To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJÄ„TKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
gosiaczek27
ISIA co jest czemu nie idzesz?
fafura
Ireno- co ty kombinujesz 02.gif

gosiaczek- będzie ciekawie 03.gif
a Fafik- no tęskni.... coraz czesciej wydaje komentarze- np. gdy w zeszłym tygodniu powiedziałam mu, że tata nie zjedzie na łikend bo jedzie z niemiec do francji to tylko mruknął: ale ten jego szef to skąpiec! tak go rzuca po tych krajach różnych.... (nie wiem czemu miał by być skąpy z tego powodu, pewnie się młodemu trochę wyrazy poprzekręcały)
a w poniedziałek wieczorem, gdy przyszedł sms, że tym razem z Fr. do hiszpanii a nie do domu- młody tylko powiedział znad komputera: przeklęta praca!
wiem - jemu też jest ciężko, choć tak na co dzień tego nie okazuje...ale potem jaki kwik icon_biggrin.gif jak wpadnie i z Pawłem się po łózku rzucają poduszkami albo razem grają na lapku.....
a wczoraj grając rzucił do mnie hasło: "wiesz... MÓJ TATA to całą tą grę przeszedł" na to ja- twój tata, czyli mój mąż, a on- no przecież mówię ze mój tata.....

chyba mu tego TATY brakuje ostatni szczególnie bardzo 32.gif
fafura
a na obiad jest pieczeń- jak pisałam kiedyś tam - chodziło za mną takie pieczone mięcho- no i kupiłam kawał wieprzowiny- szyneczkę- i w marynacie cały dzień leżała i potem się piekła 2 godzinki- zapach był nieziemski!!
byłam pewna, że slubny zjedzie, więc będzie na obiad z ziemniakami i kapustą zasmażaną...ale skoro go nie ma, to sama muszę (ach! jak mi przykro 08.gif) zjeść 60 DEKO 29.gif mięcha 11.gif
Irenka.
[_])
komu kawkÄ™?
fafura
ja!!!!!!
komu "michałka" do kawy??
Irenka.
a jakiegoÅ› Jurka nie masz? 29.gif 29.gif
fafura
nie mam Jurka 13.gif
ani Grześka ani Kuby ani Piotra ani innego męskiego.....
z przydało by się 08.gif

do domu lecę- lecz najpierw jeszcze rachunki 29.gif a na łażenie po sklepach chyba mi nie starczy kaski tym razem icon_smile.gif
Irenka.
to Adasia choć.. icon_biggrin.gif
fafura
to ja wolę Pawełka 08.gif
Irenka.
coś mi mówi to imię... 08.gif 08.gif 08.gif
fafura
mi też mówi niejedno to imię 08.gif


Mona- jak wyszły kulinarne szaleństwa??

jakie macie plany na wieczór?
gosiaczek27
byłam u lekrza jest oki 17 tydzien dzidzia rosnie jak na drozdzach
bardzo fajnego masz tego synka,MOJ TATA fajnie brzmi
co na wieczur kochany bedzie oglądał mecz a ja troche pobawie sie z kompem icon_wink.gif i lulu jak jestem w ciazy szybko chodze spac ale czasami tez szybko wstaje,no nie wspomne ze w nocy co 2 godziny chodze siusiu(chyba nocnik zamontuje sobie przy łożku hihi)
Podziwiam z tego co napisałas ze twoj synus jest taki dzielny,a zarazem taki kochany icon_smile.gif)))))))))))
Widze ze na kawusie sie spozniłam w sumie i tak teraz nie pije buu dopiero zafunduje sobie taka "siekierke"po porodzie
Koleżaneczki życze spokojnego wieczorka i kolorowych snów
fafura
gosiaczek cieszę sie, że jest wszystko ok !
ja w ciązy też spałam i spałam.... czasami teraz0 gdy tak padam po południu i mam ochotę na drzemkę- budzi się we mnie myśl...czyżby..... 08.gif hi hi hi

a ja właśnie siedzę przy piwku i czytam...
młody właśnie zasnął przy swoim ulubionym "Ferdynandzie Wspaniałym"- ma bajkę do słuchania i co wieczór życzy sobie na dobranoc icon_biggrin.gif

slubny milczy 21.gif
skye_gosia
Dobry wieczór

Gosiaczek cieszę się, że dzidzia zdrowa:) pisz jak tylko poznasz płeć icon_smile.gif
Madzia, szkoda troszkę Twojego synusia, tęskni za tatą ala jeszcze troszkę i wraca, oby na dłużej:)
Iśka podzieliłabyś się kawką. padam ze zmęczenia. icon_smile.gif
O pracy opowiadać nie będę, bo wolę o tym publicznie nie roztrząsać. jeszcze się okaże, że dyrekcja czyta forum i po mnie:P Zresztą to jest głupstwo, troszkę się z szefowoą pożarłam i tyle.
Niestety muszę się położyć.
Miłego wieczorku kochane:)
fafura
nie mam pojęcia, co mam z rana napisać
wiem, nie można pogrążać się samemu i dobijać jeszcze szpileczek
ale co mam pisać, gdy przed kilkudziesięcioma minutami odebrałam esemesa, że trasa widzie z Hiszpanii do Włoch i przyjazd do domu "jak dobrze pójdzie" będzie w piątek
za tydzień w piątek
fafura
KAWAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!

słońce wyszło 06.gif
Irenka.
jestem zasadniczo...
Irenka.
Magdaleno, jak zwykle od rana gadasz sama do siebie icon_biggrin.gif
Dzięki za infobota, męczę go regularnie icon_biggrin.gif
fafura
jakie do siebie gadam!!
zawżdy czyta mnie tyle milionów internautów... 08.gif
Irenka.
Może dostaniesz za to nagrodę jakąś... Wiktora?
fafura
oskara



nobla


viva najpiękniejsi 04.gif
Irenka.
nobla jobla

wypipka mnie?
fafura
prowokatorka
Irenka.
na kafe widziałam że wypipkało słowo "podkochuje" icon_biggrin.gif
fafura
Mona! widzę cię!! wyłaź poczwaro z jamy!! ukrywałaś się tyle 08.gif
gra wciągnęła? a dzieciom choć obiad dałaś 08.gif
evil mom
elo kochane jestem icon_smile.gif
Gosiaczek jestem Monika, na sanie 2 dzieci i małż 08.gif starsza lat już w tym roku 8, młodszy 13 miesięcy icon_biggrin.gif
co do szaleństw kulinarnych...to ślubnemu smakowało hehe, stwierdził, że jak na kotlety jajeczno-mięsne jest ok 03.gif
dziś zaraz wpada moja siora na pogaduchy, swoje maleństwo zostawia u rodziców i na chwilę do mnie na kawę i ciastka zawita icon_biggrin.gif, poza tym w końcu będzie miała net, więc stały kontakt już będzie hehe
a poza tym to ślubny w tym tygodniu na rano chodzi, ale wczoraj wieczorem z firmy telefon dostał, że przez czwartek i piątek ma chodzic na popołudnie, więc wieczór spędzę na graniu 06.gif bo jak jest w domu, to dostępu do kompa prawie nie mam 21.gif a w przyszłym tygodniu urlop bierze i będziemy coś tam na chacie robic, jakieś poprawki icon_smile.gif
Madziu współczuję rozłąki tak długiej... 32.gif
Gosiaczek miło że dzidzia jest duża i zdrowa icon_smile.gif
Gosia ty się nie martw hehe każdy kiedyś się kłóci z szefem icon_wink.gif
Isia a co u Ciebie?
no lecę młodego spac udusic...i robic kawę sobie heh
papa
fafura
a na kaffe to już nie wchodziłam ho ho hoooooooo i trochę icon_wink.gif
evil mom
no przecie wyszłam z ukrycia icon_biggrin.gif
fafura
no przecież cię widzę 02.gif
fafura
Monia...a co to za ciacha masz do kawy...coś bym zjadała słodkiego.... babeczka albo piernik..... icon_biggrin.gif
Irenka.
ja też chcę!
fafura
to co? robimy wypad do cukierni?? ja w zasadzie to mam karpatkę ekspresową w domu ... ale trzeba by ja zrobić dopiero.... może na jutro się szarpnę i piątkowo w biurze się podpasiemy...oczywiście dla Was wirtualny kawałeczek też się znajdzie icon_lol.gif
fafura
a wiecie, że impreza nam się kroi??
i żeby nie było, że to JA znowu się gdzieś rozbijam prywatkowo! piszę wyraźnie- MAMY imprezę
MY mamy 06.gif
już niedługo stuknie nam 1000 wpisów w wątku!! 03.gif teraz jest jakieś 934 icon_biggrin.gif
Irenka.
ja też mam w planie karpatkę.. W sobotę odwiedzą nas goście i wiem że Marcin uwielbia karpatkę..
Więc- dla gości się poświęcę icon_biggrin.gif
A teraz mam jakieÅ› suche ciasteczka z czekoladÄ… icon_biggrin.gif
Irenka.
936
evil mom
a kupiłam takie zwykłe w pudrze ciasteczka, ale są tak miękkie i pyszne że mmmmmm
a wiecie co... wczoraj kupiłam sobie w ciuchach ogromny kuferek na kosmetyki nowy za 5 zł 11.gif 02.gif jestem strasznie zadowolona, bo do tej pory jak gdzieś wyjeżdżaliśmy to rzeczy typu szampony, płyny, mleczka, żele musiałam brac w reklamówkę bo tak dużej kosmetyczki nie miałam a teraz mi się wszystko w to zmieści hihi i moje po*****ółki też icon_biggrin.gif jak zrobię fotki i wrzucę na kompa to pokażę icon_biggrin.gif
no i mam nadzieję, że mnie radą poratujecie kobietki...otóż mam taki problem, a mianowicie ślubny mój nosi same czarne ubrania...i często jak robię jego pranie to później muszę robic jeszcze raz płukanie bo cholewa na ciuchach zostaje jakiś biały osad... 21.gif nie wiem co to jest...czy to od płynu, czy proszku? no wkurza mnie to maksymalnie...może coś poradzicie...w czym prac albo co robic, żeby nie było tego białego badziewia na ubraniu...
no lecę na razie hehe pozdrówki :*
evil mom
to już tyle?a skąd wy to wiecie...? 10.gif
fafura
no to trzeba juz % chłodzić żeby nie brakło, jak się okaże, że TO już
fafura
Mona- ja też to miewam na ciuchach!
moja rada:
1) pierz ciuchy na lewo!!
2) ślady są po płynie do płukania- tzn tak mi kiedyś powiedziała moja mama, gdy narzekałam na "zacieki"- jeżeli dajesz za dużo lub jest zbyt gęsty (np kupisz koncentrat i nie rozmieszasz z odpowiednią ilością wody)
evil mom
no właśnie myślałam, że to może byc po płynie, bo zawsze piorę na lewą stronę, ale czasem tych zacieków nie ma i taka skołowana jestem hehe
czyli wczoraj z płynem przesadziłam 10.gif 04.gif bo dodaje koncentrat heh a na białym tego nie widac hehe
oj gapa ze mnie 08.gif
evil mom
dobra moja siora sie zjawiła icon_biggrin.gif spadam papa :*
fafura
miłej posiadówy!!
ja też zaraz wybywam
jakieÅ› drobne zakupy i do domu...
na obiad.... jaki obiad?? komu!?! ...może makaron z sosem jakimś na szybko zjem... a wczoraj robiłam na kolację (obiadu nie było) placki ziemniaczane 03.gif obżarłam się jak rzadko! Młody zjadł wielgachny placek (bałam się, żeby go brzuch nie bolał- to jednak ciężkie jest i na noc...) a po placku- rogalika z czekoladą....
mnie lekko wstrząsnęła, ale on był zadowolony...

to znikam icon_biggrin.gif paaaa
Irenka.
I znowu sekretarka samotnie na posterunku...
gosiaczek27
witam wszystkie koleżanki
nieodzywałam sie dzis bo mam jakis dziwny humor,nie chciałam pisac jakis dołujacych rzeczy
na szczescie dzien sie konczy jutro jest nastepny
jutro ide zaniesc kolejne L4 do pracy -mam nadzieje ze nie spotkam na własnej drodze szefowej 31.gif
cukierkowa
hej hej hej...witam po przerwie...kompik juz działa sprawnie-kupilismy nową płytę główną:)dostałam kasę od ciotki więc przeznaczyłam na to własnie:)cieszę się a o Miśku juz nie wspomne...

od poniedziałku była u mnie rodzinka...pomogli, odpoczełam troszke no i przede wszystkim pogadałam sobie z ludzmi:D

Poza tym obciełam włoski:)super mi sie podoba:)wreszcie jakas odmiana:)jak zrobie fotki to przesle na maila albo lepiej zrobie linka:)

Jutro tj. w sobote jedziemy do szwagrów na imprezke urodzinkową Patryczka...to chrzesniak mojego Misiaka-konczy 2 latka:)wiec pewnie mnie jutro nie bedzie...ale moze porobie fotki to pokaze moj nowy imaż:D

Dzis na obiadek zrobie chińszczyznę....z torebki, bo nie mam nic innego....to dla Misia, a ja chyba zjem troche tego no i ryż....duzo ryżu, bo nie chce smażonego za wiele...

Byłam z Zuzia u lekarza, powiedział ze jest baaardzo długa jak na swój wiek...waży 6 kg:)za tydzien idziemy na szczepienie...2 dawka...

No to chyba tyle ode mnie...pozdrówki
fafura
cześć!
po porannej kawie i pysznej drożdżówce z serem (z najlepszej w okolicy cukierni) piątek wydaje się jeszcze bardziej piątkowy icon_mrgreen.gif
ale to chyba wsio w zakresie dobrego humoru --> junior został dziś w domu, wczoraj zaczął pokasływać, przez moment miał chrypkę, a nad ranem zaszczekał konkretnie.... wiem wiem- może przesadzam, ale ten kaszel nie był przewidziany w planie na najbliższe dni, tym bardziej choróbsko jakiekolwiek! a że dziadek zwarty, chętny i gotowy, więc dziś wnuk z dziadkiem siedzi....
a matczyna intuicja już mi podsuwa odgłosy, jakie wydaje przedszkolna grupa młodego...więc czasami lepiej dmuchać na zimne!!

aaa
ślubny zadzwonił wieczorem! Fafik pogadał chwilę z tatą (ale potem stwierdził, że i tak wolałby, żeby tata był w domu), a potem ja się dowiedziałam, że prawdopodobny termin zjazdu do domu to przyszły czwartek/piątek. o ile z Włoch- (jedzie w okolice Milanu) pojedzie do Polski! no mam prezent- tzn dostanę po powrocie P.... a że Hiszpania i Włochy to kraje obfitujące w winnice, to chyba wiem co to będzie 06.gif 02.gif impreza.gif

Kinia! a co ty tak milczysz ostatnio? rodzinkę jeszcze gościsz?
gosiaczku! głowa do góry... humory złe to nie najlepszy pomysł na łikend! usmiech poproszę!! przytul.gif
Isia! widzę, że ty już na posterunku imprezowym (vide: zdjęcie) czekasz na zagubionego wędrowca... oto i nadciągam! polewaj 02.gif 08.gif
fafura
aaaaaaaaaaa!! Kinia!! wyczułam cię!! przytul.gif
fafura
tak, tak.... sama do siebie wyrabiam normÄ™
evil mom
elo elo ja na chwilę, bo zaraz idę karmic młodego i udusic go do spania, także jak tylko zaśnie skrobnę coś więcej icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.