To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Stomatolog dziecięcy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
LenaXS
Witam serdecznie.
Poszukuję dobrego stomatologa dziecięcego w Warszawie. Byłam już u jednej Pani doktor, ale... jakoś tak jakby w ogóle dziecka nie widziała tylko same ząbki, a przecież nie o to chodzi. Może ktoś ma (zna) jakiegoś fajnego i miłego lekarza w Warszawie gdzie można by się wybrać z maluszkiem ?
Pozdrawiam
malgog
my jeździmy tu
https://www.elefant.med.pl/
dla dzieci przygotowano bajery w postaci monitora z bajkami zamontowanego do fotela, chyba raczej zestresowane dzieciaki niewiele kumają z bajek oglądanych podczas borowania zębów 06.gif
+ gadżety/gratisy/*****ółki po wyjściu z gabinetu - dzieciaki lubią prezenty 06.gif

jak na razie ok, cenowo też w normie warszawskiej
LenaXS
Dzięki serdeczne, przeszukałam w międzyczasie kilka wątków na ten temat i jak to zazwyczaj bywa opinie są podzielone. No cóż, spróbujemy icon_smile.gif Na razie to jeszcze nic pilnego, więc poczekam na wolny dzień męża i pojedziemy razem bo psychiczne sama mogę tego nie znieść icon_smile.gif Nie jestem dobrym wzorcem do naśladowania jeśli chodzi o zachowanie u stomatologa i boję się, że mała wyczuje, że sama się boję.
Obejrzałam stronkę kliniki i wygląda zachęcająco. Podzielę się wrażeniami po wizycie icon_smile.gif
Pozdrawiam.
Myssia
Mój Kacper regularnie tam bywa, na przeglądach. Chodzimy do dr Wyszkowskiej. Pierwszy raz był płaczliwy. Kacper miał wtedy jakieś 2,5 roku. Ale pani dr się nim fajnie zajęła, zagadała i było ok, nawet lakierowanie sobie dał zrobić.
Teraz idziemy 19-tego na kontrolę i jak się dziecko dowiedziało to się baaaardzo ucieszyło icon_smile.gif

Myssia
No i koniec radości z dentysty! No takiego podejścia do dziecka to nie widziałam i żałuję, że byłam na tyle zdenerwowana i zestresowana że czegoś od razu nie zrobiłam 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif Kacper coś się zestresował i rozpłakał. Dziwne to ale trudno, zdaża się. A co zrobiła pani dr....otóż najpierw zaczęła go straszyć, że jak buzi nie otworzy to przyjdzie taki pan Wiesiek i wtedy do Kacper zobaczy bo pan Wiesiek to ho ho. Następnie pomoc pani dr złapała moje dziecię od tyłu i zaczęła mu na siłę buzie otwierać!!! Na co powiedziałam, że tak to nie będzie i zabrałam Niuśka. Dopiero w domu nerwy mi odpuściły i zdałam sobie sprawę z wydarzenia. To rozumiem, że tak wygląda przełamywanie strachu u małego pacjenta! Gratuluję przychodni! 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif A pani dr życzę podobnych doświadczeń 21.gif 21.gif 21.gif A bajkę to tam widzieliśmy jedną i to dawno z rodzaju tych japońskich idiotyzmów. MOże tam jeszcze pójdziemy ale nie do tej dr napewno. Narazie szukam innego lekarza.
Pozdrawiam i nie życzę podobnych doświadczeń.
KM
W różnych miejscach byliśmy, ale elefant wypadł zdecydowanie najgorzej.
marghe.
W Elefancie byliśmy 2 razy
Jakoś poszło, ale bez zachwytów.

Zminiliśmy miejsce i lekarza . Gaba NIE MOŻE SIĘ DOCZEKAĆ kolejnej wizyty. Mimo, że ma ubytek do wyleczenia itp
A ona się dentystów boi..
Własnie dziś jęczała, ze aż 2 tygodnie musi czekać..

Kucharska i Syn. Na Bródnie
Podac telefon?

katkasia
Również byliśmy w Elefancie dwa razy. Pierwszy raz - zapoznawczy - ok.
Drugi zdecydowanie daleko od zachwytów icon_sad.gif

Akcja podobna do tej, którą Lena opisuje.
malgog
my chodzimy do elefanta do dr. Łapińskiej, która w mojej ocenie jest super !

nie pisałam, że elefant jest najlepszy, pisałam, że jest ok
wydaje mi się, że odczucia dziecka w dużej mierze zależą od podejścia stomatologa czyli...od człowieka
cała reszta w postaci bajerów i gadżetów to dodatek

gabinet może być zwyczajny, wystarczy, że pracują w nim fajni i z podejściem stomatolodzy
nam się udało do takiego trafić icon_smile.gif
Elak
Ja też byłam w rozreklamowanym elefancie, ale rozczarowałam się. Oczywiście nic nie wyszło z leczenie, bo Julka tam nie otworzyła buzi, oczywiście zapłaciłam za wizytę chociaż nic nie zrobili 21.gif Już nie będę opisywać całej wizyty bo to szkoda słów.
Teraz byłam z Julką dwa razy w https://www.awillo.pl/main.php, u młodej i bardzo miłej stomatolog 06.gif
Julka była zachwycona i czeka na kolejną wizytę.
Myślę jednak, że każde dziecko musi trafić na swojego lekarza, którego polubi i nabierze do niego zaufania.
wo..
CYTAT(marg. @ Thu, 27 Mar 2008 - 21:06) *
W Elefancie byliśmy 2 razy
Jakoś poszło, ale bez zachwytów.

Zminiliśmy miejsce i lekarza . Gaba NIE MOŻE SIĘ DOCZEKAĆ kolejnej wizyty. Mimo, że ma ubytek do wyleczenia itp
A ona się dentystów boi..
Własnie dziś jęczała, ze aż 2 tygodnie musi czekać..

Kucharska i Syn. Na Bródnie
Podac telefon?

marg. .........ja będę wdzięczna za telefon icon_smile.gif
marghe.
Klinika Stomatologiczna Kucharska i syn

Warszawa, ul. Kondratowicza 22, tel: (0-22) 301-05-55

zapisuj do dr Głowackiej

edit: poprawiam numer telefonu
wo..
dzięki
wo..
hej
z tym numerem to chyba coś nie tak... slyszę tylko ...niema takiego numeru icon_confused.gif
marghe.
przepraszam
Ten jest prawidłowy

Kucharska i Syn Klinika Stomatologicznaul. Kondratowicza 22
022-301-05-55
Myssia
Marg dzięki,tez zadzwonię.
Pzdrr.
wo..
Potwierdzam ... pani doktor baarrrrdzo sympatyczna, cierpliwa i delikatna . icon_smile.gif
Cleo
Ja nieustajaco polecam dr Terleckiego (?) z Denta Care na Powstańców Śląskich:)
mgiełka
CYTAT(Cleo @ Wed, 14 May 2008 - 19:01) *
Ja nieustajaco polecam dr Terleckiego (?) z Denta Care na Powstańców Śląskich:)


Cleo, chodzi Ci chyba o Dr Teleckiego - chodzę do niego osobiście i jestem zadowolona, też się zastanawiałam czy nie przyciągnać tam również dziecka, bo obecnie chodzimy do Elephanta.
Cleo
Tak, tak masz rację, Mgielka:) Misia chodzi do niego i mój mąż. Oboje zadowoleni. Za oczyszczenie mleczaka i kolorowa plombe- 80 zl. A ile w Elephancie? (I zabawka oczywiscie.) I film wywiestlany, tlyko trzeba wczesniej sie umowic, bo w żonkilwoym gabinecie cos nie podłączone.
Ja chodze tam do szefowej.
mgiełka
Ja za pierwszym razem wylądowałam u szefowej i chyba bym do niej chodziła dalej gdyby nie to, że miałam ząb w trakcie leczenia kanałowego i jej akurat nie było, więc poszłam do dr Teleckiego i on znalazł 4 kanał z którym wcześniej był problem. Ostatnio też miałam problem na cito i chciałam iśc do szefowej, ale w ten dzień jej nie było, za to był Telecki, a ponieważ to nie było długa wizyta więc gdzieś mnie tam wcisnęli
Teraz namawiam mężą, ale ten to dentystę omija z daleka icon_smile.gif
mamajka:)
CYTAT(Elak @ Fri, 28 Mar 2008 - 13:52) *
Teraz byłam z Julką dwa razy w https://www.awillo.pl/main.php, u młodej i bardzo miłej stomatolog 06.gif
Julka była zachwycona i czeka na kolejną wizytę.
Myślę jednak, że każde dziecko musi trafić na swojego lekarza, którego polubi i nabierze do niego zaufania.


Elak, a jak nazywa sie ta miła stomatolog i jakie maja tam ceny? Jak czytam wasze opinie o Elefancie, to chyba nie chcę tam pójść z córką.
Elak
CYTAT(mamajka:) @ Mon, 16 Jun 2008 - 23:21) *
Elak, a jak nazywa sie ta miła stomatolog i jakie maja tam ceny? Jak czytam wasze opinie o Elefancie, to chyba nie chcę tam pójść z córką.


Pani stomatolog Monika Gerc.
Mardil
Ja chodzę do Elefantu od 2 lat z 2 dzieckiem. Najbardziej zdenerwował mnie ostatnio tekst Pani doktor do mojego synka "oj będziemy wyrywać wszystkie zęby po kolei" .......... jestem coraz bardziej zła na tą klinikę, a najgorsze jest to, że każdy zaplombowany ząb kończy się stanem zapalnym i już nie wiem czy lekarze tam są niedokładni i zakładają plomby na źle wyczyszczone ząbki czy jest jakiś inny powód, a jedna Pani, która pełni tam rolę recepcjonistki jest nieuprzejma i ma taki wyraz twarzy jakby chciała powiedzieć: "i po co tu przylazłaś i się pytasz, zawracasz mi tylko głowę kobieto" Szukam innej kliniki.
agarad
Już gdzieś pisałam wcześniej, że mnie właśnie zraziła pani (hm. chyba pan) recepcjonistka/nista Elefantu juz w trakcie pierwszej próby telefonicznego zapisu - zrezygnowałam.
bambo
Ja nie polecam w Elefancie dr Kasprzak.Byłem u niej raz z synem i więcej już do niej nie pójde.
Ewusen
odradzam chodzenie do dentysty w miejscu o nazwie Elefant - na Ursynowie - to wyciągacze pieniędzy i naciągacze. Ale to nie jest najgorsze - najgorsze jest to ze twoje dziecko traktują jak rzecz, ktoremu można wszystko wsadzić do ust, byleby tylko poszło szybko i sprawnie. Zaciski na szczekach robią wbrew prawu, a rodzicom każą podawać dzieciom straszne świnstwo przed przyjsciem by osłabić jego wolę.

Najgorsze podejcie ever ma zaś placówka Dentalux - na Racławickiej - nigdy przenigdy tam nie chodzcie z dziecmi.
Bardzo żaluje ze tam byłam.
MrsButterfly
ja ze swoją starszą córką, bo młodsza jest jeszcze za mała icon_smile.gif chodzę do pani stomatolog Katarzyny Jakowskiej na ul Wilczej 72. Byłam MEGA zaskoczona jak szybko złapała kontakt z moją Karolinką. Na koniec wizyty otrzymała mały prezencik i przybiła piątkę z panią doktor! icon_biggrin.gif Byłam bardzo mile zaskoczona nie tylko podejściem dentystki, ale też i swoją córą. To była nasza pierwsza wizyta tam, ale na pewno nie ostatnia. Na koniec tylko powiem, żeby nie wysilać się na etapie zębów mlecznych na super specjalistów i wyspecjalizowane kliniki, ale żeby postawić na mądrego człowieka z odpowiednim - miłym podejściem do małego pacjenta. Pamiętajmy, że to są często zęby mleczne, które i tak za rok czy dwa wypadną icon_smile.gif
Elak
CYTAT(MrsButterfly @ Fri, 29 Nov 2013 - 03:07) *
Pamiętajmy, że to są często zęby mleczne, które i tak za rok czy dwa wypadną icon_smile.gif


Nie tak za rok czy dwa, bo mleczaki są jeszcze u nastolatków. Mój czternastoletni syn ma jeszcze jedną piątkę mleczną.
Milli9
A jak w stolicy, to klinika Bonelli Dental, na Czerniakowie, ul. Idzikowskiego. Mój Franek nie boi się tam chodzić. W prawdzie nie wiem na ile jest po prostu odwazny, a na ile lubi swojego dentystę, ale we mnie klinika też wzbudza zaufanie.
Barbara123
Dzień dobry,
ze swojej strony proponuję stomatologa dziecięcego https://www.pankrokodyl.pl mieści się w Warszawie przy ul. Ząbkowskiej. Cała moja rodzina leczy się tam już od 5 lat w tym 3-jka moich dzieci. Każde dziecko na pierwszej wizycie ma tzw. wizytę zapoznawczą, gdzie może "pobawić" się urządzeniami do borowania jak i zapoznać się na czym będzie to polgało. Dodatkowo oczywiście bajki lecące podczas siedzenia na fotelu i w poczekalni. Moje dzieci przychodzą do panakrokodyla z przyjemnością. Polecam
Agatat
Ja jestem z Warszawy i w końcu znalazłam super gabinet dentystyczny, do którego moje dziecko nie boi się chodzić icon_smile.gif Na regularne przeglądy chodzimy do White Dental Clinic na Żeromskiego. Świetni specjaliści, zawsze rozśmieszą mojego synka, dzięki czemu w mig zapomina o strachu icon_smile.gif
Karysia
Ja swoje dzieci zawsze zabieram do anamu, na pzreglądy i na leczenie. Jak do tej pory jestem zadowolona i nie zamierzam szukać niczego innego, dzieci juz pamietaja nasza dentystke, wiec sie tak nie boja
Monikag2006
Dentysta dziecięcy z super podejściem, wszystko dziecku pokazuje, objaśnia, zainteresuje, nie robi nic na siłę, miła dla dziecka i rodziców - godna polecenia i wizyty bezpłatne bo to NFZ i nie trzeba długo czekać to dr Niemaczek na Ochocie przy ulicy 1-go Sierpnia, telefon do zapisów 0-22 846-14-36

polecam
rowan_berry
To ja polecam Orthovision, zarówno jeśli chodzi o ortodonte jak i stomatologa. Ja tam chodzę sama i z dziećmi i wszyscy są zadowoleni icon_smile.gif
Pollaco
My z córcią w zasadzie całkowicie znalazłyśmy naszego dentyste. To było wtedy kiedy ząbek mocno bolał, cały czas płakała, nic nie chciała jeść, nawet mówić. A żaden stomatolog nie miał terminów, by ją przyjąć, udało mi się dostać tylko do dr Matuszczyk w Ober Clinic. Córeczce otworzyła ząbek i wyczyściła, dzięki czemu zmalało ciśnienie powodujące ten ból. Widziałam przy tym jak dentystka delikatnie się obchodzi z córką, wszystko dokładnie w dziecięcym języku tłumaczy i uspokaja. Od tego czasu wiedziałam, że to będzie nasza stała dentystka icon_smile.gif
Agatat
Problemy z mleczakami mogą się potem przenieść na zęby stałe, więc nie można tego bagatelizować i rzeczywiście czasem jest mus rwania. Byle tylko zostało to dobrze wykonane. Mój synek niestety musiał mieć taki zabieg, bo jak przyznaję, trochę zaniedbaliśmy sprawę, ale byliśmy u dr. Miszkurki na warszawskich Bielanach i wszystko poszło gładko i zupełnie bezstresowo! 😊
Kalina009
W Warszawie niestety nie będę mogła polecić, bo ja leczę moją córcię u siebie w rodzinnych stronach. Jeśli jednak ktoś z Was mieszka pod stolicą lub chce naprawdę przetestowanego i sprawdzonego dentystę, to ja polecam z całego serca te usługi Państwa Kaniut w Mszczonowie - https://www.stomatologia-kaniut.pl Profesjonalnie, dobrze, sprawnie a co najważniejsze Zośka nie płacze przy wizytach icon_smile.gif
jareckion
Widzę, że jeszcze nie udało się znaleźć tego dobrego. Polecam zatem Denis Clinic
pjoter1
z maluchami, dla plomb lub nawet zwykłej konsultacji, warto umówić się i pójść do https://titaniumdental.pl/stomatologia-zachowawcza-oferta/ na plombowanie zębów w Gdańsku icon_smile.gif
justineste
W centrum Warszawy jest klinika https://centrum-dentalfraternity.pl Ja tam chodzę z moimi dzieciakami i sama się tam leczę. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Sympatyczna kadra, fachowi specjaliści i pracują na dobrym nowoczesnym sprzęcie. DO tego panuje tam bardzo miły klimat. Jest tez wydzielony parking dla pacjentów także można dojechać i zaparkować samochodem. Jak do tej pory całe nasze leczenie przebiega bezboleśnie.
Baska74
Grunt to trafić w dobre miejsce. Ja za namową i poleceniem znajomej trafiłam z moim synkiem do www.bezbolesnie.pl. Nie żałuję, mają tam takie wspaniałe podejście do dzieci, że mój mały chodzi tam zupełnie spokojny.
mlodamama21x
ja polecam stomatologa w Luxmedzie w Lublinie icon_smile.gif moje maluchy nigdy nie płakały na wizycie - super podejście do dzieci
Mięta
Polecam w Krakowie studio stomatologiczne na Batorego. Jestem pacjentką od kilku miesięcy. Wcześniej nie unikałam stomatologów, chodziłam na regularne przeglądy, a efekt był taki, że straciłam jednego zęba a pozostałe bardzo się rozchwiały. Groziła mi utrata większości zębów, gdyż nikt nie dopatrzył się u mnie parodontozy.

Dopiero właśnie w tym gabinecie stomatologicznym byli w stanie mi pomóc oraz zahamować rozwój choroby za co jestem im bardzo wdzięczna bo nie wiem co bym obecnie robiła. Pewnie bylabym bez zębów.

Do dzieci również mają dobre podejście. https://studiose.med.pl/nasi-lekarze/
rowan_berry
No raczej nikt z Warszawy nie pojedzie do Krakowa do dentysty, szczególnie jeśli w grę wchodzi ból zęba np.
Ja polecam stomatologów z Villa Nova Dental Clinic. Od ponad roku korzystamy cała rodziną i jestem zachwyconą podejscią i atmosferą. Udobruchają największego panikarza.
annia84
Ja bardzo polecam warszawski gabinet stomatologiczny medic dental. super fachowcy. adres jest na ich stronie medicdental.com.pl. miałam pół roku temu duży problem z zębem i pomogli mi profesjonalnie
ewelinaew
Bardzo dobrych stomatologów mają tutaj https://www.dentalfraternity.pl/. Miałam straszne przeboje z mim synkiem bo za nic w świecie nie mogłam go zaprowadzić do dentysty (to efekt jednej wizyty gdzie mu zrobili krzywdę) Koleżanka poleciła mi klinikę Dental Fraternity i tam widać kolosalną różnicę. Świetni fachowcy z odpowiednim podejściem do małych pacjentów, delikatni i szybko nawiązujący kontakt z dzieciakami. Do tego bardzo miła obsługa około lekarska. Spokojnie mogę ich polecić szczególnie dla dzieciaków
Kotelka
Polecam zwrócić tutaj uwagę na
doświadczenie stomatologa z małymi dziecmi
na stosowane wypełnienia oraz inne akcesoria
znieczulenia
jak również na opinie o danym gabinecie

Czasami warto jest wybrac się prywatnie do gabinetu który specjalizuje się w dzieciach i mieć pewność, ze dizecko nie miało traumy, niż wybrac się na nfz (gdzie tak naprawdę nie wiemy co dziecko spotka). Moja córka nie boi się stomatologa co jest bardzo dużą zasługą dobrego gabinetu stomatologicznego, do którego chodzimy obecnie icon_smile.gif https://dbam-o-zdrowie.pl/dziecko-u-stomatologa/
rowan_berry
A zobacz tutaj: https://www.villanova.pl/zespol/
Ja bardzo polecam, mają dobre opinie. Podejście do dorosłych i do dzieci jak najbardziej na plus. A w razie czego mają możliwość podania gazu i znieczulają nie igłą, a tą magiczną różdżką.
Ceda
My co prawda nie mamy problemów, ale w przedszkolu dostaliśmy zaproszenie do klinik dla dzieci i powiem, że nawet na mnie zrobiło to mega wrażenie-lekarze i personel w wesołych fartuszkach, gabinety kolorowe, nic nie przypominalo szpitala. Wszystko zostało opowiedziane, zanim zaczęło się badanie. Dziecko mogło wszystkiego dotknąć. Nad fotelem wisiał ekran na którym leciała Bajka o śwince Pepie u dentysty. Myślę że wizyta w takiej klinice mogłaby wam pomóc.

Z warszawskich klinik, polecam Supra Dent. Leczenie wykonywane bezboleśnie oraz profesjonalnie. https://www.supradent.pl/oferta/endodoncja/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.