To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Który lekarz: dr Szczot (Gubin) czy Kaczmarek (Żary)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

magdulina
Witam.
Mam pytanie dotyczące wyboru lekarza ginekologa. Jastem w ciąży i zastanawiam się którego wybrać dr Szczota z Gubina czy dr Kaczmarka z Żar. Doradźcie... 13.gif
Z góry dziękuję i pozdrawiam wszyskie Mamusie
ana84
z tego co ja się orientuję szpital w Gubinie ma dobrą opinię w przeciwieństwie do żarskiego także lekarza wybiera się chyba też pod kątem szpitala. ja polecała bym Gubin
Kasia Sz.
A skąd jesteś ? tzn. gdzie zamierzasz rodzić ?
Kasia Sz.
CYTAT(ania makowska @ Tue, 08 Apr 2008 - 16:42) *
z tego co ja się orientuję szpital w Gubinie ma dobrą opinię w przeciwieństwie do żarskiego także lekarza wybiera się chyba też pod kątem szpitala. ja polecała bym Gubin



Ania, ja rodziłam w Żarach.
Ile pacjentek tyle opinii.
Uwierz, że podczas mojego pobytu w tym szpitalu ani razu nie spotkało mnie nic, co mogłabym podciągnąć pod złe traktowanie czy też kiepską opiekę.
A Kaczmarek to mnie nawet za rękę potrzymał w czasie silnych skurczy icon_smile.gif

Jako człowiek jest na bakier z uprzejmością czy też kulturą (ale i to nie zawsze) natomiast jako lekarz jest fachowcem, ze sporym doświadczeniem.
Dr Szczota nie znam, więc się nie wypowiem.
Mili84
....
Kajunia25
Witam icon_smile.gif))
Ja osobiście polecam dr Szczota, prowadził moją ciążę (ciążę mojej kuzynki i wielu kobiet z mojej rodziny) i byłam bardzo zadowolona: zna się na rzeczy a w dodatku jest uprzejmy icon_smile.gif)
Doktora Kaczmarka nie znam lecz słyszałam wiele złych opinii na jego temat, m.in. od mojej mamy, która pierwszy raz (i ostatni) poszła do niego na wizytę. Poza niemiłym traktowaniem i lakonicznie zaleconą terapią (bez jakichkolwiek badań) w gabinecie paraduje się z "gołą ****" co jest żenujące..

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.