To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kalkulator kosztów utrzymania dziecka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Marc
Witajcie,szykując się do rozprawy alimentacyjnej trafiłam na stronie pewnej kancelarii adwokackiej na kalkulator dzięki, któremu można policzyć ile wydajemy na dziecko. Pomyślałam,że przyda się coś takiego na tym forum, więc się zarejestrowałam i proszę: https://www.grzybkowski-guzek.pl/content/view/278/74/lang,pl/

W oryginale nie da się nanosić zmian- poza wpisywaniem wartości, ale po skopiowaniu go do Excela można zmienić dowolnie okres w jakim kupujemy daną rzecz oraz miarę w jakiej występuje to coś. Czyli zamiast oleju raz na 2 tyg. możemy wpisać olej raz na miesiąc itp.
grazia
[quote name='Marc' date='piÄ…, 18 sty 2008 - 16:37' post='7509312']
Witajcie,szykując się do rozprawy alimentacyjnej trafiłam na stronie pewnej kancelarii adwokackiej na kalkulator dzięki, któremu można policzyć ile wydajemy na dziecko. Pomyślałam,że przyda się coś takiego na tym forum, więc się zarejestrowałam i proszę: https://www.grzybkowski-guzek.pl/content/view/278/74/lang,pl/

W oryginale nie da się nanosić zmian- poza wpisywaniem wartości, ale po skopiowaniu go do Excela można zmienić dowolnie okres w jakim kupujemy daną rzecz oraz miarę w jakiej występuje to coś. Czyli zamiast oleju raz na 2 tyg. możemy wpisać olej raz na miesiąc itp.
[/quote

jakoś te arkusze do mnie nie trafiają. ale przyznam, że ten wygląda o niebo lepiej i rozsądniej niż ten z którego śmiali sie na forum tatusiowym.
jon albert
CYTAT(Marc @ Fri, 18 Jan 2008 - 16:37) *
Witajcie,szykując się do rozprawy alimentacyjnej trafiłam na stronie pewnej kancelarii adwokackiej na kalkulator dzięki, któremu można policzyć ile wydajemy na dziecko. Pomyślałam,że przyda się coś takiego na tym forum, więc się zarejestrowałam i proszę:
TragusInfantigo
Rx Drugs
W oryginale nie da się nanosić zmian- poza wpisywaniem wartości, ale po skopiowaniu go do Excela można zmienić dowolnie okres w jakim kupujemy daną rzecz oraz miarę w jakiej występuje to coś. Czyli zamiast oleju raz na 2 tyg. możemy wpisać olej raz na miesiąc itp.


Estrbolus....!
Adam44a
napewno niezłe kwoty wychodzą
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.