To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czerwcowe siusiumajtki część 9

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
candace
no to otworzyłam letni wątek 06.gif
jak znajdę czas to popracuję nad nim...

To już dziewiąta część naszej radosnej twórczości o czerwcowych brzdącach z 2007 roku!

Mamy w naszym gronie:

14 małych kobietek
i
24 małych facecików


Kiedy się urodziliśmy,
w życiu rodziców namieszaliśmy!
Wszystko totalnie się zmieniło...
A to się, ludzie, narobiło!
Małe brzdące ciągle jeść chciały,
Kolki miały, spać nie dawały,
Potem zaczęły bawić się, raczkować,
Rodzicom więcej snu darować
Teraz do rodziców się tulą
i pocałują swą mamulę
Niektóre z nas chodzą prześlicznie...
I wcale nie jest masakrycznie!
Niedługo skończymy roczek cały
Tyle umiemy! Wyczyn niemały!



Staś - synek Rzodkiewki ur. 17.05.2007r. o godzinie 19:55, ważył 2680g i mierzył 53cm.


Krzyś - synek Kalarepy ur. 22.05.2007r. o godz.7:25, ważył 3000g i mierzył 52cm.



Dawidek - synek Aguutki ur. 23.05.2007r. o godz.10:40, ważył 3380g i mierzył 54cm.


Marcinek - synek LilySnape ur. 25.05.2007r. o godz.9:17, ważył 3800g i mierzył 57cm.



Alusia - córeczka Anik978 ur. 27.05.2007r. o godz.22:10, ważyła 3570g i mierzyła 53cm.


Oskarek - synek Dodzi ur. 27.05.2007r. o godz.22:55, ważył 3300g mierzył 55cm.



Michałek - synek Cerruti ur. 27.05.2007r. ważył 3170g i mierzył 56cm.


Mateuszek - synek Kamci_89 ur. 28.05.2007r. o godz.15:40, ważył 3400g i mierzył 56cm





Emilka - córeczka Gruszki ur. 30.05.2007r. o godz.12:35, ważyła 2760 i mierzyła 56 cm.



Laurynia - córeczka Lalicji ur. 01.06.2007r. ważyła 3170g i mierzyła 54cm.


Oskarek - synek Banshee ur. 05.06.2007r. o godz.20:10., ważył 3660 i mierzył 54 cm.



Shane - synek A.K ur. 6.06.2007r. o godz.5:47, ważył 3300g i mierzył 50cm.



Mikołajek - synek Ifonki ur. 6.06.2007r. 12:45 wazył 3300g i mierzył 54cm.


Antoś - synek Gen ur. 6.06.2007r. o godz.13:12, ważył 3545g i mierzył 57cm.



Karinka - córeczka Jaagi78 ur. 09.06.2007r. o godz.20:55, ważyła 3380g i mierzyła 54cm.


Mikołajek - synek MartyMarcin ur. 11.06.2007r.



Wiktoria - córeczka Pati.n ur. 12.06.2007r. o godz.8:05, ważyła 3100g i mierzyła 50cm.



Kamilka - córeczka Ziowik ur. 13.06.2007r. o godz. 8:35, ważyła 3000g i mierzyła 53cm.


Majka - córeczka Malagi ur. 13.06.2007r. o godz. 23:01, ważyła 4150g.


Filipek - synek Iwony79 ur. 14.06.2007r. o godz. 2:00, ważył 3390g i mierzył 53 cm.


Nathanek - synek Chaneal ur. 14.06.2007r. o godz.14:00, ważył 3500g.



Kamilek - synek Joany_m ur. 14.06.2007r. o godz.15:20, ważył 2950g i mierzył 53cm.


Nelly - córeczka Odynki ur. 14.06.2007r. o godz.21:10, ważyła 3300g i mierzyła 55cm.



Alusia - córeczka ~Justy~ ur. 15.06.2007r. ważyła 3030g i mierzyła 53cm.


Michałek - synek Asi_b ur. 16.06.2007r. o godz.16:18, ważył 3310g i mierzył 55cm.


Natalia - córeczka Brzozki4 ur. 20.06.2007r. o godz. 15:40, ważyła 3110g i mierzyła 51cm.




Eryczek - synek Asi jjmm ur. 20.06.2007r. o godz.22:55, ważył 4060g i mierzył 57cm.


Dawidek - synek Agi23 ur. 21.06.2007r. ważył 3800g i mierzył 53cm.


Zuzia - córeczka Anor26 ur. 22.06.2007r. ważyła 3100g i mierzyła 52cm.




Olafek - synek Kate_K ur. 23.06.2007r. o godz. 9:55, ważył 3600g i mierzył 55cm.


Szymuś - synek Małej 82 ur. 25.06.2007r. o godz. 18:30, ważył 3900g i mierzył 56cm.


Hania - córeczka Libry28 ur. 27.06.2007r. o godz. 1:15, ważyła 3300 i mierzyła 54cm.



Tosia - córeczka Zadobrej ur. 27.06.2007r. ważyła 3400g i mierzyła 56cm.


Domiś - synek Silije ur. 29.06.2007r. o godz. 2:40, ważył 4500g i mierzył 56cm.


Konradek - synek Kamy:-) ur. 30.06.2007r. o godz.23:30, ważył 3390g i mierzył 53cm.


Grześ - synek Zajki ur. 01.07.2007r. o godz. 8:05, ważył 3700g i mierzył 57cm.



Łucja - córeczka Beaty 73 ur. 3.07.2007r. ważyła 3800g i mierzyła 58cm.


Wojtuś - synek SmerfetkiMisi ur. 09.07.2007r. ważył 2800g i mierzył 50cm.


Poznaliśmy także Ś.p MARCINKA, synka Aj80, który dołączył do Grona Aniołków...

...i na zawsze pozostanie w naszej pamięci...
ziowik
ha ha icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif a jednak siusiumajtki icon_razz.gif
żeby jeszcze nasze maluchy majtki nosiły icon_razz.gif

Lalicja skopiuj na razie jak Ci sie nie chce posta Lily (przez cytat jakby)
tylko coś trzeba zrobić ze zdjęciem Filipa, może Odi by przerobiła, bo jest ogromne
Gruszka
Lachony, ale lecicie z treściąąąąą icon_smile.gif
jaAga*
To ja się przywitam tutaj!
Wiktorio STO LAT i zdrówka!
ziowik
Gruszka świetne masz teksty przy linijce swojej EmiliaNNy icon_razz.gif
odynka
ziowik mamy ten sam termometr;)

rzodkiewko ale to zabrzmiało jak byś conajmniej w 10tej ciąży juz była;) impreza.gif za 37 tydz:D

impreza.gif za raczkującego Marcinka i za Wiki;)

jakby nowe foty byly to przerobie jakos na szybko ale jednym rzutem:P bo czasu brak:P no chyba ze lalicja poprobuje sama:D
agata85
jestem i ja:)

dziewczyny wiem zekiedys byl watek o tym ale szukac mi sie nie che 29.gif -od kiedy kakao mozna podawac naszym skarbom? Wiem, ze t
ifonka
nooooo tytuł wątku jest super 04.gif

Od dzisiaj mam już nowy, własny, osobisty komputer i łącze ze światem....
tak więc wracam do świata Maluchów 06.gif

Poczytam Was, pozgrywam zdjęcia i pochwalę się moim roczniakiem 06.gif
ziowik
Lily gratuluję Marcinkowi icon_biggrin.gif nie spieszył sie facet nigdzie icon_biggrin.gif fajnie że zaczął, ale nie ma przymusu raczkowania przecież icon_smile.gif

a.k. z tego co pamiętam to jak dziecko skończy 2 lata.

Ifonka super że masz już własny sprzęt icon_smile.gif no to mam nadzieje że nas będziesz częsciej odwiedzać icon_biggrin.gif czekam na zdjęcia Mikołaja icon_biggrin.gif
malaga
Wszystkiego naj, naj, naj dla Wiki ! Sto lat !!!

Ziowik ja na kolejne posiłki daje kanapki albo miksuje owoce (jabłko i banan) z różnymi kaszkami (jaglaną, kukurydzianą, manną, płatkami owsianymi lub ryżowymi) Do owoców można też dodać jogurt naturalny. U nas gotowe kaszki nistetey nie przechodzą. Warzywa dalej niestety też nie.

Ja też mam Brauna z mięką końcówką i też niestety zaniża icon_biggrin.gif
odynka
ifonka fajnie ze wracasz:)

hehe Nellka mierzy mi temp wie ze musi zdjac zatyczke i wlozyc termometr pod pache;) a nie uczylam jej;)
no i od wczorac wieczor mamy na termometrze 37 stopni czyli ok 37,6 icon_wink.gif
ifonka
gdzie mi tam do jaagi ale wyśledziłam coś 03.gif

Aj80 napisała w jednym z wątków, że pojawiły się Jej dwie kreseczki brawo_bis.gif
co tu duzo pisać
normalnie sie popłakałam

odynka
no ifonko juz opijalysmy Aj80 kreseczki;)
ifonka
no kurka
pewnie znowu jaaga 04.gif

ale dwa razy nie zaszkodzi 08.gif
LilySnape
Wiecie co, on raczkuje jeszcze nieporadnie ale i tak najdzielniejszy facet na świecie jest icon_wink.gif

Za donoszoną ciążę rzodkiewki impreza.gif:

Ciocia chrzestna wysłała nam pieniądze, zaskoczyła mnie kompletnie, bo myślałam, że chrzestna zza oceanu to raczej wyśle paczkę z ciuszkami jak kiedyś albo po prostu przy kolejnej wizycie w Polsce odwiedzi małego i ewentualnie wtedy mu coś da. A starczyło akurat na fotelik dla małego, o taki:
https://allegro.pl/item378359185_fotelik_ch..._gwar_2008.html
Kolor Saturn.

Wcześniejszy fotelik miał używany i jakoś dziwnie niestabilny mi się wydawał. Chwiejny i jakby byle jaki.

No i przynajmniej ciocia będzie wreszcie musiała nas odwiedzić, jak przyleci z USA icon_wink.gif Fajnie, bo zawsze ją b. lubiłam a przez telefon to nie to samo. A Skype'a nie mamy.
jaAga*
o nie ifonko...tym razem jestem zapracowana i nie mam czasu szpiegować 08.gif
jaAga*
Lalicjo wiem, że to mało istotne ale jakoś się tak utarło....może dodasz do tytułu która to część icon_wink.gif.
jaAga*
Co tu taka cisza jak ja mam przerwę śniadaniową icon_wink.gif?
Skoro znowu mi wypomniano dociekliwość to mam pytanie do Gruszki....gdy występowałaś jako Pani Gruszka to miałaś taki avatar dziewczyny która się wspina na skałki...to byłaś Ty????Zawsze mnie to intrygowało icon_wink.gif.
Silije
Dla Wiktorii wszystkiego co najpiękniejsze w 1 rocznicę narodzin!

Chciałabym zdjęcie Dominika na pierwszą stronkę dodać:
LilySnape
Też mam pytanie do Gruszki.

Miałaś kiedyś maly wypadek. Coś nie tak było z fotelikiem. Jaki to był fotelik i co się wtedy dokladnie zdarzyło?

Pieniądze na nowy fotelik spadły nam jak z nieba, naprawdę. Bo nie wiem, czy pamiętacie, ale mieliśmy małą stłuczkę, jadąc z Marcinkiem w aucie i mam trochę fobię samochodową od tego czasu... a parę miesięcy później omal w nas nie wjechał naćpany koleś jadący szybko slalomem spod klubu icon_sad.gif
Gruszka
CYTAT(jaaga78 @ Thu, 12 Jun 2008 - 16:34) *
Co tu taka cisza jak ja mam przerwę śniadaniową icon_wink.gif?
Skoro znowu mi wypomniano dociekliwość to mam pytanie do Gruszki....gdy występowałaś jako Pani Gruszka to miałaś taki avatar dziewczyny która się wspina na skałki...to byłaś Ty????Zawsze mnie to intrygowało icon_wink.gif.

Tak, Jaagulinko, to żem była ja icon_smile.gif icon_smile.gif mam takiego dobrego kumpla który mnie wspiananiem zaraża i przy każdej okazji działam.
Teraz na tym wyjeździe firmowym co byłam - to tez miałam okazję się powspinać - tyle że na sztucznej ścianie - i było super icon_smile.gif


Lily, co do wypadku - jechałam sama, bez Emi, więc pewnie dlatego fotelik zachowął się dziwnie - bo nie było obciążenia - ale poprostu wyskoczył, wypiął się z pasów i spadł na podłogę - ale pasy samochodowe pozostały zapięte. Więc on wyslizgnął się jakby z mocowania. Wciąż mnie przekonują, że z wagą dziecka w środku byłoby zupełnie inaczej, bo nie byłby taki lotny, ale jakoś przekonana nie jestem. Wolę nie próbować.

To był fotelik 0-13 kg z Coneco. Nie wiej jaki model dokładnie - ale żaden nowy wypas. Kupiony na allegro.
Gruszka
Wciąż nie mam kasy na nowy, więc teraz zwykle montuje ten fotelik z tyłu tak, żeby dodatkow zaparł się o oparcie przedniego fotela. Ale jak Ty masz nowy to po sprawie. Będzi eok.
odynka
a ja Was zasypie fotami na nowych smieciach;) a co tam:P

siedzimy na pufie fatty;)




dla tych ktorzy chcieli zobaczyc jak duze jest fatty Nellka z tata:D




i schodzimy...


udalo sie...


moj chorowitek...









i smiejemy sie i pokazujemy zabki;)

ifonka
gratulacje dla Marcinka
teraz już tylko patrzeć jak ruszy na nogach icon_smile.gif

Silije rozbrający jest Dominiś aniolek.gif

Nelly jak zwykle ze swoim czarujacym usmiechem 06.gif
Powiedź mi tylko Odi jak niby ten worek ma służyć przy ciąży icon_rolleyes.gif
Bo ja chyba mało domyslna jestem

odynka
haha ifonko on odciaza kregoslup wlasciwie to sie dopasowuje do ulozenia ciala wiec odpoczywa sie w ciazy na nim;) no i super do karmienia - sprawdzilam;)
a to ze strony fatty.pl:
" Fatty to wielki sojusznik kobiet w ciąży. Przed porodem jest nieoceniony w ćwiczeniu aktywnych pozycji porodowych. Ciężarne Mamy uwielbiają go za niespotykaną ulgę jaką przynosi obolałym plecom. Po porodzie doskonale sprawdza się jako fotel do karmienia lub zabawy dla dziecka."
"Fotel Fatty coś WSPANIAłEGO DLA MAM KARMIąCYCH PIERSIą. Polecam każdej mamie i każdej przyszłej mamie. Szczególnie po porodzie kiedy nie można usiąść na niczym twardym, kiedy w każdej pozycji jest niewygodnie Fatty jest jedynym wspanialym rozwiązaniem. I ogromna prośba do wszystkich sprzedających fatty. Dotrzyjcie do ciężarnych kobiet które nie znają waszych produktów....I prośba do wszystkich którzy czytają...Jeśli znacie młode mamy, macie znajome, koleżanki siostry ciężarne...pokażcie im tę stronę, albo sprawcie fatty w prezęcie. FOTEL DOSKONALE DOPASOWUJE SIę DO OBOLAłEGO KRęGOSłUPA, NIE CIąGNą SZWY A DZIECKO LEżY NAJODPOWIEDNIEJ JAK MOżE. poprostu coś wspaniałego..."
LilySnape
CYTAT(ifonka @ Thu, 12 Jun 2008 - 17:37) *
gratulacje dla Marcinka
teraz już tylko patrzeć jak ruszy na nogach icon_smile.gif

Hehe wróżę mu chodzenie w okolicy półtora roku - serio serio icon_smile.gif
Jeszcze se podźwigam icon_wink.gif
On wcale nie ma ochoty na chodzenie, podkurcza nogi, nie udaje mu się wstać o własnych siłach z podpórką icon_wink.gif
Poszedł wzrostowo i wagowo do góry, gaduła jest ale w-fu to chyba lubił nie będzie icon_wink.gif

Fajny ten fotelik, rozwaliłabym się na nim z Marcinkiem tylko za Chiny nie miałabym gdzie go wstawić icon_wink.gif

My po spowiedzi... Marcinek plakał na rozmowie z księdzem po mszy.
candace
jaaga-- bardzo chętnie bym dopisała ale nie wiem jak, lewa noga jestem do tego 32.gif

silije-- nie otwiera mi się zdjęcie 32.gif

lily-- sorki za skopiowanie pierwszej strony... oj naciesz się nieruchawym dzieckiem... mnie plecy siadają od prowadzenia po domu.. 13.gif

Pani Gruszka?? 08.gif
konto_usunięte
jaki ładnie opalony Domiś!!!

Lily, donoszona to będzie za tydzień. dzisiaj zaczynam dopiero 37my.

odynka
no to przyjechal prezent od chrzestnej:D










no i mamy baletnice? luknijcie na stopy...


o tak marszczę nos;)



i jaka jestem ślicznie obśliniona - ech te zęby...

pati.n
Dzięki za zyczenia-szczególnie zdrówko sie przyda, bo Witka chora icon_sad.gif Dzie więc świętowała na pół gwizdka, ale prawdziwa imprezka dopiero 22, najpierw msza, a potem urodzinki w domku, dzis tylko takie malutkie przyjątko dla teścia, bo go nie będzie 22 - jedzie do sanatorium, a on przez ten wypadek i tak już mocno poszkodowany w uczestniczeniu w zyciu wnuczki, więc...wyszły prawie dwie icon_smile.gif akle dzis tylko taka symboliczna, ale prezent już dostała icon_smile.gif Może potem uda mi sie wkleic fotki icon_smile.gif
pati.n
tyle dzis reszta kiedy idziej, bo padam-po nie przespanych nocach, a moje ROCZNE dziecko icon_smile.gif mi płakunia



ifonka
odynka aaa to teraz już wiem o co cho z tym workiem
dzięki

Lily Mikołaj też nie garnie się zbytnio do chodzenia.
Raczkować zaczął w styczniu i do dzisiaj chodzić na nogach nie chce.
Ja Go nie prowadzam i nie zmuszam

pati dużo zdrówka dla Wiki
będzie dziewczyna dwa dni balować
jak szaleć to szaleć 08.gif

fajny rowerek
Mikołaj też dostał rowerek

Wrzucę jutro fotki z urodzin

ziowik
cholera....
ale jestem wkurzona..
przegrali.. niesłusznie, cholerny sędzia...

nie chce mi sie nawet pisać wiec jutro Wam coś skrobne
dobranocka
odynka
hmm dzien dobry;) ziowik jak to przegrali? przeciez bylo 1:1 tyle ze sie nie zakwalifikowalismy... no ale czego sie tu spodziewac wiecej...
Gruszka
Elo Elo

Lalicja, dlaczego się nabijasz z Pani gruszki? icon_razz.gif he? 01.gif

Odi, ale z Ciebie patriotka icon_smile.gif icon_wink.gif Nelly - jak zwykle z czarującym chichotem icon_smile.gif

a Emilson śmiga sam że hej icon_smile.gif sie dziewczyna już rozhulała na dobre icon_smile.gif
jaAga*
Eee tam odrazu się nie zakwalifikowali, jeszcze muszą wygrać z Chorwacją, a Niemcy przegrać z Austrią i wejdziemy frajer.gif ....
Mój mąż się rozchorował...
Silije
Lalicja no jak się nie otwiera? 13.gif Wstawiam jeszcze raz.

CYTAT(Silije @ Thu, 12 Jun 2008 - 16:36) *


No jest opalony mimo skrupulatnego smarowania kremami, bo calutki dzień siedzi na dworze. Ledwie otwierają sie drzwi gdy dziewczynki wychodzą do szkół, przedszkoli, a tata do pracy, to on już stoi przy tych drzwiach i czeka by go wypuścić. Posiłki je w ogrodzie, śpi w południe w wózku w ogrodzie, cały dzień chodzi boso po trawie, czasem coś zbroi w garażu, a do domu wracamy na wieczorną kąpiel (czasem jest taki czarny od gleby, że na dwie kąpiele dziennie icon_wink.gif )

Świetnie Nelka i Wiki prezentują się w swoich pojazdach.
Domiś ma pojazdy odziedziczone więc nie błyszczą nowością.

No i byśmy przenieśli się w ten weekend już na dobre, ale akurat mąż ma wyjazd integracyjny z pracą, wyjechał dziś w nocy wróci nad ranem w poniedziałek icon_neutral.gif a nie będę sama mebli przewozić na dziecięcym wózku.

Rzodkiewko i tak świetnie ci poszło, trzeba pochwalić Twoją szyjkę 01.gif hehe jeszcze się okaże że Klarę przeterminujesz 31.gif czego niekoniecznie życzę.
candace
witam spiaca jak zwykle 21.gif

Gruszko -- nie nabijam się ale kiedyś fajna ksiażke czytałam i tak nazywano jedną z bohaterek z poodu wyraźnej gruszkowej sylwetki 08.gif

ziowik-- bywa... ja i tak uwazam, że benhakker zrobił baaardzo dużo, grają lepiej i wyrzucił takie "gwiazdy" które tylko żel na włosy kładły. to on Boruca wstawiła a nie przypadkowego Dudka....chwała mu!


Odi -- wydaje mi się, że Ty kiedys dawała link do takiego ustrojstwa do samochodu, które sie wiesza na siedzeniu żeby dziecie zabawki miało.....
Gruszka
O nie nie icon_smile.gif nie mam wielkiego tyłka 01.gif geneza mojej gruszki jest inna icon_smile.gif
odynka
CYTAT(lalicja @ Fri, 13 Jun 2008 - 10:35) *
Odi -- wydaje mi się, że Ty kiedys dawała link do takiego ustrojstwa do samochodu, które sie wiesza na siedzeniu żeby dziecie zabawki miało.....

nie wiem czy ja ale... znalazlam - cos takiego *klik* ?
lornetka
jeśli chodzi o mecz, to już dawno mnie nic tak nie podekscytowało jak on wczoraj..
dobry był ten mecz..
a ten karny zdołował mnie na resztę wieczoru.
odynka
noo ladnie gralismy:)
zajka
Jesteście niemożliwe 08.gif spuścić czerwcówki z oczu i od razu do nowego tematu uciekają 03.gif
Ja szybciutko tylko złożę życzonka maluszkom, potem spadam a wieczorkiem poczytam coście naklikały i troszkę popiszę.
Najpierw zaległe:
Wiktorio z okazji Urodzinek sto lat, zdrówka i spełnienia marzeń malutkich i dużych.
a teraz dzisiejsze:
Majeczko, Kamilko a Wam życzę pięknego dnia dzisiaj, tradycyjnie zdrówka i pięknych prezentów.
Mgła
Sfaulowaliśmy to fakt,
tylko czy trzeba było od razu podyktować karnego? 21.gif

Edit:
A może i te mecze są sprzedane... 32.gif
Mgła
A teraz o czymś milszym:

Wiktorio, Majeczko, Kamilko
Wszystkiego najlepszego
szczęścia i radości moc
ciepłego słoneczka co dzień
kolorowych snów co noc...


brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
mała 82
witam na zasiusianym wątku icon_smile.gif mam przedłużoną umowę do dnia porodu icon_smile.gif ale jak powiedziałam dyrektorowi że znów jestem w ciąży to ten spytał czy nie za wcześnie z głupim uśmieszkiem na twarzy 21.gif dodatkowo mam przyjść podpisać porozumienie dotyczące podwyżki 23.gif tylko nie wiem na jakich zasadach ma się potem to wszystko odbyć, czy przedłużą mi wychowawczy czy będę przynosić zwolnienia od lekarza kto mi będzie za to płacił zakład pracy czy tak jak teraz opieka?

Szymon przeziębiony, leci mu ciurkiem z nosa do tego ma okropny kaszel a lekarstwo które mu pediatra przepisało mało skuteczne 13.gif w ogóle ostatnio jakiś jest nie do życia, maruda chodzi stęka, kwęka, przytula się zaczyna ciągnąć za włosy a mnie się ciśnienie podnosi 21.gif

zdrówka i dużo uśmiechów dla naszych rocznych maluszków brawo_bis.gif brawo_bis.gif impreza.gif impreza.gif icon_biggrin.gif

kilka fotek

urokliwy uśmiech


mała degustacja na trawce


zmęczony podróżą zasypia


misio tulisio


przed kąpielą
candace
odynko- wielkie dzieki, super przytul.gif

wszystkie kibicki przytul.gif
candace
gruszko -- wiem, swetere Gruchy ale tak mi sie Pani Gruszka skojarzyła
odynka
mała ale fajne pulpetkowane nunie, Nelly nigdy takich nie miala:P
i jak slicznie widac zabki:D
ifonka
Dużo całusków dla Wiktorii , Majeczki i Kamilki brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

mała ale Twój synuś wyglada dorośle
taki z niego chłopczyk już jest

Dużo zdrówka dla Małego

A szef....lepiej nie komentować nawet 21.gif

Silije mówisz, że Dominis wraca brudny z ogrodu
skąd ja to znam

Tak wygląda Mikołaj bawiący się na podwórku


A tutaj siedzę w mojej "budce telefonicznej" i dzwonie icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.