To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Rodzice maluchów - jacy jesteśmy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

i.
Przyznaję się od razu, że podpatrzyłam to na innym forum , ale pomysł b. mi się spodobał.
Chodzi o to abyśmy sie bardziej poznali i podpowiadali na pytania - jaki mamy kolor oczu, ile mamy lat, ile wzrostu, jaki kolor lubimy najbardziej, spod jakiego znaku zodiaku jesteśmy, jaki mamy zawód itd. To może być całe mnóstwo pytań.
Agniecha-Mama Szkrabucha
ilka, ja jestem jak najbardziej za,, czemu by nie. Ludziska pytajcie o co chcecie {doslownie} pozdrawiam
i.
No właśnie może nie każdy chce się odkrywać wink.gif
Z tym, że te pytania byłyby mało intymne - chodzi raczej o zabawę i statystykę wink.gif
W wielu można by wstawić ankiety (b. je lubię icon_biggrin.gif )
Atena
Ja też jestem za!!!! świetny pomysł...z góry informuję,że odpowiem na każde pytanko icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif


kasia
Agnisma
Zabawa może być przednia, dlaczego nie wink.gif icon_lol.gif
wiesiołek
Technicznie umożliwiają to ankiety, a podforum "poznajmy się" chyba jest najlepszym do tego miejscem. I takie ankiety tam istnieją , sama parę założyłam.
MamaJiP
Ja nie mam żadnych czarnych tajemnic wink.gif więc możecie pytać. icon_biggrin.gif
Małgoś.dz
A ja nie wiem, czy to dobry pomysł, żeby tworzyć nowe podforum, jeśli na temat "jacy jesteśmy" można z powodzeniem rozmawiać na chociażby "babskich pogaduchach", albo "przywitajmy się" (chyba o to podforum chodziło wiesi icon_rolleyes.gif ).
Zbytnie rozdrobnienie forum nie jest dobre, zwłaszcza jeśli pamięta się o tych, którzy nie posiadają stałego łącza, tylko poprzez modem mają dostęp do internetu.
Jestem przeciwko tworzeniu odrębnego podforum w celu tworzeniu kolejnych pogaduch.
i.
Nie ma forum poznajmy się tylko przywitajmy się Tutaj możesz powitać uczestników forum - wydawało mi się, że tu się tylko witamy.

Ale faktycznie mozna by było je trochę przerobić na przywitajmy i poznajmy się icon_wink.gif

Sama byłam do niedawno modemowcem i przyznam, że rzadko tu zaglądałam - czasu na czytanie nie miałam - mogłam tylko o coś zapytać.

Jeszcze tylko dodam, ze ja jestem za rozdrobnieniem forum - wtedy dokładnie wiadomo gdzie czego szukać - i to wbrew pozorom ułatwia życie modemowcom.
ratajaga
Super pomysł! Jestem gotowa na najszczersze odpowiedzi! icon_redface.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.