To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJÄ„TKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
fafura
Kiniu! weź poprawkę też na to, że dzieci bardzo odczuwają zmiany pogody! także takie maluszki! więc może też to- poza tym sama wiesz po sobie- czasami są takie gorsze dni... icon_wink.gif
a może Zuzia jak na prawdziwą kobietę przystało ma swoje humorki juz 08.gif
a jak się zachowuje po twojej zmianie jedzenia? tzn po smażonym itp? no i rację ma Mona- Zuzia juz duża i szybciej się najada

Mona- imprezy jakoÅ› tak wychodzÄ… nawet icon_wink.gif fajnie icon_biggrin.gif
ale niestety bez męża będę- a miałam ochotę na taką wspólną imprezkę...bo większość bedzie z kimś i tak mi będzie łyso.... icon_confused.gif
ale idę z siostra, która też będzie sama- bez chłopaka ... więc takie dwie słomiane wdowy będziemy 08.gif
cukierkowa
myslałam ze to moze od smazonego, ale nie...wczoraj jadłam rybę, dziś zupę a zachowanie niuni bez zmian...wiec to chyba nie przez moje jedzenie:)co do czasu jedzenia to uspokoiłyscie mnie troche:)zreszta pojde do lekarza to zobacze jak przybiera na wadze:)pogoda...hmmm...też racja:)

No nie wiem, moze takie ma dni, moze przestawic jej czas kÄ…pania, zazwyczaj robimy to ok 19-stej:)potem je i do spania, zasypia ok 19:30-20:00...
cukierkowa
myslałam ze to moze od smazonego, ale nie...wczoraj jadłam rybę, dziś zupę a zachowanie niuni bez zmian...wiec to chyba nie przez moje jedzenie:)co do czasu jedzenia to uspokoiłyscie mnie troche:)zreszta pojde do lekarza to zobacze jak przybiera na wadze:)pogoda...hmmm...też racja:)

No nie wiem, moze takie ma dni, moze przestawic jej czas kÄ…pania, zazwyczaj robimy to ok 19-stej:)potem je i do spania, zasypia ok 19:30-20:00...
cukierkowa
myslałam ze to moze od smazonego, ale nie...wczoraj jadłam rybę, dziś zupę a zachowanie niuni bez zmian...wiec to chyba nie przez moje jedzenie:)co do czasu jedzenia to uspokoiłyscie mnie troche:)zreszta pojde do lekarza to zobacze jak przybiera na wadze:)pogoda...hmmm...też racja:)

No nie wiem, moze takie ma dni, moze przestawic jej czas kÄ…pania, zazwyczaj robimy to ok 19-stej:)potem je i do spania, zasypia ok 19:30-20:00...
cukierkowa
myslałam ze to moze od smazonego, ale nie...wczoraj jadłam rybę, dziś zupę a zachowanie niuni bez zmian...wiec to chyba nie przez moje jedzenie:)co do czasu jedzenia to uspokoiłyscie mnie troche:)zreszta pojde do lekarza to zobacze jak przybiera na wadze:)pogoda...hmmm...też racja:)

No nie wiem, moze takie ma dni, moze przestawic jej czas kÄ…pania, zazwyczaj robimy to ok 19-stej:)potem je i do spania, zasypia ok 19:30-20:00...
fafura
moim zdaniem nie musicie zmieniać godziny kąpieli- jest całkiem dobra, a poza tym to Mała już na pewno się przyzwyczaiła i zmiana dopiero mogłaby jej poprzestawiać jej czas wewnętrzny- uważam, że stałe pory kąpieli, karminie- taki rytuał- jest bardzo ważny- szczególnie w okresie, gdy to on jest wyznacznikiem dla małego człowieka upływu czasu, a nie inne rzecz (powrót taty/mamy z pracy, bajka na dobranoc itp itd) taka powtarzalność, przewidywalność- choć oczywiście nieuświadomiona, bo maluch nie myśli sobie- aha! jest wieczór, bo kapią mnie- jest gwarantem dla dziecka spokoju i bezpieczeństwa...
a poza tym pamiętaj, że w tym okresie to dzieci najbardziej się zmieniają, najszybciej... no i rosną, a to oznacza, że z czasem coraz mniej snu będą potrzebowały
noworodek przesypia ok 20 godzin (tak? nie wiem, czy dobrze pamiętam), a potem to jest coraz krócej - w 6 miesiącu jakieś 16 godzin ( w tym te regularne drzemki- 3-4 na dzień)
ja miałam takiego brzdąca dawno, więc jak coś to mnie poprawiajcie!!

PINA.K.
ja również witam nową koleżanke-mam na imie paulina. Mam dwóch synków Kuba w kwietniu29 dwa latka,a Kacperek dziś ma 10dni 02.gif
Madziu byłabym szczęśliwa gdyby to jużminęły 3tygodnie.
Pewnie dziwisz sie czemu? Od wczoraj mam załamke,ciągle chodze i rycze 41.gif ,mam nadzieje że to tylko hormony wariują, a ból cycochów kiedyś przejdzie 32.gif
Dzisiaj Maciej już chciałjechać po sztuczne mleko ale ja się uparłam. Jak ze spokojem nakarmiła Kacpra ok.11.30 to obudził się po14. Teraz dostał dwa razy cyca i gnije znowu koło mnie. Ja mam teraz chwilke bo Maciej z Kubą i Zuzią(bratanica)pojechali na zakupy do biedronki. Teoretycznie bo nie wiem czy je zrobią bo nie pamiętamy kodu pin do mojej karty 21.gif
nie chce mi sie juz pisać bo mnie oczy bolą od zmęczenia i ryczenia 32.gif ,ide pomyć naczynia pa pa
skye_gosia
Cześć,
ja jak zawsze na końcu ale oczywiście równie gorąco witam nową 27-latkę 48.gif ło matko, wierzycie że mamy w tym roku już 27 lat?
Jestem Gosia i posiadam jedno dziecko płci żeńskiej oraz marzę o nastepnych, lecz jak na razie na tym się kończy - na marzeniach:)
U nas nic siÄ™ kompletnie nie dzieje:)
Sprzątmy własnie,
Miłej sobotki
evil mom
u nas też się nic nie dzieje...no może poza tym, że walnęliśmy focha na pocztę...od poniedziałku czekamy na paczkę, miała przyjśc nowa karta graficzna kupiona na allegro, tak długi czas oczekiwania bardzo nas denerwował, bo już myśleliśmy, że nas gośc oszukał, a tu wczoraj pan listonosz zostawił awizo u dziadków a dziś poszłam odebrac paczkę i co się okazało, że panie z poczty wolne sobie robią w sobotę...do tej pory pracowały normalnie a tu kurde taka niespodzianka... icon_evil.gif 21.gif i dopiero w poniedziałek odbierzemy...panu listonoszowi też się nie chciało podejśc...
ehhh szkoda gadac...
a no i jeszcze młoda coś wczoraj miała gorączkę...dziś na razie jest ok, ale coś czuję, że będzie chora...
no nic spadam z młodym i małżonkiem się zdrzemnąc, młoda u dziadków od wczoraj, więc jesteśmy sami
papa, miłego dnia icon_biggrin.gif
fafura
dzień dobry!!
ZIMNO!!
10 stopni mrozu i do tego wiatr!! 43.gif ale słonko świeci i mimo wszystko wyciągnęłam młodego na zakupy- takie szybkie, bo większe robię zawsze w piątki, żeby soboty na kolejki nie tracić 08.gif
a teraz siedzimy w domku i siÄ™ grzejemy 06.gif

planuję szybki obiad (chyba koperkowa z ryżem) i potem do teściowej pojedziemy

a wieczorem impreza- ale tak szczerze to nie chce mi się z bardzo iść samej, tzn bez męża...

Paula- dla mnie ten czas jakoś szybko leci...byłam pewna że to juz z 3 tygodnie będzie 43.gif ale fakt...10 dni... teraz pewnie dopiero powoli dochodzisz do siebie...tzn wkracza normalność przytul.gif trzymam kciuki kobieto! i podziwiam cię- dwoje maluchów w domu 03.gif dzielna jesteś icon_wink.gif

Mona- u nas podobno krąży grypa jelitowa icon_eek.gif mam nadzieję, że młody niczego nie przytarga z przedszkola- na razie dobrze się trzyma- od grudniowego przeziębienia nic się nie przyczepiło!! 43.gif 48.gif 43.gif oby nie zapeszyć!
a dziś byliśmy w aptece- chciałam mu kupić multi-sanostol czy coś - ale w końcu zagadałam się z panią magister i mówiłam jej o tranie- moja koleżanka kupiła synowi- podobno nie śmierdzi...no i wzięłam tran dla dzieci - jest o smaku pomarańczowym, mała butelka ok 18 zł
w domu okazało się ze jest baaardzo gęsty i starczy na dłużej nie pierwotnie sądziłam, no i zapach .... nie ukrywam - trochę rybą czuć 29.gif już myślałam, że młody nie weźmie tego do ust gdy poczuje, ale wypił i nawet zlizał łyżeczkę (gęste- pisałam) i powiedział, że dobre! choć takie trochę - tu nastąpiła mina jakaś dziwna- ale dobre...
no to tyle spokoju!! niech pije! 03.gif
evil mom
taaa tran jest dobry, ale trzeba go brac przez cały okres wiosenno letni (z resztą tak jak i inne witaminy ) żeby jesienią i zimą działało, ja dla młodej kupowałam gumisie kinder biowital, brała codziennie rano przez dłuższy okres czasu i w zimie było widac efekty icon_smile.gif
a wiecie nie napisałam wam...cały tydzień było cieplutko, a dziś w nocy napadał śnieg i mróz -10stopni 29.gif
ja już młodej i sobie buty na wiosnę odświeżałam 08.gif
ehh jakaÅ› jestem taka...
PINA.K.
ja tak tylko przelotem-kuba z maciejem walcza na dworze a kacper znowu spi,wiec mam chwilke. My juz po sprzą taniu i nawet dziś wszystko poprasowałam.
A co do mnie to fakt-dochodze jeszcze do siebie ale nie jest źle, gdy ma sie dużo pomocy i wsparcia od męża. Martwi mnie tylko to czy dam rade jak maciej za tydzień pójdzie do pracy, czy dam rade wtedy karmić kacpra czy bedziemy musieli przejść na flache, czego bym nie chciała ale zobaczymy. Może dziadek mi troche pomoże i z małym już troche na dwór zaczniemy wychodzić. Ach co tam bede wam smęcić,czas pokaże.
Miłej soboty dziewczyny.
fafura
dzień dobry niedzielnie 06.gif
siedzę sobie w łóżeczku, jem śniadanko i ............ taka cisza....
sama jestem 32.gif
ślubny- jak wspominałam wcześniej gdzieś w Europie- pisał wczoraj, że jest we Francji, ale nie wie gdzie stamtąd pojedzie, tzn czy do kraju czy jeszcze nie 32.gif 21.gif 32.gif
a Filip u babci- miała go przywieźć dziś po obiedzie, ale oczywiście zapomniałam fotel do samochodu wyjąć i zostawić u teściowej, więc to jednak ja po niego jadę

słoneczko ładne zagląda mi przez okna- ale mróz jest: -6st.
może na spacer się wybiorę z młodym?

a wy jakie macie plany na niedzielÄ™?
cukierkowa
hejka...nie pisałam, bo to tu to tam...wiecie jak to jest...teraz mam chwilkę....niedzielne plany żadne:posprzatac do konca, cos na ząb i lenistwo...pewnie jakis film obejrzymy:)

Jutro przyjezdza do mnie rodzinka na 4 dni, wiec pewnie mnie nie bedzie, zobaczymy...komp odpala sie coraz gorzej i coraz rzadziej:/

Poza tym nic nowego, zimno jak nie wiem co, nawet na spacer nie szłam z Małą, a mielismy w planach, ale tak wiało i mróz ze mowie nie idę, żeby mi sie nie pochorowała...ona w wózku sie wierci, czapkę zsuwa z uszu więc...

Juz lepiej spi, ostatnie dwie nocki super, wstawałam po 2 razy:ok 1 i potem 4-5...spała do 7 rano wiec gites:)dzisiaj sie obudziła raz jeszcze, ale to chyba jakis bączek albo cos jej sie przysniło, dałam smoczka i zasneła znow...a wczoraj 2 drzemki omineła...chyba dlatego ze był u nas kumpel...spała do 16-stej a potem dopiero o 19:30...ale jak ja połozyłam to zasneła od razu, wcale sie nie dziwie:)moze miała takie dni....teraz juz jest oki, moze ją przestawie zeby spała co 2,5 godz. a nie co 2....moze lepiej pospi, albo w ogóle wsłucham sie w nia i tyle...niech sama wie kiedy co i jak:)

To tyle, buzki i pozdro
skye_gosia
Dzień dobry.
Fajnie masz, możesz sobie w spokoju sama poleniuchować:) zazdroszczę 06.gif
Kinia, a mnie nikt nie odwiedza, ciesz siÄ™ rodzinka a my poczekamy na relacje:)
Nic mi się chce, jestem niewyspana. Oki idę malować farbkami z Paulą, uwielbia to icon_smile.gif
Miłej niedzieli
fafura
no i jak tam niedzielne obiboki 02.gif ??
wiem, wiem- nie muszę rodzinie obiadu zapewnić, więc mogę sobie poklikać....
a co macie na obiad? może się wkręcę 02.gif ? zjadłam sobie właśnie zupę koperkowa- od wczoraj 08.gif
a na drugie myślę o warzywach zapiekanych z sosem serowym.. mam mrożonki więc nie potrwa długo przygotowanie- a z moimi chłopami czegoś takiego nie zjem- dla nich to niejadalne icon_wink.gif
na razie herbatka z kawałkiem babcinego placka icon_wink.gif
ktoś chętny? ZAPRASZAM icon_mrgreen.gif
evil mom
el elo icon_smile.gif
ja właśnie wcinam biszkopty do kawy icon_smile.gif
boże spałam od 9 do 12 z młodym, tak mi było dobrze hehe icon_razz.gif
młoda dalej u dziadków ale już niedługo po nią idę icon_biggrin.gif
a na obiad nie wymyśliłam nic jeszcze, mózg mi nie pracuje na razie 08.gif młody zaraz zje coś ze słoiczka a my hmmm no nie wiem jeszcze hehe
spadam go nakarmic, bo obiadek pewnie już podgrzany icon_smile.gif
miłej niedzieli
ale u nas zimno brrrrr i śnieg ehhh
fafura
hejka!

ja tylko wieczorowo siÄ™ odmeldowujÄ™ icon_wink.gif
z dzisiejszego popołudniowego spaceru nici- słoneczko zaszło, chmury wylazły i wiatr był taki zimny, że brrrrrrrrrr
za to zabrałam młodego "do kulek" www.sala-kakadu.pl poszalał tak, że cały był mokry 08.gif ale zachwycony 06.gif
do tego na kolację pizza z mrożonek 03.gif ależ my się zdrowo odżywiamy 04.gif

dobranoc
pees. nie ma ktoś piwa w lodówce? chodzi za mną szklaneczka zimnego żywieckiego, a u mnie pustki 08.gif
oliweczkas
Witam poniedziałkowo! Życzę miłego dnia i całego tygodnia:)
fafura
dzień dobry!
siedzę zmarznięta i taka....hmmm "poniedziałkowa" z kubkiem herbaty w dłoniach, próbując ogrzać skostniałe palce...
zimno
wiatr
sypie "styropian"- jak ja to nazywam- śnieg w drobnych kuleczkach
jutro mnie czeka wyjazd do Opola- jakieś 2,5 h w jedną stronę- na konferencję- nie muszę pisać jaką mam WIELKĄ ochotę tam jechać...

poszłabym na solarium poleżeć na słoneczku 06.gif

fafura
pusto? znowu wyrabiam normÄ™ 03.gif

już mi cieplej...ale teraz to senna się robię.... 04.gif takiej to nie dogodzi! 08.gif
gosiaczek27
02.gif Witam wszystkie kobitki!dzis zaczynam pierwszy dzien na forum icon_wink.gif,mam nadzieje ze czekaja mnie z wami długie pogaduchy.Pozdrawiam serdecznie :-*
fafura
cześć gosiaczku icon_smile.gif
jestem Magda - i dziÅ› to ja nadrabiam za resztÄ™ towarzystwa 08.gif
jaki u ciebie skład rodzinny 02.gif
napisz nam coś więcej o sobie
ja mam syna 6 lat icon_smile.gif i na razie nic więcej się nie zapowiada icon_wink.gif
gosiaczek27
Witaj Magdo!Dzis ciezkie obowiazki zrzuciły na ciebie kolezanki ;-)to z ciebie widze prawidziwa mamuska.Ja dopiero nia bede icon_smile.gif 01.gif jestem w 4 mies.ciazy.juz nie moge sie doczekac tego skarbu :-)Dzis chciałam wybrac sie na spacer ale u mnie jest koszmarna pogoda icon_sad.gif,wiec nici ze spacerku!
Po za tym od poczatku ciazy jestem w domu i odpoczywam,zrobiłam przerwe w pracy,ale tak szczerze dostaje juz na głowe z nudow,jeszcze ta pogoda!szok
Wiesz 6 lat to juz mozna pomyslec o braciszku lub siostrze dla synka icon_wink.gif
fafura
Gosia! proszę! 37.gif ty też ?? choć z drugiej strony-myślenie jeszcze do niczego nie zobowiązuje 08.gif
skąd jesteś? u mnie tez dziś koszmarna pogoda... i lenistwo poniedziałkowe straszneeeee
więc umilam sobie pracę zaglądając co jakiś czas na forum icon_biggrin.gif
a ty gdzie pracujesz?
Irenka.
bry!
fafura
BRYYYY!!!
fkońcu 08.gif
evil mom
elo icon_smile.gif
Irenka.
witamy po przerwie technicznej icon_biggrin.gif
fifafo
eloo
Irenka.
kłaniam się nisko..
Magdy dziś niet i nie ma kto normy wyrabiać icon_biggrin.gif
skye_gosia
heloł,
Witam nową koleżankę. Jestem Gosia:) Gratuluję ciązy i baaardzo zazdroszczę:)
Ostatnio się rozpisałyście, że ho ho icon_razz.gif 03.gif
Irenko Twój zasób słów wogóle mnie powala:) hihih
U nas ok, w szkole masakra:( muszę szukac innej pracy, nie będę tu pisać czemu bo się boję 32.gif tzn na razie zostaję tu gdzie jestem, ale na dłuższą metę 450[1].gif
Całuję i do nastepnego:)
fafura
jestem!!
i widać nikt nie wyraził ochoty utrzymania normy 08.gif

no to nie 11.gif
fafura
icon_cry.gif 11.gif z_choinka.gif pijak.gif impreza.gif icon_mrgreen.gif
fafura
moje dziecko przyszło i sprawdza mnie- rodzinna kontrola- co robię w necie.... icon_question.gif on- mnie 10.gif
no i zauważył, że można dodać minki, więc wybrał sobie te, które najbardziej mu się podobają.... to te w poście powyżej....
nie skomentujÄ™- jakoÅ› brak mi weny 08.gif

(na moją odpowiedź, że jestem na forum maluchy.pl zapytał, czemu maluchy a nie starsze dzieci, bo w koncu on już nie jest mały!! icon_eek.gif )
fafura
pusto icon_sad.gif
Gosia- co z tÄ… pracÄ…?? przytul.gif
Mona- a ciebie gdzie wcięło? 02.gif
Isia!! dobrze, że choć na moment zajrzałaś icon_biggrin.gif


nie mówcie nikomu, ale idę poszperać w lodówce.... kurde nie jadłam kolacji i to był błąd 37.gif
evil mom
elo elo chyba dziś ja będę pierwsza icon_smile.gif
no więc jakoś wczoraj przez pół dnia była przerwa na maluchach a później to już nie miałam weny na pisanie, poza tym, ślubny wrócił z pracy i na kompie siedział do późnej nocy z przerwami na pomoc w pilnowaniu dzieciaków icon_razz.gif
w poniedziałek przyszła w końcu nowa karta graficzna, więc do tej pory ślubny przeżywa jak to mu gry fajnie chodzą na full opcjach hehe i nie może się od grania oderwac...prawie icon_razz.gif 08.gif
a co poza, hmmm w niedziele nawiedzili nas teściowie, mieli przyjśc znajomi znowu na sesję grania, ale im odmówiliśmy ze wzg. na teściów właśnie...no i stał się cud nad wisłą 08.gif w ten weekend teściowie biorą oboje do siebie na noc icon_biggrin.gif z tym że młody będzie u nich na noc pierwszy raz bez nas, więc będziemy w sumie pod telefonem heh, dostaliśmy zaproszenie do Wawy na weekend, ale z racji młodego musimy zostac u nas i nie pojedziemy, tylko zaliczymy kino i jakiś lokal, no i oczywiście gotowośc niczym na pogotowiu hehe...
no hmmm dziś na obiad planuję kotlety jajeczno-mielone, taki eksperyment 04.gif bo kotlety jajeczne chodzą za mną już od jakiegoś czasu, a że ślubny ich nie lubi to je trochę zmodyfikuję icon_biggrin.gif mam nadzieje, że będą zjadliwe 08.gif do tegoziemniaczki i sos pieczarkowy heh, zobaczymy ja wyjdzie, wieczorem zdam relację 03.gif
no dobra lecę młodą do szkoły szykowac papa
miłego dnia :*
evil mom
aaaaa i na dobry poczÄ…tek dnia polecam lekturÄ™ :
https://bash.org.pl/latest/
no bomba hehe
gosiaczek27
w koncu!wczoraj myslałam ze szału dostane!najpierw moj komp szwankował a pozniej ta strona!skye_gosia Witam i Dziekuje!
ale dzis w koncu tu dotarłam icon_smile.gif
dzis z mezulkiem ide do lekarza na kontrolne badania ciekawe jak ta nasza dzidzia juz wyglada,ostatnio cos ziewała podczas usg 03.gif
a po za tym musze cos wymyslec na obiad tylko nie wiem co?!!
a dziewuszki jak u was dzionek sie zaczał?
fafura
witam!
dzień dobry!
u mnie dzień zaczął się leniwie- wstałam lekko później niż zwykle, zjedliśmy z młodym razem śniadanie (co w tygodniu zdarza się prawie nigdy) a potem odwiozłam go do przedszkola i wiuuu do pracy (nie ma szefa, więc zrobiłam spóźnienie kontrolowane 08.gif)

a ponad to czekam na wieści od męża... 13.gif

miłego dnia!
gosiaczek27
helo!!
jak dobrze wiedziec ze od czasu do czasu nie tylko ja wstaje leniwie;-)
spoznienie kontrolowane dobre?
czyli luzik dzis w pracy z braku szefa hihi
mam nadzieje ze niebawem wieść od męza nadejdzie(nie wiem jaka)ale napewno bedzie dobra
pozdrawiam miłej pracy!!
fafura
gosiaczek- no racja- bo ja tak enigmatycznie napisałam, a starsze stażem dziewczyny forumowe wiedzą icon_wink.gif
mój ślubny jest kierowca - jeździ cysterną (potocznie zwaną TIRem) z ADR ( https://pl.wikipedia.org/wiki/ADR_(transport) )
jeździ w transporcie międzynarodowym i choć zazwyczaj zjeżdżał na łikendy, to teraz nie ma go już 8 dzień
obecnie jest gdzieś w Hiszpanii- mam nadzieję, że stamtąd to już do domku icon_biggrin.gif

a co do pracy mojej- to jednak mam trochę do zrobienia dziś- ale jest spokój, to miło się pracuję (gdy szef nei wymyśla co chwila icon_wink.gif )
oliweczkas
Ja już po lekcjach. Trochę posprzątam, obiad mam wczorajszy-więc tylko przygrzeję. Czeka mnie sprawdzanie klasówek, a popołudniu pojadę do mamy.
Irenka.
dzień dobry szanownym paniom...
fafura
dzień dobry 06.gif
Irenka.
azaliż oznajmiam że dziś udaję się na emigrację z przyczyn ode mnie niezależnych icon_sad.gif
Znowu przemoczÄ™ buty 41.gif 41.gif
Ale jak już polatam tam na miotle to na necie na pewno się zjawię..
fafura
no to czekam- tylko nie poszalej za bardzo na tej miotle, żebyś w poślizg nie wpadła 08.gif

aaaa!
wiecie co? pomalowałam sobie paznokcie- na czerwono!! i mam takie fajne 03.gif i ładnie wyglądam 06.gif znaczy czuję się ładnie 04.gif
szczególnie jak klikam zawzięcie- a od rana mam pisania a pisania- na mojej czarnej klawiaturze biurowej- taki ładny kontrast icon_biggrin.gif


EDIT- paznokcie pomalowałam sobie w domu wieczorem- a nie dziś w pracy! żeby się komuś nieopatrznie nie nasunęło 08.gif
gosiaczek27
dobra dobra dzis sama przyzanłas szefa nima to wziełas sie za paznokietki 08.gif
ja zaraz mykam do lekarza mam nadzieje ze wszystko wporzadku
acha na obiad zrobiłam fasolke po bretonsku a co!!
BUZIAKI DLA WSZYSTKICH przytul.gif
gosiaczek27
MADZIU to musisz teskinc szalenie za meżem 8 dni szok napewno juz teraz wraca prosto do domku!wow wyobrazam sobie powitanie przygotowane przez ciebie dla meza,synka lepiej deportujcie przynajmniej na 1 dzien do dziadkow bo napewno bedzie głosnie przywitania icon_smile.gif 03.gif
Irenka.
albo nie, nigdzie nie idÄ™ icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.