To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czerwcowe Brzdące cz. VI - Karnawał

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
ziowik


Witajcie w karnawałowym klubie Czerwcowego Brzdąca icon_biggrin.gif
Zapraszamy do zabawy !!!




My już siedzimy, kręcimy się, pełzamy, raczkujemy a nawet stajemy, a na dodatek gadamy i gryziemy icon_biggrin.gif więc wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnej karnawałowej zabawy!

A oto nasi karnawałowi imprezowicze

12 Panienek
i
24 Kawalerów




Staś - synek Rzodkiewki ur. 17.05.2007r. o godzinie 19:55, ważył 2680g i mierzył 53cm.


Krzyś - synek Kalarepy ur. 22.05.2007r. o godz.7:25, ważył 3000g i mierzył 52cm.


Dawidek - synek Aguutki ur. 23.05.2007r. o godz.10:40, ważył 3380g i mierzył 54cm.




Marcinek - synek LilySnape ur. 25.05.2007r. o godz.9:17, ważył 3800g i mierzył 57cm.


Alusia - córeczka Anik978 ur. 27.05.2007r. o godz.22:10, ważyła 3570g i mierzyła 53cm.


Oskarek - synek Dodzi ur. 27.05.2007r. o godz.22:55, ważył 3300g mierzył 55cm.


Michałek - synek Cerruti ur. 27.05.2007r. ważył 3170g i mierzył 56cm.




Mateuszek - synek Kamci_89 ur. 28.05.2007r. o godz.15:40, ważył 3400g i mierzył 56cm


Emilka - córeczka Gruszki ur. 30.05.2007r. o godz.12:35, ważyła 2760 i mierzyła 56 cm.


Larusia - córeczka Lalicji ur. 01.06.2007r. ważyła 3170g i mierzyła 54cm.




Oskarek - synek Banshee ur. 05.06.2007r. o godz.20:10., ważył 3660 i mierzył 54 cm.


Shane - synek A.K ur. 6.06.2007r. o godz.5:47, ważył 3300g i mierzył 50cm.


Mikołajek - synek Ifonki ur. 6.06.2007r. 12:45 wazył 3300g i mierzył 54cm.




Antoś - synek Gen ur. 6.06.2007r. o godz.13:12, ważył 3545g i mierzył 57cm.


Karinka - córeczka Jaagi78 ur. 09.06.2007r. o godz.20:55, ważyła 3380g i mierzyła 54cm.


Mikołajek - synek MartyMarcin ur. 11.06.2007r.



Wiktoria - córeczka Pati.n ur. 12.06.2007r. o godz.8:05, ważyła 3100g i mierzyła 50cm.


Kamilka - córeczka Ziowik ur. 13.06.2007r. o godz. 8:35, ważyła 3000g i mierzyła 53cm.


Majka - córeczka Malagi ur. 13.06.2007r. o godz. 23:01, ważyła 4150g.



Filipek - synek Iwony79 ur. 14.06.2007r. o godz. 2:00, ważył 3390g i mierzył 53 cm.


Nathanek - synek Chaneal ur. 14.06.2007r. o godz.14:00, ważył 3500g.


Kamilek - synek Joany_m ur. 14.06.2007r. o godz.15:20, ważył 2950g i mierzył 53cm.


Nelly - córeczka Odynki ur. 14.06.2007r. o godz.21:10, ważyła 3300g i mierzyła 55cm.


Alusia - córeczka ~Justy~ ur. 15.06.2007r. ważyła 3030g i mierzyła 53cm.


Michałek - synek Asi_b ur. 16.06.2007r. o godz.16:18, ważył 3310g i mierzył 55cm.


Eryczek - synek Asi jjmm ur. 20.06.2007r. o godz.22:55, ważył 4060g i mierzył 57cm.


Dawidek - synek Agi23 ur. 21.06.2007r. ważył 3800g i mierzył 53cm.


Zuzia - córeczka Anor26 ur. 22.06.2007r. ważyła 3100g i mierzyła 52cm.


Olafek - synek Kate_K ur. 23.06.2007r. o godz. 9:55, ważył 3600g i mierzył 55cm.


Szymuś - synek Małej 82 ur. 25.06.2007r. o godz. 18:30, ważył 3900g i mierzył 56cm.


Tosia - córeczka Zadobrej ur. 27.06.2007r. ważyła 3400g i mierzyła 56cm.


Dominiś - synek Silije ur. 29.06.2007r. o godz. 2:40, ważył 4500g i mierzył 56cm.


Konradek - synek Kamy:-) ur. 30.06.2007r. o godz.23:30, ważył 3390g i mierzył 53cm.


Grześ - synek Zajki ur. 01.07.2007r. o godz. 8:05, ważył 3700g i mierzył 57cm.




Łucja - córeczka Beaty 73 ur. 3.07.2007r. ważyła 3800g i mierzyła 58cm.


Wojtuś - synek SmerfetkiMisi ur. 09.07.2007r. ważył 2800g i mierzył 50cm.





Poznaliśmy także Ś.p MARCINKA, synka Aj80, który dołączył do Grona Aniołków...



...i na zawsze pozostanie w naszej pamięci...


uwaga- strona w budowie icon_smile.gif
Naz

już wygląda ślicznie 06.gif
agata85
Fajnie, fajnie 06.gif
pomidorro
Ziowik spoko stronka 06.gif wiedziałam że zdolna jesteś!
ja bym nie umiała czegos takiego zrobić ....
odynka
no stronka fajna:D ale dziewczyny nie przesadzajcie;) kwestia dobrego pomysłu a reszta wcale trudna nie jest;) tylko masę dłubania...
Justa wysłałam Ci smska...
ziowik
poprzedni wątek przy dobrych wiatrach wkrótce sie skończy to i tu wkleję icon_biggrin.gif
oto kilka nowych fot Kamilki icon_smile.gif
https://lh4.google.com/Ziowiczek/R5Srd5B0Hw...44/IMG_0261.JPG
https://lh6.google.com/Ziowiczek/R5SryZB0Hy...44/IMG_0265.JPG
https://lh3.google.com/Ziowiczek/R5SsPpB0H6...44/IMG_0288.JPG


to kilka jeszcze z poczatku miesiąca
https://lh6.google.com/Ziowiczek/R5SrSZB0Hs...44/IMG_0247.JPG
https://lh4.google.com/Ziowiczek/R5SrV5B0Ht...44/IMG_0248.JPG



Jaaga to specjalnie dla Ciebie icon_biggrin.gif




a tu ja icon_biggrin.gif

i makijarz made by my szwagierka icon_biggrin.gif
https://lh6.google.com/Ziowiczek/R5SswZB0ID...44/IMG_0307.JPG

kurcze, takie małe te zdjątka że nie widać tego makijage icon_razz.gif
jak ktoś chce to zjęcia tu: https://picasaweb.google.com/Ziowiczek/K ... iesiCSiDmy i https://picasaweb.google.com/Ziowiczek/KamilkaMiesiCSmy i tu https://picasaweb.google.com/Ziowiczek/ZdjCiaJulki
lornetka
Ziowik zdjęcia cudne!!
joana_m
ZIOWIK pierwsza stronka super! Ja poproszę o to zdjęcie na pierwszą stronkę, jesli spełnia wymagania, bo troszke rozmazana, jak coś to poszukam innej fotki


I stawiam toast za dolną prawą jedynkę Kamilka!!!

Na razie tyle, odezwę sie wkrótce. Mam sporo nauki, bo sesja tuż tuż icon_smile.gif
lornetka
Joana też się uczyć powinnam, oj powinnam 37.gif 08.gif
dziś cały dzień myślałam, co też miałam zrobić ważnego...myślałam, myślałam i teraz sobie przypomniałam, że chodziło o wykonanie telefonu do dziekanatu w sprawie ważnej..
i d... blada... nie zadzwoniłam!!

muszę sobie lecytynę kupić!!
ziowik
Joana jakbyś znalazła jakąs fotkę kiedy Kamilek nie ma nic w buzi, w sensie rączki icon_smile.gif bo chce zrobić coś podobnego jak Ty z bombkami, i łatwiej będzie wyciąć icon_smile.gif jeśli to nie problem icon_smile.gif

Aguutka ja mam mega skleroze 29.gif serio icon_smile.gif zwalam to na karmienie icon_razz.gif bo nie wiem na co innego bym to mogła zwalić icon_biggrin.gif wkurzające to jest, Marek sie na mnie denerwuje, bo non stop czegoś zapominam icon_smile.gif a kwiatki to prędzej pójdą na spacer niż zostaną podlane icon_biggrin.gif

gdzie sie wszyscy podziewają?
Naz
oglądają telewizję icon_biggrin.gif
lornetka
Ziowik całe szczęście moja mama zawsze jak przychodzi to podlewa kwiatki 29.gif
Naz
a ja nie mam kwiatków wcale 41.gif
ziowik
Banshee przynajmniej nie musisz podlewać icon_razz.gif
skombinuj na dniach jakieś foto Oskarka na pierwszą stronę icon_smile.gif

eh. dawno takich pustek u nas nie było icon_biggrin.gif chyba znowu jest taki czas kiedy wszyscy zapracowani, zagonieniu, dzieci absorbują..

acha.. byłabym zapomniała. kilka dni temu pisałam smsa do Anik, bo coś sie nie odzywała. odpowiedziała mi wprawdzie z opóźnieniem, ale wszystko jest ok
sms od Anik: "Alunia jest zdrowa. choc teraz musimy zrobic kontrolny posiew, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. odezwe sie na forum. a mi póki co pracuje sie dobrze. Sciskam i pozdrawiam" icon_smile.gif
Naz
ziowik nie mam jak dać nowe foty, najwyżej poszukam któregoś z tych co wcześniej wrzuciłam
LilySnape
No i spoko pierwsza strona icon_cool.gif

Młody właśnie kupę pociska a śniadanko mlekowe wmuszałam w niego przez 25 min. I zjadł 130 ml. Cóż to kiedyś było dla niego! Czeka na przecier cwaniak icon_lol.gif A przecież ze 3, 5 słoiczka dziennie to chyba dużo przecierów, nie? (liczę jako słoiczki nawet te, co zrobiłam ręcznie, bo mojej roboty przeciery lądują w słoiczkach Hippa)

Nigdy nie miałam problemow z karmieniem to mam - mały zaczął pogardzać tym, czego powinien jeść jeszcze dość dużo.

Gruszka, też jestem za przetrzymywaniem w niektórych wypadkach,. bo gdybym przetrzymała mojego kilka godzin, to i na mleko nabiera apetytu icon_biggrin.gif
zajka
Jak zwykle rano w naszym wąteczku ruch niewielki...
To wkleję jeszcze raz zdjęcia z wczorajszej choinki. Moja mała Maruda:






A to sprzed kilku dni - moja mądrala icon_smile.gif
zajka
He, zauważyłyście jak moje dziecko pięknie siedzi? Pękam z dumy 08.gif 03.gif 03.gif 03.gif
pomidorro
Zajka pieknie siedzi Twój maluch... pekaj z dumy... pękaj 06.gif


Dzien zaczęty od.....
Ala spadła z łóżka i ma wilekie limo na policzku....ale sie przestraszyłam!
Normalnie spie od brzegu łózka ale dzisiaj w nocy mąż wstawał do Ali i połozyłam sie od ściany....
poszedł do pracy i mnie nie obudził... i nagle wielki bach i płacz....
dobrze że nic jej sie nie stało poważnego.... teraz gada... juz ma humorek...
a policzek sinieje 41.gif
koniec spania z Alą w jednym łóżku!
Kate_K
Lily te mieszkania spółdzielcze się teraz za bezcen wykupuje. Ja swoje kupiłam za 4,39 zł 06.gif

Co do sklerozy to u mnie masakra z tym, nie pamiętam o niczym 29.gif Gorzej jak w ciązy 08.gif

Kupiłam Olafowi nowy wózek, bo do tamtego nie miałam już siły, ciężki i nie mieścił mi się do bagażnika. Musiałam zawsze kombinowac i wciskać go na siłe, jak się przy tym zawsze ubrudziłam to chyba sobie wyobrażacie. A my mieszkamy za miastem więc jakiekolwiek zakupy czy spacer w parku - wszędzie trzeba jeździć. I to pakowanie wózka, wyciąganie i tak w kółko mnie dobijało.
Kupiliśmy Chicco ct04. Ale super fura 03.gif płynie po prostu. No i potrzebowaliśmy lżejszego wózka do samolotu. Bo jak wszystko dobrze pójdzie to next monday będę na Kanarach icon_razz.gif Ale się cieszę!!!! Tylko jak ja Olafa zapakuje: pieluchy, słoiczki, mleko, kaszki.... o maj gat
Gruszka
Witam na nowym wątku icon_smile.gif

Ziowik - fotki superowe icon_smile.gif

Zajka - siad rzeczywiście zasługuje na pękanie z dumy 02.gif

Jak czytałam ostatnio o Waszych sesjach i teskty typu: Oj, musze się uczyć - to az mi gęsia skórka wychodziła, bo dla mnie magisterka zamknęła rozdział nauki i nawet wołami by mnie teraz do żadnej szkoły nie zaciągnęli 04.gif co się juz nauczyłam w tym moim życiu to moje - i wystarczy 03.gif

A tu nagle - bach! trzeba iśc na podyplomowe studia! 06.gif tzn trzeba, nie trzeba - pójde icon_smile.gif moja mama od kilku miesięcy jest pośrednikiem nieruchomości, ale ma tylko wykształcenie średnie i przez to, w myśl nowych przepisów, nie może mieć licencji pośrednika. Przez to musi pracować pod jakimś licencjonowanym pośr. i oddawać mu lwią częśc swoich prowizji od transakcji. I wpadła na genialny pomysł, że ja zrobię licencję - bo wystarczy roczne studia podyplomowe i zdac egz licencyjny - i razem otworzymy swoja firmę. Ona będzie pracować, a ja sygnować licencją 03.gif 03.gif będe mogła pracowac z nia aktywnie - tzn sama prowadzić transakcje, albo (jesli w planach wystapi kolejna Gruszka icon_wink.gif ) będę siedzieć w domu zarządzając biurem (oferty w necie itp.) a ona będzie pracowac w terenie i odpalać mi działkę za robotę papierkową. Tak czy owak powinno to nieźle hulać. Więc GRUSZKA IDZIE NA STUDIA - znowu 08.gif
pomidorro
Kate moi znajomi byli juz dwa razy na Kanarach.....
ich bagaz bym imponujący.... ale mogę zapytać czy pieluchy i inne dobra brali czy kupowali....
my przeszukujemy biura podrózy... Bułgaria lub Chorwacja...
ale sie okazuje, że jakbyśmy teraz wykupili wycieczkę to np. do Grecji było by taniej.....
mam nadzieje że wyjazd wypali.... pierwszy raz na taką wycieczkę sie wybieram! A planujemy na koniec sierpnia....
jak ylko wrócę ze szpitala i będzie wszystko ok to wykupimy jakąś icon_smile.gif
Gruszka świtetny plan! mi sie uczyć tez ni chce..... myslałam jakiś czas temu o tym....
ale kasy szkoda i się ni chce 29.gif
Gruszka
Kate - Kanary, mmmmmm 06.gif też chyba powinnam pojechać, żeby odczarować to słowo i żeby nie kojarzyło mi się tylko z mandatami w MPK 29.gif
pomidorro
Gruszka a co bilecików się nie mialo??? 03.gif
raz zapłaciłam mandat tzn do łapy kanara .... wrrrrr.....
nocnym autobusem ( rzadko jeździłam) .....bo dwa tygodnie wcześniej wprowadzili dopłatę do dziennych biletów...
na nocną linię... kurcze ... powinne być informcje w autobusie ale niebyło....
miałam w kieszeni 100 i 30 zł.... modliłam sie żeby nie wyciągnąc tej stówki...
bo powiedziałam mu że nie mam.... jeszcze zapytał ( jak dałam mu 30 zeta) ile mam drobnych bo
mi brzęczało... i ogołocił mnie jeszcze z 5 zł!
zajka
Kate fajnie złapać trochę lata w środku zimy icon_biggrin.gif
Justa ja byłam w Bułgarii jak miałam 8 lat. Ale wtedy wycieczki w tamtą stronę świata były tanie jak barszcz. Ale było pięknie. Cieplutkie morze, lecznicze, gorące źrodełka z wodą o zapachu zgniłego jajka 29.gif wspaniałe darmowe baseny... ech, to były czasy 08.gif
A te 5 zł to normalnie wymuszenie 08.gif 03.gif Ja też płaciłam mandacik. W Lublinie. Jeden przystanek chciałam przejechać, bo mi sie na zajęcia spieszyło..
A mi się chce uczyć, ale muszę poczekać na nowy nabór. Pewnie od października będę znów studentką.
Gruszka no to powodzenia szefowo icon_biggrin.gif
Gruszka
CYTAT(~justa~ @ wto, 22 sty 2008 - 10:08) *
Gruszka a co bilecików się nie mialo??? 03.gif

No, ja swego czasu byłam notorycznym gapowiczem 06.gif takie hobby chyba 29.gif bo nikt normalny po 10-15 razie nie jeździłby bez biletu - a ja i owszem 03.gif dobre auto bym sobie za te mandaty kupiła icon_wink.gif ale było, minęło - teraz sie wożę furą 06.gif

Zajka - no do szefowej to jeszcze z rok minimum icon_smile.gif
pomidorro
Zajka teraz też jakś astronomiczna cena za wycieczkę to nie jest....
za dwa ytgonie ( przelt samolotem) około 1600 zl - znizka jka sie wykupi wczesniej....
pewnie będzie z 1200 zł.... w Polsce trzeba więcej wydac nad Bałtykiem....
a baseny tam są... wieczorki organizowane tematyczne i takie tam.....
konto_usunięte
łał!!
Gruszka- wieczny student 08.gif
pewnie na mundurek Giertycha się nie załapiesz, choć po cichu na to liczyłaś- przyznaj się...
ale takich rozmiarów nie mają, rozszedłby sie na plecach:wyszczerzony

a moja edukacja bynajmniej na odebraniu dyplomu sie nie skończy. LEP, specjalizacja, i tak do piećdziesiątki bedę zdawała jakieś egzaminy. więc jeszcze zdążę się dużo nauczyć 06.gif

Gruszka
CYTAT(rzodkiewka @ wto, 22 sty 2008 - 10:17) *
łał!!
Gruszka- wieczny student 08.gif
pewnie na mundurek Giertycha się nie załapiesz, choć po cichu na to liczyłaś- przyznaj się...
ale takich rozmiarów nie mają, rozszedłby sie na plecach:wyszczerzony

Osz Ty dożarta babo 03.gif pewnie, że liczyłam. Chciałam taki fatuszek z tarczą wzorowego ucznia - tylko taki w wersji mini, żebym mogła w nim męża bez majtek witać i żeby mi dawął klapsy za nieodrobione zadanie 04.gif
lornetka
Rzodkiewko,pytam bo nie wiem, czy musisz pisać jakąs pracę na koniec studiów, czy na lekarskim jest inaczej?
Gruszka
Aguutka, własnie zauwazyłam, że Dawid jest dokładnie o tydzień starszy od Emilsona 06.gif wczas 29.gif
lornetka
A no...środowe dzieciaczki...urodziłaś w dzień mego terminu 29.gif
pomidorro
Gruszka 04.gif 04.gif 04.gif
pomidorro
Rzotkiewka a juz wiesz jaka specjalizacja zajmie aż do 50-tki ???? icon_smile.gif
ifonka
Witam w nowym wątku J

Lily pewnie to głupie pytanie ale o jakich przecierach Ty piszesz??
Chodzi o zupki czy jakieś soczki kombinujesz własnej roboty??
Taka wcipska jestem 08.gif

Zajka śliczne siedzące dziecię masz brawo_bis.gif

Justa mój Mikołaj też spadł przed świętami z łóżka.

Nie pamiętam czy już o tym pisałam ale to był szok 41.gif

My mamy baaardzo wysokie łóżko.
Ja się tylko na sekundę odwróciłam a On fik i spadł.
Płakał okrutnie ale zaraz zapomnieliśmy i było po sprawie.
Wieczorem jak Mu wyskoczył ogromny krwiak na głowie to przestało być fajnie.
Krwiak miał z 7 cm i był miękki.
Następnego dnia pojechałam z Nim do lekarza.
Kierowali nas od jednego specjalisty do drugiego, aż w końcu wylądowaliśmy w szpitalu na chirurgii dziecięcej w Łodzi.
Krwiak był ogromny więc robili mu USG przezciemiączkowe, RTG itp.
Wszystko skończyło się dobrze, ale wyrzuty jakie miałam były straszne.
Po dwóch tygodniach wszystko się wciągnęło.
Teraz tylko mi takie schizy zostały, że wszystko robię z Mikołajem na podłodze:
Przewijak kładę na podłodze, po kapaniu wycieram Go na podłodze itp

Taka mnie tylko refleksja naszła 04.gif

Rzodkiewko wysłałam Ci PW
Czytałaś??

Kate_K adoptuj mnie i moja rodzinkę.
Też chcemy na Kanary
Duzo miejsca nie zajmiemy
Obiecuję 06.gif


pomidorro
odynko jka oczko? i choróbsko???
lornetka
o maaaaa, Ifonka całe szczęście nic się nie stało!!
pomidorro
ifonka siniaka ma na kości policzkowej i opuchliznę nad siniakiem... niedaleko oczka...
czy ktoś wie czym to potraktować? Na razie nie rosnie....
Rzotkiewka tez wysłałam Ci na PW... icon_smile.gif
Gruszka
A co tak wysyłacie Rzodkiewce na PW - ja tez chcę 08.gif
ifonka
Gruszka jak sie podszkolisz na podyplomówce to pogadamy i bedziemy wysyłać PW 08.gif

Justa mi kazali to smarować taką maścią LIOTON 1000.
Jeden lekarz kazał raz dziennie, a drugi 3 razy dziennie icon_smile.gif
konto_usunięte
Ifonko, Justa- dostałam Pw. tylko mam problem 32.gif
bo Ifonki przeczytałam. tylko trochę główkuję i szukam- muszę s[prawdzić jedną rzecz, dlatego nie odpowiadam.
a Justy wiadomości nie mogę odczytać 21.gif
nie wiem, czy to wina przeglądarki, czy kiego pieruna, ale mam po prawej stronie wredyn banner, co mi przesłania cał,ą wiadomość diabel.gif
jak seb. wróci, to może coś zaradzi icon_neutral.gif
póki co- czekam, może się naprawi...bo wysyłanie kolejnej wiadomości tez nic nie da- bo znowu wlezie bannerek i zatka icon_twisted.gif
wybaczcie blagam.gif
jaAga*
O jak tu dziś wesoło.
Ifonka współczuje przeżyć, i znam te wyrzuty sumienia.
Justa jak Julia była mała to sobie właśnie takiego sińca na kości policzkowej nabiła, długo toto było na buźce, wyglądała z nim jak prawdziwy łobuz, i jeszcze co mnie wtedy niepokoiło, siniak był ciepły w dotyku i jak już sie wchłonął, to miejsce po nim też było ciepłe...nie wiem czemu, ktoś wie?
Justa przypomniałaś sobie, co miałas napisać? 02.gif
Gruszko...czyli wracasz do nauki, ja zrobiłam 2 podyplomówki, i czasem myślę jeszcze nad jakąś....choć 20 lat nauki chyba mi wystarczy....może jakaś szkoła detektywistyczna, jak myslicie?
Fotki super, oczywiście nie zapamiętam komu co miałam napisać:ale eleganciki w krawatach, piękności w szlafrokach, siedzące i raczkujące bobasy i dziewczynki nasze perełki-duma rodziców.
Odynko ja dołączam do Ciebie, choć mam nadzieję, że Tobie juz przechodzi-u nas szpital, co prawda to tylko wirus kataralny-ale jak to męczy....ehh
Rzodkiewko może i ja sie skusze i jakieś pw Ci przeslę....oglądałaś zdjęcia z sesji?

LilySnape
Ifonka, ścieram na tarce różne różności icon_smile.gif

Cholera - popisałabym ale młody nie daje icon_wink.gif
Gruszka
Jaaga, ja oglądałam sesję, ale w końcu nie wiem, czy cos Ci napisałam czy nie.... ale wiesz, że mozna napisac tylko jedno - przepięknie tam we czwórkę wyszliście - rewelacyjna pamiątka będzie na lata. Na pewno z rozrzewnieniem będziecie oglądac te zdjęcia, gdy dziewczyny w piatkowy wieczór będa wychodzic na randkę z okolczykowanymi łysymi pałami icon_wink.gif
odynka
CYTAT(~justa~ @ wto, 22 sty 2008 - 10:50) *
odynko jka oczko? i choróbsko???

chorobsko chyba poszlo sobie - tfu tfu
a oczko leczy sie teraz mam strupa na polowie oka 29.gif prawie nic nie widze dlatego tak malo pisze:P

za to MAMY PIERWSZEGO ZEBA - jeszcze wczoraj nic a dzis patrze a male sie szczerzy jedna strona bardziej;) dotykam kluje patrze zabek hihi jeszcze chyba nie wyszedl do konca;) no al prezent zrobila dziadkowi na dzien dziadka;) a jak ona sie cieszy hihi

no i oto tak po wyjśćnięciu zęba zmieniła sie mimika twarzy;)



a **tu więcej**

jaaga ech zdrowiejcie wiem jak to jest - na szczęście Nellkę ominęłó u nas to chyba grypka była...

a za oknem pada śnieg:D jeszcze mróz poproszę:D
Gruszka
Śnieg? a u nas chyba z 15 stopni i słońce, wiaterek - wiosna 06.gif
odynka
CYTAT(Gruszka @ wto, 22 sty 2008 - 12:37) *
Śnieg? a u nas chyba z 15 stopni i słońce, wiaterek - wiosna 06.gif

a u nas sypie tak ze bialo juz:)
pomidorro
Odynka gratuluję pierwszego zębola!!!!!
to dobrze że lepiej się czujesz..... a kiedy to spotkanie masz bo zapomniałam ? A może już byłaś??
jaaga detektywem zostać możesz 03.gif
podziwiam chęć do studiowania....
Gruszka śnieg zacina.... ale nie jest zimno...
przez to spacer muszę odłożyc.... mam nadzieje że pójdę icon_smile.gif
Wczoraj cały dzien lało... chodziłam z ALą 1.5 godziny aż stwierdziłam że juz mi starczy tego deszczu 08.gif
w sumie Ali śnieg też by nieprzeszkadzał... tylko ja bym się przemoczyła...

DZisiaj ksiądz po kolędzie u nas... zaraz lecę odkurzać jak mi ALa uśnie....
jeszcze zmywanie ... kurze i gotowe..... mam nadzieję że dziecko mi łaskawie pozwoliposprzątać


odynka
Justa nie no nie byłam jak mam wyjść z tym czymś na oku:P
wczoraj zaczęłam jakiś plan robic tego portalu ale się boję - wyobrażacie sobie mnie jako redaktora naczelnego?icon_sad.gif
Gruszka
Odynka, a czemu nie? kobito, jesli tylko na siłach się czujesz, to nie ma co trzęść portkami icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.