To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dobry okulista w Krakowie???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agajda
Tym razem szukam okulisty dla siebie, jakiegoś sensownego, który zrobi dobrze badania, gdybym jeszcze nie musiała za to zapłacić byłoby super icon_smile.gif
tissaia
Ja chodzę do pani doktor Kusionowicz na Widoku, ul. Na Błonie , tel. do rejestracji:12 638 08 59, przyjmuje na NFZ. Jak dla mnie jest super- naprawdę poważnie traktuje to,co robi i wyciągnęła mnie z paskudnego zapalenia rogówki i porysowanej gałki ocznej ( kamyk mi wpadł ...). Ponoć miała zmienić miejsce przyjmowania, ale nie wiem czy zmieniła. Zadzwoń icon_smile.gif
sammy
dr Pociej-Żero. Jak będziesz chciała namiary, to odszukam. Przyjmuje prywatnie na Salwatorze, natomiast pracuje w Witkowicach.

pozdrawiam
s.

Hermia
Sammy to dla dziecia ten okulista, to daj namiary.
sammy
CYTAT(Hermia @ pon, 03 mar 2008 - 12:34) *
Sammy to dla dziecia ten okulista, to daj namiary.


Maria Pociej-Żero
Ukryta 14
427-14-33


pozdrawiam
s.
ulla
Ja polecam panią dr Beatę Kaczmarek w Centrume Leczenia Zeza na Lea 19/1. Byłam tam z dzieckiem, a potem sama skorzystałam z badania. Bardzo miła, dokładna i kompetentna pani doktor. Wizyta niestety płatna (pracuje też w Witkowicach), ale mam wyłącznie miłe wspomnienia...wizytówkę gdzieś zapodziałam niestety, ale w książce tel. pewnie jest numer, w razie czego służe mailem.

Edit.
znalazłam stronę https://www.gabinetzeza.pl/

a panią dr polecam serio serio i dodam, że nazwa może być myląca, w końcu najczęściej chodzi o diagnostykę, a tę oceniam wysoko; aha, sedząc tam kilka w sumie razy, spotkałam ludzi, którzy fatygowali się z dziećmi z Wrocławia do tej konkretnej lekarki.
anax
ulla czy u tej p.doktor mogę iść tylko skontrolować wzrok bo Karola nie ma zeza ,a ha i jaką kasę mam przygotować icon_smile.gif
ulla
Jak najbardziej. Co do kasy, to nie wiem ile teraz kosztuje wizyta, jak byłam dwa lata temu płaciłam 100 zł.
anax
Ulla sorki za zawracanie głowy.
Byłaś ze sobą czy z Weroniką.Na czym polegała wizyta,jaką maja aparaturę.Zarejestrowałam się na wtorek ale nie dopytałam.
wizyta dalej 100zł tylko się zastanawiam czy mi dziecko odrazu zbadają czy zapiszą na kolejną wizyte żeby kaski więcej popłyneło icon_confused.gif
ulla
Ja byłam najpierw z Weroniką, zresztą już dwa razy...znaczy jak miała 2,5 roku i jak miała 4 lata na kontrolę. Wtedy za pierwszym razem przebadali ją całkowicie - łącznie z badaniem dna oka, więc wizyta trwała długo, bo po wstępnym badaniu była atropina co 15 minut i potem powtórne badanie. Ja się nie znam na sprzętach okulistycznych, ale było właściwie wszystko czym w życiu badano mi wzrok. I Weronika została dokładnie przebadana za pierwszym razem. Za drugim było kontrolnie, ale już bez atropiny, bo pani doktor uznała, że nie ma potrzeby. Mamy się zgłosić (a w każdym razie zbadać wzrok) znowu przed pójściem do szkoły.

Jak mnie pani dr badała, to oczywiście bez atropiny, bo chodziło o przepisanie okularów.

Aha - w przypadku Weroniki badanie wstępne było typowe - znaczy jak u okulisty - czyli rozpoznawanie obrazków (jak dziecko starsze to są cyfry), oglądanie obrazków trójwymiarowych, wodzenie wzrokiem za palcem itp. I na aparaturze - komputerowe badanie wzroku i na takim sprzęcie, który pozwala ocenić, czy dziecko ma zeza, bo zezowaci (czyli ja np) mają z tym problem - znaczy trzeba zwierzę umieścić w klatce icon_wink.gif
Po atropnie było badanie dna oka i coś jeszcze, ale nie pamiętam.

Aha...bywa, że jest tam dużo ludzi i trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo się dość długo czeka. Krótko czekałam tylko raz - jak byłąm sama...z Weroniką zawsze czekałyśmy. Aha zakres i sposób badania zależy pewnie od wieku dziecka. No i Weronika miała podejrzenie zeza, ale okazało się, że nic z tych rzeczy, tylko ma, a właściwie miała taką budowę powiek, że tak trochę wyglądało, jakby uciekało ajej oko...no a że jest "obciążona" przez moją wadę, więc dmuchamy na zimne.
ulcik
CYTAT(sammy @ Mon, 10 Mar 2008 - 12:08) *
Maria Pociej-Żero
Ukryta 14
427-14-33
pozdrawiam
s.


też polecam icon_smile.gif
u
anax
dzięki ulla za wyczerpującą odpowiedz
SupejMamu
ze swojej strony dodam tylko ze pani beata kaczmarek chetna jest do pomocy dziecku tylko wtedy jak ma pewnosc ze sie bedzie placic za wizyty...
nie bede jej tu jednak oczerniac.
kazdy niech ma o niej swoje zdanie.
ja bardziej cenie lekarzy ktorzy sa nimi z powolania a nie dla kasy tylko
Marian1980
Ja nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa o Pani Renacie Cebulskiej. Miła, przyzwoita i robiąca to co do niej należy. Jeżeli ktoś by chciał więcej informacji to zapraszam do odwiedzenia: https://kcp.pl/lekarz/renata-cebulska/okulista/krakow/
kajukaj
Oko Akcent na Kalwaryjskiej, tam się warto udać, badania przeprowadzają bardzo profesjonalnie
ellagrall
Ja polecam Centre de a Vision, moja mała często tarła swoje oczęta, kiedyś przyuważyłam i zabrałam do kliniki. Personel ma podejście do dziecka bo chwila moment i byłyśmy po badaniu. Pani doktor dzięki bogu niczego nie stwierdziła, później okazało się, że mała ma alergię na roztocza...
regulamin
Jeśli chodzi o Kraków to ja właśnie mieszkam niedaleko Centre de la Vision i faktycznie to bardzo dobra klinika okulistyczna. Warto się tam zgłosić z dzieckiem bo na miejscu jest wielu świetnych okulistów w tym optometrystka. Moja córka również nosi okularki i co jakiś czas kontrolujemy tam wzrok.
kali100
Klinika Centre de la Vision realizuje wizyty w ramach NFZ dlatego uważam, że warto spróbować. Dodatkowo w tym centrum okulistyki możesz liczyć na rzetelne badanie wzroku oraz świetne podejście do małego człowieka.
marti99
ja w Krakowie chodzę do Kliniki Oculus i nie zamierzam zmienić okulisty na nikogo innego, świetne podejście do dzieci. Bardzo dokładnie przeprowadzane badania.. czeka mnie mały zabieg ale też zdecydowałam się tam go usunąć chirurgicznie.. Naprawdę polecam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.