To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJĄTKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
Lorien
Pogońcie mnie sprzed kompa!
fafura
A SIOOOOO!!!!


















08.gif
Lorien
uwaga, chwalę się!!!!
Swieża Lilka icon_biggrin.gif
Irenka.
CYTAT(Lorien @ Thu, 11 Mar 2010 - 13:10) *
To posądzenie o upojenie było po moim telefonie? 01.gif


yyyyyyy

chyba tak

siedź jak każą i nie cuduj icon_smile.gif
gozar
CYTAT(Lorien @ Thu, 11 Mar 2010 - 14:08) *
uwaga, chwalę się!!!!
Swieża Lilka icon_biggrin.gif
[/URL][/img]

ale ja nic nie widzę.... 32.gif
fafura
nie ty jedna! Madzia- ale linka to podaj- nie tylko nawiasy!! 08.gif

EDIT:
(rozmiar!! bo zaraz Lilkę nam wywalą!)
Cudna jest! icon_smile.gif
Irenka.
CYTAT(Lorien @ Thu, 11 Mar 2010 - 14:08) *
uwaga, chwalę się!!!!
Swieża Lilka icon_biggrin.gif


Cudo! Jaka podobna do mamusi!
Lorien
CYTAT(gozar @ Thu, 11 Mar 2010 - 16:09) *
ale ja nic nie widzę.... 32.gif


to sie pochwaliłam co? icon_biggrin.gif
poknociłam chwilowo, juz jest cacy icon_biggrin.gif
Irenka.
A to ja nie będę gorsza!





Lorien
Moja synowa!!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif brawo_bis.gif
Irenka.
CYTAT(Lorien @ Thu, 11 Mar 2010 - 14:25) *
Moja synowa!!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif brawo_bis.gif


To środkowe zdjęcie ze specjalną dedykacją dla Oliwera, którego Wiki nieustannie wspomina!
Lorien
CYTAT(Irenka. @ Thu, 11 Mar 2010 - 16:26) *
To środkowe zdjęcie ze specjalną dedykacją dla Oliwera, którego Wiki nieustannie wspomina!


Dobra, moment... zaraz bedzie cos dla Wiki icon_smile.gif
Carrie
Taaaaa....

tak to Lorien na spacer daje sie wyciągnąć
Lorien
CYTAT(carrie @ Thu, 11 Mar 2010 - 16:40) *
Taaaaa....

tak to Lorien na spacer daje sie wyciągnąć


przytul.gif

jutro już będę mieć wózek, nie dam spac Lilce i wyjdziemyyyyyyyy
Lorien
ta-daaam

Irenka.

Mój zięć!! wub.gif wub.gif brawo_bis.gif
skye_gosia
Ale fajne te Wasze dzieciaki icon_smile.gif
Lilka po prostu przeurocza no i Wiki taka pannica plus Oliwier do kompletu, ach, ach - se powzdycham:)

Ja jutro idę do szpitala się położyć. Będą mi dziecko oglądać i ważyć na usg i zdecydują chyba kiedy ta cesarka mnie czeka. Albo każą rodzić. Poczekamy zobaczymy. Nie chcę do szpitalaaaaaaaa chlip chlip. Kurde trze być dzielnym. Dam radę icon_smile.gif
Mały ułożony nadal głową do góry. Lekarka go dziś po pupie smyrała icon_razz.gif

Miłego popołudnia
Irenka.
CYTAT(skye_gosia @ Thu, 11 Mar 2010 - 16:04) *
Albo każą rodzić.


Kazać to oni se mogą, wiesz?

A Wiki i owszem, do kompletu z Oliwerem! Jeszcze nie opijaliśmy zaręczyn, ale wszystko przed nami 04.gif
oliweczkas
Lorien-tak jak pisałam nie mam konkretnej diety. Poprostu uważam żeby jeść 4 posiłki dziennie i nie przekroczyć 1300 kcal/ dzień.
Czyli nie jem białego pieczywa, tylko fitness lub taki o niskim indeksie glikemicznym (są u nas w sklepie spoemowskim), praktycznie 1-2 kromki na dzień. Wszystko gotuję na parze tzn każdy rodzaj mięsa, wogóle zrezygnowałam ze smażonego, jem brązowy ryż, razowy makaron, mnóstwo warzyw, owoce sporadycznie, dużo nabiału (chudego), płatki Fitness.
Łykam jeszcze dietę kapuścianą w tabletkach (kupiłam na allegro), mam też takie zioła hamujące apetyt na słodycze.
Jeżdżę na rowerku stacjonarnym, i ćwiczę brzuszki na AB Rocket.
No i słodyczy zero:) Choć przed chwilką zjadłam 3 garście chipsów bo nie mogłam się powstrzymać.
Aha, piję mnóstwo herbat (Slim, czerwona) słodzę słodzikiem bo nie nawidzę gorzkich.
to tyle.
Agalu
Ja słodycze ostatnio w*****zielam jak głupia nie mogę sie powstrzymać, chyba mi brakuje cukru albo magnezu bo najlepiej to bym czekoladę żarła ciągle 37.gif
masakra

dzieciaki śłiczne, Lilka dorosła taka sie zrobiła:)włosków mało ale mój Tomek ma jeszcze mniej icon_smile.gif
Wiki i Oliwier - śliczna para

Gosia - powodzenia w szpitalu:)

Kinia, Paula - odezwijcie się , co u WAs

u nas dzis była piękna pogoda a od jutra ma być znowu zimno i ponuro ,wiadomo weekend sie zbliża 21.gif
evil mom
bry icon_wink.gif
dzieciaczki śliczne icon_biggrin.gif

a u nas śnieg znowu heh...a już tak piknie było...

no nic, narta, trzeba wypić kawę icon_wink.gif
oliweczkas
Dzieciaczki na zdjęciach faktycznie śliczne.
Agalu i Stsygo-u nas też zimowo. Śniegu trochę spadło i raczej niezbyt przyjemnie jest. Ja ię dziś na 10 do szkoły, teściowa zostanie jeszcze z Zuzanką. Ale już w poniedziałek pójdzie do przedszkola.
Miłego piątku kochane:)
Lorien
Siemanko,

piątek, piąteczek!


Ta trarara, bum bum pijak.gif
PINA.K.
hej
jestem
widząc dzisiejszą pogodę to nic mi sie nie chce,z chlopakami wstaliśmy o 8.30 37.gif szok..
od wczoraj juz się denerwuje,dzis znowu jedziemy do kardiologa na wysiłkowe,holesterol ma podwyższony pewnie M.będzie mieć jakąś diete,nie wiem
wczoraj się dodzwoniłam do poznania na kolejne badania a coś tam,żeby wykluczyć chorobę po ojcu w genach,ale to dopiero w sierpniu
się usmiałam bo badanie do9minut a pani kazała się uzbroić w cierpliwość bo możemy czekać ponad2godz
żyć nie umierać
SŁOŃCE PROSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
32.gif
Lorien
CYTAT(PINA.K. @ Fri, 12 Mar 2010 - 13:01) *
widząc dzisiejszą pogodę to nic mi sie nie chce,z chlopakami wstaliśmy o 8.30 37.gif szok..
od wczoraj juz się denerwuje,dzis znowu jedziemy do kardiologa na wysiłkowe,holesterol ma podwyższony pewnie M.będzie mieć jakąś diete,nie wiem


nawet jak bedzie miec diete, to wyjdzie mu to na zdrowie, dobrze, że bedzie miec badania, jesteście na dobrej drodze icon_smile.gif
Agalu
CYTAT(Lorien @ Fri, 12 Mar 2010 - 11:44) *
Siemanko,

piątek, piąteczek!
Ta trarara, bum bum pijak.gif


ło matko to juz znowu piątek?! 37.gif

dopeiro co mi się wydaje że te okrzyki piątek piąteczek czytałam ostatnim razem a tu znowu piątek

ten czas ogłupial 37.gif

dzisiaj mam dzień sprzątania od rana ,na weekend zawsze szaleję 43.gif
mąż chyba dzis wróci wieczorkiem późnym
jutro do znajomyhc jedziemy ,w niedzielę innych do siebie zapraszamy


a Wy kobietki jakie macie plany na weekendzik? 02.gif

Paula - będzie dobrze, jak musi mieć dietę to trudno ale na pewno na zdrowie mu to wyjdzie tak jak pisze Madzia
mam nadzieje,że żadnej groźniej choroby jednak nie wykryja u niego na tym sercu przytul.gif
Lorien
Miałam głupawke do czasu telefonu z formy ubezpieczeniowej.
Coś czuję, że weekend będziemy mieli zarypisty... 21.gif
Irenka.
CYTAT(Lorien @ Fri, 12 Mar 2010 - 14:02) *
Miałam głupawke do czasu telefonu z formy ubezpieczeniowej.
Coś czuję, że weekend będziemy mieli zarypisty... 21.gif


Znaczy, że co?

PS. Jutro idę do fryzjera, he he he!
Lorien
A to znaczy, że modlimy się, aby na 10 tys straty się skończyło. Moje auto podobno w ciagu pół roku straciło na wartości ponad 8 tys, plus koszty - kwota rosnie, dziękuję za uwagę...
fafura
Madzia dla mnie to jest jakiś Kafka i tyle! No po prostu niewyobrażalne...
13.gif

Ja wpadłam w wir pracy dziś popołudniu i ogarnęłam znacznie mieszkanie. Wprawdzie do stanu 100% czystości i porządku jeszcze droga daleka, ale już można ludzi wpuśćić i nie padnę ze wstydu. Do tego pozbyłam się dziecka na noc icon_wink.gif GDy P. zadzwonił do mnie popołudniu, że wieczorem wpadniemy do znajomych - ze zabierze mnie, gdy będzie wracał z pracy (II zmiana). Więc zakupów nie zrobiłam żadnych, skoro nie ma nas w domu (miało nas nie być). Fafur został u dziadków - a piątek to jeden z 2 wieczorów w tygodniu (pt + sb), gdy możemy razem długo posiedzieć bez przykrych konsekwencji (ciężki poranne wstawanie do szkoły)- a ostatnio to w ogóle wracamy do domu tak ok 19- więc wspólnego czasu tyle co nić.
Korzystając pustego domu posprzątałam, zdrzemnęłam się godzinkę (przed imprezą, na której mam być kierowcą icon_confused.gif ) i ok. 21:45 odebrałam telefon od szanownego małżonka- "zmiana planów- siedzimy u nas".

Czy wspominałam, że w lodówce mam ok 20 dag sera żółtego i litr mleka. Tylko? Aż?

Piwa mi się chce!!

EDIT: przyjechali! mają kierowcę!
No to żubróweczka 06.gif



Gocha! choć tego pewnie już nie doczytasz (a może jeszcze zdążysz?) trzymam kciuki mocno za Was!! Będzie dobrze! Nie jesteś sama- myślami z Tobą leżymy wszystkie. Posuń się troszkę, bo te szpitalne łóżka strasznie wąskie 08.gif
PINA.K.
wszystkie pewnie imprezujecie czy jak 29.gif

u nas brzydka senna pogoda
M.ma na tyle dobre wyniki że to nie podlega leczeniu ,jednak ma sie pilnować z dietą i więcej ćwiczyć 03.gif ,jednak za2tygodnie jedziemy na echo serca bo pani doktor chce być pewna i chce wykluczyć ,że może to być rodzinne
wczoraj znowu pojechaliśmy na czacz,tzn.tam gdzie są te *****y z wystaewk. znowu kasę straciliśmy 21.gif ,ale zakupy udane-w końcu trampolina ale tylko mała-30zł 03.gif ,i dla chłopaków kolejny warsztat,tym razem za20,bramkę do gola jak to Pysiek mówi-umbro też za20,i tak to same *****y za śmieszne pieniądze. Konkreta co kupiliśmy to stół na dwór z kamienia-tydzień temu gościu powiedział 360 a teraz był ktoś inny i kupiliśmy za150 04.gif

to na tyle odemnie

gośka pewnie w trakcie porodu bo jej nie ma...
lorien,mam nadzieję że nie bęzie tak źle,i proszę o powtórke przepisu na lukier
irenka jak fryzurka?
agalu dla mnie czas szybko pędzi...
strasna styga jak pada śnieg to w nowych butach nie śmigasz 08.gif
oliwieczka podziwiam za diete
fafurka jak po imprezce impreza.gif
a co się dzieje z kinią,gośką
Agalu
Paulina - ja też chcę na takie zakupy ,tramplolinę taka do skakania kupiliście za 30 zł? szok!
oliweczkas
Wpadłam tylko życzyć Wam miłego tygodnia:)
Podobno pod koniec tygodnia ma się wiosna pojawić 06.gif
PINA.K.
Oliwka wiosna????jaka wiosna u nas zima powróciła!!!!!!!!!!!!!

Agalu,tak tak za 30zł,chyba ma metr i jest do 100kg
ty pewnie będziesz mieć duuuuuuużo dalej niż my do tej miejscowości ,my mamy100km w jedną stronę ale jak sama widzisz opłaca się
oglądaliśmy łóżka dla chłopaków,jak się pochodzi i poszuka to2łóżka plus nowe materace na sprężynach kupisz za500zł!!!
Agalu
CYTAT(PINA.K. @ Mon, 15 Mar 2010 - 11:41) *
Oliwka wiosna????jaka wiosna u nas zima powróciła!!!!!!!!!!!!!

Agalu,tak tak za 30zł,chyba ma metr i jest do 100kg
ty pewnie będziesz mieć duuuuuuużo dalej niż my do tej miejscowości ,my mamy100km w jedną stronę ale jak sama widzisz opłaca się
oglądaliśmy łóżka dla chłopaków,jak się pochodzi i poszuka to2łóżka plus nowe materace na sprężynach kupisz za500zł!!!


a co to za miejscowość, w jakim województwie?:)może kiedyś po drodze będę miała:)
PINA.K.
miejscowość Czacz w wielkopolsce

macie pozdrowienia kobietki od zuzulki i kini
PINA.K.
Aguś sprawdziłam,Ty będziesz miała jakieś 360 km do tej miejscowości icon_sad.gif
szkoda że przesyłki takie drogie,bo naprawde cuda mozna kupić
fafura
Ja dziś na szybko- mam w pracy za.pier.nicz. Ważne szkolenie i siedzę do 21 icon_smile.gif

Poniedziałkowa buźka dla wszystkich!

Czy ktoś wie, co z Gochą??
Irenka.
Paula- specjalnie dla Ciebie
Ja- tuż po powrocie od fryzjera



Ja- dziś


Nie śmiać się!!!

Tak, poniedziałek, gdzie to jeszcze do weekendu... Dobijcie mnie..
Gdzie jest Madzia?
oliweczkas
U nas też zima zaatakowała, ale się wytapia ten paskudny śnieg.
Wg prognoz pod koniec tyg ma być nawet +10 stopni
06.gif
Irenko-fryzurka twarzowa:)
Lorien
Jestem jestem icon_smile.gif

Irenka - i co? Nie skrecaja sie!
Irenka.
CYTAT(Lorien @ Mon, 15 Mar 2010 - 15:22) *
Jestem jestem icon_smile.gif

Irenka - i co? Nie skrecaja sie!


Bo je potraktowałam prostownicą, a i tak na końcach są nieposłuszne...
Lorien
Włosy pasują do właścicielki icon_biggrin.gif Na głowie takiej diablicy niepokornej nie moga być grzeczne i ułożone 06.gif
Irenka.
CYTAT(Lorien @ Mon, 15 Mar 2010 - 15:39) *
Włosy pasują do właścicielki icon_biggrin.gif Na głowie takiej diablicy niepokornej nie moga być grzeczne i ułożone 06.gif


No wiesz? nienie.gif
evil mom
Iśka, fryzura super icon_biggrin.gif

Paula to macie fajnie z tymi zakupami icon_wink.gif

a ja się zapisuję w końcu na prawko, houk 08.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Lorien
Ja ide na prawko za 2 tygodnie icon_smile.gif
oliweczkas
Powodzenia kobitki na kursie prawka jazdy:)
Mój dziadek już w domu, to cud, że tak super wyszedł z tego udaru.
Agalu
a ja prawko już mam 08.gif

Iśka - wyglądasz oszałamiająco !! super super super! prostuj włoski bo Ci bardzo taka fryzurka pasuje

ja kiedyś też prostowałam często a teraz mi sie nie chce
PINA.K.
Ireno wszak jestem Ci bardzo wdzięczna za zobaczenie twego oblicza,zgadzam się z dziewczynami,a zwłaszcza z Agalu-od rana prostownica w ruch icon_smile.gif

co do prawka to mi już 11rok leci jak jestem w posiadaniu tej wspaniałej karty

pozdrawiam

jesteśmy o dzien bliżej do piątku 03.gif
fafura
Iśku! no żebym ja musiała czekać na foto na forum!! Ale opłacało się! Podpisuję się pod wcześniejszymi głosami- prostownica konieczna! Fryz wymodelowany przez fryzjera masz obłędny. Domowy niezły- ale to zawsze tak jest- same nie jesteśmy w stanie uczesać się tak, jak fachowiec to zrobi.

Ja mam prawo jazdy od 99 r. Jeszcze brakuje mi auta na własność. Od rana klnę na P., który wziął auto, choć powiedziałam mu, ze dziś potrzebuję. Nie mam jak dostać się na spotkanie z pracy. Muszę kogoś poprosić o podrzucenie. KUŹ.WA! faceci to buce!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.