To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJÄ„TKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
Agalu
Aniu - jeszcze nie gratuluję bo za wcześnie ale jeśli jeśli to będę Cię dopingować na ciążówkach 03.gif

co do przedszkola to jak Kacpra zapisywałam jak miał 3 latka to też mi nie przyjęli ,dostał sie po znajomości,znaczy się z polecenia 48.gif ,potem kolejny rok juz z marszu przechodzi dalej

Monia - no właśnie cena jest bardzo przystępna a mi sie też bardzo podoba opcja że można na dwa łóżka ,jakbyśmy się zdecydowali jednak zrobić dwa oddzielne pokoje chłopakom, bo okaże isę że jest za ciasno z tym wielki łózkiem i innymi gratami w jednym

szkoda że maly tak sie budzi bo już bym go wydelegowała do kacpra pokoju i kupilibyśmy to łóżko
fafura
Ania! 43.gif
Lecisz rano do laboratorium na betę! Bo mnie sam a zaczyna skręcać!! icon_smile.gif
Na razie nie piszę nic ponad to, ale czekam czekam! Jutro co chwila sprawdzać będę rewelacje w wątku!

Mona! 06.gif
CYTAT(strasna stsyga @ Tue, 12 Jan 2010 - 15:08) *
no i jak będą mieli oddzielne pokoje w naszym przyszłym mieszkaniu to można je rozstawić na dwa icon_biggrin.gif


Jak się czyta takie rzeczy, to gęba sama się uśmiecha! Trzymam kciuki!

Fafcur miał dziś popołudniu 37 z kreskami, kaszle "sucho".... 21.gif 21.gif
fifafo
test kupiony na bete nie mam jak icon_sad.gif u nas nie tak Å‚atwo labolatorium
trzeba miec skierowanie itd przynajmniej tak było przy mojich 2 ciązach i to skierowanie od gina icon_sad.gifa o juz wyższa matematyka bo tylko 2 razy w tyg przymuje
fafura
CYTAT(zuzulka @ Tue, 12 Jan 2010 - 22:43) *
na bete nie mam jak icon_sad.gif u nas nie tak Å‚atwo labolatorium
trzeba miec skierowanie itd przynajmniej tak było przy mojich 2 ciązach i to skierowanie od gina icon_sad.gif


idiot.gif

A odpłatnie tez się nie da? Bo rozumiem, że ze skierowaniem do bez opłat.

Ja bym nie wytrzymała icon_wink.gif
fifafo
negatywny
Agalu
CYTAT(zuzulka @ Wed, 13 Jan 2010 - 11:34) *
negatywny


przytul.gif

dziwna sprawa,hm
a długo spóźnia Ci sie ta miesiączka, moze zapisz się do gina, bo tak czy siak to nie jest normalna sytuacja spóźniająca sie @
fifafo
no własnie juz jak nie odstane do końca tego tyg to po niedzieli ide - martwie sie
fafura
Nie martw się- bo od tego @ nie dostaniesz. Wręcz przeciwnie- stres źle działa.
Głowa do góry!
oliweczkas
Dziś byłam z moimi dzieciakami na kuligu. Super było, ale trochę zmarzliśmy.
Zaraz lecę na zebranie z rodzicami, od piątku mamy ferie, a w sobotę studniówka:)
Aniu-trzymam kciuki, żeby wszystko okazało się ok.
Agalu
Aniu - wierzę że będzie dobrtze po wizycie u gina a może nawet lepiej niż sie spodziewasz;)

Oliwka - u nas to ferie dopiero pod 14 lutego ponoć, naszczęście przedszkolaki ferii nie mają

aktualknie od prau dni wybieramy wczasy na lato bo do 15 stycznia są duże obniżki jak sie wcześniej zarezerwuje i nie możemy się na nic zdecydować, najpierw chcieliśmy Bułgarię teraz jednak Turcję chcemy na 2 tyognide, ale troche sie boje czy te moje dzieci mi za bardzo w kośc nie dadzą a mamy uz tylko 2 dni do zamówienia 37.gif

Kacper miał dzis bal przecierańców w przedszkolu, super zadowolony,był zorro poraz trzeci,hehe cały czas sie w swój stroj mieści, a dobry gatunkowy kiedyśm u babcia w smyku kupiła więc wytrzymuje z roku na rok icon_wink.gif
za rok będzie dla Tomka

niestety Kacper podziębiony z nosa mu leci wiec dwa dni posiedzi teraz w domu plus weekend to mam nadzieje,że sie wykuruje,bo w poniedziałej mają dzień babci i dziadka
evil mom
bry icon_smile.gif
Aniu jak tam?

Aga nam się trzy bale w tym roku szykują, dwa u młodej i jeden u młodego (pierwszy icon_biggrin.gif ) jeszcze muszę tylko znaleźć jakieś fajne stroje icon_smile.gif na szczęście na all jest tego dużo icon_wink.gif
i jaki wybór padł na wakacje? ja bym pewnie wybrała w okresie letnim skandynawię icon_biggrin.gif 04.gif 04.gif bo jak w plosce w lecie upał to nie wyobrażam sobie lecieć na urlop do jeszcze większego upału icon_wink.gif teraz to bym sobie pojechała do ciepłych krajów ale nie latem...no ewentualnie rzym icon_biggrin.gif

Magda jak Fafur? ma dalej gorÄ…czkÄ™?

jutro przychodzi do nas ksiądz...muszę dziś uprzątnąć chatę...

a już dziś nam łóżko przywiozą icon_biggrin.gif strasznie szybko 01.gif
cieszÄ™ siÄ™ niezmiernie icon_wink.gif

no i końca zimy nie widać...dalej śnieg i mróz...

laski miłego dzionka icon_wink.gif

Agalu
Monia - w kncu wykupiliśmy tydzień w Turcji od 16-23 czerwca, my lubimy upały i kąpiele w ciepłym morzu czy basenie,u nas latem w Polsce różnie jest z pogodą wiec zdecydowanie my do ciepłych krajów, dziecaki uwielbiaja się kąpać!ale wybralisy czerwiec bo są troche niższe temperatury niiż juz w pełni lipca czy sierpnia

super że tak szybko to łóżko Wam przywiozą, pewnie będzie mega radośc dzieciaków, a coś nowego w domu cieszy i dorosłych 03.gif

pokazywałm tę aukcję z łóżkiem małżonkowi i też mu sie bardzo podoba, szkoda że jeszcze nie możemy kupić, bez sensu trochę zagracać teraz pokój skoro Tomek i tak jeszcze sam spać nie może
ciekawe czy ten sprzedawca za rok czy pół będzie miał jeszcze te łóżka,fajnie by było:)





fafura
Ja też lubię, gdy coś nowego do domu wpadnie icon_smile.gif powiew nowości zawsze działa na mnie pozytywnie- nawet gdy jest to zwykły komplet szklanek, serweta na stół czy też kanapa do pokoju dziennego.

Fafur zdrowy- psikam mu do gardła, syrop ma też, profilaktycznie rutinoscorbin łyka i kaszel przechodzi- już niemal czysto i cicho.
Aga- wakacje nad ciepłym morzem- super sprawa! Szczególnie, gdy myślisz o nich mając za oknem tony śniegu i 10 stopni mrozu.
Ja w tym roku w końcu zabieram dziecko nad polskie morze- bo nie widziało jeszcze nigdy icon_sad.gif
A za tydzień idziemy na wesele 02.gif


cukierkowa
Monia fajno ze tak szybko dostaniecie wyrko....

Aga suuuper wakacje, marze o takich kiedys...moze kiedys, na pewno nie w najblizszej przyszłosci, narazie to byle gdziekolwiek pojechac na wakacje bo Zuzia jeszcze wakacji nie miała ale co tam...marzyc sobie mozna:)

Ania jak testy??

U nas tez zima i konca nie widac...Zuzia ma radoche:)szkoda tylko ze sanki sa u rodzicow, musze ich tu sciagnac jak najszybciej chociaz na weekend zeby Zuzia na sankach tez pojezdzila w tym roku jeszcze...

Dzisiaj wolne, mam grochoweczke a robie na jutro juz schabik w sosie...kupiłam w promocji...czasem dobrze jest pracowac w wielkim centrum handlowym:)

Milego dnia i duzo słonca zycze...a ja wczoraj dostalam butki od meza, spodobały mi sie w sklepie obok którego jest moja kseigarnia....i kosztowały tylko 50 zł...wiec mąż kochany powiedzial ze mi kupi i kupiłicon_smile.gif jestem happy...

Madzia na wesele?a w czym idziesz?
fafura
w sukience 08.gif


icon_wink.gif
Irenka.
A ja mam to wszystko w d....

Chyba siÄ™ zwolniÄ™!
evil mom
oj Irena przytul.gif

Magdo my w tym roku też planujemy morze icon_wink.gif może się spotkamy...albo choć razem na Mazury pod namiot pojedziemy icon_biggrin.gif mamy wielki wszyscy się zmieszczą icon_biggrin.gif też cudne tereny icon_biggrin.gif
jak chcesz to mam fajne butki na wesele icon_wink.gif 12cm obcas i 2cm platformy icon_biggrin.gif oj jak ja ci zazdroszczÄ™ imprezy takowej icon_biggrin.gif

Aga no to fajnie, że w końcu wybraliście icon_wink.gif

Kinia moje dzieci też mają radochę z zimy...za to ja mam dość... 21.gif wallbash.gif

no i łóżko już dostarczone, teraz tylko trzeba rozpakować i skręcić icon_biggrin.gif jak wszystko zostanie już zrobione wstawię foty moich zadowolonych potworków icon_biggrin.gif

łyżwa

fafura
CYTAT(strasna stsyga @ Fri, 15 Jan 2010 - 14:49) *
Magdo my w tym roku też planujemy morze icon_wink.gif może się spotkamy...albo choć razem na Mazury pod namiot pojedziemy icon_biggrin.gif mamy wielki wszyscy się zmieszczą icon_biggrin.gif też cudne tereny icon_biggrin.gif


Mona mam namiot- tzn moi rodzice mają. Wieeelki. I wiesz.... pomślę o Mazurach. Tzn już myślę. I mam ochotę i na Mazury i na spotkanie z Wami!!

CYTAT(strasna stsyga @ Fri, 15 Jan 2010 - 14:49) *
jak chcesz to mam fajne butki na wesele icon_wink.gif 12cm obcas i 2cm platformy icon_biggrin.gif oj jak ja ci zazdroszczÄ™ imprezy takowej icon_biggrin.gif

02.gif
Jaka długość wkładki? Kolor? Kieckę mam czarno- złotą. W mojej różowej kochanej mam oponę- nie ubiorę! Choc mieszczę się spokojnie, to jednak czuję się dziwnie...
oliweczkas
Witam kobitki:)
Właśnie zaczęłam ferie zimowe! Zuzia wczoraj miała bal, a my jutro studniówkujemy:)
My w wakacje pewnie jak co roku nad morze pojedziemy.
Agalu
Magda ,Monia,Oliwka - jak nad morze to może w moje okolice? 02.gif
bardzo chętnie bym kogos ugościła z Was u siebie:)
mam ogórdek ,letnie grillowanie itp.icon_smile.gif

Oliwka - udanej zabawy

Magda - oj zazdrosczÄ™ wesela bardzo

Monia
- czekam na fotki łóżka z niecierpliwością,hehe

Kinia
- kochanego masz męża:)

Isia
- co ta wredna szefowa Ci zrobiła 21.gif
evil mom
Magdo to ustalone, musimy tylko terminy urlopów zgrać icon_biggrin.gif balety.gif balety.gif 01.gif 01.gif 01.gif

łóżko fenomenalne icon_wink.gif już skręcone, ksiądz w międzyczasie załatwiony, dzieci w nim śpią icon_biggrin.gif baaardzo solidne, fotki będą jutro hehe, bo dziś mnie się już nie chce wstawiać icon_razz.gif

teraz popijam piwko i zamierzam popykać w młotka icon_wink.gif zapisałam się do gildii więc trzeba się zgłosić icon_biggrin.gif

miłego weekendu wszystkim :*
fafura
CYTAT(strasna stsyga @ Sat, 16 Jan 2010 - 20:29) *
łóżko fenomenalne icon_wink.gif już skręcone, ksiądz w międzyczasie załatwiony, dzieci w nim śpią


icon_eek.gif icon_eek.gif

DZIECI icon_eek.gif Z KSIĘDZEM icon_eek.gif

37.gif
idiot.gif

chyba muszę oczy zakroplić, bo coś gorzej widzę i z kontekstem u mnie też "nieteges"

CYTAT(strasna stsyga @ Sat, 16 Jan 2010 - 20:29) *
teraz popijam piwko i zamierzam popykać w młotka icon_wink.gif zapisałam się do gildii więc trzeba się zgłosić icon_biggrin.gif


Uważaj! to słowo stać się może głównym słowem pozwu rozwodowego! Wiesz, że ja wiem, co piszę.
48.gif

edit:
wakacje balety.gif
fifafo
dziewczyny testu nie robiłam w poniedziałek do gina idę na mus !
tzn dojade tam jak nam auto sie naprawi bo w Kielcach z lulina byłam dzis prze 19 a do domu dotarałm po 21 przy minus 10 to nie fajnie jak sie auto popsuje icon_sad.gif

jestem taka dziś szczęsliwa doatałm dzis z jednego egzaminu jako jedyna 5
szczęscie moje nie zna granić
a z egzaminu, którgo 4 lata temu gupia baba mnie nie przepusiała doatałm tez 5 z innymi dwoma tylko dziewczynami reszta słabiej ( pewnie ze oceny to tylko taka no namiasta wiedzy i nie zawsze jej współmierna , ale potrzebowałam takiego ZYCiowego kopa pozytywu )
szczęsciemoje przeogromne stresowałam sie bardzo tym drugim egzaminem a tu taka niespodzinak Ksiądz nawet mi powiedział ze wkońcu ktos mówi jego jezykiem
a ten pierwszy ze czekał tyle czasu dzis przepytał 20 osób przedemna i dopiero odemnie usłyszał własciwe odpowiedzi icon_smile.gif
wiecie jakie to budujÄ…ce
taki mi dobrze
chyba sobie to gdziesz nad głwa powiesze i będe czytać
poczytam jutro co napisałyscie
scikam Was kochane
Kocham CIę Życie !!!!!!!!!!!!!!!!
https://asiorek.wrzuta.pl/audio/6ypQDcT8EBp...m_cie_nad_zycie
pozdrawiam !


no i ten samochód sie nam posuł ale co tam juto moze sie go naprawi ?
oj jestem szcześliwa !
i te endorfiny no wiecie
fafura
Aniu- już dawno nie czytałam cię tak radosnej i szczęśliwej!
Z twojego postu bije taki optymizm, że słyszę nieomal twój śmiech!
CieszÄ™ siÄ™ razem z TobÄ…. icon_smile.gif
Agalu
Aniu - gratulacje! pięknie Ci poszło na egzaminach, jeteś wielka!!:)
oliweczkas
Aniu-wiedziałam że Ci się uda! Serdecznie gratuluję sukcesów na egzaminie...zobaczysz w życiu też Ci się ułoży po Twojej myśli
Na studniówce było spokojnie, więcej siedzieliśmy niż tańczyliśmy, ale imprezka udana.
Dziś moja Zuzanka kończy 5 lat! Nie mogę uwierzyć, że tak to błyskawicznie minęło. Mam już pannicę w domu.
Zaraz przyjdą goście, i tortujemy, szampankujemy:)
Miłej niedzielki:)
Agalu
Wszystkiego najlepszego dla Zuzi

ja dziś czekam na rodziców i siostrę, zaprosiłam ich na kawkę rafaello i lasagne:)

z okazji czwartkowych imienin
evil mom
bry kochane icon_biggrin.gif

teraz tylko siÄ™ przywitam icon_smile.gif
reszta później icon_wink.gif
fifafo
Witam szanse na gina małe auto nadal nie sprawne icon_sad.gif
ale moze wieczorem jak sie uda kupimy test i juz bedzie wiadomo jutro rano ?co to mam myslec
na razie mój maz mnie rozpieszcza umył naczynia obrał ziemniaki na placki ziemniaczane jak mi sie wczoraj wieczorem na kolacjie zachciało icon_smile.gif
a no bo on nic nie robił na razie w domu
narobił bardoz duzo róznych metalowych mebelków ale jak sie auto popsuło to nie mielismy jak pojechac tego w niedziele sprzedać icon_sad.gif
Irenka.
CYTAT(fafura @ Fri, 15 Jan 2010 - 15:10) *
Mona mam namiot- tzn moi rodzice mają. Wieeelki. I wiesz.... pomślę o Mazurach. Tzn już myślę. I mam ochotę i na Mazury i na spotkanie z Wami!!
02.gif
Jaka długość wkładki? Kolor? Kieckę mam czarno- złotą. W mojej różowej kochanej mam oponę- nie ubiorę! Choc mieszczę się spokojnie, to jednak czuję się dziwnie...


to ja
jaa
jaaa

jaaaaaaaaaaaa z wamiiiiiiiiiiiiiiii
fafura
CYTAT(Irenka. @ Mon, 18 Jan 2010 - 15:22) *
to ja
jaa
jaaa

jaaaaaaaaaaaa z wamiiiiiiiiiiiiiiii


dawaj! namiot weź i jadziem!!
Irenka.
CYTAT(fafura @ Mon, 18 Jan 2010 - 15:31) *
dawaj! namiot weź i jadziem!!


Do namiotu Irenka się nie nadaje. Irenka się nadaje do domku. Znajdźcie Irence domek. Albo chociaż powiedzcie gdzie jedziecie to se sama Irenka poszuka w tejże miejscowości.
fafura
CYTAT(Irenka. @ Mon, 18 Jan 2010 - 17:56) *
Albo chociaż powiedzcie gdzie jedziecie to se sama Irenka poszuka w tejże miejscowości.


43.gif 43.gif
A żebym to ja wiedziała 37.gif
Wiem, że jest jezioro, ładny kawał lasu, cisza (dopóki my się nie pojawimy 08.gif) i ochota by spotkać się w doborowym towarzystwie.
evil mom
to ja proponuję Tumiany icon_biggrin.gif tam gdzie byliśmy w tamtym roku icon_wink.gif tam jest bosko icon_biggrin.gif
i wolę namiot icon_wink.gif a dla Irenki domki się znajdą, ja myślę hehe

ok, jak zrobić dla dziecka tort - Tomek (lokomotywa)...hmmm, jakieś pomysły, podpowiedzi...? icon_wink.gif
fafura
Mona powiedziałam Pawłowi- jako karty przetergowej użyłam słowa "gildia"- zainteresowanie się pojawiło icon_smile.gif
Czy to jest camping Tumiany?
Co do butów- sory, że nie odpisałam od razu. Pamiętam Twoje obłędne buty! Ale nie będą pasowały do kiecki... Do różowej (w której mam "oponę" icon_evil.gif ) pasowałyby....
evil mom
CYTAT(fafura @ Tue, 19 Jan 2010 - 08:28) *
Mona powiedziałam Pawłowi- jako karty przetergowej użyłam słowa "gildia"- zainteresowanie się pojawiło icon_smile.gif

04.gif 06.gif

CYTAT(fafura @ Tue, 19 Jan 2010 - 08:28) *
Czy to jest camping Tumiany


tak, jest fenomenalny, cisza, spokój, blisko do sklepu, do bankomatu trochę dalej icon_wink.gif tanio, no i prąd do namiotu podłączony icon_biggrin.gif do tego sanitariaty, bar, zero komarów i kleszczy icon_biggrin.gif i czysto a to najważniejsze icon_wink.gif nawet swojego papieru toaletowego nie trzeba mieć hehe 08.gif
https://www.camping-tumiany.pl/index.php?str=o_nas

możemy też poszukać czegoś innego, ale z rekonesansu z tamtego roku wiem, że ten jest i tani i dobry icon_wink.gif

co do butów to spoko icon_wink.gif oczywiście mam nadzieję, że będą fotki icon_wink.gif

Iśka daj się na namiot namówić icon_biggrin.gif jest super tak sobie nocą spać w namiocie icon_wink.gif no pomijam fakt, że czapki dzieciom zakładałam, szczególnie temu młodszemu...ale to drobny szczegół hehe
a to tak dla przypomnienia 06.gif :








ojej, rozmarzyłam się, przypominając sobie ten super tydzień, ja już chcę wakacji i urlopu i mazur icon_wink.gif
fafura
Mona 37.gif
ja chcÄ™ wakacji!!
Irenka.
CYTAT(strasna stsyga @ Tue, 19 Jan 2010 - 10:29) *
Iśka daj się na namiot namówić icon_biggrin.gif


Iśka się nie da na namiot namówić. Jak mam jechać i czuć się dobrze, to ja chcę domek. Nie wyobrażam sobie noclegu w namiocie podczas deszczu. Nie i koniec. No to są tam domki?
Irenka.
Dobra- doczytałam z tego linku. Domki są. Gitesik. Idę sobie wyguglać gdzie to jest tak dokładniej, i ile mam kilometrów tam. Już się boję, wiecie gdzie mieszkam 37.gif
fafura
No nie przesadzaj! ja mam tylko 555 km 06.gif
cukierkowa
Widze ze tu tematy czysto letnie i wakacyjne, ja tez marze nie tyle o wakacjach co o lecie i słoneczku....nie lubie zimy:/

Dzisiaj wolne, poprasowałam...obiadek sie robi...ale od rana mnie głowa boli masakrycznie i nic mi nie pomaga, wiec taki oto wolny dzien....do bani:(icon_sad.gificon_sad.gif

No i mamy wizje na obciecie etatu...niestety jestem pierwsza w kolejce bo jestem niewygodnym pracownikiem...cóż....przykro by mi bylo i smutno bardzo bo wladam w te prace całe serducho i ja uwielbiam...

Do przeczytania...papa
fifafo
Czy wystraczy spjrzeć na moja syganturke czy jeszcze jakies szczegóły was interesuja icon_smile.gif ?
jestem szczęśliwa icon_smile.gif
Agalu
Aniu - wielkie gratki brawo_bis.gif brawo_bis.gif
piękny paseczek, to juz byłaś u gina ,że wiesz jaki masz termin? to Ci poszło, czyli jednak, super ,supoer ,super

zazdroszczÄ™ ciÄ…zy icon_wink.gif
evil mom
Aniu gratulacje icon_biggrin.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Kiniu nie przejmuj się, w życiu liczy się coś więcej niż tylko praca, nie pierwsza i nie ostatnia icon_wink.gif
Magda a Ty pod namiot mam nadziejÄ™ icon_wink.gif bo ja tak, nie chcÄ™ domku, pod namiotem jest super klimatycznie icon_wink.gif
Irena domki są, troszkę oddalone od campingu, ale są icon_wink.gif no i szkoda będzie...kurcze nawet jak raz w nocy padało to nic się nie stało icon_wink.gif siedzieliśmy i film na lapku oglądaliśmy icon_wink.gif
aaa i mieliśmy raz nieproszonego gościa w postaci jeża icon_wink.gif w nocy przyszedł do nas hehe

ooo fajne będą te wakacje jak się razem zjedziemy icon_wink.gif w ostateczności może być morze...ale ja w Mazurach zakochana icon_wink.gif nad morzem byłam już nie raz...aaaa no i jeszcze góry muszę zobaczyć icon_wink.gif

ok, małż dzieciom czyta legendy a ja popykam sobie w młotka icon_wink.gif a jutro na rano do pracy więc nie mogę zbyt długo posiedzieć...buziaczki

fifafo
no a ja po mału oswajam sie z winikiem pozytywnym
mje dziecko nr 1 mówi mamo to ja bede gotował obiady icon_smile.gif tzn barszcz cerwony winiry i ziemniaki a nauczymy sie razem z Ksawrkiem obierać taki pierwszy obiad syn mi zaproponował icon_smile.gif
a dz nr 2 nie przemcaj sie idz sie połóz icon_smile.gif
Agalu
fajnie Ci Aniu - chłpcy Cię bedą na rękach teraz nosićicon_smile.gif
fafura
ANIU!!
gratulacje wielkie! Jak zareagował Tatuś? Chłopaki zachwycone jak czytam! No i.... córeczki zycze icon_wink.gif
brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Jak się pięknie ten rok zaczyna!
fifafo
MAgda Tatuś szcześłiwy mówi ze dostał nowej mocy do zderzenia sie z rzeczywistoscią icon_smile.gif
wiedza juz rodzice rodenstwo kuzyni wszycy blizsi znajomi icon_smile.gif
a jeszcze jedno
jamam 4 rodzeństwa 3 to sis a 2 z nich tez sa w ciązy jadna rodzi za 3 tyg a 2 rodzi w tym samym czasie co ja róznica 3 dni icon_smile.gif
fafura
CYTAT(zuzulka @ Wed, 20 Jan 2010 - 10:09) *
jamam 4 rodzeństwa 3 to sis a 2 z nich tez sa w ciązy jadna rodzi za 3 tyg a 2 rodzi w tym samym czasie co ja róznica 3 dni icon_smile.gif


icon_eek.gif icon_eek.gif
icon_lol.gif icon_lol.gif
no no no! ładnie to wykombinowałyście icon_wink.gif
Irenka.
CYTAT(fafura @ Wed, 20 Jan 2010 - 10:11) *
icon_eek.gif icon_eek.gif
icon_lol.gif icon_lol.gif
no no no! ładnie to wykombinowałyście icon_wink.gif


Nic dodać, nic ująć. Aniu, gratulacje!

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.