To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Apteka przez internet

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

magdalenka
Dziewczyny ktoś - kiedyś podawał link do apteki, zamawiało się przez internet, a odbierało w konkretnej aptece, wychodziło dużo taniej. Pomożecie znaleźć? Bardzo proszę!
Cleo
Ja wlasnie tez suzkam e-aptek od wczoraj. Ale w Warszawie, tez prosze o linki do SPRAWDZONYCH miejsc, bo kilka to byly totalne niewypały...
Eliszka
Ja zamawiam w aptekach 'Dbam o zdrowie' i odbieram następnego dnia w aptece osobiscie, wychodzi na niektórych rzeczach na prawdę dużo taniej, część jest w normalnych cenach. W Poznaniu na przykład do wyboru jest bardzo dużo punktów w których można odebrać zamówione produkty . Asortyment mają ogromny.

https://www.doz.pl/apteka/
siłaczka
Cleo, w Warszawie od dłuższego czasu kupuje tutaj:
www.tanielekarstwa.pl
polasia
Ja kupuję tu Apteka jest co prawda w Białymstoku ale do zamówienia powyżej 300 zł nie doliczają kosztów przesyłki ( firma kurierska). Zawsze zamawiam z koleżanką to 300 zł się zbierze. Oliatum emulsja do kąpieli 500 ml mają za 48, 98 icon_eek.gif Taniej ne znalazłam nigdzie. U mnie w aptece jest np. za 67zł.
Cleo
O, dzięki wielkie dziewczny! eKachna- ale oni przysyłają, tak?
ach, znam znam osobiscie tÄ™ w Bialymstoku...icon_smile.gif
----
Polasia!! oni mają tam dentinox za niecałe 18 zł! koło mnie jest za 20 pare.. icon_eek.gif
polasia
CYTAT(Cleo @ Mon, 17 Mar 2008 - 10:30) *
----
Polasia!! oni mają tam dentinox za niecałe 18 zł! koło mnie jest za 20 pare.. icon_eek.gif

Mają też lipobase 100g za 23 zł a aptece osiedlowej stoi za 35. Ponieważ ja takie opakowanie zużywam w 3 tygodnie to jest różnica.
magdalenka
CYTAT(polasia @ Mon, 17 Mar 2008 - 07:49) *
Oliatum emulsja do kąpieli 500 ml mają za 48, 98 icon_eek.gif Taniej ne znalazłam nigdzie. U mnie w aptece jest np. za 67zł.


No więc ja właśnie po Oilatum i Sab Simplex jadę do Czeskiego Cieszyna - blisko mam, a tak kosztuje tylko ok. 30zeta! Spore przebicie, prawda? No i chyba kupię Balneum, wychodzi sporo taniej!
siłaczka
CYTAT(Cleo @ Mon, 17 Mar 2008 - 10:30) *
O, dzięki wielkie dziewczny! eKachna- ale oni przysyłają, tak?
ach, znam znam osobiscie tÄ™ w Bialymstoku...icon_smile.gif
----
Polasia!! oni mają tam dentinox za niecałe 18 zł! koło mnie jest za 20 pare.. icon_eek.gif

Cleo, nie przysyłają, unich zamawiasz i odbierasz. Ale dzięki temu możesz tez realizowac recepty.
Graz
NIE polecam Apteki www.aquavitae.com.pl

Złozyłam zamówienie tydzien temu, otrzymałam kilka maili przypominających o przelewie, a kiedy juz przelew zrobiłam, napisali maila, że produkt jest niedostępny!!!!! Nie dość, że na stronie błędna informacja (a jakże - towar dostepny w ciahu 24h), to w ciagu całego tygodnia nikt nie sprawdził, czy maja dany towar czy nie. Wrrrrrr.........
Graz
I jeszcze pyskuje wrrrr

Apteka daje 7 dni na przelew - czyli klient może zgodnie z zasadami funcjonowania apteki zrobic przelew w tym czasie, wszystko jedno pierwszego, czy siódmego dnia. Ponoć kiedy złozyłam zamówienie produkt jeszcze był, ale w czasie oczekiwania na przelew - został sprzedany. Po co w ogóle sprzedaja przez internet, skoro lekceważą netowego klienta i sami nie przestrzegają ustalonych przez siebie zasad.

A piekle się, bo tego produktu nie mogę juz nigdzie dostać, no i ten przelew na darmo. Powarcze sobie wrrrrr wrrrr
Mika
dla Warszawy https://superapteka.pl/
nie wiem jak z przesyłkami,ale są na Puławskiej (róg Rakowieckiej) i ceny mają całkiem całkiem
Moja siostra tam kupuje osobiście,ja będę zamawiała ale też do odbioru,bo recepty muszę im zawieźć

z tych "znanych"
https://www.domzdrowia.pl
Graz
Kolejna apteka dowieodła braku kompetencji - zamówiłam produkt, na którym mi zalezy, dodatkowo jeszcze kilka innych dla towarzystwa.
Otrzymałam przesyłkę - cała reszta jest, a TEGO produktu nie ma. Wściekli się.

ZNOWU nikt nie raczył poinformować, że zamówienie nie może byc zrealizowane w całości. naciągneli mnie tym samym na koszty przesyłki - bo wiedząc, że tego produktu nie mają - zrezygnowałabym z zamówienia. Wszystkie inne produkty mogę sobie kupić w najbliższej aptece.

A to winowajca:
https://www.trzymajzdrowie.pl/index.php

NIE POLECAM
21.gif
Mika
Graż ,a próbowałaś w haloapteka?
co prawda oni nie przez net tylko trzeba pojechać ale ilokroć mój mąż robi tam zakupy to jeszcze od całej kwoty np. 15% rabatu dostaje

APTEKA - POD RÓŻĄ
ul. Grzybowska 39, 00-855
tel. : 022 620 55 74
Carrie
Ja też korzystam z cefarm24. Kupiłam elevit - bo te witaminy nie mają jodu, którego muszę unikać. W cefarm24 kosztuje opakowanie 100 tabletek 61 pln a w aptekach w Szczecinie prawie 90 pln. Dobraliśmy jeszcze kwasy omega3 w dobrej cenie i ketonal w żelu dla męża,bo był w promocji, i te 12 pln za kuriera bardzo ładnie sie rozłożyło.Polecam.
Jalla
CYTAT(Eliszka @ Sun, 16 Mar 2008 - 20:02) *

Ja też zaczęłam korzystać z tej apteki i polecam. Zrealizowałam dopiero dwa zamówienia, ale mogę napisać:
- leki były gotowe na 2 dzień po zamówieniu,
- gdy zdarzyła mi się pomyłka i zamówiłam krople zamiast spray, nie było problemu z rezygnacją z nich. Nie mogłam co prawda kupić tego sprayu w cenie z apteki internetowej, ale dostałam rabat od ceny aptecznej na podstawie karty DOZ.
(te rabaty to chyba nie we wszystkich aptekach tej sieci)

evik
Nie wiem czy o taką przeglądarkę Ci chodzi ale ja z niej korzystam i znajduje mi wszystko co potrzebuję https://www.gdziepolek.pl/tematy/refundacja/opinie-i-pytania Wyszukuje gdzie dany lek jest dostępny i jego cena Ponadto mogę uzyskać jeszcze opinię od specjalisty na tematy związane z lekami.
Peggie
ja nie korzystam z takich aptek, jakoÅ› nie mam do nich przekonania.
kroteczek
Ja jak już korzystam to robię to tylko u moich najbardziej zaufanych aptek, z których już korzystałam w punktach stacjonarnych albo przez zamówienie internetowe na ich stronach. Ja lubię tak kupować, nie zawsze mam czas, by iść do apteki po pracy, a w ten sposób mogę ustrzelić niższe ceny, bo większość produktów jest tańsza na stronach.
kuna87
Ja najczęściej kupuję na gemini, mają dużo tańszych leków i duży wybór.
W sumie to już nie raz zamawiałam i jestem zadowolona.
Nawet jak się okazało że czegoś tam nie mieli to dzwonili i uzgadniali zmiany...
A dziś się mile zaskoczyłam jak zabrakło mi kilku groszy do 300 a i tak mam darmową dostawę icon_wink.gif
Peggie
ja jakoś nie mam przekonania do takich aptek i wolę korzystać z tradycyjnych.
Peggie
ja mam tak samo, nie mam czasu na takie rzeczy.
paulina77
Dla mnie najlepsza jest Gemini.
Raref
Ja najczęściej zamawiam coś na todlamnie.pl. Nie wiem ale do nich akurat mam zaufanie. Niektóre apteki wydają mi się się mega dziwne icon_wink.gif
Brigit
Nigdy nie korzystałam z apteki internetowej, choć wydaje się to wygodnym rozwiązaniem. Jakoś zawsze jak muszę coś kupić to idę do zwykłej apteki, chyba chodzi o to, ze nie lubię czekać na przesyłki w sytuacji, gdy coś jest mi bardzo potrzebne (a tak jest zwykle z lekami), a jak kupię w normalnej aptece, to mam od razu.
wafel
takich e- aptek jest oraz więcej i chyba nawet w większości teraz tak można
Izabellson18
Ja polecam ziko i doz.
gilly
Najlepiej porównać sobie to co chcemy kupić w kilku aptekach. I zdecydować się na tę aptekę, która ma najkorzystniejsze ceny. Chociaz powiem Wam z doświadczenia,ze najlepsze cenowo są te większe apteki ( wypuszczają coraz to lepsze promocje)

Polecam zajrzeć sobie do cefarmu. https://www.cefarm24.pl Warto jest obserwować ich zakładkę outlet i promocje. Często można kupić tam suplementy i kosmetyki z krótsza datą ważności (ale wciąż dobre) o 70% taniej.
Maciek120
Ja bardzo lubię korzystać z oferty gemini, bo maja bardzo dobre ceny w porównaniu do konkurencji, oraz szybko wysyłają. Kupuję takie rzeczy jak chociażby metafen: https://www.aptekagemini.pl/metafen-20-tabletek.html, bo nie ma sensu po niego latać do apteki, skoro mogą przysłać, razem z innymi lekami icon_wink.gif
Erykowski
odświeżam temat! poprosze o jakaś dobrą aptekę internetową! icon_biggrin.gif
Ela78
Ja od jakiegos czasu tylko zamawiam bez recepty środki w aptekach online, przeważnie tutaj zamawiam środki przeciwbólowe na stawy i mięśnie https://ktomalek.pl/produkty-przeciwbolowe-...-i-stawow/k-4/1 nie choruje często ale ból niestety czasem mi dokucza.
rowan_berry
Ja korzystam z apteki aptelia.pl. Mają dobre ceny, szybka i niedrogą wysyłkę. A wybór leków, suplementów, kosmetyków itp mają naprawdę szeroki.
muppet
To też jest ciekawe, że co apteka to inne ceny,,,
rowan_berry
Ceny produktów to jedno, ale koszty dostawy też bywają różne. Aptelia ma właśnie weekend darmowej dostawy. Akcja trwa do poniedziałku i dotyczy zamówień od 39 zł.
Blare
Też jeśli mam być szczera, to dla siebie zazwyczaj zamawiam właśnie z apteki internetowej. I to nie tylko leki, suplementy, ale też kosmetyki czy czasem zdrową żywność (np. ostatnio zamówiłam miód do lemoniady) https://www.aptelia.pl faktycznie ma świetne ceny icon_smile.gif
muppet
podbijam temat.
muppet
podbijam temat.
muppet
CYTAT(Mika @ piÄ…, 18 kwi 2008 - 20:05) *
Graż ,a próbowałaś w haloapteka?
co prawda oni nie przez net tylko trzeba pojechać ale ilokroć mój mąż robi tam zakupy to jeszcze od całej kwoty np. 15% rabatu dostaje

APTEKA - POD RÓŻĄ
ul. Grzybowska 39, 00-855
tel. : 022 620 55 74

Tylko to jest stacjonarne
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.