To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Parapetówka u Tobatki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tobatka
Chciałabym, żeby udało nam się spotkać w komplecie. Dlatego opowiedzcie się, kiedy Wam pasuje lub jakie dodatkowo terminy jeszcze byście tu widziały. Odrzuciłam długi weekend i ostatni - zlotowy. Zostały nam trzy soboty do wyboru.

Powiedzmy, że głosy zbieram do końca kwietnia icon_smile.gif



PS. Podglądające niewielkopolanki też zapraszam, jeśli tylko ktoś ma ochotę icon_smile.gif Takie wrocławianki na ten przykład obiecały mi swego czasu tłumne przybycie icon_smile.gif Warszawianek kilka też się zarzekało, że koniecznie icon_smile.gif
Tobatka
Brak zainteresowanych? Szkoda, myslałam, że zechcecie mnie odwiedzić icon_sad.gif
Ciocia Magda
Za szybko zniknął ten Twój wątek Tobatko, ja zupełnie o nim zapomniałam. Pasują mi wszystkie terminy.
Litka
nie chce mi zaznaczyc w ankiecie

pasuje 10.05 i 24.05
Silije
Mi nie pasuje tylko pierwszy z terminów i wtedy na pewno nie dotrę, bo to wypada w przeddzień pierwszej komunii Julki. Ponieważ Marysia Amani ma komunię tak samo, to być może mnie poprze.
Tobatka
Coś skopałam ankietę, poproszę moderatorkę nasza o poprawienie bądź usunięcie.. Niestety trzeba sie w postach opowiadać icon_smile.gif No i przykleić można na jakiś czas...

Ja notuje Wasze wybory icon_smile.gif
Arwena.
Ja na pewno nie mogę 24.05. Reszta terminów trudno powiedzieć ale raczej na tak niż na nie.
Gonia
Ja nie mogę 17 (sezon komunijny) i nie wiem, co będzie z 24 (tam wypada Boże Ciało i może to się przerodzić w dłuższy weekend).
amania
ja na pewno nie mogę tylko 10 maja, tak jak Silije pisała, następnego dnia mamy komunie
i o ile dobrze pamiętam, to Anita też ma chyba tego dnia komunię Julki

a skoro 22 jest boże ciało, to chyba najbardziej pasuje mi 17 maja

ps. Tobatko, nie bardzo wiem jak to zmienić, na razie wywaliłam odp na nie, ale od razu zaznaczam, ze sama zaznaczyłam 24 a najbardziej pasuje mi jednak 17
Tobatka
NotujÄ™, notujÄ™..

Dzięki, Amaniu icon_smile.gif
Tobatka
Witajcie, moje drogie wiedźmy icon_smile.gif

Zrobiłam sobie tabelkę, długo myslałam i wyszło, że nie ma terminu idealnego dla wszystkich, a najlepiej wychodzi 17tego.

Więc zapraszam Was 17.05 w sobotę, od godziny 17 do rana icon_smile.gif

Adres i mapki dojazdowe rozsyłam zainteresowanym na maila - pisać, jeśli ktoś chce icon_smile.gif

Do zobaczenia.
Ciocia Magda
poproszÄ™ mapkÄ™ icon_biggrin.gif
Silije
Ja będę, bez mapki 08.gif
Arwena.
Ja też poproszę. icon_smile.gif
Tobatka
Wysłałam mapkę hurtem i do tych, co sie jeszcze o nią nie upomniały icon_smile.gif
amania
na 99% będę icon_smile.gif
Tobatka
Ach, moje drogie - nie spodziewajcie sie wielkiej wyżery, bo niestety nie dam rady za wiele Wam przygotować.....
Gonia
Mnie nie będzie icon_sad.gif
Ale liczÄ™, ze nadrobiÄ™ innym razem icon_smile.gif
McJAGNA
Bardzo ale to bardzo chciałabym się wprosić na tą parapetówkę u Ciebie Tobatko. Gdybyś jeszcze ten pyszny chlebek upiekła w ramach zagrychy i gdyby samoloty latały na trasie Słupsk - Poznań no i mapki bym już teraz nie potrzebowała (chyba icon_wink.gif ). I gdyby ktoś zabrał dzieci na tą jedną szaloną noc. I szampana z Sylwestra trzymam na jakąś specjalną okazję więc bym przywlekła ze sobą.
No nic nie da rady wiem chociaż bardzo bym chciała bezczelnie i bez zaproszenia przybyć- u Ciebie jest tak miło i sympatycznie - no i jeszcze ta balanga.

Nie wiem czy jest sens życzyć dobrej zabawy - bo jestem przekonana, że będziecie się bawić świetnie.

W każdym razie jak się któraś za bardzo rozhula to poproszę o pikantne szczegóły.

Tobatka
Ech, Jagno - wielka szkoda, że nie dotrzesz.. Nawet bez szampana bym Cię przygarnęła i z dziećmi icon_smile.gif Chleb też by się znalazł.. Więc przemyśl sprawę, masz jeszcze tydzień icon_smile.gif

Goniu, szkoda icon_sad.gif
Tobatka
Pogoniona przez Silije robiÄ™ listÄ™ ewentualnych potrzeb na nasze spotkanie sobotnie:

- soki (3-4l)
- ciastka, paluszki
- wino (jedno dostarczÄ™)
- ciasto (upiekę jedną blachę, może wyrobię się z dwoma)
- sałatka
- chleb (upiekę duży bochenek)
Tobatka
Ok. Skoro nie ma dopisków, to będzie to, co napisałam. Musi nam wystarczyć icon_smile.gif

I szykuję Wam niespodziankę, mam nadzieję, że miłą icon_smile.gif
Litka
tylko zaczekaj z niÄ… do po 18, jak z MagdÄ… dotrzemy
Arwena.
Ja będę bliżej 19,30 pewnie, bo szybciej nie dam rady. icon_smile.gif
amania
ja też pewnie koło 19stej
Ciocia Magda
ja zaklepuję napoje - nie tylko soki, ale też COLĘ (i ewentualnie pepsi light, czy cośtam)
Tobatka
O właśnie, o coli miałam pisać - ja nie kupuję, więc po prostu nie pamiętam, że taki napój istnieje icon_smile.gif Soki kupiłam, paluszki będą, sałatka, chleb, placek, wino - to już na Was czeka... Jak się wyrobię, to jeszcze lody ukręcę (chciałam czekoladowe, ale nie starczyło mi kasy w sklepie i musiałam składniki do nich odłożyć.. bedą więc z tego, co już mam w domu, bo nie wyrobię się, zeby do tego sklepu wrócić).

Skoro większości pasuje później, to może od razu umówmy się koło 19tej, co? icon_smile.gif W każdym razie w domu jestem, czekam na Was (z niespodzianką, oczywiście), więc spokojnie przyjedźcie jak Wam pasuje icon_smile.gif

Aha - jak ktoś nie ma co z mężem czy dzieckiem zrobić, to niech zabierze - moim mężczyźni będą w domu i się ucieszą z towarzystwa...
Ciocia Magda
Tobatka, to może ja kupię te składniki do lodów?
April.
Tobatko, ja niestety przyjechac nie mogę, ale życzę Wam super zabawy icon_smile.gif
Silije
Przywiozę tuczącą sałatkę. 08.gif
Ciocia Magda
CYTAT(Silije @ Fri, 16 May 2008 - 20:45) *
Przywiozę tuczącą sałatkę. 08.gif


no już widzę, jak Ciebie utuczy icon_lol.gif to by była dopiero niespodzianka!
Tobatka
Magda - jak kupisz, to ukręcę pyszniaste, słowo.. Ale tez tuczące icon_smile.gif

To ja napiszę, co ma być, a Ty zdecyduj, czy dasz radę kupić. Puszka gotowego ugotowanego mleka skondensowanego kakaowego (mozna kupić już gotwą, ugotowaną masę, żeby nie trzeba było 3 godz gotować icon_smile.gif ) i 250 ml śmietanki kremówki. Będą czekoladowe icon_smile.gif
Ciocia Magda
oj czarno widzę dostępność gotowanego mleka kondensowanego w lokalnym sklepie - a do innego nie będę miała czasu pojechać. No nic, zobaczymy rano.
Tobatka
Spoko, jak nie dostaniesz, to nie będzie lodów i już icon_smile.gif Może rano się zmobilizuję i spróbuję jeszcze raz kupić? I tak muszę podjechać do sklepu, więc zamiast do wsiowego, mogę do innego icon_smile.gif
amania
chyba mam takie mleko w domu!
sprawdzę i jeśli będzie, to przywiozę icon_smile.gif
Tobatka
Ale ugotowane, Amaniu, nie płynne. Płynne kakaowe tez mam, ale nie mam nastroju do gotowania icon_smile.gif
Ciocia Magda
o, to ja przywiozę śmietankę *zaciera ręce*
Tobatka
Mam smutna wiadomość... icon_sad.gif Moja niespodzianka się pochorowała i nie przyjedzie icon_sad.gif Macie od niej pozdrowienia.. Szczegóły u mnie...
Szkoooda icon_sad.gif(((((
Ciocia Magda
Oj szkoda, że niespodzianka nie dojechała 41.gif . Niech no ona lepiej tego syna zdyscyplinuje icon_wink.gif

A poza tym było bardzo przyjemnie, pyszne jedzonko, obaj chłopcy Tobatki są bardzo urodziwi (mam nadzieję, że nie jesteś zła, że nie dałyśmy biedakom spać - nie uwierzyłybyście (postronne czytelniczki) jak surową mamą jest Tobatka - co jej się oczywiście chwali). Śmiechu jak zwykle coniemiara, za co dziękujemy głównie koleżance Lidce.

A w ogóle, to sekcja przeźmierowska wybija się zdecydowanie na czoło grupy wielkopolskiej (patrz np. uczestnictwo w nadchodzącym zlocie)

Tobatka
Dziękuję, że dotarłyście icon_smile.gif Mam nadzieję, że to nie jest jedyne spotkanie u mnie, bo w sumie nie opiłyśmy tej chaty jak należy i boję się, że mi dach spadnie icon_smile.gif Trzeba powtórzyć, koniecznie trzeba icon_smile.gif

Magda - przecież było oczywiste, ze dzieci w gwarze i ferworze imprezowym spać nie będą jak każdego dnia.. Ale nie trzeba było trzymać przed dzieckiem twarz, no nie? icon_smile.gif Dziś chodzi marudny, bo niewyspany i nieszczęśliwy, że Was rano nie było icon_smile.gif
A poza tym ja zawsze twierdziłam, że jestem wredna matka i wyrodna, co to o swoją wygodę dba i dlatego dzieci kładzie do łóżek zaraz po wieczorynce icon_smile.gif


PS. Czy ja się do frakcji przeźmierowskiej jeszcze zaliczam, skoro sporo mojej poczty jeszcze tam przychodzi? icon_smile.gif W każdym razie moja wiocha maluśka, więc można ją podciągnąć, co? icon_smile.gif
amania
A ja wróciłam do domu (Paweł na szczęście szybko sie obudził na dźwięk telefonu) i zobaczyłam Marysię śpiącą na kanapie w dużym pokoju. Paweł obiecał, że ją zaraz przeniesie do łóżka, więc poszłam spać. Okazało się, że on znowu przysnął na fotelu, za to Marysia się przebudziła i zamiast iść do łóżka, czekała na mnie. Wreszcie, zdenerwowana że mnie jeszcze nie ma obudziła Pawła i dowiedziała się, że od godziny smacznie śpię icon_lol.gif
Tobatko, my z Litką wypiłyśmy wino na pół, wiec bez obaw - dachowi nic nie grozi icon_wink.gif
Aczkolwiek nie mam nic przeciwko powtórce, najlepiej z udziałem niespodzianki icon_wink.gif
Arwena.
Biedna Marysia. icon_lol.gif

Było jak zwykle miło i sympatycznie, Lidka została Królową Wieczoru. A Niespodzianki szkoda...
Silije
A ja oczywiście zastałam mokre pranie na dworze icon_evil.gif

Zapomniałam spytać czy któraś z Was ma ochotę posłać swe dziecię z moją Julką na te kolonie. O takie:
https://www.kompas.pl/obozy,kolonie,Maluszk...wy,885,39,1.htm
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.