To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Noclegi w Gdyni

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

okko
Mam prośbę.
Poszukuję miejsca noclegowego na 5 dni w Gdyni- lub jak najbliżej czegoś niedrogiego dla mnie i Kuby- może być pokój jednosobowy byle z łazienką.
Jadę na kurs w maju (pod koniec przed samym zlotemi najprawdopodobniej dziecko będe musiała zabrac z sobą.
Hotele to zbyt drogi interes bo jak sobie wszystko zsumuję (kurs dojazd i opieka dla Kuby) to z torbam pójdę- myślałam o jakiejś kwaterze- będe szukała w internecie ale może mi kogoś polecicie- to jeszcze nie sezon więc może znacie kogoś kto wynajmuje pokoje.
Będę w Gdyni-Orłowie więc im bliżej tym dla mnie lepiej
No mam nadzieje na jakieÅ› spotkanie z Wami
Ewelinek
okko, co do kwatery to raczej ciężko będzie mi Tobie pomóc ale Twym dzieciem mogę się zająć o ile nie masz nic przeciw i on nie będzie ode mnie uciekał icon_smile.gif (nie żebym była jakaś straszna czy co ale wiadomo, że obca baba ;p)zawsze wydatek będzie mniejszy icon_wink.gif
blaire
okkko, za noclegami spróbuję się rozejrzeć. Sprawdź stronę www.trojmiasto.pl . Znajdziesz tam również namiary na kwatery. Na spotkanie również liczę. Czyli na zlot jedziesz? Prosto po szkoleniu?
okko
Dzieki Ewelinek- wstepnie mam znalezione miejsce dla Kuby w przedszkolu tzw na godziny- wiec mam nadzieje ze ta sprawa jest rozwiÄ…zana.
Blaire co do zlotu to nie wiem- okaże się.
Dzieki za strone sprawdze.
Ale gdyby cos ktos wiedział może akurat ktoś znajomy wynajmuje.
asiam23
Dziewczyny znacie jakies niedrogie i przyjazne maluchowi miejsca noclegowe w Gdyni, najlepiej na Pogorzu.
niunia23
asiam23 spruboj poszukac numeru do akademika akademi marynarki wojennej icon_smile.gif tam niedrogi i w miare przyjemnie icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.