, ale w sumie nie my tylko mój mąż, dwa dni przed wigilią dostał od rodziców taka podobną kwotę co Wy tylko pomnożoną razy 50
37.gif 37.gif 37.gif


nom hehe faktycznie podobnie icon_wink.gif

łał a prezent teściowie niezły Wam sprawili 02.gif 10.gif

jeszcze tak na temat sylwka icon_wink.gif też jestem za stara na nocne powroty do domu, w święta jak się spotkałam z kumpelą to jak zobaczyłam, że na zegarku jest już tak późna godzina (po 1 ) to stwierdziłam, że idę spać bo za stara na siedzenie do rana jestem icon_wink.gif
na szczęście w nowy rok, bus do domu mamy dopiero koło 18, więc tym będziemy wracać icon_wink.gif wyśpimy się, wypoczniemy po małej domówce i wypad do dzieci icon_biggrin.gif
no i w weekend po sylwestrowy mamy zaproszenie do moich rodziców (ze wzgl. na to, że na święta nie wypaliło ) więc nie będziemy leniuchować 06.gif

miłego popołudnia :*

Agalu
Ja też już sie taka stara czuję, żeby nie wracać po nocach czy nad ranem do domu ,dlatego mamy bal z noclegiem:)no ale wiadomo że też ze względu na odległośc od odmu, hihi, nikt prowadzić nie chce 06.gif

jak się wyśpimy to pojedziemy odrazu do rodziców po dzieci, zjemy u nich obiadek i chyba potem do domku zaraz żeby dziadkowie mogli odpocząć, bo dzieci a dokłądnie Tomek budzi sie w nocy po ok.10 razy fo tego jest chory więc babcia będzie wykończona pewnie:(
Agalu
Kilka fotek ze świąt,jak kogoś w oogóle interesująicon_smile.gificon_smile.gif

Wspólne kolędowanie po otworzeniu prezentów


z moją mamą


u siostry na Wigilii



bączki u mikołaja:)kacper śpiewa a Tomek mu brawo bije


Tomuś i jego nowa zabawka


a tu król u cioci w łózku ,w drugi dzień świąt
fifafo
ale cudne foty icon_smile.gif
evil mom
no foty prze prze prze świetne icon_wink.gif
ja miałam wczoraj też wstawić ale jakoś czasu zbrakło...ale dziś, dziś to już na pewno zrobię icon_wink.gif
miłego dnia
fafura
Mona ty mi tu nie miłuj dnia tylko fotki dawaj!!
Aga- wyglądasz rewelacyjnie!! Widać po waszych minach, że święta udane.

Poprawianie sylwestra w nowy rok u nas pełną parą poleci- 1 stycznia moja babcia robi urodziny połączone z imieninami- to zawsze jest wieeelka biba 04.gif
evil mom
no dobra, to zaczniemy od końca icon_wink.gif

prezenty, prezenty, prezenty - rozpakowywanie jednych z wielu icon_wink.gif




tuż przed:
rozpoznanie terenu 06.gif


mama, ciocia we własnej osobie; ten młodzik tuż obok mnie to syn mojej siory, a ten w koszuli to moje własne icon_wink.gif


i w trakcie: tyłem tato, dalej mama, D, siora, jej syn włazi na krzesło, gdzieś tam młody i młoda przy stole icon_wink.gif


kiepsko ze zdjęciami było bo nam padły akumulatorki, brak czasu na naładowanie i kupiliśmy w ostatniej chwili baterie... 21.gif więc tylko kilka zdjęć wyszło...te są od moich rodziców bo od teściów raptem cztery wyszły...siora też miała rozładowany aparat...więc zdjęć brak...

kochane wy też się świętami pochwalcie icon_wink.gif
Magdo czekam na zdjęcia icon_biggrin.gif
fafura
CYTAT(strasna stsyga @ Tue, 29 Dec 2009 - 09:14) *
Magdo czekam na zdjęcia icon_biggrin.gif


tiaaa
czekaj tatka latka!
Od rana w dzień wigilii trułam Młodemu, że jest odpowiedzialny za aparat i czy NA PEWNO baterie są naładowane. "Tak mamo, NA PEWNO są naładowane."
Czemuż miałabym własnemu dziecku nie wierzyć?? 02.gif
Więc już przy stole, tuz przed łamaniem się opłatkiem zarządziłam- "rodzinna fota"!
P. wziął aparat, ustawił wszystkie ustawienia icon_wink.gif, zrobił na próbę fotkę mi i Fafcurowi, po czym ustawił samowyzwalacz, postawił aparat na tv i pędem do nas przybiegł. Szczerzymy zęby do fotki patrząc na migające światełko, światełko zgasło i czekamy na błysk flesza a tu..... "bink bink bink"- charakterystyczny odgłos i aparat się wyłączył.
Baterie padły.

Kurtyna tez 08.gif


edit: Mona- nie mogę się powstrzymać- masz rewelacyjny kolor włosów!!
evil mom
no nieeeeeeeeeeeeee, Magdo to może choć z innych dni macie icon_biggrin.gif

dzięki za komplementa 06.gif tu wyszedł jakiś ciemny, w rzeczywistości jest dużo jaśniejszy 37.gif
Agalu
Monia - zdjęcia super, lubie oglądać zdjecia:)
córka podobna do Ciebie, a Ty wyglądasz jak jej siostra a nie matka 06.gif

evil mom
CYTAT(Agalu @ Tue, 29 Dec 2009 - 10:40) *
córka podobna do Ciebie, a Ty wyglądasz jak jej siostra a nie matka 06.gif


37.gif 37.gif 37.gif 04.gif
Agalu
CYTAT(strasna stsyga @ Tue, 29 Dec 2009 - 13:05) *
37.gif 37.gif 37.gif 04.gif


się ciesz że tak młodo wyglądasdz a nie załamuj 03.gif
evil mom
CYTAT(Agalu @ Tue, 29 Dec 2009 - 12:44) *
się ciesz że tak młodo wyglądasdz a nie załamuj 03.gif

no bo w sumie Aga wiesz...my wspaniały rocznik 81 nigdy nie będziemy wyglądać jak matki swoich dzieci tylko jak siostry icon_biggrin.gif 06.gif
fafura
siostry siostry!! 03.gif

Gdy Filip odezwie się do P. per "tato" w towarzystwie (znajomych, żeby nie było, że zupełny hard core odchodzi), P. często go gani z "surowością"- "Nie mów do mnie tato przy ludziach!"

A ja i tak nie wyglądam na swoje lata 08.gif (pod obstrzałem jestem często!m gdy kupuję alkohol)
Agalu
jak moje dzieci będą w wieku Waszych to ja już tak młodo wyglądać nie będę pewnie, no ale i tak szczeniary z nas:)
Irenka.
CYTAT(Agalu @ Tue, 29 Dec 2009 - 14:04) *
jak moje dzieci będą w wieku Waszych to ja już tak młodo wyglądać nie będę pewnie, no ale i tak szczeniary z nas:)


No weź przestań, moja Wiki jest taka jak Twój Kacper!
I też mam to samo- wyglądam na skończone co najwyżej magiczne 18 lat icon_smile.gif
Irenka.
aaa zapomniałam. Ja zdjęć niet, żadnych.
Over.
fafura
CYTAT(Irenka. @ Tue, 29 Dec 2009 - 15:53) *
No weź przestań, moja Wiki jest taka jak Twój Kacper!
I też mam to samo- wyglądam na skończone co najwyżej magiczne 18 lat icon_smile.gif


polemizowałabym
icon_wink.gif
fifafo
CYTAT(Irenka. @ Tue, 29 Dec 2009 - 15:54) *
aaa zapomniałam. Ja zdjęć niet, żadnych.
Over.

a dlaczego ?
oj jakiego to wpsniałego rudzielca mamy( - oj marzy mi sie rudy bardzo ale ja wg mojej fryzjerki nie powinnam )
a ten rudzielec to chyba nie nasz rocznik i jeszcze jedna Aga tez chyba nie z e mna w jednym roku urodzna ?!


nie chce sylwestr mi sie bo mam dzicko z wirusowo zatakowana krtanią cała mase uczenia
i wolała bym gdzies ze slubnym tescie nie wezmą chłopaczków - icon_sad.gif buuu
o ale wam zycze wspaniałych sylwestrów i Nowego Udanego lepszego Roku
Irenka.
CYTAT(fafura @ Tue, 29 Dec 2009 - 16:01) *
polemizowałabym
icon_wink.gif


że proszę?
Hę? 10.gif
Agalu
CYTAT(Irenka. @ Tue, 29 Dec 2009 - 18:54) *
że proszę?
Hę? 10.gif


43.gif 43.gif 04.gif
Agalu
Aniu - współczuj ę choroby syna,pobawcie się chociaż w gronie rodzinnym

mój ma zapalenie oskrzeli i charczy jak gruźlik 21.gif ,ale rodzice isę nimi chętnie zajmą
Agalu
a zapomniałam dodać, byłam dzis na małych szybkich zakupachi udało mi się kupić ładne buciki ,szpileczki nie za wysokie ,jak na razie wygodne, mam nadzieję że si w tańcu sprawdząicon_smile.gifi cieszę się po miałam przeznaczone 200zł a wydałam 100zł ,jupi!

sukienkę mam starą ale fajną i mama mi dopasowuje do moich "nic cycków",trzeba zwężyć i dopasować do stanika push up 03.gif
Irenka.
CYTAT(Agalu @ Tue, 29 Dec 2009 - 18:41) *
sukienkę mam starą ale fajną i mama mi dopasowuje do moich "nic cycków",trzeba zwężyć i dopasować do stanika push up 03.gif


Do czego niby mama Ci dopasowuje sukienkę? 04.gif
Agalu
CYTAT(Irenka. @ Tue, 29 Dec 2009 - 22:02) *
Do czego niby mama Ci dopasowuje sukienkę? 04.gif


do cycków:) czyli do stanika prawie pustego:)
fafura
"nic- cycki"- wpisuję do naszego rocznikowego słownika 03.gif
A w ogóle to wchodzę do moich ostatnich postów i oczy wywaliłam icon_eek.gif od kiedy ja się udzielam w jakimswątku o wyjątkowym roczniku icon_question.gif

chwilę mi zajęło odnalezienie się 08.gif

uciekam zaraz na duuuże zakupy - przygotowania do sylwestra pełną parą
(bo ja to już od dziś urlop mam icon_biggrin.gif)

buźka kobitki!
evil mom
to ja się do "nic - cycków" nie zaliczam niestety, bo miseczka DD... ale ale do słownika wprowadzam icon_wink.gif
też się zdziwiłam zmianą tematu icon_wink.gif ale nie ma co, wyjątkowe i młode zawsze jesteśmy icon_biggrin.gif

lecę zaraz na większe zakupy, małż ma urlop i trzeba korzystać icon_biggrin.gif

jeszcze do jutra się pewnie odezwę icon_wink.gif
buźka kochane :*
fifafo
witaj wyjatkowy roczniku A CO !
maz mój wczoraj zrobił mi cudnej urody stolik
moze potem foty wrzucę
a no oczywiscie kuty metalowy i artystyczny
plany sylwkowe bez zmian
Aga udanej zabawy w nowych bucikach icon_smile.gif
Mona ja tez na zakupy sie powinnam udać
co nic cycków koduje - jak przestałam dzien w dzien spozywac tabsy to popłakałam sie po miesiaću bo moje piersi starciły na "wartości " ale podobno nie widac - to ten od ogladania tak mówi wiec musze sie suchac icon_wink.gif
Magda a jak wasze zdrówko ?
Irenko widze ze sylwka spędzamy razem za pośrdnictwem forum icon_smile.gif
oliweczkas
Widzę że temat cyckowy się rozwinąłicon_smile.gif Ja na moje nie narzekam:)
Ja też pędzę dziś po sylwestrowe zakupy....oj szykuje się super imprezka.
U nas taki śnieg wali, że boję się co by mnie na trzecim piętrze nie zasypało.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.