To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJĄTKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
oliweczkas
Zuzia słodziutka:) Tylko czy ona też taka niegrzeczna jak moja Zuzia? Moja czasami przechodzi samą siebie:(
fafura
ja mam w pracy mały zakręt.... może później będzie trochę czasu na poczytanie i popisanie
a tymczasem to: jaki słodki ten Twój cukiereczek Cukierkowa 08.gif
evil mom
a ja wpadnę wieczorkiem na dłużej, teraz nie mam za bardzo czasu ;/
fafura
jestem icon_smile.gif
a tu cisza....
Mona chyba kompa zaraziła jakimiś grypowymi wirusami 08.gif
Gosia i Isia wyrabiają normę kobiet pracujących 02.gif

a ja tu sama siedzę 13.gif
fafura
MONA!!
kiedy ty to pisałaś! 02.gif ja wpisu twojego nie widziałam wcześniej!
a ja wieczorem idę do kina z kumpelą na film pod tytułem: "Rezerwat"
nie wiem cóż zacz- nie znam się- opowiem wam "po" 11.gif
evil mom
elo icon_wink.gif
niniejszym oświadczam, co następuje:
młody udał się już na spoczynek, więc mama ma wolny wieczór icon_biggrin.gif
młoda odrabia jeszcze końcówkę lekcji
małż w pracy na popołudnie, wraca po 22
więc stara rura udaje się na serwer Lineage2 co by sobie nabic 26 lvl 08.gif

a teraz z innej beczki:
młody zyskał dzis dodatkowy, nowy ząb 06.gif
jutro idę na zebranie semestralne u młodej, więc będę w domu tylko rano i późnym wieczorem 32.gif
na obiad dziś zrobiłam zapiekankę 03.gif

no i co tu jeszcze...aaaa no tak zapomniałam poinformowac was o naszym stanie zdrowia icon_smile.gif więc już prawie jest ok, choc mam czasem nagłe napady kaszlu... 29.gif a reszta ma się dobrze icon_wink.gif

no to pozdrawiam na razie :* i udaję się oddac swoim nałogom 02.gif icon_twisted.gif
oliweczkas
Zuzia też już śpi, mąż na drugą zmianę w pracy więc wróci po 22. Ja mam chwilkę na komputerek:) Zrobię sobie jeszcze pysznej herbatki i troszkę pobiegam po necie. Miłego wieczorku kobitki:)
fafura
a ja pojawiłam się dopiero teraz i zaraz znikam (moje cienie pod oczami z dnia na dzień piękniejsze 37.gif )

kino zaliczone...film całkiem całkiem
polecam
"Rezerwat" Łukasza Palkowskiego


dobranoc!

pees. młody został u babci na noc (byłam dziś na herbatkę u teściowej) więc śpię sama
fafura
dzień dobry! otwieram!!
nie marudzić- wyłazić spod kołderek!
czwartek dziś- 7 lutego- 38 dzień roku... do wakacji pozostało...albo nie... to nie jest dobra statystyka 43.gif

08.gif
evil mom
elo elo icon_smile.gif
jem na śniadanie chrupki zamiast czegoś pożywnego...oczywiście flipsy zwykłe, żeby nie było, że niezdrowo zaczynam dzień 08.gif
zaraz kładę młodego spac i udaję się do kuchni, jak na wzorową panią domu przystało, co by zrobic cos do jedzenia, a później z dzieciakami do moich rodziców i na zebranie...
wieczorem będę pewnie grac
miłego dnia, buziaki :*
cukierkowa
Nikt mi nie odp. na temat tej polisy i co zrobić z usypianiem Zuzi:(icon_sad.gificon_sad.gif buuuuuuuuuu....no chyba ze nie czytałyscie mojego wpisu:(

Moja Zuzia jeszcze nie jest taka niedobra, bo mała ale zdaje sobie sprawe ze bedzie diabełek wcielony...pokazuje rogi jak sie ja własnie usypia i nie wiem co z tym zrobic...teraz włąsnie ja połozyłam do łóżeczka i popłakała troszke powierciła sie i usneła...moze tak bede robić, bo juz sił brakuje jak sie tak wydziera przy kazdym usypianiu:/

Dzis na obiadek robie kiełbaske, bo wczoraj pozno wrocilismy od Babci i nic innego nie mam w domu...Misiu bedzie miał smaożona z cebulką a ja gotowaną...do tego ziemniaczki...

Pozdrówki dla Was...i poczytajcie mnie czasem torche co?icon_smile.gif
fifafo
co do moich połowów ciuchowych w nowym miejscu kupiłam sobie tace z sową stylizowaną na starą za 2 zł !!!!!!!!!!!
bo tam bardo dużo jest bibelotów i 3 torebki 2 po 99 gr a jedną za około 4 zł no i jest super dziś na obiadek mielone a jutro kopytka z pieczarkowym sosem
fifafo
ja tez już przy drugim szkrabiku zaczęłam mniej przejmować się tym wrzeszczeniem przy zasypianiu w dzień (nie codzień) zasypia sam bierze poduszkę z thomasem i każe se przykryć tylko starszemu bratu 3 min i śpi a
na wieczór już im ustaliłam bajka kolacja mycie spanie i jak mam czas a często go dla nich znajduje czytam około 3 opowieści bajkowe np ostatnio czytamy bajkę Mali agenci
https://www.empik.com/produkt;jsessionid=22...eciecy_Swiat_Pr
jeśli che szybko ich płożyć to robie inną kolejność kolacja przed tv potem mycia piżmaka i bajka koło 19 45 już lezą i słuchają baki
a cukierkowa co do polisy nie znam się
fifafo
https://www.empik.com/produkt?productId=prod310160 a znacie taką książkę warto to kupić chłopakowi mojemu który w ogóle rysować nie che
fafura
hej- no widzę że moja pobudka poskutkowała 08.gif

ja mam w pracy "trochę" gorący dzień.... jak się okazało przed kilkoma minutami... coś chyba wisi w powietrzu...

annakto- mój też uwielbia czytanie- dzieci z bullerbyn juz chyba z 5 razy- z czego 3 w całości po kolei teraz na wyrywki opowiadania poszczególne icon_biggrin.gif
co do malowania- myślę, że proste wzory i obrazki zachęca- jak najbardizej i trzeba dziecku podsuwac, ale nie zmuszać.... pewnego dnia trafisz na bajkę, która go zachwyci i sam zacznie malować...nic na siłę... może coś z tematyki, która go interesuje- np obrazki z małych agentów- skoro lubi gdy czytacie? pewnie w necie można znaleźć i wydrukować!

Kinia- musisz małą wziąc na przetrzymanie- moja rada- topotrwa pewnie z 4-5 dni ale potem będziesz się błogosławić za wytrwałość i święty spokój
kładź ją do łózeczka po wieczornych przytulankach i wychodź...jak będzie płakać nie reaguj odrazu- dopiero po chwili- licz sobie np do 20 i potem podchodź do niej- pogłaszcz, pocałuj ALE w żadnym razie nie bierz na ręcę- Zuzia musi wiedzieć ze jesteś obok, słyszysz ją, reagujesz, ale ze ma spać i nie będziesz jej nosić- małe dzieci potrafią to zrozumieć- wierz mi! ona się przyzwyczai choć na początku będzie wam pewnie ciężko
TRZYMAM KCIUKI!
evil mom
Kiniu czytamy, czytamy Twoje wypowiedzi, ale zapomniałam odpisac 41.gif
co do oszczędności to musisz przejrzec oferty banków, każdy coś dla dzieci oferuje i sama wybrac, czy wolisz konto, czy też książeczkę a może lokatę icon_wink.gif
nam pomógł mój brat cioteczny, z zawodu bankowiec 06.gif więc nie mieliśmy problemu z wybraniem najlepszej opcji, bo on zrobił to za nas 08.gif
ja ci nie doradzę gdzie dokładnie masz zainwestowac te pieniądze, bo: primo- na tym się nie znam; secundo-nie wiem jakie masz możliwości...
poza tym teraz banki mają tak różnorodne oferty, że można się w tym pogubic...poprostu ze swoim Miśkiem poprzeglądajcie oferty icon_razz.gif 08.gif
dobra spadam, muszę się pakowac do mamy
narta miłego dnia icon_smile.gif
oliweczkas
CYTAT(annakto @ czw, 07 lut 2008 - 11:44) *
co do moich połowów ciuchowych w nowym miejscu kupiłam sobie tace z sową stylizowaną na starą za 2 zł !!!!!!!!!!!
bo tam bardo dużo jest bibelotów i 3 torebki 2 po 99 gr a jedną za około 4 zł no i jest super dziś na obiadek mielone a jutro kopytka z pieczarkowym sosem

Aniu w którym sklepie to zczaiłaś? Kurcze no muszę tam lecieć:)
fifafo
Oliweczka ty niestety będziesz miał daleko pisze na priw - gg
fafura
no to ja wieczorowo podniosę 08.gif
gdyby ktoś zajrzał i był chętny to zapraszam- zaszalałam gastronomicznie i zrobiłam sobie zupę leczo a'la teściowa - pyszna gęsta kolorowa gorąca i ostrra 03.gif va w środku mięso, czerwona fasola, kukurydza, papryka czerwona, pieczarki i inne w tym duużo przypraw MNIAM 01.gif
fifafo
a jakie pysznie brzmi tylko jak dla mnie za duzo przypraw icon_smile.gif)
fafura
czyżbym załapała się na fuchę oddźwiernego? (jak to się pisze icon_question.gif)
gaszę, zamykam, otwieram, wietrzę 37.gif

Mona jak po wywiadówce?
Irena- do raportu!!
Gosia- co tak cicho?
Kiniu- jak Zuzia- zasnęła wczoraj sama, czy z bujanym wspomagaczem 08.gif
PAULA!! już? JUŻ icon_question.gif
fafura
annakto- pyszne pyszne- jeszcze na dziś mam porcję w lodówce.. a przyprawy? no to gwóźdź programu icon_mrgreen.gif
cukierkowa
hejka...dzieki za odzew!!:)co do spania, to zuzia nie ma tak,ze tylko na rękach...nie o to chodzi, raczej własnie na rękach nie lubi usypiać, bo zawsze marudzi, wije się i w ogóle...no może jedynie jak sie chodzi, ale nie bede ja w ten sposób przyzwyczajać...wczoraj sie zawziełam i wiecie co...za każdym spaniem kładłam ją do łóżeczka...wiem juz mniej wiecej kiedy spi (tak co 1,5-2 godz.) bo robiłam od kilku dni notatyki w zeszycie...wiec w tych godz, ją kładłam wczoraj i wyobrazcie sobie, ze zasypia duzo lepiej niz na rękach...też się wierci, płacze, a raczej marudzi ale wtedy gdy jej smoczek wypada...to w sumie jedyna najgorsza rzecz, ze juz prawie spi wypadnie smoczek i sie budzi...ale usypia duzo lepiej niz na rękach...troche to trwa, ale wiem ze z czasem poskutkuje:)wieczorem wczoraj o 19 zjadła cycusia i lulu...zasnęła ok 20.15, więc ładnie:)juz mniej wiecej ok 19 je ostatni raz, potem ok 20 zasypia..wstaje ok 3-4 na jedzonko i potem przed 7 rano, wiec nie mam co narzekać, bo nocki mam super i jestem wyspana:)

Dzis na obiadek robię kotlety mielone dla Misia a dla siebie klopsy...tylko muszę iść z Zuzią na spacer i do sklepu, bo niestety nie mam ziemniaków i bułki tartej:( więc chciał nie chciał spacer nieunikniony...zresztą spacerujemy prawie codziennie...tak ok 1 godzinki...w wózku spi ok 30 minut (z zegarkiem w ręku dosłownie), potem 30 minut patrzy sobie, a potem płacze...wracam do domu, ale jak sie ją przetrzyma to zazwycvzaj zaśnie drugi raz:)

No to chyba tyle...pozdrawiam Was laseczki...jutro juz nareszcie weekend...:)Misiek niestety w przyszłym tygodniu na 12 do 21 wiec cały dzien go nie ma:/ nienawidze tej zmiany:/
oliweczkas
U nas dziś pochmurno, kropi deszc, ale za to bardzo ciepło. Na obiadek smażę paluszki rybne. Dziś odwoże zuzię do mamy na weekend, bo ja mam cały weekend zajęcia a mąz pracuje.
fafura
a ja zwyczajowo na posterunku- zaraz tu meldunek przez zasiedzenie dostanę icon_mrgreen.gif

dziś mam wolny wieczór- dzwoniłam do teściowej, że wpadnę pod wieczór po Fafika - na co dziecko wyraziło zdecydowany sprzeciw wobec powrotu do domu i chęć pozostania u babci na jeszcze jedną noc... zatem uległam

małżonek szanowny przypomniał sobie, że żonę posiada (azaliż palce spuchły i obrączka o swoim istnieniu znać dała 08.gif ?) i poinformować był łaskaw, iż pod Paryżem bawi i "jak dobrze pójdzie" jutro wieczorem do domu zawita

czyli- reasumując- plany na dziś są takie

wrócić do domu (po drodze nabywszy wino czerwony półwytrawne)
nakarmić rybki juniora (one z torebki jedzenie lubią- nie to co inne chłopaki z mojej familii)
złożyć szanowne kości i resztę na kanapie
lapka odpalić
dvd włączyć
wino odkorkować
i
i
i

radować się cisza błogą 06.gif

(wprawdzie gdzieś tam w zakamarkach duszy i ciała mego (w szczególności) inne plany sobie stawiałam na wieczór icon_twisted.gif ale skoro sam jestem to...samotności w sieci nie będę odstawiać icon_redface.gif )
Irenka.
azaliż radujcie się narody, bo oto jestem! 29.gif
oliweczkas
My właśnie po obiedzie. Zuzia zjadła 6 paluszków rybnych 37.gif 37.gif 37.gif No normalnie w szoku jestem.
Irenka.
fafuro gdzie jesteś?
skye_gosia
Jestem, żyję, w pracy bleee, feee itd. Będę wieczorem to napiszę co i jak. Ja chcę wakacjeeeeeeeeeeeeeee 41.gif
Jadę z rodzinką na wczasy 5 lipca hurrraa:)
Do zobaczenia
cukierkowa
pozdrawiam wieczorowo...zuzia jeszcze nie spi ale przysypia juz wiec z dnia na dzien coraz lepiej:)

BUZIACZKI
fafura
jestem!!

wróciłam z pracy- zasnęłam na kanapie
obudziłam się ok 19 gdy moja mam zaczęła efektownie walić do drzwi 08.gif
potem krótka ( 04.gif akurat!!) okupacja łazienki w babskim wydaniu- maseczki, depilatory, peelingi
a teraz siedzę z piwkiem (wino stoi i czeka na inną okazję 08.gif )i czekam aż - ciasto się dopiecze- ukręciłam coś na szybko i już pachnie w całym domy cynamonem i goździkami 06.gif (tak, tak- mam ostatnio syndrom PPD)
za 20 minut wołam na gorące ciacho!!
zgłaszać się kto chętny!
fafura
no pięknie!!
widzę, że łikendowe lenistwo was ogarnęło 08.gif

w takim razie miłego leniuchowania 06.gif
skye_gosia
Jestem, ale zaraz uciekam na obiad do mamy, w końcu jeden dzien nie muszę gotować:)
Jestem zmęczona, sprzatałam całe do południa, chcę spaććććc 32.gif
madzia widzę, że tylko Ty na posterunku:) Co tam?

evil mom
elo jezdem:)
za tymi maluchami to ostatnio czasu nie mam na pisanie icon_sad.gif
z młodą lekcje z młodym łączę się w bólu wychodzenia kolejnego zęba.... 08.gif a wieczorem....no cóż...ślubnego nie ma więc odbijam sobie i gram, gram, gram 06.gif
dziś nie mam nic ciekawego do roboty, posprzątałam, obiad zrobiłam, ślubny wyszedł do pracy więc siedzę z młodymi...zaraz młodego wyeksportuję spac a młodą do dziadków na noc icon_smile.gif
za to jutro, po 15 schodzi się do nas kilku kumpli i będziemy grac w jakąś nową, wypasiastą planszówkę 06.gif oczywiście ja w miarę możliwości, na tyle na ile pozwoli mi młody... 29.gif
także wypada cosik przyrządzic do zakąski 08.gif 03.gif
nom to na razie tyle, lecę, bo młody się właśnie zesrał i muszę dopilnowac swoich matczynych obowiązków
fifafo
zdradz co benda za zakonski
oliweczkas
No wróciłam z dzisiejszych zajęć, jeszcze tylko jutro do połudsnia i spokój. zuzia była dziś z babcią w "Bajecznej krainie" to taki dom zabaw dla dzieci, z piłkowymi basenami, zjeżdżalniami itp. Podobno mala zachwycona.
Ja dziś mam wolny wieczór a w lodówce mam lody czekoladowe....pyyyyyyycchhhhhhhaaaaaa zaraz idę skonsumować:)
evil mom
wiecie co, klawiatura mi nie dziala 21.gif pisze ta ekranowa 21.gif nie pogram dzis 21.gif az napisze to: nosz k...a!!!!! a slubny w pracy 21.gif 21.gif 21.gif
cukierkowa
Zuzia mi zasneła...o dziwnej godszinie no ale cóż...wypada sie cieszyc:P jeszcze nie ma takiego rytmu ustalonego....niby dwa dni jest tak samo a potem kolejne dwa zupełnie inaczej...ale w miare sie juz ustawia, powoli powoli i bedzie coraz lepiej...złap ten rytm:D:D:D

Dzis niedziela, pewnie pojdziemy na spacerek całą familią ale poki co mgła jest cholerna...

Monia co ty masz z tymi klawiaturami??Wciąż ci coś siada:P

Jak imprezki sobotnie??u nas ok...imprezowo to sobie film obejrzelismy:)hehehe...ale przyjdzie jeszcze czas na imprezki jak Zuzia podrośnie:)

Wczoraj sobie zamowilismy obiadek:frytki, piersi z kurczaka w panierce i surówki...i wiecie co??wszystko było smazone a Zuzi nic nie było z brzuszkiem:)cudnie...wiec zaczynam, jesc normalnie powoli...jutro zrobię kotlety z piersi kurczaka:)super...

Pozdrawiam niedzielnie...miłego i leniwego dnia zycze:)
skye_gosia
Dzień dobry:)
U nas ok, mąż pojechał robić komuś komputer 32.gif a ja sama w domku
Dziewczyny jesteście może na naszej klasie? icon_smile.gif Mam tam fajne zdjęcia Pauli, a sobie zablokowałam dla obcych galerię więc tylko moi znajomi mogą oglądać nasze fotki:) Może na email wyslemy sobie nasze profile?icon_smile.gif
Kiniu super ze Twoja mała taka grzeczna, oby tak już zostało:)
Mona, chcesz to Ci pożyczę zapasową klawiaturkę 06.gif
Madzik gdzie uciekłaś? Meldować się
Irenka!!! O Tobie już nie wspominam:)
Czy Paula urodziła? Bo coś cicho z jej strony:) zresztą chyba już był najwyższy czas:)
Do zobaczenia i miłej niedzieli
fafura
to ja napiszę tylko, że mąż wrócił 01.gif- i reszta jest milczeniem 43.gif

wpadnę wieczorkiem lub jutro z rana
paaaaa
evil mom
elo elo icon_wink.gif
klawiatura już działa, ślubny naprawił jak wrócił z pracy icon_biggrin.gif
idę do rodziców na obiad, a później przychodzą znajomi 03.gif będziemy grac
no to ja spadam
papa icon_smile.gif
cukierkowa
ja na naszej klasie jeszcze sie nie logowałam, zreszta narazie poki komp nie jest sprawny to ciezko sie gdziekolwiek zakłada profil i w ogóle wysyla cokolwiek wiec nie bede sie denerwować...

A Gosiu, jak chcesz sobie zrobić fotki i nam pokazać to zrób linka...dobra jest strona na której ja robię www.imageshack.us

Byłam na spacerku z Zuzią, Misiu został w domku, robił kompa koledze i obrał ziemniaczki:)

Pozdrawiam leniuchowo i niedzielnie...a moja Zuzia ładnie spi w łóżeczku...

Madzia, a co sie stało ze taki krótki wpis??Wkurzył Cię twoj luby??

Monia grasz w Lineage??Kiedys tez grałam w to trochę, ale potem sie na tibie przerzuciłam:D hehehe...teraz nie mam czasu na granie:P
oliweczkas
No i po feriach:) Juto wracam do szkoły, drugi semestr czas rozpocząć. no i dobeze, bo w domu zaczynalo mi się już nudzić:)
fafura
jestem kochane na ciut dłużej- ślubny poszedł z bratem swoim (szwagier przyjechał na urlop z Irlandii) na piwo a ja zostałam w domu i znowu mnie wzięło na gotowanie- tym razem zrobiłam na jutro rolady- z farszem mięsno-pieczarkowym 06.gif
więc jutrzejszy obiad mam z głowy juz 03.gif
Fafik już śpi od ponad pół godziny- w końcu jutro rano wstawanie i czas do przedszkola!! koniec ferii 08.gif

aha!!
kupiłam sobie dziś kurtkę- poślę wam zdjęcia jutro- kurtka jest z greenpoint'a z pozimowej wyprzedaży- za 89 złotych ( ze 179 icon_biggrin.gif)

niedziela kończy się całkiem miło..piszę kończy bo jeszcze nie wiadomo co tam małżonek wymyśli z braciszkiem 08.gif
czekam na niego z utęsknieniem (małżonek mój znaczy 08.gif)

spokojnego wieczora paaaaaaaaaa
fafura
dzień dobry w poniedziałkowy ranek icon_mrgreen.gif
już po feriach- co dało się baardzo odczuć w autobusie icon_mad.gif


Gosia- a gdzie na wczasy jedziecie? i to jakieś zorganizowane? już wykupione? skoro znasz dokładny termin...
a co do naszej-klasy- bardzo chętnie- ja juz tam jestem icon_smile.gif
zapraszam na gadu to dogadamy szczegóły- tzn podam ci dokładne namiary

a tymczasem herbata się parzy a ja wyciągam śniadaniowy jogurcik
Irenka.
tys witojcie...
fafura
ano bądź pozdrowiona!
Irenka.
fafuro dlaczego od poniedziałku wymiatasz...
kurde jakaś taka jestem oklapnięta..
fafura
ja jestem taka... nijaka... hm.. poniedziałkowa! o to to to właśnie
ALE
zegar nieubłaganie pokazuje, że już 13 tuż tuż!! a ja mam błogosławieństwo szefa i dziś wychodzę przed 14 01.gif
fafura
no i chciałam jeszcze napisać, że
Paula to już chyba doczekała się na potomka biss 02.gif
Mona- klawiatura naprawiona, ale testu na maluchach to nie łaska zaliczyć- wpis powyżej to tylko próba klawiatury;) nie liczy się 08.gif
Gosia!! jak lekcje?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.