To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dr Wandelt, Poznań, Lutycka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

M@g
Witam,
napisałam już podobne pytanie w dziale- lekarz, ale pomyślałam, że u krajanek może dowiem się czegoś więcej. Tym bardziej, że znalazłam już jeden post na temat tego lekarza.
Właśnie dowiedziałam się, że Wandelt już nie pracuje na Lutyckiej. Nie wiem dokładnie jaki jest powód. Zmartwiłam się, bo moją pierwszą ciążę prowadził i teraz też, a rozwiązanie już zbliża się wielkimi krokami. Napewno nie omieszkam go sama zapytac , ale to dopiero za miesiąc.
WIecie coÅ› dziewczyny? Jesli tak to proszÄ™ napiszcie.
Pozdrawiam
Anecznik
Witaj M@g

Moją ciążę tez prowadził dr Wandelt i jestem z jego opieki bardzo zadowolona. Słyszałam właśnie jakiś czas temu, że nie pracuje na Lutyckiej. Doniosła mi o tym koleżanka, z która leżałam na jednej sali porodowej i poporodowej. Ona dowiedziała się o tym przypadkiem kiedy lekarze między sobą rozmawiali podczas jej zabiegu w innym szpitalu. Podobno dr Wandelt został zwolniony za prowadzenie prywacizny na Lutyckiej, wiesz chodzi o płatne porody. Szkoda bo drugą ciążę też chciałam chodzić do niego 32.gif Nawet nie wiem czy wogóle gdzieś pracuje w szpitalu.

Jak się czegoś dowiesz to proszę daj mi znać. Będę bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam
Inkusia
hej! wiecie coś na temat dr Wandelta, czy pracuje w jakimś szpitalu czy przyjmuje tylko prywatnie na Strzeszyńskiej w domu?
Anecznik
Z tego co wiem to tylko przyjmuje prywatnie na Strzeszyńskiej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.