To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

*** Październikowe wrzodki 2007 *** vol.3

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
nercia
Zapraszam. 06.gif

W rolach głównych występują:






Beatrycja i Maksymilian (11.09.2007, 3000kg)



Xbebe i Oliwier (17.09.2007,2700g)


Lora i Samuel (30.09.07, 3180g)







Artemizja i Szymon KrzyÅ› (02.10.2007,3500g)



Tusiolek i Jasiu (03.10.2007,3440g)


Agitusek i Malena (03.10.2007, 4083g)


Kasiunia i Julianka (04.10.2007,3550g)



Maja2006 i Hania (05.10.2007,3500g)



Beti27 i Wiktoria (05.10.2007, 2700g)



Flotka i Pawełek(06.10.2007, 2940g)


Pooh i Kacperek (07.10.2007, 3360g)



Magda2505 i Mikołaj (08.10.2007)


Madziatl i Oskarek (08.10.2007, 3375g)



Karola24 i Dawidek(1450g), Mateuszek(1300g) oraz KrzyÅ›(1300g)


Ajlonka i AdaÅ› (08.10.2007, 4250g)




Anax i Karolinka (08.10.2007, 3550g)



Ewelina i Cyprian Kornel (08.10.2007, 3240g)



Justine_Ch i Sara Ewa (09.10.2007, 4300g)


Jully i Hugo (09.10.2007,3950g)




Nina326 i Krystian (10.10.2007, 3700g)


Beaha i Laura (11.10.2007, 3930g)



Jonn i Nela (12.10.2007, 3450g)



Bibiczek i Julia (12.10.2007, 3660g)


Ola77 i Lenka (14.10.2007, 2770g)



Patsi i Wiktor (15.10.2007, 3300g)


Małgorzata30 i Julia Weronika (15.10.2007)


Truska i Wiktorek (16.10.2007, 2900g)


Eliszka i Janek (16.10.2007, 3280g)



Alinkak i Wojtus (19.10.2007, 3280g)


Rybka i Patryk (20.10.2007, 3110g)



Magdainpoland i Lusia (23.10.2007)


Nercia i Ola (24.10.2007, 4020g)




Beata103 i Maja (26.10.2007)


Emysza i Eliot (27.10.2007, 3520g)



Ktos_ja i Ida (28.10.2007)


Kasiulum i Michałek (28.10.2007, 2970)



Proszę o przesyłanie zdjęć na priv, ewentualnie zamieszczenie w poście to wstawię na pierwszą stronkę. Najlepiej w formacie 320x213 pixeli, aby wszystkie były jednakowej wielkości. Jak ktoś będzie miał problem służę pomocą.
artemizja
Jonn, przepraszam, że nie odpisuję na GG, ale ostatnio nie miałam w ogóle czasu na net. Co do luster, to mój Szymek też lubi sie przyglądać swojemu odbiciu. Ostatnio próbował nawet przyłożyć z główki w lustro. Ja bardzo lubię spacery (nie muszę mieć celu, choć mam: ładniejsza sylwetka), a teraz mam z kim chodzić 08.gif . Szkoda tylko, że Szymek robi mi ciągle awantury na spacerze. Na szczęście czasami działa wtedy smoczek. Jeśli chodzi o pilates to takie ćwiczenia gównie na kręgosłup. Ja też chodzę na coś takiego, tzn. na gimnastykę z elementami pilates, stretchingu i aerobicu.

Nercia, ja tez nie wiem, jak to jest z tym ćwiczeniem po cc. Ja już chodzę na gimnastykę. Sporo się rozciągamy. Mam nadzieję, że sobie nie zaszkodzę.

Eliszka, mój syn najlepiej wymawia NIE!!! 43.gif

Maja, Szymek też wszystko wkłada do buzi, a najbardziej lubi kocyk z leżaczka i oczywiście swoje paluszki.

Tusioł, Bartuch miał świetne przebranie. Włosy masz wspaniałe, super kolor :!:

Co do wychodzenia włosów, to mnie doradzono, żeby jeść Elevit i ja nie mam problemu.
U nas też nie najlepsza noc. Szymek zasnął po 20tej i pierwsza pobudka była już po 24ej. Potem po 3ej i po 5ej. Ja po 6ej zaczął głośno gadać w łóżeczku, to go zignorowałam i sam usnął, pobudka przed 8ą. Ostatnio pierwszy sen nocny trwał 6-8h, a dzisiaj tylko 4. Nie wiem, dlaczego. Codziennie dajemy mu dodatkowo wieczorem butelkę z odciągniętym w dzień pokarmem. Wypijał z niej ok. 80-100ml. a wczoraj zdołał tylko 50. Może za mało zjadł. A może to przez te stałe pokarmy. Czytałam gdzieś, że przy wprowadzaniu stałych pokarmów może się na jakiś czas zaburzyć sen.

Ajlonka, fajnie musiał wyglądać Twój Adaś przyglądający się swoim stópkom.

Zaczęłam pić Eliszkowe ziółka i chyba rzeczywiście działają, bo dzisiaj jak się obudziłam to wyjątkowo miałam twarde piersi icon_lol.gif .

Nercia, cieszę się, że prowadzisz stronkę, dobrze Ci to wychodzi.

Bibiczek
, tej zupki nie daję zamiast posiłku tylko dodatkowo. Szymek je tego niewiele, więc raczej dla smaku mu to podaję. A czy smakuje... miny robi takie, jakby jadł cytrynę, a zaraz się uśmiecha. On to chyba traktuje jak zabawę.

artemizja
Dawno nie chwaliłam się moim synkiem. Teraz nadrobię to z nawiązką.




Z 6 dni starsza koleżanką Tosią:


Mama czyta bajkÄ™ "Brzydkie kaczÄ…tko":


Szymek je obiadek:


Seria uśmiechów (Niestety wszystkie zdjęcia ciemne, bo Szymek przy lampie błyskowej zamyka lub wybałusza oczy):




Nercia, przypomnij, jaki format zdjęć umieszczasz na pierwszej stronie.
LilySnape
Hehe, fajny tytuł wątku macie icon_lol.gif

Czerwcówka 2007 icon_wink.gif
blaire
nercia, super, że dałaś taki tytuł icon_smile.gif Bardzo mi się podobał już jako propozycja Tusiola. icon_smile.gif
arte, super maluch! icon_smile.gif
truska
nercia Tytuł fajoski a ja własnie zauwazyłam ze nie wysłałam fotki na pierwsza stronkę
Ewelina2310
Extra tytuł.
Arte Szymek jest boski. U nas Cyprian wręcz kocha zupki, cały sie trzęsie jak już wie, że zaraz będzie karmiony.
nercia
arte 320x213, ale jak bedzie wieksze to sobie poprawie. 06.gif Szymuś śliczny i podoba mi się barszo zdjęcie z szerokim...boskim uśmiechem.

Tytuł to Tusiola pomysl. Mi się też bardzo podoba. 06.gif

ajlonka
ło matko, ja nie nadążąm icon_sad.gif
Zelda
bibiczek dlaczego nie można koperku??kto Ci to powiedział?/herbatkę koperkowa można podawać od 1 tygodnia zycia,we wszystkich herbatkach laktacyjnych jest koperek..ja ja pije od początku po kilka szklanek dziennie i ani mi ani Hani nic nie jest...
nercia (pół żartem pół serio) czemu wrzodki???okropnie to brzmi...od razu kojarzy mi się z wrzodem na tyłku....a bynajmniej mojego dziecka nie uważam za wrzoda!sorr ale wg beznadziejny tytuł,o wiele fajniejszy był pomysł anax 29.gif 29.gif 29.gif
arte przesliczny SzymuÅ›!!
Ola ja teraz próbowałam przestapć się ale gdzie tam Hanna gada jak najeta...trudno biore się za reweolucję w domu...
nercia
CYTAT(ajlonka @ czw, 31 sty 2008 - 12:27) *
ło matko, ja nie nadążąm icon_sad.gif


Za czym ?

maja Bo to takie małe wrzodki, nie masz czasem takiego wrażenia?
Zelda
CYTAT(nercia @ czw, 31 sty 2008 - 14:56) *
Za czym ?

maja Bo to takie małe wrzodki, nie masz czasem takiego wrażenia?

nercia..no nie ...nigdy nie pomyślałam tak o Hani..może jestem tą szczęściarą że mam złote dziecko którego nigdy nie mam dosyć,i nie wierzę że żadna by nie poczuła się urażona jakby ktoś nazwał jej dziecko wrzodem..
w woli wyjaśnienia ja się nie obraziłam tylko napisałam swoje zdanie 08.gif
nercia
CYTAT(maja2006 @ czw, 31 sty 2008 - 13:06) *
nazwał jej dziecko wrzodem..


oj kochana do wrzodów to jeszcze daleko... 08.gif ja tez mam złote dziecko, ale jak ma jeczydupe.... to blizej jej do wrzodka niz do aniolka 06.gif 06.gif 06.gif a kocham ja najbardziej na swiecie, a czasem cyniczne, zdrowe, zabarwione nutką żartu podejscie pomaga przetrwać dzień ... 08.gif
jaAga*
A mi się Wasz tytuł podoba icon_smile.gif.
Pozdrawiam!
ajlonka
nerciu a za tym czytaniem i odpisywaniem nie nadążam icon_smile.gif, ale teraz coś udało mi się uciułać w poście 04.gif 04.gif 04.gif

my na kontrolę bioderek mamy iść za pół roku,

w lusterko Adaś umiarkowanie lubi patrzeć, czasem się bardzo ładnie uśmiecha a innym razem towarzysz w lustrze nie robi na nim żadnego wrażenia,

w kąpieli Adaś namiętnie się pluska, rączki ma zazwyczaj wzdłuż tułowia i piąstki zazwyczaj zaciśnięte, albo nimi pluska albo wkłada do buzi (mokre pewnie jeszcze fajniej smakują) 03.gif 03.gif ,Nóżkami obydwoma ciapie na zmianę albo jednocześnie opuszcza do wody (jakiś czas temu odkrył że jak podniesie obie nóżki i razem je ciapnie w wodę to jest więcej plusku, 06.gif 06.gif , cieszy się wtedy strasznie a dziwi się jak mu plusk nie wyjdzie, i nie zrobi ogólnego tsunami w wanience 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

Lora no to soczek za wczorajsze 4 miesiÄ…ce Samuelka pijak.gif pijak.gif pijak.gif

CYTAT(OLA77 @ śro, 30 sty 2008 - 15:51) *
a moja gwiazda też już po ponad 3 godzinnym spacerku. było cudnie ciepło i słonecznie. strasznie mi brakuje już wiosny, nie wspomnę o lecie i wykładaniu się na maksa na słoneczku. chociaż pewnie w tym roku to nie będę mogła tak do bólu korzystać z promieni słonecznych, ale zawsze coś.


ja też nie mogę się doczekać jak będzie więcej słońca icon_smile.gif, wydaje mi się że zaczynam więdnąć jak jest ciemno 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

bibiczek no to zdrówko za Twój wczorajszy 100 post i za 3 miesiące 2 tygodnie i 5 dni Julianki skoro 3 miesiące odbyły się bez famfarów brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

co do spacerków, to niby lubię ale ja nie mam specjalnie gdzie chodzić, bo moje osiedle jest małe,jest kilka bloków a naokoło mam domki i w zime dają nieźle czadu z kominów, więc żadna przyjemność chodzić uliczkami, w jedną stronę mam tylko zbiornik wodny i właściwie tylko tam chodze, jedną drużką tam i z powrotem icon_smile.gificon_smile.gif

Adaś też juz mówi coś co brzmi jak MAMA już chyba w grudniu taki dzwięk wydawał, chyba ku niezadowoleniu teściowej 04.gif 04.gif 04.gif

Tusiol świetnie Ci w tym kolorze i nowej fryzurce, a z Bartucha faktycznie niezły prosiaczek 06.gif 06.gif 06.gif
Zelda
nercia mam nadzieję...bo już się troszkę bałam i zaczełam współczuć
ja nie podchodze do tego jak do "przetrwania dnia",bo na szczęście nie muszę ,nie wiem czym zasłużyłam sobie na taki SKARB..mam nadzieję że później nie będzie nadrabiać 29.gif
ajlonka
wow ale mi długi post wyszedł 03.gif 03.gif 03.gif , a jeszcze coś chciałam napisać, ale tomoże przy następnym wejściu na wizje 08.gif 08.gif 08.gif
Eliszka
Mi tez się tytuł podoba, dla alternatywy proponuję październikowe pumpeluśki dziumdzieluśki 04.gif 01.gif Może głosowanie, 08.gif chociaz i tak wiem co wygra 08.gif 03.gif

ale się rozpisałyście kiedy byliśmay na spaceru... no i teraz nie mam czasu już nic napisać
bibiczek
CYTAT(maja2006 @ czw, 31 sty 2008 - 12:28) *
bibiczek dlaczego nie można koperku??kto Ci to powiedział?/herbatkę koperkowa można podawać od 1 tygodnia zycia,we wszystkich herbatkach laktacyjnych jest koperek..ja ja pije od początku po kilka szklanek dziennie i ani mi ani Hani nic nie jest...

z tego co ja wiem to owszem można ale nie w takich ilosciach. herbate czarna niby tez mozna, ale nie kilka szklanek dziennie. herbatki laktacyjne zreszta tez sie pije kilka dni i przerwa a nie ciagle. jak to Ola napisała: rózne są zdania... icon_smile.gif
bibiczek
tytuł idalnie odzwierciedla moje dzisiejsze dziecie
nercia
CYTAT(Eliszka @ czw, 31 sty 2008 - 13:33) *
Mi tez się tytuł podoba, dla alternatywy proponuję październikowe pumpeluśki dziumdzieluśki 04.gif 01.gif Może głosowanie, 08.gif chociaz i tak wiem co wygra 08.gif 03.gif


01.gif 01.gif 01.gif 01.gif 01.gif 01.gif 01.gif 01.gif 01.gif
Zelda
bibiczek ile osób tyle teorii
podobno tez na diety trzeba przejść jak sie karmi a nie wszystkie są na dietach,ja pije laktacyjna non stop bez żadnych przerw,herbatę koperkową kilka kubków dziennie od 4 miesięcy,jem tez wszystko za wyjątkiem fasoli bo jej nie trawię
Zelda
eliszka długo nad tym myślałaś ? 06.gif 06.gif 06.gif mi z trudem wymówienie tych słów przychodzi 08.gif ale lepsze to niz te wrzody 29.gif 43.gif 43.gif 43.gif
https://www.paczekdlaciebie.pl/850054
Zelda
aha pytałam Was wczoraj o kurtki i buciki na wiosnę i olałyście mnie 32.gif
Lora
Nercia masz u mnie wielkiego plusa za tytuł 03.gif Tusiol drugiego za pomysł

Maja nie bierz wszystkiego tak dosłownie. Jestem przekonana, że każda z nas dałaby się pokroić za swoje dziecko i nie traktuje go jak zło konieczne. Ale oczywiście ma prawo Ci się tytuł nie podobać

Wiecie co Samuel najczęściej mówi? - GEJ 37.gif

Jestem z siebie dumna i się chwalę, zdałam dzisiaj najtrudniejszy egzamin jaki kiedykolwiek zdawałam i dostałam 5.
Zaraz po egzaminie pbiegłam kupić mojej mamie wielki bukiet kwiatów, bo to głównie dzięki temu, że pomagała mi przy dzieciach mogłam się uczyć.
Eliszka
CYTAT(maja2006 @ czw, 31 sty 2008 - 15:00) *
eliszka długo nad tym myślałaś ? https://www.paczekdlaciebie.pl/850054


Nie, tak samo przyszło 06.gif

O pytaniu na temat kurtek i bucików zapomniałam, pewnie dla tego, że jeszze nie myśałam o tym. Mam tylko taki polarowy kombinezonik na podszewce, zobaczę czy kupię coś innego, do niego raczej buciki nie pasuja
emysza
a ja glupia jeszcze na stary adres pisalam 41.gif

bibiczku moglabysś tam zajrzeć bo do Ciebie mam prośbe a już nie chcę się powtarzać
emysza
Lora wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!
Eliszka
CYTAT(emysza)
byliśmy u lekarza znaczy ja bylam bo się chcialam dowiedzieć kiedy następne maleństwo możemy czynić no i mi powiedziala że już mogę.. trochę dziwne nie? wiem że lekarze zwykle mówią żeby mim=nimum 6 miesięcy czekać tu jakoś inaczej do tego podchodzą tak jest z resztą ze wszystkim potem cala glupia jestem


A rodziłaś naturalnie czy cc?
emysza
powtórzę się tylko że Eliot dziś się bawi sam od rana 23.gif
a ja zdążylam wszystko ogarnąć icon_smile.gif
Eliszka
CYTAT(Lora @ czw, 31 sty 2008 - 15:37) *
Jestem z siebie dumna i się chwalę, zdałam dzisiaj najtrudniejszy egzamin jaki kiedykolwiek zdawałam i dostałam 5.
Zaraz po egzaminie pbiegłam kupić mojej mamie wielki bukiet kwiatów, bo to głównie dzięki temu, że pomagała mi przy dzieciach mogłam się uczyć.


Gratuluje i podziwiam
emysza
no ja mialam cesarkÄ™ i dlatego tak mnie baba zaskoczyla
Eliszka
A to faktycznie szybko Ci dała zgodę... zawsze czytałam i słyszałam że pół roku to minimum
emysza
no tez tak slyszalam a nawet 2 lata co niekórzy mi mówili
Eliszka
Po dwóch latach po cesarce to można rodzić naturalnie
emysza
ja w sumie czuję się naprawdę dobrze no i skoro jestem w domu to chcialabym posiedzieć trochę dlużej ale już z dwójką i potem pomyśleć o sobie
emysza
jakoÅ› wizja naturalnego porodu mnie nie pociÄ…ga 04.gif
madziatl
witam spowrotem po dluuuugiej przerwie 06.gif
padl mi jednego pieknego popoludnia komputer w dopiero od pol godziny mam go znow w domu sprawnego, a potrzebowal porzadnej reanimacji bo padla plyta glowna a bez tego ani rusz 29.gif
poczytam chwile i wieczorkiem napisze co u nas sie dzialo przez te kilka tygodni bo widze, ze tu to sie dzialo, bo mamy juz 3-cia czesc
emysza
witaj madziu fajnie że jesteś opowiadaj opowiadaj co tam u was?
Eliszka
Madziatl witaj!! ciekawe... w moim komputerze też padła płyta główna i nie było mnie przez tydzień... jakiś forumowy wirus może 08.gif mój jeszcze zepsuty, jadę na pożyczonym i dopiero dowiem sie czy warto naprawiać
Eliszka
CYTAT(emysza @ czw, 31 sty 2008 - 16:29) *
ja w sumie czuję się naprawdę dobrze no i skoro jestem w domu to chcialabym posiedzieć trochę dlużej ale już z dwójką i potem pomyśleć o sobie


tez sposób... dwa razy pieluchy ale w sumie tak jakby raz
ale bałabym się tak szybko
Zelda
lora gratulacje!!!!
ja nie wziełam tego broń boże do siebie,po porostu ten tytuł mego dziecka nie dotyczy
madzia nareszcie!!
emysza dziwne ze nie karzą ci czekać po szyciu macicy....ja bym się bała
Eliszka
Maja mamy taki kombinezon... mam nadzieję że dorośnie do niego do wiosny
nercia
madzialt Witamy. 06.gif Opowiadaj co u was?

Lora Gratulacje. Podziwiam. Trójka dzieci i jeszcze nauka, a egzaminy na 5 to już w ogóle jakiś kosmos. Jesteś wielka.

Maja Jak chcesz bardzo to dopisze podtytuł "I jedno słoneczko." icon_biggrin.gif Co do ubran na wiosne to widziałam pytanie, ale nie myślałam jeszcze o tym, dlatego pozostawiłam je bez komentarza.

Jeśli chodzi o moje nieodpowiadanie na niektóre pytania to prosze tego nie odbierać jako ignorancję tylko:
a) już wszystko zostało powiedziane i nie chce powielać odpowiedzi
b) problem mnie nie dotyczył i nie chce się mądrzyć teoretyzując
c) mam coś do powiedzenia, ale Ola przeszkodzi i potem sobie zapomnę, a z reguły nie wracam do stron poprzednich, aby ponownie je przeczytać....
d) jeśli pytanie nurtuje mocno, wystarczy je powtórzyć. 06.gif



Eliszka
A jeszcze siÄ™ pochwalÄ™








Lora
Dzięki za gratulacje

Jeśli chodzi o ubranko na wiosnę, to ja chyba kupię kurteczkę i może jakieś miękkie buciki. Samuel nie lubi kombinezonu, ja też chętnie się go pozbędę. Myślę, że jak ubiorę mu rajtuzki i spodenki to będzie ok.

Emysza no to już chyba wiemy kto pierwszy zaciąży na naszym wątku, suuuper icon_smile.gif

Eliszka słodki Janek, no trochę musi jeszcze podrosnąć ale wyobrażam sobie jak fajnie będzie wyglądał z tymi uszkami
emysza
no ja też mam trochę obawy ale góre bierze tu praktyczna strona, dużo by gadać chodzi o to glównie że jestem tu sama w sensie nie ma nikogo do pomocy, a mój mąż dostaje 2 tyg urlpo platny jak się dziecko urodzi do tego w święta Bożego Narodzenia ma 2 tyg wolnego więc jakby się udalo urodzić tak okolo to miesiąc czasu bylby ze mną a nawet dlużej jakby jakiś urlop wziąl bo nie wiem jak ja sama mialabym se dać radę...
poza tym szperalam w necie i pelno takich kobietek znalazlam, które po cesarce tak szybko drugie mialay i wszystko bylo ok.. nie twierdze że u mnie też tak musi być ale chyba jednak zaryzykuje
myślę też trochę o przyszlości .. im szybciej wrócę do pracy tym szybciej do czegoś dojdę a jakbym miala teraz wrócić na kilka miesięcy i potem znów posiedzieć w domu to wszystko się przeciągnie
ach taki mam mętlik trochę w glowie
nercia
Eliszka Ale Ci się Jasiu zaokrąglił. 06.gif Fajny z niego chłopak. JAk będzie dalej tak pięknie rósł to kombinezon będzie za mały. 08.gif

Moja Ola w końcu zasnęła, cały dzień mega marud i dopiero teraz padła jak ją na podłodze wymęczyłam. 06.gif
emysza
Janek pierwszorzędny!!! a jaki pogodny icon_smile.gif
Lora
No i gapa ze mnie icon_redface.gif Madziatl witaj super, że już jesteś.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.