To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gdzie kupic tanie zabawki montessori?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

4nia
witamm niedawno przeczytałam artykuł o metodzie montesorii, jesli ktos z Was słyszał i wie gdzie kupic tanie takie zabawki to prosze o kontakt, jest jedna strona internetowa, ale tam sa troche ceny jak dla mnie wyoki, no i nie ma takich jak jak chce zabawek icon_sad.gif
pozdrawiam Ania
ewita 77
Moje dzieci chodzą do przedszkola gdzie prowadzi sie zajęcia metodą montessori, i wiem ,że wszelkie zabawki są sprowadzane z Holandii.
4nia
wiec wszystko jest drogie:( a moze znasz ewita77 kogos kto miałby używane?
zilka
Tzw. "oryginalnych" zabawe montessori to chyba nie ma tanich ale one są ogólnie dość proste, dużą część można pewnie zrobić samemu jak ktoś jest choć ciutkę zręczny. Może allegro też?
ewita 77
no raczej nie....
zilka
CYTAT(ewita 77 @ Tue, 06 May 2008 - 18:49) *
no raczej nie....


Ale co raczej nie?
Zuzia
4nia,

jak wróci ze szkolenia pani z przedszkola mojej Ali, przedszkola montessori to ja zapytam, bo wiem, że namierzyla jakiegos taniego dostawce, ale nie jestem pewna czy sprzedaje w detalu. Bo tak jak dziewczyny pisały, tez zabawki, a dokładniej pomoce, są dosyć drogie.
Ale do nauki pisania panie stosują zwykły piasek 06.gif, na którym najpierw pani, a później maluch pisze literki, to taka przykładowa "zabawka" do samodzielnego wykonania 06.gif. Ja Ali zrobilam sama tzw. setkę, coś do uczenia się liczb.

Jednak wiem z zebrań, ze panie mimo, że w Polsce można dostać jakieś tzw. "podróbki" oryginałów, zawsze starają się zebrać pianiądze na te sprowadzane z Holandii oryginały.
mamajul
CYTAT(zilka @ Tue, 06 May 2008 - 15:17) *
Tzw. "oryginalnych" zabawe montessori to chyba nie ma tanich ale one są ogólnie dość proste, dużą część można pewnie zrobić samemu jak ktoś jest choć ciutkę zręczny. Może allegro też?

My robimy wspólnie z Julką i Ignacem zabawki które niewątpliwie sa pomocami dydaktycznymi icon_smile.gif (chociaz nie to nam przyswieca w robieniu ich - nauka jest zdecydowanie przy okazji ciepła, zapału etc który z takch miłych chwil jest kożyscia dla nas nadrzędną icon_smile.gif.
Bez specjalnej ideologii, chociaz można zapewne podciągnąc to pod montessori czy ideę przedszkola bez zabawek a najbardziej pod nasza ulubiona metodę szukania odpowiedzi na pytania dorosłe i dziecięce a mianowicie Metodę Projektów Badawczych icon_smile.gif.

Z takich tworów powstała: Lokomotywa na jednego kolejarza do 25 kg icon_wink.gif
Deskę z otworami do przewlekania sznurków etc...
Samolot z balsy (lekkiego łatwego w obróbce drewna)
Potwory z opakowań i tkanin znalezinych pod ręką w danej chwili- Bo musimy natychmiast zrobic potwora (ten akurat do nauki cz ciała po angielsku-bo sprawdzian-powstały 3 potwory- dwa mieszkaja z nami nadal....)
pomoce szkolne -przedszkolne sa drogie. Bo musza byc atestowane etc.
W domowym użytku byc takie nie musza, jezeli użyjemy rozsądku dorosłego i dziecięcej wyobraźni . I Już icon_smile.gif.
Pikne tez byc nie musi, chyba że musi icon_wink.gif.
touch
Post usunięty przez administratora
kinga79
Post usunięty przez administratora
użytkownik usunięty
spamerom dziękujemy
miki789
Ciekawe propozycje znajdziesz dla swojego dziecka w sklepie Tupiko. Warto tam zajrzeć, polski producent zabawek ze świetną ofertą. Nam udało się kupić dla córki świetnie wyglądającą kołyskę dla lalek w delikatnym pastelowym kolorze. Zdecydowanie polecamy https://tupiko.pl/produkt/kolyska-mala-dla-lalek-kolor-5/.
marian44443
Każdy kupuje tam zabawki gdzie mu się najbardziej podoba.Nigdy nikogo nie namawiałem do zakupów w jakimś sklepu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.