To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Lokale

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

szantrapa
Dziewczyny, nie mam kompletnie doświadczenia i wiedzy w temacie, więc chciałam się Was poradzić. Ponieważ mamy w rodzinie żalobę a ja nie mam wiele kasy, organizujemy skromne chrzciny, jednak nie mam w domu nawet stołu, żeby posadzć to minimum gości i chciałabym jednak jakiś obiad w lokalu. Poradźcie gdzie szukać. Zalezy mi na czymś naprawdę niedrogim, najchętniej na Prawobzeżu aczkolwiek chrzest bedzie u Dominikanów więc w sumie to nie konieczność, i na niewiele osób. Znacie jakiś lokal?
lornetka
Magdainpoland osobiście mogę Ci polecić Akropolisa, to restauracja grecka przy fali,
oni tam mają przeróżne patery mięsne do wyboru i na parę osób wychodzi całkiem niedrogo,
można zjeść fajny obiad w miłej atmosferze i w rozsądnej cenie..
a i blisko Dominikanów jest wink.gif
#Margola
Ja polecam "Fuge" sama tam organizowałam chrzciny...
super i niedrogo:)))
szantrapa
O fajnie, jak będę kiedyś znów organizować to skorzystam icon_smile.gif
Mariola a ile od osoby płaciłaś jeśli można wiedzieć? Bo mnie jeszcze jedna impra czeka 37.gif 43.gif
*eFcIa*
Jak byście robiły jakąś imprezkę wiosną i latem... to polecam na gubałówce chatkę... świetne jedzenie... piękny wystrój, mozliwość zrobienia ogniska i siedzenie do rana... ja byłam tam na komunii kuzynki syna i było świetnie... i także niedrogo.. icon_wink.gif
Jakbyście były zainteresowane to podam dokładniejsze namiary i cenę od osoby icon_smile.gif
#Margola
CYTAT(magdainpoland @ Fri, 12 Dec 2008 - 18:10) *
O fajnie, jak będę kiedyś znów organizować to skorzystam icon_smile.gif
Mariola a ile od osoby płaciłaś jeśli można wiedzieć? Bo mnie jeszcze jedna impra czeka 37.gif 43.gif


Magda ok 60 z łotych już z tortem...
Był obiad dwudaniowy ,deser, tort , napoje ,kawa ,herbata,i przystrojenie..
Obsluga super
szantrapa
No to drożej. My zrobiliśmy w Niko, u nas w Dąbiu, chyba 48 płaciliśmy, napewno poniżej 50 , mieliśmy całą listę potraw do wyboru, cena zawierała zupę i drugie danie, napoje zimne i gorące, owoce (zabraliśmy tooooonę ze sobą) i tort, mieliśmy całe piętro i wszystko było pod Laurę ubrane, obsługa czekała z pamiątką i życzeniami.
Ale dobrze wiedzieć icon_smile.gif
#Margola
CYTAT(magdainpoland @ Sat, 13 Dec 2008 - 08:04) *
No to drożej. My zrobiliśmy w Niko, u nas w Dąbiu, chyba 48 płaciliśmy, napewno poniżej 50 , mieliśmy całą listę potraw do wyboru, cena zawierała zupę i drugie danie, napoje zimne i gorące, owoce (zabraliśmy tooooonę ze sobą) i tort, mieliśmy całe piętro i wszystko było pod Laurę ubrane, obsługa czekała z pamiątką i życzeniami.
Ale dobrze wiedzieć icon_smile.gif


no tak Magda ale my chcielismy robic w centrum miasta bo wiele osób przyjezdnych było i nie znalezliby miejsca...icon_smile.gif))
szantrapa
Dla nas żadna różnica była icon_smile.gif Od Dominikanów do lokalu jechaliśmy 10 minut. Tyle to w szczycie w centrum też pojedziesz icon_wink.gif

ALe dobrze wiedzieć, zapamiętam nazwę, może się przyda icon_smile.gif
*eFcIa*
Hej Dziewczyny

Własnie zaczynam przygotowania to roczku i jak sobie to wszystko rozplanowałam to stwierdziłam, że chrzcin w domu nie będę robić...
Możecie mi polecić lokale z cenami od razu??? Zależy mi żeby było niedrogo, bo sama wychowuję Amelkę no i tylko z moich pieniążków będzie wszystko szło...

Mariola.. a ile wcześniej rezerwowałaś???? Bo zastanawiam się nad tą Fuga... i nie wiem czy oni tam mają oblężenie na imprezy?!
blindmix
Ostatnio będąc na spacerze nad Głębokim, zauważyłem że w takim małym i skromnym lokalu tuż za tamtejszą pizzerią ktoś urządzał przyjęcie z okazji I komunii świętej. Zdala od zgiełku centrum, sąsiedztwo lasu - dobre miejsce na spacer po skromnym posiłku. :-D
Marta M
może któraś z Was miała ostatnio impreze z okazji chrzcin w jakimś lokalu,może polecić?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.