To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

PREZENT na PIERWSZE URODZINKI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

dankin-82
Witajcie


Zbliżają się pierwsze urodzinki Kulki i zastanawiamy się co jej kupić na prezent. Może pochwalicie się, co dostały Wasze pociechy ,a przy okazji nam doradzicie i podpowiecie. 08.gif

Bardzo ciekawa jestem Waszych pomysłów 06.gif


Z góry WIELKIE DZIĘKI !!!!
mała_czarna
Witaj

Powiem, co moja Julka dostała: złote kolczyki - motylki z biało-czerwonymi kamykami (choć nie ma przekutych uszu 08.gif ) , szczeniaczka uczniaczka, teletubisia, stolik i ubranka, reszta to była kaska bym ja coś kupiła.

Najbardziej udany prezent na już to ten stolik, którym się świetnie bawi oraz tubiś z którym śpi icon_wink.gif

Serdecznie pozdrawiamy
alanis
moja chrześnica dostała rowerek, psiaczka uczniaczka, huśtawkę, takiego motylka do pchania na patyku, balon z helem, najlepsza zabawka to był motylek z odpustu i balon 04.gif 03.gif 06.gif
ciacho
Alicja dostala interaktywny domek Kiddieland - i to byl najlepszy prezent, do tego kregle, taka kolejke-labirynt podobna do ikeowskiej, foczke do pchanai i dzdzownice do ciagniecia, dzungle z kulkami Fischer Price - tez udany prezent
dankin-82
dzięki dziewczyny 08.gif

u nas jest o tyle ciężko że większość rzeczy mała już po prostu ma, dostanie szczeniaczka uczniaczka od nas i cos jeszcze musimy wymyślić, rowerek od dziadków itp........więc faktycznie zostanie nam tylko ten balon do wyboru 04.gif 04.gif 04.gif i podejrzewam że byłaby to i najtańsza i najlepsza zabawka dla małej 04.gif 04.gif 04.gif
szantrapa
Olka dostała rowerek i huśtawkę domową ale taką solidną, nie badziewną, i to był strzał w dziesiątkę . A dziś ma drugie urodzinki i wyjść z podziwu nie mogę jak to zleciało
dankin-82
CYTAT(magdainpoland @ Sun, 13 Apr 2008 - 13:54) *
A dziÅ› ma drugie urodzinki



za zdrówko solenizantki impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
tormenta
polecam taka oto fontanne z pilek firmy playskool

Tu jest krotki opis.
Szym jest zachwycony, koty rowniez icon_wink.gif
lornetka
my mamy tę fontannę i Dawidek się jej boi, te kulki latają po całym pokoju, wylatują z niej zupełnie niekontrolowane..więc tylko dla odważnych!
dankin-82
mówisz Kochana tylko dla odważnych 08.gif Kulka ma odkąd skończyła pół roku i nadal potrafi piać z zachwytu, myślę że Twoje Słoneczko potrzebuje troszkę więcej czasu na oswojenie się z nią ale na bank niedługo przestanie się bać i będzie cieszył się z niej 08.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.